Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE29
KIDS IKIDS I28
FAMFAM23
KIDS II OKIDS II - OPEN10
Kategorie
FAMFAMILY23
D10-11Dívky 10 - 11 let 12
CH08-09Chlapci 8 - 9 let8
D08-09Dívky 8 - 9 let7
CH06-07Chlapci 6 - 7 let7
D06-07Dívky 6 - 7 let6
CH10-15Chlapci 10 - 15 let5
D10-15Dívky 10 - 15 let5
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 5
D12-13Dívky 12 - 13 let 4
D14-15Dívky 14 - 15 let 4
CH14-15Chlapci 14 - 15 let2
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 2
Celkem přihlášených90

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.1.2024Bahník Ondřej FAM FAM uhrazeno
27.5.2024Bareš Matyáš KIDS I CH06-07 nezaplaceno
27.5.2024Barešová Adéla KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
31.3.2024Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
14.4.2024Bek Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.4.2024Beková Adéla KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
26.5.2024Čáslavský David KIDS II - RACE CH14-15 nezaplaceno
30.11.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
30.11.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
6.3.2024Černá Anežka LS Dolní Branná KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
10.5.2024Chládek Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.5.2024Čihák Bruno FAM FAM nezaplaceno
25.5.2024Čihák Hugo FAM FAM nezaplaceno
25.3.2024Cogan Richard Rudolf T. J. Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.2.2024Dolenský Matyáš HC Jičín KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.11.2023Fehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
20.2.2024Freudenreich Filip Atletika Sokol Havlíčkův Brod KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.2.2024Freudenreichová Eliška Atletika Sokol Havlíčkův Brod KIDS I D08-09 uhrazeno
31.12.2023Gattringer Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.5.2024Ghimis Nayla FAM FAM uhrazeno
11.2.2024Gondová Laura FAM FAM uhrazeno
7.1.2024Hanousek Albert FAM FAM uhrazeno
7.1.2024Hanousková Šarlota FAM FAM uhrazeno
3.3.2024Hanusová Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
3.3.2024Hanusová Lucie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.11.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
23.3.2024Havránek Filip FAM FAM uhrazeno
23.3.2024Havránková Charlotte KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
29.2.2024Hedrlín Viktor KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.2.2024Hedrlín Mikuláš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
11.3.2024Heller Jáchym KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.3.2024Heller Jonáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.5.2024Hlaváč Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 nezaplaceno
7.5.2024Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
12.12.2023Holubová Ella FAM FAM uhrazeno
2.1.2024Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
12.3.2024Jirava Eliáš FAM FAM uhrazeno
12.3.2024Jiravová Gabriela FAM FAM uhrazeno
28.4.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
2.3.2024Kohout Eduard KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.1.2024Kohoutová Kamila LSDB Dolní Branná KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.2.2024Koláček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.2.2024Koláčková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
5.3.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
2.11.2023Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
2.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
2.11.2023Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
14.4.2024Kopecký Matyáš Kopečáci FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
17.1.2024Kosina Emil SRTG Pardubice FAM FAM uhrazeno
23.5.2024Koubová Karolína FAM FAM uhrazeno
24.5.2024Kozlovská Anna Tj Tanvald KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.5.2024Kozlovská Adéla Tj Tanvald KIDS I D08-09 uhrazeno
26.5.2024Kušnír Albert mrka KIDS I CH06-07 nezaplaceno
26.5.2024Kušnír Krystof mrka KIDS I CH08-09 nezaplaceno
7.11.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.5.2024Lenfeldova Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
9.11.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
2.2.2024Loučková Bára Princezny z Rosic KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
2.2.2024Loučková Adéla Princezny z Rosic KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.3.2024Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
31.12.2023Mikší Michael Myšáci FAM FAM uhrazeno
12.4.2024Myšíková Veronika FAM FAM uhrazeno
27.1.2024Nelhybel Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.1.2024Nelhyblová Ema FAM FAM uhrazeno
2.11.2023Nováková Sofie FAM FAM uhrazeno
1.11.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.11.2023Podaný Daniel VaNDaL team KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.3.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
26.3.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS I D06-07 uhrazeno
2.12.2023Pullmanová Natálie Selma KIDS I D06-07 uhrazeno
27.5.2024Purek Damián KIDS I CH06-07 nezaplaceno
1.4.2024Pytlíková Andrea TJ SOKOL HAVLÍČKŮV BROD KIDS I D06-07 uhrazeno
1.4.2024Pytlíková Veronika TJ Jiskra Havlíčkův Brod KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.3.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
20.5.2024Rybenský Max KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.5.2024Šimánková Vanda KIDS I D06-07 uhrazeno
27.3.2024Šmoková Karin FAM FAM uhrazeno
16.5.2024Soukupová Eliška Nýmandi KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.12.2023Šplíchal Marek Vobejdovic KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.12.2023Šplíchalová Aneta Vobejdovic KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.2.2024Študlar Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.11.2023Sviteková Laura Atletika Stodůlky KIDS I D08-09 uhrazeno
4.4.2024Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
26.5.2024Vašek Jakub Z Týneckých skal FAM FAM uhrazeno
8.11.2023Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
8.11.2023Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno