Startovní listina GLADIATOR RACE JOSEFOV - MAX

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE27
OPENOPEN18
FUNFUN1
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let13
Z13-99Ženy 13 a více let5
M40-49Muži 40 - 49 let5
M18-29Muži 18 - 29 let5
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
M30-39Muži 30 - 39 let4
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
Z18-29Ženy 18 - 29 let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
FUNFUN1
M50-99Muži 50 a více let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Celkem přihlášených46

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
16.2.2024Antonovič Lukáš OCR MAŠINA KADAŇ OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2024Bala Martin RACE M40-49 uhrazeno
2.1.2024Bala Svobodová Mirka RACE Z30-39 uhrazeno
30.11.2023Bendová Petra RACE MIX uhrazeno
Tým: Bendovineobsazeno
30.11.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Burianová Nicola OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2024Búřil Martin OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Búřil Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2023Daniel Weithe Survivalrunning Augsburg RACE Z30-39 uhrazeno
11.11.2023Fiala Martin FUN FUN uhrazeno
6.4.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
8.12.2023HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
16.12.2023Knorr Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2023Koblischke Zbyněk OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
5.1.2024Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2024Kruckemeyer Leon RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2024Kruckemeyer Robin RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2024Kubíček Antonín RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2024Kubíková Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
8.11.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
31.1.2024Mrkos Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2024Pavelková Anna RACE Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2023Pirkl Jiří RACE M18-29 uhrazeno
27.2.2024Pleskot Jiří Elite Squad OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Purková Martina RACE Z30-39 uhrazeno
3.11.2023Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
4.4.2024Šatná Pavla Extreme Dog Race team RACE Z50-99 uhrazeno
28.11.2023Šebestík Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
6.11.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.1.2024Sopková Vladěna OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2024Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec RACE M50-99 uhrazeno
30.12.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2023Špiroch Josef wpj RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2024Štěpán Jakub STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Zárubová LeonaSTG Kutná Hora
27.4.2024Suchomel Petr RACE M40-49 uhrazeno
28.5.2024Svoboda Patrik RACE M18-29 uhrazeno
10.12.2023Tomek Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
10.12.2023Tomková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
29.4.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno