Startovní listina GLADIATOR RACE JOSEFOV - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN98
RACERACE84
FUNFUN6
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let47
Z13-99Ženy 13 a více let30
M30-39Muži 30 - 39 let19
M18-29Muži 18 - 29 let17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)13
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
M40-49Muži 40 - 49 let9
M50-99Muži 50 a více let8
TTým (čtyřčlenný)8
FUNFUN6
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
Z50-99Ženy 50 a více let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených188

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.3.2024Abrahamová Claudia OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Anderle Petr Postřekov RACE MIX uhrazeno
Tým: Postrekov↳ Reznickova Tereza
18.11.2023Balatka Adam RACE MIX uhrazeno
Tým: Severští medvědi↳ Valešová Markéta
28.11.2023Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z50-99 uhrazeno
15.1.2024Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2023Běhůnek Milan FUN FUN uhrazeno
10.6.2024Benátská Kristýna STG Trutnov OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Beneš Martin RACE M50-99 uhrazeno
29.12.2023Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2023Böhmová Nikola OPEN T uhrazeno
Tým: Bomboni↳ Böhmová Andrea
↳ Böhm Pavel
↳ Böhmová Sabina
6.12.2023Bohuslav Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2024Brožek Radovan RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2023Bureš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Burešová Jaroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
26.11.2023Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
22.3.2024Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2024Černík Jakub RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2023Chládek Štěpán RACE M40-49 uhrazeno
10.6.2024Chroustovská Markét OPEN Z13-99 uhrazeno
10.4.2024Chvalovský Jiří RACE M18-29 uhrazeno
19.6.2024Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 nezaplaceno
28.11.2023Dlouhý Mario OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2024Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2024Dohnal Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Né doběhnem↳ Lokaj Bohdana
24.5.2024Dostálová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Dufek Pavel Powerlifting DK RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2024Dvořák Martin Tvrdý játra OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Dyntera Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
20.2.2024Džambik Pavel STG Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2023Dzurenda Petr OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Ernestová Michaela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.4.2024Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
7.1.2024Frynta David OPEN M13-99 uhrazeno
19.6.2024Halámek Přemysl Hobiti ze Dna pytle RACE M30-39 nezaplaceno
8.5.2024Hanuš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
24.12.2023Heblák Dalibor RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2024Hlaváček Petr Zodpovědní rodiče OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2023Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
3.6.2024Hoberlant Ladislav RACE M30-39 uhrazeno
18.1.2024Holeš Pavel Běžecký klub Pecka RACE M50-99 uhrazeno
30.11.2023Holeš Radek RACE M30-39 uhrazeno
5.6.2024Horák Tomáš Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
14.11.2023Hříbal Matěj Posilovna kde jsem nebyl OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2024Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Shapoval Oksana
24.2.2024Hynek Tomáš pražáčci OPEN MIX uhrazeno
Tým: pražáčcineobsazeno
20.6.2024Janata Filip Dáme100 OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
9.6.2024Janík Václav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ryo↳ Kubátová Monika Ryo
1.12.2023Ježek Jonáš RACE M18-29 uhrazeno
9.4.2024Joukl Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Jurnik Lukas RACE M18-29 uhrazeno
18.11.2023Kabourková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
14.5.2024Kábrt Viktor RACE M18-29 uhrazeno
25.5.2024Kanta Martin ZTP P OPEN M13-99 uhrazeno
15.11.2023Karásek Jaroslav kopce jsou nejlepší RACE M40-49 uhrazeno
7.2.2024Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2024Koděrová Tereza #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
1.4.2024Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
14.5.2024Koliska Daniel RACE M18-29 uhrazeno
4.4.2024Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
27.5.2024Kortus Marek OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2024Koubalík Petr RACE M18-29 uhrazeno
14.11.2023Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Krátký Daniel Gladius Family RACE M30-39 uhrazeno
2.5.2024Kratochvílová Věra OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2024Kraus Bohumír RACE M40-49 uhrazeno
17.1.2024Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
22.4.2024Krejčíková Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
24.3.2024Křížalová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
25.12.2023Kužela Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2023Kuželová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
11.12.2023Lánský Martin OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Laštovička Martin RACE M30-39 uhrazeno
27.5.2024Lebl Pavel RACE M30-39 uhrazeno
9.1.2024Linhart Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
11.11.2023Lochman Jan OPEN M13-99 uhrazeno
7.3.2024Loun Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lounovic↳ Kavková Michaela
31.5.2024Lukešová Josefína RACE JZ13-17 uhrazeno
12.12.2023Macháček Roman RACE M40-49 uhrazeno
19.12.2023Mandzak Jaroslav RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2024Mašková Barbora RACE MIX uhrazeno
Tým: Kuldovi - neohrožení !neobsazeno
12.4.2024Matouš Dominik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nevzdáme se↳ Matousova LenkaNevzdáme se
22.6.2024Matuška Marek RACE MIX nezaplaceno
Tým: Přeskoč a Utečneobsazeno
29.2.2024Mencl Marek OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Michalina Pavol RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2024Michalina Rastislav RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2024Mikeš Jiří mikešáci OPEN MIX uhrazeno
Tým: mikešáci↳ Mikešová Sára
23.2.2024Mikešová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
23.2.2024Mikešová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
10.6.2024Mochnáč Radek RACE M18-29 uhrazeno
18.1.2024Moravcová Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
29.12.2023Mošovský Denis RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2024Müllerová Judita OPEN Z13-99 uhrazeno
26.5.2024Názler Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mydva↳ Názlerová Barbora
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
5.11.2023Novák Marek Panther Gym Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Novotná Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
20.6.2024Novotný Jan Dáme100 OPEN M13-99 nezaplaceno
26.3.2024Pelcová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
11.6.2024Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
1.5.2024Pírek František RACE M18-29 uhrazeno
8.1.2024Pittner Pavel RACE M40-49 uhrazeno
17.6.2024Pokora Pavel OPEN M13-99 nezaplaceno
2.5.2024Pokorný Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.6.2024Prausová Zuzana STG Rychnov nad Kněžnou RACE Z40-49 nezaplaceno
28.11.2023Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
6.4.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
22.4.2024Protasena Jurij SAP Concur OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
2.12.2023Pullmanová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Rája Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Svaloušineobsazeno
14.11.2023Ramajzl Filip Posilovna kde jsem nebyl OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2024Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
22.3.2024Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2023Rezková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2024Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE M50-99 uhrazeno
28.2.2024Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
28.2.2024Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
30.12.2023Šarapatková Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2023Selleová Alice kopce jsou nejlepší RACE Z30-39 uhrazeno
3.11.2023Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
8.6.2024Šimanovský Michal OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2023Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
21.6.2024Šimonová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
18.1.2024Škodová Jana RACE Z30-39 uhrazeno
24.5.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
3.6.2024Smrčková Zuzana Smrčísci RACE MIX uhrazeno
Tým: Smrčísci neobsazeno
22.4.2024Soukup Jiří Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2023Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
13.5.2024Špaček Michal Kryplův provar 2 OPEN T uhrazeno
Tým: Rodinná pohodaneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
19.1.2024Špaček Ondřej FUN FUN uhrazeno
30.12.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2023Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z13-99 uhrazeno
1.12.2023Stančík Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
5.1.2024Staněk Štěpán RACE M30-39 uhrazeno
22.5.2024Stanke Dušan Kangsong Hlučín RACE M50-99 uhrazeno
22.5.2024Stanková Nikola Kangsong Hlučín OPEN Z13-99 uhrazeno
22.5.2024Stanková Adéla Kangsong Hlučín RACE JZ13-17 uhrazeno
22.5.2024Stanková Breuer Milena Kangsong Hlučín OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023Stašek Jaromír Posilovna kde jsem nebyl OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Štěrba Martin RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
8.5.2024Švejnohová Barbora OPEN T uhrazeno
Tým: SKVADRA SAMIC A JEDEN KOLUMBUS↳ Stýblo Kryštof
↳ Jiroušová Hana
neobsazeno
11.1.2024Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
10.12.2023Tomek Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
10.12.2023Tomek Václav OPEN M13-99 uhrazeno
10.12.2023Tomková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
5.6.2024Tuscherová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
23.2.2024Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2024Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
6.5.2024Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2024Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2023Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2024Vodová Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
6.11.2023Vokurka Michal OPEN M13-99 uhrazeno
13.6.2024Volšanská Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
21.6.2024Voplakalová Alexandra OPEN Z13-99 nezaplaceno
21.1.2024Votápková Gabriela Pišišvorové RACE Z18-29 uhrazeno
24.12.2023Wagner Petr RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
23.12.2023Zavadil Adam RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2024Zikešová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Zikmundová Miroslava OFFICIAL RACE Z30-39 uhrazeno