Startovní listina GLADIATOR RACE JOSEFOV - MAXIMUS

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE35
OPENOPEN19
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let12
M30-39Muži 30 - 39 let9
Z13-99Ženy 13 a více let7
M40-49Muži 40 - 49 let7
M18-29Muži 18 - 29 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
Celkem přihlášených54

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
2.2.2024Antoš Karel CRTC OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2023Balajková Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
11.1.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2024Blažek Miloslav RACE M40-49 uhrazeno
3.2.2024Cöger Jiří Náchodské Prdelky RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2023Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
25.2.2024Duchek Petr BS TÝM RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Dvořák Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.12.2023Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
5.5.2024Františák Martin STG Brumov Bylnice RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Gottvaldová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
30.1.2024Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2023Hollý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.3.2024Jaček Martin Mínus jedna RACE M30-39 uhrazeno
3.11.2023Janštová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
2.12.2023Kala Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2023Klír Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
21.2.2024Kondula Jan RACE M30-39 uhrazeno
19.2.2024Korbel Peter RACE M40-49 uhrazeno
29.2.2024Krajňák Josef OCR Citice RACE MIX uhrazeno
Tým: Zmrzlýci↳ Zmrzla Denisa
29.4.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
30.11.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2024Lázničková Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
8.11.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
6.11.2023Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
24.11.2023Marešová Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
3.11.2023Mejzlíková Markéta RACE Z30-39 uhrazeno
28.11.2023Michal Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2023Ondrasek Filip OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
24.4.2024Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
18.11.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.5.2024Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
24.11.2023Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge Gym↳ Zapletalová ZuzanaSRTG Praha
20.3.2024Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
6.1.2024Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
6.11.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
6.1.2024Selivanov Vítězslav Ares Race Team - Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
6.5.2024Suchánek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
10.5.2024Švandová Jiřka Agoge Gym OPEN Z13-99 uhrazeno
7.2.2024Sýkora Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.2.2024Tejkalová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2023Trappl Vanessa OPEN Z13-99 uhrazeno
11.1.2024Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
2.5.2024Volák Adam OCR Alpha Team RACE M18-29 uhrazeno
5.2.2024Zlámal Tomáš STG Pod Pradědem RACE M30-39 uhrazeno