Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN227
RACERACE79
FUNFUN22
GENUSGENUS2
Kategorie
TTým (čtyřčlenný)54
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)37
M30-39Muži 30 - 39 let31
M18-29Muži 18 - 29 let28
FUNFUN22
Z30-39Ženy 30 - 39 let22
M40-49Muži 40 - 49 let17
Z18-29Ženy 18 - 29 let17
M18-29Muži 18 - 29 let15
M40-49Muži 40 - 49 let12
Z40-49Ženy 40 - 49 let12
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)11
M30-39Muži 30 - 39 let11
Z18-29Ženy 18 - 29 let10
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
M50-99Muži 50 a více let4
Z50-99Ženy 50 a více let 3
M50-99Muži 50 a více let 3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
GLADIUSGLADIUS2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených330

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
16.4.2024Andrle Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
16.4.2024Andrle Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
15.1.2024Bahníková Eva RACE Z40-49 uhrazeno
2.2.2024Bajerová Kristýna KMB OPEN Z40-49 uhrazeno
11.1.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci↳ Renská Lenka#GLADIATORRACETEAM
23.3.2024Bartková Štěpánka OPEN Z18-29 uhrazeno
29.5.2024Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2024Bergmann Michal OPEN M30-39 uhrazeno
19.1.2024Blažek Miloslav RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Bohata Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
6.11.2023Brunclík Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
1.1.2024Brunclíková Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
21.1.2024Cepek Jaroslav Jarda OCR Kolín OPEN M40-49 uhrazeno
24.12.2023Čermák Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
1.5.2024Černá Natálie LicGang FUN FUN uhrazeno
5.5.2024Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
29.2.2024Černohlávková Květa OPEN Z40-49 uhrazeno
25.4.2024Charvátová Dobromila OPEN MIX uhrazeno
Tým: Art↳ Ježek Jonáš
16.2.2024Chobotský Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
27.5.2024Cholenská Diana OPEN Z18-29 uhrazeno
18.4.2024Choleva Petr OPEN M18-29 uhrazeno
29.3.2024Chrástecká Natálie RACE Z18-29 uhrazeno
2.1.2024Čípcová Jitka OPEN Z50-99 uhrazeno
22.3.2024Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
7.4.2024Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
18.4.2024Dalibor Kravčík OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2024Dáňa Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šánička86↳ Dáňová Anna
13.2.2024Desort David RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2023Dlask Marek OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2023Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
13.5.2024Dobrovolný Ondřej FUN FUN uhrazeno
29.11.2023Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Doležalová Helena RACE Z18-29 uhrazeno
8.4.2024Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: králíci↳ Králíček Martin
28.3.2024Dudychová Michaela TJ Svitavy OPEN T uhrazeno
Tým: Pajdácká pohroma↳ Lorencová HanaPajdácká pohroma
↳ Klusoň Tadeáš Pajdácká pohroma
↳ Ficková Kristýna Pajdácká pohroma
12.4.2024Fiala Jan slepičárna boys OPEN M40-49 uhrazeno
6.4.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
18.11.2023Fleková Karolína OPEN T uhrazeno
Tým: Kvatroformadži ↳ Janoudová Kristýna
↳ Stehlík Štěpán
↳ Janoud Štěpán
4.4.2024Formanová Tereza FUN FUN uhrazeno
10.12.2023Francl Zbyněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: Žyvytel 1 a 2↳ Franclová Dagmar
28.4.2024Frejlachová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
8.5.2024Frimlová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
21.12.2023Gašpaříková Jarmila FUN FUN uhrazeno
22.12.2023Golka Vít Somniatores OPEN MIX uhrazeno
Tým: Somniatoresneobsazeno
14.5.2024Gregus Patrik Gym Bros OPEN T uhrazeno
Tým: Gym Bros↳ Kaplan PetrGym Bros
↳ Teplý OndřejGym Bros
↳ Buben AlešPatrikovi ovečky
4.11.2023Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
4.11.2023Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
24.5.2024Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
25.3.2024Hanuš Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2024Havlíček Jakub FUBO Team OPEN T nezaplaceno
Tým: SolarE Gladiatorsneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
6.5.2024Hiersch Marek RACE M50-99 uhrazeno
7.5.2024Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
26.3.2024Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
12.12.2023Holub Michal OPEN M30-39 uhrazeno
7.4.2024Hospodka Miroslav Carnivora RACE M30-39 uhrazeno
8.5.2024Houserová Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
29.1.2024Hrdina Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
29.1.2024Hrdina Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
7.4.2024Hulle Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
15.4.2024Jačková Klára FUN FUN uhrazeno
22.1.2024Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
28.1.2024Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
1.1.2024Jiráň Patrik OPEN M30-39 uhrazeno
12.3.2024Jirava Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
5.1.2024Jordánková Věra Stopaři OPEN T uhrazeno
Tým: Stopaři↳ Jordánek RadimKokoti
↳ Korčáková DanaStopaři
↳ Sekaninová AnetaStopaři
30.4.2024Jurcsik Roman bednicka OPEN M30-39 uhrazeno
18.11.2023Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
29.4.2024Kaczko Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
9.5.2024Kilian Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mně je to asi jednoneobsazeno
14.5.2024Kimasa Markéta Mech a Perník OPEN Z40-49 uhrazeno
29.3.2024Klempířová Alexandra RACE Z18-29 uhrazeno
5.4.2024Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
30.4.2024Kobera Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2024Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
28.5.2024Kolářová Julie RACE Z18-29 nezaplaceno
29.2.2024Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
2.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 nezaplaceno
31.12.2023Kopečná Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
28.11.2023Kopečný Miroslav Mámin tým OPEN M40-49 uhrazeno
19.2.2024Korbel Peter RACE M40-49 uhrazeno
16.1.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2024Košťálová Markéta OPEN Z18-29 uhrazeno
26.5.2024Košťálová Viktorie FUN FUN uhrazeno
17.4.2024Kouba Pavel CRTC GENUS GLADIUS uhrazeno
31.3.2024Koubek Oldřich Z bláta do louže OPEN T uhrazeno
Tým: Z bláta do louže↳ Burešová Pavlína Z bláta do louže
↳ Dvořák PavelZ bláta do louže
↳ Nováček Petr
26.3.2024Kouřil Václav CDB MB OPEN M40-49 uhrazeno
3.12.2023Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE MIX uhrazeno
Tým: H+CH↳ Dušek Vojtěch
28.5.2024Kovaříková Zuzana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čičinky↳ Kleisl Pavel
21.5.2024Krajíček Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2024Krásná Magdaléna FUN FUN uhrazeno
24.2.2024Krbec Michal OPEN M18-29 uhrazeno
25.4.2024Kreclová Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čumbíkovi↳ Býma Jakub
13.11.2023Křížová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2024Kropáčková Anna FUN FUN uhrazeno
10.5.2024Krýza Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
26.5.2024Kubis Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
24.4.2024Kubrt Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
28.5.2024Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2024Kušnír Radoslav OPEN M40-49 uhrazeno
27.5.2024Kušnírová Markéta mrka OPEN Z30-39 nezaplaceno
18.12.2023Kutmon Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
20.5.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2023Laštovička Martin RACE M30-39 uhrazeno
29.5.2024Lenner Petr RACE M30-39 nezaplaceno
25.4.2024Levinský Radek RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2023Lexa Dominik OPEN T uhrazeno
Tým: Babča↳ Mrštinová KláraBabča
↳ Mrština Jakub
↳ Mrština Lukáš
26.5.2024Linka Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Lopuši↳ Krausova KlaraLopuši
29.11.2023Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
9.4.2024Lívancová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lívanečci↳ Lívanec Martin
11.11.2023Lochman Jan OPEN M40-49 uhrazeno
1.11.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
6.2.2024Lustig Petr OPEN M18-29 uhrazeno
12.5.2024Maliha Roman STG Pardubice RACE M18-29 uhrazeno
28.3.2024Marek Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
12.5.2024Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
24.3.2024Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
23.4.2024Marková Kamila OPEN Z30-39 uhrazeno
28.5.2024Mbila Valér OPEN M18-29 uhrazeno
4.5.2024Medřický Vratislav OPEN T uhrazeno
Tým: Střekovští střelci↳ Doudová KarolínaStřekovští střelci
↳ Douda Miroslav7cfa67
↳ Bognerova Nikol7cfa67
27.5.2024Michut Ondřej RACE M18-29 nezaplaceno
7.5.2024Mihula Michal OPEN M18-29 uhrazeno
14.5.2024Mihulová Monika OPEN Z50-99 uhrazeno
6.11.2023Minarovič Matejovičová Dana FUN FUN uhrazeno
8.11.2023Modos Istvan OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2024Mokroš Martin Ati OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2024Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
11.1.2024Mrazkova Leona OPEN Z40-49 uhrazeno
29.5.2024Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
27.1.2024Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
14.5.2024Němec Jakub OPEN T uhrazeno
6.12.2023Nepovím Miroslav To DÁME! OPEN M30-39 uhrazeno
13.12.2023Nesvadba Milan Fitko a hory OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fitko a horyneobsazeno
3.5.2024Netíková Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
7.5.2024Nevěděl Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: ToDa↳ Vozdecká Darina
23.3.2024Nosková Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
4.4.2024Nováček Jozef Profitko OPEN MIX uhrazeno
Tým: My Dva↳ Šalovská LucieProfitko
10.4.2024Novák Zdeněk OPEN M30-39 uhrazeno
9.11.2023Novotná Nikol Meduz team OPEN T uhrazeno
Tým: Meduz team↳ Novotný Radek Meduz team
↳ Novotná Dáša
↳ Novotná Verča
24.2.2024Novotný Milan OPEN M40-49 uhrazeno
19.2.2024Nykl Tomáš Nykl-team FUN FUN uhrazeno
19.2.2024Nyklová Janča Nykl-team FUN FUN uhrazeno
19.2.2024Nyklová Jana Nykl-team FUN FUN uhrazeno
18.3.2024Pavelka Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
13.4.2024Pavlíčková Zuzana OPEN Z40-49 uhrazeno
30.4.2024Pazderská Marie KOTVA OPEN T uhrazeno
Tým: KOTVA↳ Kopřiva JakubKOTVA
↳ Jirout VojtěchKOTVA
↳ Kořínek AlešKOTVA
2.4.2024Pernicova Bara FUN FUN uhrazeno
1.1.2024Perutková Marta OPEN Z30-39 uhrazeno
5.5.2024Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
30.4.2024Petřík Petr RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Pilařová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
4.5.2024Piňosová Tereza OPEN JZ13-17 uhrazeno
8.11.2023Pittner Pavel RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Plisková Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2023Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2023Podlaha Libor OPEN MIX uhrazeno
Tým: podlahovicteam↳ Podlahová Ivana
20.5.2024Podroužková Petra Jiná dimenze OPEN Z30-39 nezaplaceno
4.2.2024Ponka Petr OPEN M18-29 uhrazeno
18.11.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
6.3.2024Poupera Antonín RACE M30-39 uhrazeno
27.5.2024Přívratská Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
26.3.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
13.5.2024Ptáček Kryštof OPEN T uhrazeno
13.5.2024Ptáček Martin RACE M18-29 uhrazeno
2.12.2023Pullmanová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
22.5.2024Půlpánová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2023Purková Martina RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2023Rada Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
1.11.2023Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Rajdl Jílková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2023Rajdlová Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
4.4.2024Rajter Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
10.5.2024Rambousek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
9.3.2024Reggiani Aneta OPEN Z30-39 uhrazeno
1.11.2023Rejmanová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
9.5.2024Rejmontová Zuzana M&M DESIGN OPEN T uhrazeno
Tým: M&M DESIGN↳ Birta PavelM&M DESIGN
↳ Mejtsky MartinM&M DESIGN
↳ Mejtský JakubM&M DESIGN
22.3.2024Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
22.3.2024Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
17.1.2024Revusová Ivanka OPEN Z30-39 uhrazeno
23.3.2024Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiator race↳ Krumlová Petra
4.5.2024Rosypal Martin Nýmandi RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2024Routner Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2023Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Rychter Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
13.5.2024Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
14.3.2024Sadil Šimon OPEN M18-29 uhrazeno
10.4.2024Sarnovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Avokádo↳ Kšírová Ilona
30.4.2024Savruk Jiří RACE M18-29 uhrazeno
19.5.2024Schejbal Roman FUN FUN uhrazeno
18.3.2024Sedláčková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
1.5.2024Sedláčková Helena LicGang FUN FUN uhrazeno
2.11.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
4.2.2024Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
4.1.2024Šimanovský Michal OPEN M40-49 uhrazeno
7.11.2023Šimko Jan OPEN M40-49 uhrazeno
17.1.2024Šimková Eppi OPEN Z30-39 uhrazeno
22.5.2024Šimlová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
12.11.2023Škoda Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
29.12.2023Slovanová Lenka FUN FUN uhrazeno
25.12.2023Smejkal Jakub FUN FUN uhrazeno
25.12.2023Smejkal Tomáš FUN FUN uhrazeno
18.5.2024Smejkal Tomáš FUN FUN uhrazeno
25.12.2023Smejkalová Jaroslava FUN FUN uhrazeno
25.12.2023Smejkalová Tereza FUN FUN uhrazeno
29.11.2023Smělá Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.3.2024Šmídová Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Sopková Vladěna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sopečci↳ Sopek Pavel
28.3.2024Sotonová Petra STG Kolín RACE Z30-39 uhrazeno
16.5.2024Soukal Pavel RACE M18-29 uhrazeno
22.4.2024Soukup Jiří Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
7.5.2024Soukup Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2023Špác Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
29.1.2024Špais Vít OPEN M30-39 uhrazeno
14.5.2024Spalenska Veronika Mech a Perník OPEN Z30-39 uhrazeno
21.4.2024Špatenka Karel OPEN M50-99 uhrazeno
4.11.2023Špatenka Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
10.4.2024Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M18-29 uhrazeno
28.5.2024Špinková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kubovci ↳ Kuba Aleš
21.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2024Štěpánová Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2023Štochl Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2023Štochlová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2024Suchánková Vlasta OPEN Z50-99 uhrazeno
4.5.2024Šupíková Jana RACE Z40-49 uhrazeno
8.2.2024Šustrová Magdaléna OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Svárovský Vit OPEN MIX uhrazeno
Tým: VíVe↳ Svárovská Veronika
31.3.2024Svátková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2023Sviteková Dina RACE Z40-49 uhrazeno
6.12.2023Svobodníková Michaela To DÁME! OPEN Z18-29 uhrazeno
8.5.2024Svobodová Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
4.5.2024Táborský Radim ŠAK Pardubice OPEN JM13-17 uhrazeno
10.1.2024Tázlar Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
21.4.2024Tichý Ladislav OPEN M50-99 uhrazeno
27.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
28.12.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
26.5.2024Ulman Roman OPEN M30-39 uhrazeno
23.2.2024Vacula Tomáš Dean OPEN M40-49 uhrazeno
21.5.2024Valenta Patrik OPEN M18-29 nezaplaceno
6.11.2023Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
9.5.2024Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
29.4.2024Vaněk Tomáš DarkSide Workout GENUS GLADIUS uhrazeno
20.5.2024Vašiček Vit RACE M18-29 uhrazeno
8.11.2023Veiser Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
5.4.2024Vítková Pavlína FUN FUN uhrazeno
28.1.2024Vobořil Filip OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vobořilovi↳ Kuželová Tereza
16.5.2024Vojtěch Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
3.1.2024Volkán Jiří REF OPEN MIX uhrazeno
Tým: #REF↳ Zedníková MartinaREF TEAM
23.1.2024Vonšovská Aneta OPEN Z30-39 uhrazeno
30.4.2024Vrbický Ondřej POMA OPEN T uhrazeno
Tým: POMA↳ Veselá AnnaPOMA
↳ Pilař TomášPOMA
↳ Ďurišík MichalPOMA
15.1.2024Všetula Antonín RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2023Weber Jindřich OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2023Zachová Anna OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
2.11.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
23.12.2023Zavadil Adam OPEN M18-29 uhrazeno
16.12.2023Zavadil Matyáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Zavadilneobsazeno
22.5.2024Zelenka Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
12.4.2024Zita Michal slepičárna boys OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2024Zítko Petr STARMON tým OPEN T uhrazeno
Tým: Starmon tým↳ Štorek MartinStarmon tým
↳ Drahoš Martin
neobsazeno
8.1.2024Zolfl Ondřej OPEN T uhrazeno
Tým: Pobřeží kocoviny ↳ Pešek Martin
↳ Ehrenberger Lukáš
↳ Dvořák JanPobřeží kocoviny
28.5.2024Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM# OPEN M50-99 nezaplaceno