Startovní listina GLADIATOR RACE ČESKÝ RÁJ - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN257
RACERACE113
FUNFUN20
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let104
Z13-99Ženy 13 - 99 let79
TTým (čtyřčlenný)39
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)35
M30-39Muži 30 - 39 let24
FUNFUN20
M40-49Muži 40 - 49 let20
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)19
M18-29Muži 18 - 29 let15
Z18-29Ženy 18 - 29 let14
M50-99Muži 50 a více let7
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
Celkem přihlášených390

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.3.2024Abrahamová Claudia OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2024Adamcová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
19.2.2024Adamec Michal EEM/2 FUN FUN uhrazeno
31.3.2024Adolf Milan OPEN M13-99 uhrazeno
11.7.2024Amešný Michal Hovnaři OPEN M13-99 uhrazeno
27.6.2024Bagin Václav FTM Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.2.2024Bajerová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.2.2024Bajerová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2024Bala Svobodová Mirka RACE Z30-39 uhrazeno
7.4.2024Balatka Adam RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Balazova Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
11.1.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci↳ Balková Lenka#GLADIATORRACETEAM
27.11.2023Bartas Kateřina FUN FUN uhrazeno
21.4.2024Bártová Veronika klub babiček RACE Z18-29 uhrazeno
25.6.2024Bauš David Havi FUN FUN uhrazeno
29.5.2024Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnky ↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
30.5.2024Běhalová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
13.1.2024Bejlek Daniel RACE M40-49 uhrazeno
26.6.2024Bek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
26.6.2024Beková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
29.6.2024Bergerová Magdaléna OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2024Bílý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Blaho Jan RACE M30-39 uhrazeno
1.1.2024Blažek Miloslav RACE M40-49 uhrazeno
20.5.2024Blažek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2024Bogdanov Igor Velociraptor OPEN T uhrazeno
30.11.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
18.6.2024Borák Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2023Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
16.6.2024Brabcova Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2024Břinčil Adam OPEN M13-99 uhrazeno
18.12.2023Brodská Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
8.11.2023Brunclík Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2024Brunclíková Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
9.7.2024Bureš Ondřej Meče v pochvách RACE M30-39 uhrazeno
19.11.2023Čačka Marek OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2023Čáp Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeři↳ Šturmová Jana
20.2.2024Čapková Claudie OPEN Z13-99 uhrazeno
27.5.2024Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2024Černý Miloš Turbomedvědi RACE M40-49 uhrazeno
19.2.2024Červenková Kamila FUN FUN uhrazeno
26.12.2023Česák Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
7.4.2024Chaloupková Hana EXIT TEAM RACE Z18-29 uhrazeno
24.4.2024Chvatík Štěpán Kollmorgen OPEN M13-99 uhrazeno
6.1.2024Chýle Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
6.7.2024Čmelíková Radka Lagunino OPEN T uhrazeno
Tým: Lagunino OCR team↳ Abel OndřejLagunino
↳ Čmelík VladimírLagunino
↳ Čurdová Tereza Lagunino
26.2.2024Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
27.3.2024Cvrkal David Cvrčci OPEN M13-99 uhrazeno
13.11.2023Dittrich Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
30.6.2024Dlasková Lucie Fitplace Team OPEN Z13-99 uhrazeno
30.6.2024Dlasková Vanda Fitplace Team OPEN Z13-99 uhrazeno
26.11.2023Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
26.11.2023Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.7.2024Dobešová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2023Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2023Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
5.3.2024Dubská Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.2.2024Duchek Petr BS TÝM RACE M30-39 uhrazeno
12.7.2024Dufek Karel RTK Prague OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Dulák Branislav OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2024Dušek Milan OPEN M13-99 uhrazeno
19.6.2024Dvořáček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2024Dvořák Jan RHF OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2024Dvořák Martin Varovi legie RACE M40-49 uhrazeno
3.1.2024Dvořáková Martina RACE Z18-29 uhrazeno
19.2.2024Dvořáková Alice EEM/2 FUN FUN uhrazeno
29.2.2024Dyntera Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
4.4.2024Endrych Josef OPEN T uhrazeno
Tým: Žoviálně boží gaučové halapartny↳ Černý MartinŽoviálně boží gaučové halapartny :D
↳ Korečková BarboraŽoviálně boží gaučové halapartny :D
neobsazeno
16.7.2024EXNER PETR Nýmandi RACE M30-39 uhrazeno
15.6.2024Fajfr Jan OPEN M13-99 uhrazeno
16.6.2024Fajfr Miloš OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2024Faltová Anna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Avengers↳ Müller Jakub
26.6.2024Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
29.4.2024Ferkl Jan OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2024Fiala Květoslav RACE M18-29 uhrazeno
24.4.2024Fibingr Michal Kollmorgen OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2024Fidler Jan OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2024Fiedlerová Eliška KB Trefa RACE Z18-29 uhrazeno
6.4.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2024Fišerová Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
18.12.2023Gajdošíková Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
30.6.2024Geislerová Dagmar To Dá RACE MIX uhrazeno
Tým: To Dáneobsazeno
12.7.2024Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
24.6.2024Glas Michal Havi FUN FUN uhrazeno
30.1.2024Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
16.7.2024Grejtovská Tereza Papajoes gym RACE Z18-29 uhrazeno
4.4.2024Hanuš Jakub RACE M30-39 uhrazeno
19.2.2024Hanzlíková Jana EEM/2 FUN FUN uhrazeno
7.6.2024Havlíčková Vlasta Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN Z13-99 uhrazeno
10.7.2024Havlíčková Sabina OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2023Hlavacek Lukas OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Hodboď Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Hodboďová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
16.4.2024Holčík Pavel DMM RACE M30-39 uhrazeno
25.6.2024Holešovská Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
5.6.2024Horák Tomáš Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
1.6.2024Horak Petr MJ! OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2024Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Horvath Tomas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tóňa↳ Laudová Aneta
17.4.2024Jagerčíková Ivana OPEN Z13-99 uhrazeno
19.11.2023Janáček Adam OPEN M13-99 uhrazeno
19.11.2023Janáček Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
24.6.2024Jandová Karla OPEN Z13-99 uhrazeno
23.5.2024Janoušek Filip RJF OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2024Janoušek Radim RHF OPEN M13-99 uhrazeno
2.6.2024Janýrová Kateřina FUN FUN uhrazeno
31.5.2024Jaroš Václav OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Jaroš Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: M&M↳ Mačalíková Michaela
31.5.2024Jelínek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Jelínková Vendula OPEN Z13-99 uhrazeno
26.12.2023Ježek Jan RACE M40-49 uhrazeno
1.1.2024Jiráň Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2024Jiránek Josef Fitplace Team OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2024Jiránková Tereza Fitplace Team OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2024Jiřík Radek RACE M18-29 uhrazeno
10.7.2024Joksch Radek Papa Joe’s Gym RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
19.2.2024Kaloč Ondřej EEM/2 FUN FUN uhrazeno
16.6.2024Kaňkovský Karel Mordor P*čo! RACE M30-39 uhrazeno
4.3.2024Karela Milan EEM/2 FUN FUN uhrazeno
21.2.2024Kašing Bedřich OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2024Kašparová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
4.1.2024Keppl Tomáš RACE M50-99 uhrazeno
30.6.2024Kerdova Zdena Fitplace team OPEN Z13-99 uhrazeno
1.7.2024Klečka Martin RACE M30-39 uhrazeno
17.7.2024Kleinpeter Radim RACE M30-39 uhrazeno
30.6.2024Klímová Patricie OPEN Z13-99 uhrazeno
24.12.2023Kobosil Karel želvy na úprku OPEN M13-99 uhrazeno
26.11.2023Kobosilová Alena Želvy na úprku OPEN Z13-99 uhrazeno
1.4.2024Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
26.6.2024Kolář Jan OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2024Kolařík Jan Kollmorgen OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2024Kolaříková Nela OPEN MIX uhrazeno
29.4.2024Koliáš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Koliášová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
22.6.2024Kolmistr Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
22.6.2024Kolmistr Jan RACE M50-99 uhrazeno
16.6.2024Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
10.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
10.6.2024Kopecký Antonín RACE M18-29 uhrazeno
14.11.2023Korbelová Klára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hudlánkovi↳ Jakab Jan
16.1.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
7.4.2024Kotoulková Gabriela FUN FUN uhrazeno
18.7.2024Kotýnková Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
3.6.2024Koublová Alena FUN FUN uhrazeno
5.4.2024Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2024Kovářová Radka Fitplace Team OPEN Z13-99 uhrazeno
1.6.2024Kratochvíl Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2023Krausová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
4.12.2023Krausova Klara Lopuši RACE Z30-39 uhrazeno
30.6.2024Krejčí Adéla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rychlý a rychlejšíneobsazeno
26.6.2024Krejčíková Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
24.3.2024Křížalová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
23.6.2024Krupková Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
6.5.2024Krýza Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
1.6.2024Kubín Vojtěch Rohajdo Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rohajdo Team↳ Kubova PetraRohajdo Team
26.5.2024Kubis Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.6.2024Kuchařová Miluše Mordor P*čo! RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2024Kuchařová Michala ŠBV OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Kuchtová Radka Lora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lora↳ Hovorka OldřichLora
28.5.2024Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2024Kulhánek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
5.3.2024Kulka Kryštof Jiná Dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiná Dimenze↳ Podroužková PetraJiná dimenze
29.2.2024Kužela Miloš Kuželky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kuželky↳ Kuželová Adéla Kuželky
17.7.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2024Lázničková Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: MaLuDaTo↳ Kolenská Lucie
↳ Kubín Tomáš#GLADIATORRACETEAM
↳ Pliska Daniel
15.12.2023Leitnerová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
6.3.2024Líbal Zdeněk EEM/2 FUN FUN uhrazeno
14.2.2024Lídlová Sandra OPEN T uhrazeno
Tým: Čipmánci↳ Rengerová Kateřina
↳ Halík Jiří
↳ Čuba Vojtěch
9.7.2024Lipavská Králová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
11.11.2023Lochman Jan OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.5.2024Lukešová Josefína RACE JZ13-17 uhrazeno
18.6.2024Lukič Martina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
18.6.2024Lukič Matěj Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2023Lužný Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Speciální zdravoťáci↳ Rösslerová Lucie
3.4.2024Malcová Andrea RACE Z18-29 uhrazeno
26.2.2024Málek Zdeněk ŠBV RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Málek Marek RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2024Málková Dominika OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
19.2.2024Marek Lukáš EEM/2 FUN FUN uhrazeno
29.2.2024Mařík Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Mašek Otakar OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Matějíček Vladimír Kumate OPEN T uhrazeno
Tým: Kumate↳ Kučera Luděk Kumate
↳ Kučerová ZdenaKumate
↳ Matějíčková JanaKumate
26.6.2024Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
30.6.2024Micka Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: MICKA TEAMneobsazeno
3.4.2024Mikousková Diana RACE Z18-29 uhrazeno
25.6.2024Milotová Daniela NO BARBIE TEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2024Mládková Sabina OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2024Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
13.1.2024Mocherniuk Ivan Goggins RACE MIX uhrazeno
Tým: Goggins↳ Matulová NikolaGoggins
14.12.2023Motlová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: O+V↳ Lochman Ondřej
20.12.2023Mrazkova Pavlina BKČS RACE MIX uhrazeno
Tým: MNG Jánská↳ Ižo PeterMNG Jánská
19.2.2024Mrenica Ondřej EEM/2 FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Musílková Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
29.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.5.2024Nemec Michal OPEN M13-99 uhrazeno
3.5.2024Nešpor Jakub Velociraptor OPEN T uhrazeno
Tým: Velociraptor↳ Sládková VeronikaVelociraptoři
↳ Musil TomášVelociraptoři
neobsazeno
18.6.2024Neumanová Jana Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.6.2024Nosková Květa Fitplace Team OPEN Z13-99 uhrazeno
24.3.2024Novák Marek Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
18.4.2024Novák Vlastimil OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2024Novák Milan OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2024Ondruš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
2.7.2024Ošmerová Jitka OPEN T uhrazeno
Tým: A je to!↳ Kalábová SoňaA je to!
↳ Švábová KateřinaA je to!
↳ Prudková Monika A je to!
8.5.2024Pabyška Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
30.5.2024Pastorek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2024Paulů Radka OPEN T uhrazeno
Tým: Japáci a Mejsičovi↳ Janků Miloš
↳ Mejsnarová VeronikaDíky, že na nás čekáte!
↳ Mejsnar Petr
17.6.2024Pecka Antonín #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
15.7.2024Perglerová Alenka OPEN Z13-99 uhrazeno
5.5.2024Petráň Radek RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2024Piekník Roman OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2024Plachý Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
8.7.2024Plachý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2024Pluchová Nikola ŠBV OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Pokorná Hana Děti ráje OPEN T uhrazeno
Tým: Děti ráje↳ Holan Martin Děti ráje
↳ Páleníková Zuzana Děti ráje
↳ Pokorný Jan
31.5.2024Pokorný Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
18.11.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.6.2024Poppová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Procházka David OPEN M13-99 uhrazeno
22.4.2024Procházka Roman Hrošindové OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
1.7.2024Puha Oldřich OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Purková Martina RACE Z30-39 uhrazeno
11.11.2023Purman Filip Dark Side Workout RACE M30-39 uhrazeno
11.11.2023Purmanová Alice Dark Side Workout RACE Z30-39 uhrazeno
30.11.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
13.1.2024Rauch Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
12.7.2024Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
12.7.2024Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.7.2024Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
15.7.2024Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
14.12.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M40-49 uhrazeno
19.11.2023Říhová Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
1.7.2024Říhová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
8.7.2024Roček Adam OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Roskovec Adam RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Rusyn Jevhen RACE M18-29 uhrazeno
10.5.2024Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
20.5.2024Sailer Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2024Sailer Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
17.12.2023Sakáč Tibor OPEN M13-99 uhrazeno
16.7.2024Salgueiro Eva OPEN Z13-99 nezaplaceno
15.7.2024Šanda Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2024Šandová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
5.7.2024Saska Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2024Schwarz Petr OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Šebesta Radek Gladiators RACE MIX uhrazeno
Tým: Šebestáci↳ Šebestová JanaGladiator Training Kralupy
4.1.2024Šebková Daniela OPEN Z13-99 uhrazeno
27.6.2024Šedivý Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2024Sekanina Jiří Kollmorgen OPEN M13-99 uhrazeno
10.6.2024Šenk Matěj Kollmorgen OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vločky↳ Štefflová Anna
29.2.2024Severýn Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.6.2024Šimkanin Jaroslav Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
16.11.2023Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
16.6.2024Šípek Jiří Mordor P*čo RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Skála Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2024Škodová Aneta Fitplace Team OPEN Z13-99 uhrazeno
28.3.2024Škodová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
13.5.2024Slaninová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GR Slaninky Rychnovneobsazeno
24.5.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
26.3.2024Šlesingrová Alexandra RACE MIX uhrazeno
Tým: RS↳ Valenta RobinRS
8.3.2024Smolik Tomas To Dá RACE MIX uhrazeno
30.6.2024Šonský Jakub Varovi legie RACE M50-99 uhrazeno
30.5.2024Sopková Vladěna RACE Z30-39 uhrazeno
30.11.2023Souček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2024Soukup Miroslav Canicross Krkonoše OPEN MIX uhrazeno
Tým: VerMi↳ Soukupová VeronikaCanicross Krkonoše
28.5.2024Soukup Jiří Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
26.2.2024Šouta Michal RACE M40-49 uhrazeno
26.2.2024Šouta Jiří RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2023Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Špicar Petr Beermental team RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2024Špicarová Andrea Beermental team OPEN Z13-99 uhrazeno
21.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
24.4.2024Šrytrová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Štadlman Václav Prokop VLVIVAVA OPEN T uhrazeno
Tým: Vlvivava↳ Martonka ViliamVLVIVAVA
↳ Linhart Václav
↳ Červená Vlaďka
13.2.2024Štarman Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Stavrev Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2023Štěpán Petr KOB Děčín RACE M50-99 uhrazeno
29.12.2023Štěpán Rostislav OPEN M13-99 uhrazeno
27.3.2024Štětka Robert OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2024Střížová Tereza Kollmorgen OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Suchochleb Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
5.7.2024Suchy Josef wikings OPEN M13-99 uhrazeno
1.7.2024Švestková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Světlík Filip OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Světlík Adam OPEN M13-99 uhrazeno
6.1.2024Švimberská Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
6.1.2024Švimberský Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2023Sviteková Dina OPEN Z13-99 uhrazeno
28.12.2023Tahovská Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
24.6.2024Tajmrová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
10.1.2024Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.6.2024Tkáč Marek Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2024Tomanová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
20.5.2024Tomášek Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
9.7.2024Tran Tuan Anh OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
10.5.2024Tůmová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2024Tylich Ondřej Kollmorgen RACE M30-39 uhrazeno
26.5.2024Ulman Roman OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2024Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2024Vágner Vladislav RACE M30-39 uhrazeno
19.1.2024Vágnerová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
8.11.2023Valeš Jonáš RACE JM13-17 uhrazeno
25.1.2024Vancl Jindřich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vanclíci↳ Vanclová Irena
30.6.2024Vaněčková Petra Fitplace Team OPEN Z13-99 uhrazeno
3.4.2024Vaňková Viktorie RACE Z18-29 uhrazeno
18.11.2023Vaňková Saša KOB Děčín OPEN Z13-99 uhrazeno
18.1.2024Vávra Milan OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Vedral David OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2024Veit Natálie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
13.1.2024Vejvoda Jiri RACE M40-49 uhrazeno
20.6.2024Viktora Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
29.2.2024Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
3.7.2024Vocásek Filip Fitplace Team OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2024Vocásková Karolína Fitplace Team OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2024Vonšovská Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Vrána Jan Novomanželé OPEN MIX uhrazeno
Tým: Novomanželé ↳ Vránová EvaNovomanželé
18.6.2024Wilde Oliver Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2023Zábranská Barbora OCR team Kladno RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2023Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Zadinová PetraCarnivora
30.11.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
23.4.2024Záveský Zbyněk Kollmorgen OPEN M13-99 uhrazeno
4.4.2024Zbránek Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sedláci↳ Macurová Silvie
27.6.2024Žežulka Vladislav Havi FUN FUN uhrazeno
29.2.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2023Zikmunda Marek FUN FUN uhrazeno
8.11.2023Žufníčková Petra RACE Z40-49 uhrazeno