Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN635
RACERACE445
FUNFUN55
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let303
Z13-99Ženy 13 a více let188
M30-39Muži 30 - 39 let95
TTým (čtyřčlenný)75
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)69
M18-29Muži 18 - 29 let63
M40-49Muži 40 - 49 let55
FUNFUN55
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)52
Z18-29Ženy 18 - 29 let40
Z30-39Ženy 30 - 39 let37
M50-99Muži 50 a více let30
Z40-49Ženy 40 - 49 let26
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let17
JM13-17Junioři 13 - 17 let12
EM15-99ELITE muži 15 a více let10
Z50-99Ženy 50 a více let5
EZ15-99ELITE ženy 15 a více let3
Celkem přihlášených1135

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.4.2024 Pinc Štěpán RACE JM13-17 uhrazeno
29.4.2024 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s RACE Z18-29 nezaplaceno
7.1.2024Abraham David RACE M30-39 uhrazeno
26.3.2024Abrahamová Claudia OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2024Adam Matěj Fitness Life Liberec RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Al-Rihani Jakub FUN FUN uhrazeno
23.4.2024Altman Martin RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2024Ambros Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Anderle Petr Postřekov RACE MIX uhrazeno
Tým: Postrekov↳ Reznickova Tereza
29.4.2024Andrlíková Natálie Jarda z práce OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2024Antoš Karel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
15.4.2024Babák Josef Edgar.team RACE EM15-99 uhrazeno
23.12.2023Babincová Gabriela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2024Bachtíková Blanka ABLog OPEN MIX uhrazeno
Tým: AB log↳ Drbohlav František
1.5.2024Badalíková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
22.12.2023Bágeľová Ivona Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
24.4.2024Bala Svobodová Mirka RACE Z30-39 uhrazeno
26.2.2024Balatka Adam RACE M18-29 uhrazeno
26.4.2024Balazova Lucie FUN FUN uhrazeno
25.4.2024Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
4.12.2023Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.4.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 nezaplaceno
20.3.2024Barák Bohumír FUN FUN uhrazeno
6.3.2024Baroch Petr McGang FUN FUN uhrazeno
13.1.2024Bartošek Jonáš Predator workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2023Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z50-99 uhrazeno
14.12.2023Bazalová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2023Becha Andrea Warriors RACE Z40-49 uhrazeno
28.11.2023Becha Jan Warriors RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2023Bechyňová Valentina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
2.11.2023Beck Nancy Klabauster FUN FUN uhrazeno
12.3.2024Bečvářová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2023Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.4.2024Benátská Kristýna STG Trutnov OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Benda Stanislav RACE M40-49 uhrazeno
26.11.2023Benda Michal RACE M30-39 uhrazeno
21.2.2024Benda Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Bendová Petra RACE Z40-49 uhrazeno
27.2.2024Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
28.4.2024Beneš Petr Kvíčala Team RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2024Beneš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Benešová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
20.4.2024Benešovska Monika RACE Z30-39 uhrazeno
25.4.2024Bengs Walter OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Beran Jaromír [#] Kloučci RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.5.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: pomalu a nejistě↳ Třebická ZuzanaDelegace ČAPS
2.5.2024Beyer Max RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Blaho Jan RACE M30-39 uhrazeno
16.4.2024Bláhová Sandra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2024Blažejová Eliška OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nejsme spolu!↳ Melounek RadekNejsme spolu!
10.1.2024Blažek Lukáš OPEN T uhrazeno
Tým: Svatba L+M↳ Blažek RadekMonkey race Skuhrov
↳ Rázl OndřejMonkey Race
↳ Vondráček VítekMonkey Race
30.11.2023Blažek Miloslav RACE M40-49 uhrazeno
9.1.2024Blažek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Boháč Dariusz RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Bohm Honza OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Böhmová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Bolf Vladimír BB Fitclub RACE JM13-17 uhrazeno
16.4.2024Bombara Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
27.3.2024Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
29.2.2024Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Bradáčková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
24.4.2024Bradová Jaroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Brdíčko David OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2024Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2024Březinová Jolana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2024Brich Kamil OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2023Brich Jirka RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2023Břinčil Adam OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Brokešová Simona #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Jičín jede!↳ Mader Matouš
19.4.2024Brožová Kateřina PROFFA RACE Z40-49 uhrazeno
23.1.2024Brunner Jan OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Brunner Marcel OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2023Bubeník Marcel Funkční trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2024Budka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2023Bukovská Jitka Funkční Trenink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
18.1.2024Bulanová Jana gladiatorraceteam OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Bulušek Filip Wild Snails RACE EM15-99 uhrazeno
28.2.2024Bulušek Kamil Wild Snails RACE EM15-99 uhrazeno
28.2.2024Bulušková Julie Wild Snails RACE JZ13-17 uhrazeno
28.3.2024Bureš Aleš Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
3.4.2024Burešová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2024Burian Marek OPEN M13-99 nezaplaceno
18.4.2024Burianek Viktor RACE M40-49 uhrazeno
24.2.2024Burianová Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2024Burianová Nicola OPEN Z13-99 uhrazeno
25.2.2024Burle Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.2.2024Burle Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Buryánová Veronika OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2024Caletková Romana Julinka OPEN Z13-99 uhrazeno
6.4.2024Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2023Čáp Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeři↳ Šturmová Jana
23.11.2023Čáp Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
12.2.2024Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
2.2.2024Čáslavová Jana Gumídci FUN FUN uhrazeno
15.4.2024Ceeova Anna OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.4.2024Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
2.11.2023Čermák Miroslav Málo rumu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čermáčci↳ Maternová Vlasta Málo rumu
5.1.2024Čermák Jiří RACE M30-39 uhrazeno
9.3.2024Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
16.1.2024Černohlávková Květa OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Černý Jakub Tantrum Monstra RACE MIX uhrazeno
Tým: Team J+S↳ Bartošová Simona
30.4.2024Černý Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Černý Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Láska přes překážky↳ Ouředniková Šarka
2.5.2024Černý David AK Škoda Plzeň RACE M18-29 uhrazeno
11.2.2024Černý Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rotopedi↳ Hejčová Karolína
2.11.2023Červený Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Červinka Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M50-99 uhrazeno
29.12.2023Červinka Jaroslav kuchyň OPEN T uhrazeno
Tým: kuchyň↳ Červinka Filipkuchyň
↳ Šafránková Alice kuchyň
↳ Zdychynec Ondrakuchyň
8.4.2024Chadraba Jiří RACE M40-49 uhrazeno
6.3.2024Chadžieva Elena McGang FUN FUN uhrazeno
7.4.2024Chaloupka Přemysl EXIT TEAM RACE M50-99 uhrazeno
7.4.2024Chaloupka Viktor EXIT TEAM RACE M18-29 uhrazeno
29.2.2024Chaloupková Hana EXIT TEAM RACE Z18-29 uhrazeno
26.4.2024Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN T nezaplaceno
Tým: DEZOLÁTI↳ Vojtíšková Linda#GLADIATORRACETEAM
↳ Vojáčková Jana#GLADIATORRACETEAM
↳ Vojáček Petr #GLADIATORRACETEAM
1.5.2024Chalupníčková Sára OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Chalupníková Aranka umimbehat.cz RACE Z18-29 uhrazeno
1.5.2024Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE M18-29 nezaplaceno
30.4.2024Chmelař Josef RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2024Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci RACE Z18-29 uhrazeno
1.5.2024Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
24.4.2024Chroustovská Markét OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Chudobová Karolina OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Chyba Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Chybovi↳ Chybova Eva Chybovi
12.11.2023Chýle Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Cicvárek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
2.5.2024Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
17.3.2024Čihař Filip RACE JM13-17 uhrazeno
17.3.2024Čihař Ondřej RACE M40-49 uhrazeno
13.2.2024Čmelíková Radka Lagunino OPEN T uhrazeno
Tým: Tým 165↳ Korbel Petr
↳ Čmelík VladimírLagunino
↳ Korbelová Monika165
22.3.2024Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.4.2024Čumpelík Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
5.2.2024Čvančara František Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
29.3.2024Danilák Michal RACE M30-39 uhrazeno
20.12.2023Dann Hana Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Darebná Petra SKP Maják RACE EZ15-99 uhrazeno
23.4.2024Davidová Adriana Gladiator Trutnov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiator Trutnov↳ David MilošGladiator Trutnov
30.4.2024Delsart Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Delsart Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
11.12.2023Deuschle Thomas Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
24.1.2024Diviš Vladimír RACE EM15-99 uhrazeno
22.4.2024Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Dočekal Jakub RACE M30-39 uhrazeno
20.12.2023Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.4.2024Dolak Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Dolaková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Dolana Matěj OPEN T nezaplaceno
Tým: GIGABORCI↳ Beránek Jan
↳ Vízner František
↳ Marek Josef#GLADIATORRACETEAM
26.4.2024Doležal Martin Gymnasion OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Doležalová Karolina OPEN Z13-99 uhrazeno
22.12.2023Doleželová Monika Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
14.4.2024Dorinec Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Dostál Tomáš RF OPEN M13-99 uhrazeno
24.4.2024Dostálová Eva RACE MIX nezaplaceno
Tým: LIFEJUST↳ Dostál Lubomír
14.2.2024Doubek Milan HVeVP Praha RACE M30-39 uhrazeno
24.4.2024Drábková Jiřina OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Drahkoupil Matej OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Drápalík Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Dubsky Martin Lidláci OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Duchek Petr BS TÝM RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2024Dušek Miloš OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Dušková Kateřina OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2024Duskova Daniela RACE Z30-39 uhrazeno
30.1.2024Dvořáček Tomáš MFF Praha OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Dvořák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Dvořák Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Dvořák František FUN FUN uhrazeno
29.2.2024Dvořáková Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
7.2.2024Dvořáková Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
29.2.2024Dvořáková Markéta Čtyřka OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2024Dymeš Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Dyntera Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2024Dytrt Tomáš Pastviny RACE M50-99 uhrazeno
20.11.2023Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
15.4.2024Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
28.4.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
29.4.2024Elcner Adam AE69 RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Endler Jan OCR ČELÁKOVICE OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Endler Jan OCR ČELÁKOVICE OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Endlerova Hana OCR ČELÁKOVICE OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem RACE JM13-17 nezaplaceno
26.4.2024Erdeli Vasyl One team One dream OPEN T uhrazeno
Tým: One team one dream↳ Král JiříOne team one dream
↳ Cihla MiroslavOne team one dream
↳ Stenzl JiriOna team one dream
23.12.2023Ernestová Michaela Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Fáber Vlastislav FUN FUN uhrazeno
29.4.2024Fabián Jan OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
19.4.2024Faigl Pavel PROFFA RACE M50-99 uhrazeno
28.3.2024Faltýnková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
5.4.2024Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
21.4.2024Fencl František RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2024Fencl Tomáš Spartan Training Group Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2024Ferkl Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.1.2024Fiala Prtr OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2023Fialová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
27.4.2024Fifka Martin RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2024Finkova Katerina OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Fischerová Monika Jarda z práce OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Fléglová Anna OCR MAŠINA Kadaň RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2024Florián Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Florián Karel OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Flos Jan SRTG Trutnov RACE M40-49 uhrazeno
15.1.2024Focko Mikuláš OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
31.3.2024Fousek Radim Zachraň se kdo můžeš! OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2024Franzová Alice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Friml Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Fronk Svatopluk The men who stare at goats OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2024Frýda Filip Špindl Ubals RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2024Frýda Tadeáš Ford Motor Company RACE M18-29 uhrazeno
1.2.2024Fürbach Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Gabrhel Pavel MP run Zlín RACE M50-99 uhrazeno
14.4.2024Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Varga family gladiator team↳ Varga MartinVarga Family Gladiator Team
6.3.2024Gavlasová Veronika FUN FUN uhrazeno
10.3.2024Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
22.1.2024Glas Michal FUN FUN uhrazeno
6.12.2023Görgl Jan Team Slivenec RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Gottvaldová Veronika RACE MIX uhrazeno
Tým: Ti nejlepší↳ Vacek PetrTT AC JC
30.4.2024Gramer Ladislav Lídláci OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
10.12.2023Greššo Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
11.2.2024Greššová Diana RACE Z30-39 uhrazeno
13.11.2023Grigarcik Marlies Klabauster FUN FUN uhrazeno
29.4.2024Gritzerová Romana OPEN Z13-99 uhrazeno
26.1.2024Hahnerová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
10.2.2024Haider Franz RACE M50-99 uhrazeno
30.4.2024Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
26.1.2024Hájková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Hák Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Hakalová Rozálie Predator Workout Brno - GSS Mikulov RACE EZ15-99 uhrazeno
1.5.2024Halamová Andrea OCR Academy RACE JZ13-17 uhrazeno
22.3.2024Han Mi hal Fresh RACE M30-39 uhrazeno
13.4.2024Hanák David OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2024Haneška Martin barma OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2024Hanuš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
13.1.2024Hanuška Rostislav [#] Kloučci RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
9.4.2024Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
30.4.2024Hašková Adéla RACE Z18-29 uhrazeno
16.4.2024Haustein Martin RACE M30-39 uhrazeno
7.4.2024Haviar Libor Havíci RACE MIX uhrazeno
Tým: Havíci ↳ Haviarová Michaela Havíci
25.4.2024Havle Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
21.1.2024Hebelka Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
30.4.2024Hejdušek Oldřich OPEN MIX uhrazeno
Tým: TONEDAME↳ Humeníková VeroikaHumící
28.1.2024Hejdušková Michaela OnMi OPEN MIX uhrazeno
Tým: Onmi↳ Douša Ondřej OnMi
13.3.2024Hejla Lukáš OCR Čelákovice RACE M18-29 uhrazeno
24.3.2024Heřman Samuel OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2024Heřman Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
19.1.2024Heřmanová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
24.4.2024Hiersch Marek RACE M50-99 uhrazeno
30.4.2024Hingar Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2023Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2024Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2024Hladká Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
22.3.2024Hlaváček Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
19.11.2023Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
14.11.2023Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
22.3.2024Hocký Daniel RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2024Hodek Václav FUN FUN uhrazeno
30.4.2024Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
16.4.2024Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
15.4.2024Hoffmannová Michaela Janovické lemry OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2024Hofta Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hofťáci↳ Juláková Kristýna
4.1.2024Holá Nikola OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jsme boží↳ Diessner Jindřich
30.4.2024Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové RACE JZ13-17 nezaplaceno
30.11.2023Holeš Radek RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2024Hon Frantisek FUN FUN uhrazeno
29.4.2024Honc Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Hora Martin OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: VeganPower↳ Černá MarianaVeganPower
30.4.2024Horáčková Simona RACE Z18-29 uhrazeno
30.3.2024Horák Tomáš Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2024Horák Tomáš MFF Praha OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2024Horák Jaroslav VSČR OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Horak Petr MJ! OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Horáková Bára RACE Z40-49 uhrazeno
30.4.2024Horálek Jan RACE M40-49 uhrazeno
4.11.2023Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
7.4.2024Hošek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Hospodarz Adam OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
26.4.2024Hospodková Anna SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
20.4.2024Houdek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Houdkova Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2024Houžvic Marek OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Hrabovský Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z18-29 uhrazeno
26.4.2024Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z40-49 uhrazeno
25.4.2024Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
15.11.2023Hřib Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2024Hromádková Jana Elita OPEN T uhrazeno
Tým: Charlie´s angels↳ Rosenheimová Monika
↳ Lukáš DavidCharlie´s angels
↳ Bičáková LucieCharlie’s Angels
8.12.2023HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2024Huberová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2024Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH RACE JZ13-17 uhrazeno
2.11.2023Hulle Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2024Humeník Tomáš Humící RACE M40-49 uhrazeno
25.2.2024Humlová Aneta Lidl OPEN Z13-99 uhrazeno
3.4.2024Hupka Marian OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Shapoval Oksana
23.2.2024Huslíková Jana OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
21.12.2023Hutyrová Eva Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav RACE Z50-99 uhrazeno
28.12.2023Hytha Otomar RACE M30-39 uhrazeno
8.4.2024Inneman Martina RACE Z30-39 uhrazeno
20.4.2024Jakeš Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
13.1.2024Jakoubková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Jakubcová Michaela SRTG Most RACE Z30-39 uhrazeno
31.3.2024Jakubec Martin SRTG Most RACE M40-49 uhrazeno
17.2.2024Jakubjanski Štefan OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
28.11.2023Janele Albert OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Janků David SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
1.5.2024Janků Martin RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2024Janoušek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
28.3.2024Janovská Zuzana Rescuers Team Warriors OPEN Z13-99 uhrazeno
16.4.2024Janštová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
8.11.2023Janušková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
22.2.2024Janusová Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
22.12.2023Jarošíncová Adéla Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Jelínek Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
1.12.2023Ježek Jonáš RACE M18-29 uhrazeno
26.4.2024Jílek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
6.2.2024Jílek st. Martin OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2024Jindřichová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2023Jiřík Radek RACE M18-29 uhrazeno
6.3.2024Jirků Tomáš Šampioni Šampionů RACE MIX uhrazeno
Tým: Šampioni Šampionů↳ Mrázková Leona
29.4.2024Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV RACE JZ13-17 uhrazeno
4.4.2024Joksch Radek Papa Joe’s Gym OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
8.3.2024Jozefčáková Jana TARGET SPORT MILOVICE OPEN T uhrazeno
Tým: Conti↳ Oliva Tomáš Conti
↳ Šafránek David
↳ Malashchuk Olena
31.12.2023Junek Petr Pro Jáju OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Junek Aleš Bambaklad OPEN T uhrazeno
Tým: Bambaklad↳ Slebodník JanBambaklad
↳ Junek FrantišekBambaklad
↳ Neupauer PavelBambaklad
28.4.2024Jurdová Jolana OCR Třebíč RACE JZ13-17 uhrazeno
4.2.2024Just František OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Kabát Daniel RACE M18-29 uhrazeno
28.4.2024Kaczko Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2024Kadlec Petr OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Kadounová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: M+P↳ Lenner Petr
25.1.2024Kainz Oliver Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
9.2.2024Kaiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2024Kakáček Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2023Kálal Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2024Kalina Michal Crossfit Hometown OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2024Kalina Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Kameník Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2024Kanta Milan Julinka OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2024Kanta Petr Julinka OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Kaprasová Romana RomKap RACE JZ13-17 uhrazeno
2.1.2024Karel Štěpán edgar.team RACE EM15-99 uhrazeno
27.4.2024Karmazín Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pravá a levá ruka ďábla↳ Brabcová Nikola
22.4.2024Kaßner Stefanie Team Celtic Warrior RACE Z40-49 uhrazeno
10.4.2024Kašpar Martin RACE M40-49 uhrazeno
27.3.2024Kašpar Jan RACE M30-39 uhrazeno
1.5.2024Kašparovská Barbara OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
21.4.2024Kavka Martin OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.11.2023Keklak Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2024Kiefer Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koštice ↳ Duben LukášKoštice
29.4.2024Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
21.4.2024Klečková Ivana JM Mašina Kadaň RACE Z40-49 uhrazeno
17.4.2024Kleger Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2024Klementová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2024Klicpera Václav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šáteček↳ Mackova Karolina
28.11.2023Klímek Aleš Warriors RACE M40-49 uhrazeno
16.4.2024Klimpelle Vladimír Ocr Čelákovice RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2023Klindera Michal Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2024Kloboučková Tereza Rakeťáci OPEN Z13-99 uhrazeno
21.4.2024Knap Roman OPEN T uhrazeno
Tým: FILMKA STUNT TEAM ↳ Novak Matěj Filmka stunt team
↳ Žerava JakubFILMKA STUNT TEAM
neobsazeno
2.5.2024Knepr Tomáš Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE M18-29 uhrazeno
23.1.2024Knespl Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2024Knespl Michal OPEN M13-99 uhrazeno
22.4.2024kocián marek Bez Identity OPEN MIX uhrazeno
Tým: Domařek↳ Hojdová Dominika
31.1.2024Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
2.5.2024Kocumová Zuzana Rehasport Team RACE Z40-49 uhrazeno
22.3.2024Koděrová Tereza #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
20.12.2023Kokstein Tomáš Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY RACE M40-49 uhrazeno
14.4.2024Kolářová Petra OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZKOOPKY↳ Brabec Tomáš
29.4.2024Koliáš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Koliášová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2024Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
25.12.2023Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
30.4.2024Konkus Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
11.12.2023Kopáč David OCR TEAM Kladno OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Kopáčová Simona OCR Team Kladno RACE Z40-49 uhrazeno
31.3.2024Kopic Jakub Zachraň se kdo můžeš! OPEN M13-99 uhrazeno
18.12.2023Koráb Alexandr Směle vpřed OPEN T uhrazeno
Tým: Směle vpřed↳ Korábová IvanaSměle vpřed
↳ Husáková ZuzanaSměle vpřed
↳ Husáková HelenaSměle vpřed
5.11.2023Korbel Lukáš RACE M40-49 uhrazeno
19.2.2024Korbel Peter RACE M40-49 uhrazeno
29.4.2024Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
23.4.2024Korel Marek poutníci OPEN M13-99 nezaplaceno
25.4.2024Kos Ondřej Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team↳ Morkusova MichaelaTeam
18.12.2023Kosina Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2024Kosina Vladimír BSP TEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Kosina Radek RACE M40-49 uhrazeno
2.5.2024Kosprd Michal OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2024Košťál Matěj Los Lemplos OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Kotal Jiří MFF Praha OPEN M13-99 uhrazeno
19.4.2024Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
15.11.2023Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Kouřil Jiří Predator Workout Brno - GSS Mikulov RACE M30-39 uhrazeno
22.2.2024Kováčik Július OPEN M13-99 uhrazeno
15.12.2023Kovács Jan Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Kovářová Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2024Kozák Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
29.4.2024Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Král David OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2024Králík Petr Z.L.O. RACE M30-39 uhrazeno
14.3.2024Králik Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Krátký Daniel Gladius Family RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2024Kratochvíl Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2024Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice RACE Z18-29 uhrazeno
26.4.2024Kratochvílová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
23.4.2024Kraus Bohumír RACE M40-49 uhrazeno
2.11.2023Krause Monique Klabauster FUN FUN uhrazeno
30.3.2024Krausova Klara Lopuši RACE Z30-39 uhrazeno
17.1.2024Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2023Krejčíková Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
16.4.2024Křemenák Adam OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2024Křepelka Jiří Bohnický Blues OPEN M13-99 uhrazeno
25.12.2023Kristek Michal RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2023Kříž Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Křížalová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
14.4.2024Křížová Vendula RACE Z18-29 uhrazeno
21.12.2023Křížová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Křížová Vilma OPEN Z13-99 uhrazeno
25.1.2024Křížová Iva Parťáci RACE MIX uhrazeno
Tým: Iva a Vojta↳ Louč Vojtěch
30.11.2023Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
24.4.2024Krpcová Lenka BS tým RACE Z30-39 uhrazeno
2.5.2024Krupičková Petra RACE Z30-39 uhrazeno
2.5.2024Krupková Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
26.4.2024Krůtová Hanka RACE Z30-39 uhrazeno
29.4.2024Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Krýslová Lucie Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z18-29 uhrazeno
12.1.2024Krýza Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2023Kubálek Kryštof OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2024Kubátová Šárka SRTG PRAHA OPEN Z13-99 uhrazeno
19.12.2023Kubec Martin Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Kubelková Jana FUN FUN uhrazeno
22.12.2023Kubešová Aneta Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
22.12.2023Kubešová Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.4.2024Kubíček Antonín RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2024Kubíková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
21.1.2024Kubíková Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
15.11.2023Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2023Kubis Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kubísková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
5.2.2024Kucejová Zuzana Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
6.3.2024Kučera Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.3.2024Kučera David LindeMH RACE M30-39 uhrazeno
6.3.2024Kučerová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2024Kučerová Lenka Horský holky Bratrouchov OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Kuchařová Michala ŠBV OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2023Kulhánek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2024Kunstová Tereza Stone and Belter RACE Z30-39 uhrazeno
22.2.2024Kurfiřtová Helena OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Kurková Natália RACE Z18-29 uhrazeno
28.4.2024Kutišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
16.4.2024Kuzbach Jan RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
22.3.2024Kvardová Simona RACE Z30-39 uhrazeno
11.3.2024Ladecka Bronislava FUN FUN uhrazeno
5.4.2024Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Lajbner Matěj RACE M30-39 uhrazeno
25.3.2024Lalinská Anežka RACE Z30-39 uhrazeno
2.5.2024Langšádl David OPEN MIX uhrazeno
Tým: LaNo↳ Nová Tereza
15.4.2024Lanžhotský Václav McGang FUN FUN uhrazeno
30.11.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.4.2024Lašťovka Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Bouřlivá dvojice↳ Bárková Pavlaojefvk
22.2.2024Ledvinová Kateřina STG Kolín OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2023Lenikusová Jiřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
7.2.2024Lešková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2023Lhotáková Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2023Lhotáková Lucie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Liberda Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Linhartová Lenka Agoge Gym RACE Z40-49 uhrazeno
30.3.2024Linhová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
22.2.2024Linková Miluše OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2024Lissner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Lodrová Kateřina Mladá ODS OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Logojda Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
2.5.2024Logojdová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Logojdová Helena OPEN Z13-99 uhrazeno
3.4.2024Lopatovská Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Lorenc Petr FUN FUN uhrazeno
28.4.2024Lovětínská Lenka Gymstory FUN FUN uhrazeno
30.4.2024Lukáš Michal Sokol Dvůr králové nad Labem RACE JM13-17 nezaplaceno
30.4.2024Lukášová Karolína Sokol Dvůr Králové nad Labem RACE JZ13-17 nezaplaceno
24.4.2024Lukeš Petr OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Lukešová Josefína OPEN Z13-99 uhrazeno
24.3.2024Lukič Matěj Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Lukič Martina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2024Ma Ondra OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZOO↳ Mayerová Zuzana
30.4.2024Máčala Josef RACE M40-49 uhrazeno
1.4.2024Máčala Daniel RACE M30-39 uhrazeno
6.2.2024Mačátová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2024Mach Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Machacek David FUN FUN uhrazeno
21.11.2023Machala Ivan OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2024Machková Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
2.5.2024Macho Jan Lidláci OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2024Mačková Lucie Motolský sestry v akci OPEN Z13-99 uhrazeno
2.4.2024Mahlová Michala #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: NAČATÝM↳ Mahel Václav#GLADIATORRACETEAM
25.4.2024Majer René OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Majerčík Martin RACE M30-39 uhrazeno
1.5.2024Makara Miroslav OPEN M13-99 nezaplaceno
12.1.2024Malcovská Karolína FUN FUN uhrazeno
25.11.2023Málek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Málek Zdeněk ŠBV RACE M30-39 uhrazeno
15.4.2024Malek Josef RACE M18-29 uhrazeno
9.11.2023Malík Zdeněk Zmrzlíci Plzeň OPEN M13-99 uhrazeno
24.3.2024Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2023Málková Dominika OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2024Málková Barbora #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
8.1.2024Málková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
22.12.2023Mandziuk Tetyana Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
16.2.2024Mařán Martin RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2024Maratová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2024Marcin Slowik OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2024Marek Marcos Bidfood Czech Republic OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2023Marešová Lenka Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
2.1.2024Marešová Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
21.11.2023Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
29.4.2024Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM OPEN T nezaplaceno
Tým: Narvalky↳ Machková Ema
↳ Kebortová Andrea
↳ Brožíková Barbora
30.11.2023Markowski Matthieu OPEN T uhrazeno
Tým: The Czech Croissants↳ Markowski Alisa
↳ Bídová Kristýna
↳ Dvořák Lukáš
16.11.2023Marojošová Petra OPEN T uhrazeno
Tým: NO NAME↳ Eflerová MichaelaNO NAME
↳ Majoroš Jiří NO NAME
↳ Hronová Gabriela
22.12.2023Martečíková Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Špunt a big Boss↳ Burda Jiří
29.2.2024Martonka Viliam VLVIVAVA RACE M50-99 uhrazeno
21.4.2024Mašek Jaroslav CROSS FITNESS SOKOL SEMILY RACE M50-99 uhrazeno
9.1.2024Mašek Otakar OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Mašín Adam OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2024Mašková Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
26.3.2024Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
31.1.2024Matela Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Matoušková Lenka Jezerní plavci OPEN T uhrazeno
Tým: Jezerní plavci↳ Diviš VojtěchJezerní plavci
↳ Záhorská StanislavaJezerní plavci
↳ Šťastný Jan
18.4.2024Matoušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
26.12.2023Matuška Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
2.2.2024Mayer Oskar OPEN M13-99 uhrazeno
22.12.2023Medřická Petra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Mejzr Dušan STG Příbram OPEN M13-99 uhrazeno
12.4.2024Meluzín Michaela Warrior RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2024Meshkov Ilya OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Metelec Jiří RACE M18-29 uhrazeno
14.4.2024Michut Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Míka Jiří MFF OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Mikešová Michala OPEN Z13-99 uhrazeno
16.11.2023Miklová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2024Mikudíková Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Mikulecký Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
14.4.2024Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
29.4.2024Miler Pavel RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Milota Vojtěch MFF Praha OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2024Mišička Petr RACE EM15-99 uhrazeno
31.1.2024Mitáš Dennis OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Mitášová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2024Mixa Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Molendová Natálie FUN FUN uhrazeno
31.3.2024Molinek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Moravcová Klára Consolata RACE MIX uhrazeno
Tým: 1312↳ Bartoš Daniel
2.5.2024Moťovský Marian Dlouhoprstý Banditi OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Mrštný Tomáš TJ Opatov RACE JM13-17 uhrazeno
22.3.2024Muchová Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
26.4.2024Muff Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
25.3.2024Mulidrán Daniel RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2024Müller Jan OCR MAŠINA KADAŇ RACE M30-39 uhrazeno
9.1.2024Myslík Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Nágl Jaroslav RUNaři OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
18.12.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
11.4.2024Nedorostová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
4.4.2024Nekovář Jiří RACE M18-29 uhrazeno
1.5.2024Němcová Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
27.4.2024Němcová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
23.12.2023Němečková Barbora Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
8.1.2024Neprašová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2024Nešuta Martin OCR MAŠINA KADAŇ OPEN MIX uhrazeno
Tým: Z parketu do bahna↳ Müllerová MarkétaOCR MAŠINA KADAŇ
20.12.2023Neumanová Jana Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
1.4.2024Nguyen Minh Tri OPEN M13-99 uhrazeno
17.2.2024Nikl Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Nižnanská Barbara Ninžatým RACE Z30-39 uhrazeno
26.4.2024Norek David OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Norková Daniela OPEN Z13-99 uhrazeno
5.4.2024Nosková Eliška RACE Z30-39 uhrazeno
10.1.2024Nováček Jiří FBC Armadillo Brno RACE M18-29 uhrazeno
5.2.2024Nováček Jozef Profitko OPEN MIX uhrazeno
Tým: My Dva↳ Šalovská LucieProfitko
5.11.2023Novák Marek Panther Gym Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
7.2.2024Novotná Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
9.4.2024Novotný Petr OCR Čelákovice RACE M50-99 uhrazeno
30.1.2024Novotný Jan OPEN M13-99 uhrazeno
2.5.2024Novotný Pavel FUN FUN uhrazeno
14.4.2024Nožičková Kristýna OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
8.11.2023Oberle Rebekka Beazzd RACE Z30-39 uhrazeno
2.11.2023Oehme Michael Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Oláh Petr RACE M30-39 uhrazeno
2.5.2024Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE EZ15-99 uhrazeno
17.3.2024Ondruš Jan RACE M30-39 uhrazeno
22.12.2023Orgoňová Andrea Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Oslzlá Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
28.4.2024Pačes Ota OPEN M13-99 uhrazeno
5.1.2024Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
30.11.2023Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
4.4.2024Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Pásztor Matyáš RACE M18-29 uhrazeno
2.11.2023Patzelt Jason Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Paulů Petr Horní Branná OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Paveláková Marcela MP run Zlín RACE Z40-49 uhrazeno
1.5.2024Pavelková Anna RACE Z18-29 uhrazeno
30.4.2024Pavlíček Miloš OCR Poděbrady RACE M50-99 uhrazeno
28.1.2024Pavlíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
15.4.2024Pavlů Mirka STG Mladá Boleslav RACE Z40-49 uhrazeno
1.5.2024Peč Jan OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Pečený Adam Skladníci OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Pečený Filip Skladníci OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Pečený Michal Skladníci OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Pečený Dominik Skladníci OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2024Pecháček Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2024Pechánek Tomáš !NYMBURK! RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2024Pečinka Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Pečová Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
9.4.2024Pěkný Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
2.11.2023Peksa David Peksíci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Peksíci↳ Peksová PavlaPeksíci
18.3.2024Pelc Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2024Pěnička Matěj RACE M18-29 uhrazeno
1.5.2024Pešek Ivo LMC RACE M30-39 uhrazeno
15.12.2023Peterka Martin Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2024Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Petrů Jan Penta gym OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M50-99 uhrazeno
11.1.2024Pfeffer Jan OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Pfefferová MichaelaOCR Čelákovice
25.12.2023Piaček Robert STG Orlová RACE MIX uhrazeno
Tým: Manželství v běhu↳ Piačková Hedvika
22.1.2024Piekník Roman OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2024Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
6.12.2023Pirkl Jiří RACE M18-29 uhrazeno
23.4.2024Píša Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
8.12.2023Pittner Pavel RACE M40-49 uhrazeno
20.3.2024Plešivčák Peter Rýchle šípy OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2024Plešivčáková Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.4.2024Ploc Jan Korálek team RACE M30-39 uhrazeno
7.4.2024Pluchová Nikola ŠBV OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Pochobradský Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: x7yZovi↳ Pochobradská Lucie
29.4.2024Podešva Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
1.5.2024Podzimek Jakub Edgar.Team RACE EM15-99 uhrazeno
10.2.2024Pohan Stanislav RACE M40-49 uhrazeno
22.12.2023Pohořalá Markéta Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
22.12.2023Pohořalý Pavel Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
4.4.2024Pokora Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2024Pokorný Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2024Póla Martin BS Tým RACE EM15-99 uhrazeno
7.4.2024Polák Ferdinand RunPORG OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2024Polák Tom Bír riders OPEN M13-99 nezaplaceno
7.4.2024Poláková Andrea RunPORG OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Poleščuková Anna RACE Z18-29 uhrazeno
26.4.2024Pöndl Patrik RACE M18-29 uhrazeno
18.11.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
29.2.2024Popovičová Jarmila OPEN Z13-99 uhrazeno
2.3.2024Poppová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nine-bun-bun↳ Tkáč Marek Vladimír
21.4.2024Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.2.2024Pospisilova Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Pouba Jan Gymstory FUN FUN uhrazeno
6.3.2024Poupera Antonín RACE M30-39 uhrazeno
28.4.2024Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
1.5.2024Pozdenkov Andrey EC RUN RACE M50-99 uhrazeno
1.5.2024Pozdenkovová Veronika EC RUN RACE Z18-29 uhrazeno
22.4.2024Preslova Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
28.11.2023Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
29.4.2024Přívozníková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2024Procházka Lukáš Svídnický extrém RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Procházka Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Prochazka Josef Jprecision RACE M50-99 uhrazeno
24.2.2024Profus Stefan Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Prokoratova Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
11.1.2024Prýmek Jiří SCS OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Ptáček Daniel RACE M40-49 uhrazeno
1.3.2024Pucek Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Pudil Erik OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Puková Zdeňka Bacha brácha RACE Z40-49 uhrazeno
19.4.2024Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
24.11.2023Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge GYM↳ Zapletalová ZuzanaSRTG Praha
28.12.2023Purková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Pycha Mikulas Lídláci OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2023Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
5.2.2024Rajter Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2024Raur Luboš RACE M40-49 uhrazeno
13.2.2024Řehák Jaroslav Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2023Řehořek Petr SRTG MOST RACE M30-39 uhrazeno
22.4.2024Rendl Martin STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2024Rendlová Alena MP Kladno OPEN Z13-99 uhrazeno
3.2.2024Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
26.3.2024Resler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2024Riedl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
14.12.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M40-49 uhrazeno
16.4.2024Rogozová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Suchdoláčci↳ Psenicka Matyas
30.4.2024Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
29.4.2024Rosa Petr RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2024Rosenkrancová Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
8.3.2024Rothschein Dominik RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2023Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.3.2024Rudolecký Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Růžička Martin Činka FUN FUN uhrazeno
28.4.2024Ryba Michal Vlajem za psem RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2024Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
30.12.2023Rychetska Libuše OPEN Z13-99 uhrazeno
22.3.2024Rýdl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Rýdlová Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
27.3.2024Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
24.4.2024Sabak David RACE M50-99 uhrazeno
29.2.2024Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
17.11.2023Sádlová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2024Sailer Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Sakáč Ondřej TJ Harant Pecka RACE M18-29 uhrazeno
12.1.2024Salabová Anežka FUN FUN uhrazeno
5.4.2024Šálek Oldřich Cerhenice RACE M30-39 uhrazeno
5.4.2024Salfická Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2024Salgueiro Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Salivarová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
25.2.2024Šaloun Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2023Šandová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
24.11.2023Šandrik Marek OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2023Šára Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2024Šarkanová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
24.3.2024Šaroch Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
6.1.2024Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.4.2024Schneider Jakub RACE M30-39 uhrazeno
1.11.2023Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
1.11.2023Schneider Uwe Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
10.4.2024Schubertova Miroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2024Schwan Ondřej North gym Děčín RACE M30-39 uhrazeno
16.4.2024Seifert Michal OCR Mašina Kadaň RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
1.5.2024Selichar Štěpán OPEN MIX uhrazeno
Tým: Prostě_na_Punk↳ Marešová Lenka
25.1.2024Selner Jan OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2024Šenfeldová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.3.2024Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Ševcech Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
31.3.2024Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
15.1.2024Ševčíková Pavlína OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2024Síč Petr OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Sílová Natalie #Gladiatorraceteam RACE Z18-29 nezaplaceno
22.4.2024Šimek Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.12.2023Šimkanin Jaroslav Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
11.2.2024Šimonová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Šindelářová Zuzana FUN FUN uhrazeno
13.4.2024Šindler Radek RACE M30-39 uhrazeno
21.1.2024Šípková Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2024Skála Filip RACE MIX nezaplaceno
Tým: David a Goliáš↳ Koblihová Michaela
14.1.2024Škardová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
27.4.2024Skořinská Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koblihový útok↳ Skořinský JanKoblihový útok
28.4.2024Škornička Jakub FUN FUN uhrazeno
22.2.2024Škorničková Michaela RACE MIX uhrazeno
Tým: Puštíci↳ Škorničková Tomáš Puštíci
23.12.2023Skovajsová Karin OPEN MIX uhrazeno
Tým: KaMilneobsazeno
20.12.2023Škrancová Kateřina Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
2.5.2024Sládková Martina FUN FUN uhrazeno
21.4.2024Šlamborová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
2.5.2024Slaninová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
24.3.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
28.3.2024Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2024Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Smetana Filip OPEN M13-99 uhrazeno
2.5.2024Smetana Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Smetanová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2024Smolarčuk David Král Jelimán RACE M40-49 uhrazeno
8.4.2024Smolík Libor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.4.2024Šnáblová Lucie SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
30.4.2024Šnejdar Šimon RACE M18-29 uhrazeno
29.2.2024Snítilá Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
22.4.2024Sobek Patrik Sobek OPEN M13-99 uhrazeno
4.4.2024Šolc Jan STG Prostějov RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Sopková Vladěna OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Souček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
16.12.2023Soukup Ondřej Czech Army OPEN M13-99 uhrazeno
14.2.2024Soukup Jiří Nýmandi RACE M40-49 uhrazeno
20.12.2023Šoulová Sandra Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2024Sovová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2024Špelda Jakub McGang FUN FUN uhrazeno
25.12.2023Špička Michal RACE M18-29 uhrazeno
1.11.2023Spielbauer Rene Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Splichalova Jana RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2024Špoljarič Damir OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2024Šponiarová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
8.3.2024Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
21.2.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE EM15-99 uhrazeno
5.4.2024Šrámek Martin RACE M18-29 uhrazeno
25.4.2024Šrámková Julie FUN FUN uhrazeno
29.4.2024Štafl Karel RACE M40-49 uhrazeno
28.4.2024Staněk Jiří Block 325 RACE M40-49 uhrazeno
26.4.2024Staněk Libor #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Stará Tereza Čtyřka OPEN Z13-99 uhrazeno
28.4.2024Štarman Lukáš STRAKOV RACE M40-49 uhrazeno
2.2.2024Šťastný Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Šťastný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Stavrev Michal OPEN M13-99 uhrazeno
13.2.2024Stejskal Jiří RACE M50-99 uhrazeno
29.12.2023Štěpán Rostislav OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Štěrba Martin RACE M30-39 uhrazeno
15.4.2024Strachota Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2024Strachotová Žaneta RACE Z18-29 uhrazeno
5.4.2024Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2024Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
9.3.2024Strejc Jan RACE M30-39 uhrazeno
16.4.2024Strejčková Nikola RACE Z30-39 uhrazeno
29.4.2024Střelec Martin RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Stríšová Vanessa FUN FUN uhrazeno
2.11.2023Štros Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Struneček Karel OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2024Studénka Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
3.4.2024Stupka Patrik Edgar.team RACE EM15-99 uhrazeno
22.4.2024Šturc David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2024Šubrta Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2024Šubrtová Hana FUN FUN uhrazeno
31.1.2024Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
4.2.2024Suchel Jakub FUN FUN uhrazeno
14.2.2024Suchy Josef wikings OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Suk Ondřej Kovárna OPEN T uhrazeno
Tým: Benetts Wolfs↳ Louda Stepan
↳ Chovanec Michal Team
↳ Vykouk TomášBenetts Wolfs
29.11.2023Šulc David OPEN M13-99 uhrazeno
14.2.2024Sunek Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2024Sup Michal FUN FUN uhrazeno
8.2.2024Šupíková Jana RACE Z40-49 uhrazeno
24.1.2024Susková Linda OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
29.4.2024Švandová Jiřka Agoge Gym OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2023Švimberská Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2023Švimberský Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Sviták Mikoláš RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2023Sviteková Dina RACE Z40-49 uhrazeno
30.4.2024Svoboda Michal Lídláci OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Svoboda Josef BSP TEAM OPEN M13-99 uhrazeno
21.12.2023Svoboda Tomáš Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2024Svoboda David RACE M40-49 uhrazeno
19.3.2024Svoboda Radek OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Svobodová Marie FUN FUN uhrazeno
13.2.2024Svobodová Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2023Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
7.2.2024Sýkora Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2023Syptáková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
20.2.2024Syrový Tomáš Rakeťáci OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Szuscik Roland OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Tajčová Hana Zachraň se kdo můžeš! OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2024Taročko Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2024Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Temer Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2023Tešný Milan OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Tigana Josef OCR TEAM KLADNO RACE M50-99 uhrazeno
2.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
9.1.2024Tomášek Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z40-49 uhrazeno
26.4.2024Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2023Tošek Nikola RUNaři OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Tošková Alexandra RUNaři OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Tošková Johanka RUNaři OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
19.3.2024Toušek David RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2024Trabolse Andrea FUN FUN uhrazeno
28.2.2024Trčka Jan Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE M30-39 uhrazeno
28.12.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
16.4.2024Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2024Tuhovčák Milan OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
28.1.2024Tůma Honza OPEN M13-99 uhrazeno
28.1.2024Tůmová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Tůmová Horáková Kamila Spoluopičky OPEN T uhrazeno
Tým: Spolupičky↳ Zvěřinová Marcela
↳ Gergelitsová Vladimíra
↳ Zvěřinová JaroslavaSpolupičky
28.4.2024Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
1.5.2024Uchytilova Iveta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Holany↳ Madák Michalup1uap
29.4.2024Uhlík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
29.4.2024Uhrin Tomas OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2024Uhrová Zuzana RACE Z30-39 uhrazeno
2.5.2024Uldrichová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
1.5.2024Uličný Vit RACE M40-49 uhrazeno
14.12.2023Ulman Roman OPEN M13-99 uhrazeno
2.5.2024Ulrich Milan OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2024Ulrichová Lucie FUN FUN uhrazeno
6.3.2024Ulrych Martin OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Urbanová Jaroslava RACE Z18-29 uhrazeno
12.1.2024Vacek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2024Václavovic Václav OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2023Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2024Vágner Vladislav RACE M30-39 uhrazeno
19.1.2024Vágnerová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2024Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
27.4.2024Valenta Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2024Valenta Petr FUN FUN uhrazeno
29.1.2024Valenta Kamil Maxfit RACE M40-49 uhrazeno
14.4.2024Valentová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
18.1.2024Valentova Tereza FUN FUN uhrazeno
3.11.2023Valeš Jonáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Valesova Vera OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2024Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
28.4.2024Valovič Roman RACE M30-39 uhrazeno
29.4.2024Valtr Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
16.1.2024Vaněčková Eva FUN FUN uhrazeno
20.12.2023Vaněk Jiří Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2023Vaníčková Lucie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2024Vaňková Eva OCR Čelákovice RACE Z18-29 uhrazeno
22.12.2023Vaňková Renata Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Vaňous Štěpán OCR HUNTERS OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2024Váňová Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2024Vanta Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2024Vanta Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Vaverka Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2024Vaverková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Vavrušková Veronika SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hruška↳ Vavruška DavidSRTG Praha
1.5.2024Večeřa Jan Hammer OCR Team OPEN M13-99 nezaplaceno
8.11.2023Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.12.2023Veit Natálie Funkční Trénink Milovice OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
24.4.2024Vejvodová Kristýna RACE Z18-29 uhrazeno
1.5.2024Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
14.4.2024Věříšová Edita OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Verner Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Věrný Jaroslav Kroměříž OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Veselá Žaneta OPEN Z13-99 uhrazeno
27.4.2024Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
30.4.2024Veselý Petr RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2024Veselý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2024Vevera Lukáš Phenomen Czech Team RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2024Vik Petr OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
29.4.2024Vilémová Nikola #TRENUJFURT OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Vilímková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2024Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
16.4.2024Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
7.4.2024Víravová Martina PROČ NE OPEN T uhrazeno
Tým: PROČ NE↳ Kinska Martina PROČ NE
↳ Přibyl JanPROČ NE
↳ Šolcová DanielaPROČ NE
11.1.2024Virt Martin Gymnasion OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Vitásek Aleš STG Mladá Boleslav RACE M50-99 uhrazeno
19.12.2023Vítek Jan FUN FUN uhrazeno
19.12.2023Vítek Lukáš FUN FUN uhrazeno
30.1.2024Vítek Martin MFF OPEN M13-99 uhrazeno
19.12.2023Vítková Adéla FUN FUN uhrazeno
24.1.2024Vízner Milan OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2024Vladař Slavomír AGP FUN FUN uhrazeno
17.4.2024Vlahov Ozren OCR Čelákovice OPEN T uhrazeno
Tým: SALO↳ Kežić LucijanoOCR Čelákovice
↳ Tirić SuzanaOCR Čelákovice
↳ Vlahov AlenaOCR Čelákovice
21.1.2024Vlček Karel Dva a půl chlapa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Poprvé a Naposledy↳ Veselá LucieDuo LuŠa
2.5.2024Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2024Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
26.4.2024Vojtová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
4.2.2024Vokurka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Volák Adam OCR Alpha Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Děčínsko-plzeňské spojenectví ↳ Lišková TerezaPredator Workout Děčín
24.4.2024Volšanská Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
11.1.2024Vomastek Michal SCS OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2023Vondráček Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: team bring it↳ Klosová Táňa
29.4.2024Vopelková Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
11.2.2024Voplakalová Alexandra OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2024Voráč Šimon Směle vpřed OPEN M13-99 uhrazeno
29.4.2024Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M13-99 uhrazeno
21.2.2024Votápková Gabriela Pišišvorové RACE Z18-29 uhrazeno
14.2.2024Votoček Dominik RACE M18-29 uhrazeno
15.4.2024Vyhnalova Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
11.2.2024Wallesch Ondřej OCR Čelákovice OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Wertheimer Tomáš STG Přerov OPEN M13-99 uhrazeno
2.1.2024Wilde Oliver Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
2.11.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
15.4.2024Zahradník Matěj RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2024Zahradník Jonáš Bacha brácha OPEN M13-99 nezaplaceno
30.4.2024Žalio Markéta RACE Z18-29 uhrazeno
22.2.2024Žantová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.1.2024Zapletalová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
30.4.2024Zápotočný Stanislav Tarzani RACE MIX uhrazeno
Tým: Tarzani↳ Cidlíková Jana
16.4.2024Žárský Marek OPEN M13-99 uhrazeno
8.1.2024Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
23.12.2023Zavadil Adam RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2024Zavadil Radek RACE M50-99 uhrazeno
2.5.2024Zavadsky Andrej 102 STYLE RACE M30-39 uhrazeno
12.1.2024Zavřelová Ivana FUN FUN uhrazeno
1.5.2024Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
5.4.2024Ždímal Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Panďáci ↳ Hanáková Anežka
30.4.2024Zeiplová Natálie RACE JZ13-17 uhrazeno
30.4.2024Zelenka Martin Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Zelinka Richard TJ Sokol Mšené Lázně RACE M18-29 uhrazeno
27.4.2024Zelníček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
24.4.2024Zeman Jaroslav JACKERMANN RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2024Zerzánek Jan Los Lemplos OPEN M13-99 uhrazeno
15.2.2024Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
22.1.2024Zicháčková Ivana RACE Z30-39 uhrazeno
21.4.2024Židoňová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2024Zikmundová Miroslava OFFICIAL RACE Z30-39 uhrazeno
13.11.2023Zima Aleš RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2023Zoudun Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
26.3.2024Zoufalý Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
1.5.2024Zoulík Jonáš RACE M18-29 uhrazeno
2.5.2024Zourek Marek Benátky nad Jizerou OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2023Žufníčková Petra RACE Z40-49 uhrazeno
6.4.2024Zvěřina Jaroslav Decathlon Tabor OPEN M13-99 uhrazeno
2.5.2024Zýková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno