Startovní listina GLADIATOR RACE ČESKÝ RÁJ - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IKIDS I24
KIDS II RKIDS II - RACE23
FAMFAM12
KIDS II OKIDS II - OPEN7
Kategorie
FAMFAMILY12
CH08-09Chlapci 8 - 9 let9
D06-07Dívky 6 - 7 let7
D10-11Dívky 10 - 11 let 6
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 6
D08-09Dívky 8 - 9 let5
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 4
CH10-15Chlapci 10 - 15 let4
CH14-15Chlapci 14 - 15 let3
D10-15Dívky 10 - 15 let3
CH06-07Chlapci 6 - 7 let3
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
D12-13Dívky 12 - 13 let 2
Celkem přihlášených66

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
27.11.2023Bartas Oliver KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2023Bartas Meda FAM FAM uhrazeno
28.5.2024Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
19.11.2023Čačka Filip FAM FAM uhrazeno
25.5.2024Čápová Antonie Hellcats KIDS I D08-09 nezaplaceno
30.11.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
30.11.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.3.2024Cogan Richard Rudolf T. J. Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.3.2024CVRKAL Filip Cvrčci KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.3.2024Cvrkal FELIX Cvrčci FAM FAM uhrazeno
27.3.2024Cvrkalová ELSA Cvrčci KIDS I D06-07 uhrazeno
23.5.2024Dvořák Vojtěch RHF KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.11.2023Fehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
27.5.2024Fejfar Matyáš FAM FAM uhrazeno
16.4.2024Holčík Adam DMM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.4.2024Holčíková Tina DMM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.4.2024Holínka Jiří FAM FAM uhrazeno
2.1.2024Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.1.2024Hrdina Maty KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.5.2024Janoušková Megan Vlčata FAM FAM uhrazeno
7.4.2024Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.4.2024Kácovský David KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
28.4.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 nezaplaceno
29.2.2024Koláček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.5.2024Koláčková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
9.5.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
10.11.2023Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
10.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
10.11.2023Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
4.4.2024Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.11.2023Lochmanová Eliška KIDS I D06-07 uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
2.5.2024Mannová Linda PS Hroch Pardubice KIDS I D08-09 uhrazeno
30.4.2024Martonka Alex KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
30.11.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.11.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.11.2023Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2024Müller Vojta Avengers KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.5.2024Müller Matěj Avengers KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2024Novák Eduard Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.3.2024Nováková Klára Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.1.2024Novotná Dorota SDH Dolsko KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
4.2.2024Novotný Čeněk KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.1.2024Novotný Antonín SDH Dolsko KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
4.4.2024Novotný Čeněk SDH Dolsko KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.2.2024Paris Laura FAM FAM uhrazeno
27.5.2024Peková Nikol Olympia Spartan Training KIDS I D06-07 nezaplaceno
8.11.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.1.2024Pokorný Štěpán SKIRUN ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.5.2024Poustecký Jiří FAM FAM uhrazeno
3.3.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
17.5.2024Šimánková Vanda KIDS I D06-07 uhrazeno
19.4.2024Sklenář Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.5.2024Slanina Kryštof #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
13.5.2024Slaninová Esterka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
13.2.2024Štarmanová Mia KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.12.2023Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
6.12.2023Sviteková Laura Atletika Stodůlky KIDS I D08-09 uhrazeno
26.5.2024Tomsová Kristýna Sobotka FAM FAM uhrazeno
19.1.2024Vágner Filip FAM FAM uhrazeno
13.4.2024Velčev Dominik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
13.4.2024Velčev Alex KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
8.11.2023Žufníčková Josefina KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno