Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN111
RACERACE95
FUNFUN1
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let53
Z13-99Ženy 13 a více let35
M30-39Muži 30 - 39 let24
TTým (čtyřčlenný)14
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
M40-49Muži 40 - 49 let12
Z30-39Ženy 30 - 39 let10
M18-29Muži 18 - 29 let10
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)9
Z40-49Ženy 40 - 49 let8
M50-99Muži 50 a více let 6
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
FUNFUN1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
Celkem přihlášených207

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.3.2024Abrahamová Claudia OPEN Z13-99 uhrazeno
11.1.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2024Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.12.2023Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2023Beranová Kateřina RACE Z40-49 uhrazeno
20.5.2024Blaháková Anna #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
30.11.2023Blaho Jan RACE M30-39 uhrazeno
1.1.2024Blažek Miloslav RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Bohata Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2023Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2024Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
18.2.2024Brabec Filip OPEN M13-99 uhrazeno
11.2.2024Brabec Adam OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Bukovský Milan OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2023Čáp Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeři↳ Šturmová Jana
13.11.2023Čermák Miroslav Málo rumu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čermáčci↳ Maternová Vlasta Čermáčci
5.1.2024Chýle Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2024Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2024Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
30.1.2024Danyo Petr Vinaři RACE M30-39 uhrazeno
12.11.2023Dittrich Adam RACE M18-29 uhrazeno
12.12.2023Dlabáčková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
26.11.2023Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2023Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
20.12.2023Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
1.12.2023Dragounová Zuzana hopity hop OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2024Dusík Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
10.11.2023Dvořáková Martina RACE Z18-29 uhrazeno
24.4.2024Dyntera Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2024Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2024Fazekaš Tomáš Kripl team OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2024Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
22.5.2024Fidlerová Ema OPEN Z13-99 uhrazeno
17.5.2024Finkova Katerina OPEN Z13-99 uhrazeno
6.4.2024Fišar Jan RACE M30-39 uhrazeno
26.1.2024Formánková Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
9.5.2024Görgl Jan Team Slivenec RACE M40-49 uhrazeno
9.11.2023Grossová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
9.11.2023Grossová Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
6.5.2024Hájek Rostislav OPEN M13-99 uhrazeno
6.5.2024Hájek Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
6.5.2024Hájková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2023Handrychová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2024Harvánek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
21.1.2024Hebelka Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
17.5.2024Hejdušek Oldřich OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2024Hejna Miroslav SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
19.11.2023Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
14.11.2023Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
24.4.2024Hora Michal OPEN T uhrazeno
Tým: BFGladiátors↳ Jindřichová Markéta
neobsazeno
neobsazeno
28.2.2024Hrabáček Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo!↳ Lázničková Martina#GLADIATORRACETEAM
31.12.2023Hrádek Tomáš TRIVIS Jihlava RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2023Hrádek David Nová Bystřice RACE M50-99 uhrazeno
20.2.2024Hrubeš Krajčoviechová Alena OPEN MIX uhrazeno
Tým: HRUBEŠOVIneobsazeno
8.12.2023HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
17.5.2024Humeníková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2024Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
22.5.2024Janusová Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
4.1.2024Jelínek David OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2024Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
1.12.2023Ježek Jonáš RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2023Jordan Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
27.5.2024Jůna Jan kyselé žížalky OPEN MIX uhrazeno
Tým: kyselé žížalky↳ Vrtelova Jitkakysele zizalky
31.12.2023Junek Petr Pro Jáju OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
29.4.2024Kaczko Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
14.3.2024Kameník Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
7.2.2024Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2023Kocumová Věra hopity hop OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2024Koláčková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
21.11.2023Kölbl Lukas RACE M18-29 uhrazeno
3.4.2024Kollmann Jaroslav RACE M18-29 uhrazeno
4.4.2024Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M50-99 uhrazeno
28.11.2023Kopáčová Simona OCR Team Kladno RACE Z40-49 uhrazeno
27.2.2024Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
10.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
19.2.2024Korbel Peter RACE M40-49 uhrazeno
14.11.2023Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
24.12.2023Kovačíková Michaela RACE MIX uhrazeno
Tým: Kovajďácineobsazeno
30.12.2023Kovanda Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2024Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2024Kubíček Antonín RACE M30-39 uhrazeno
27.2.2024Kubovec Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
25.3.2024Kučera David LindeMH RACE M30-39 uhrazeno
18.11.2023Kühn Roman OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2023Kühnová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
22.5.2024Kurfiřtová Helena OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.4.2024Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
26.5.2024Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN T uhrazeno
Tým: Holky Kvízovy↳ Kvízová Anna
↳ Klímová Michala
↳ Kvízová Lenka
31.3.2024Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
22.5.2024Linková Miluše OPEN Z13-99 nezaplaceno
11.11.2023Lochman Jan OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2024Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
30.1.2024Ludvík René RACE M50-99 uhrazeno
29.2.2024Lukešová Josefína OPEN Z13-99 uhrazeno
6.4.2024Máčala Daniel RACE M30-39 uhrazeno
18.11.2023Malantová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Málek Zdeněk ŠBV RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2023Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.3.2024Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
5.3.2024Márová Hana Anonymní alkoholici RACE Z30-39 uhrazeno
31.3.2024Matějka Petr OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2024Míka Dan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Třebatudy↳ Králová StellaTřebatudy
31.3.2024Müller Jan OCR MAŠINA KADAŇ RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2024Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2023Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
7.1.2024Nicek Jiří Rozběháme Roudnici RACE M40-49 uhrazeno
26.1.2024Nicková Eliška RACE Z30-39 uhrazeno
8.11.2023Novák Marek Panther Gym Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2023Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Parthová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2024Pechanec Dan OPEN T uhrazeno
Tým: FC Bramborák↳ Nosek Danielmc917u
↳ Přádný Adam
↳ Hercik Jakub
28.3.2024Petira Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Petráň Radek RACE M30-39 uhrazeno
6.12.2023Pirkl Jiří RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2024Plas Radek Velosport Domažlice OPEN M13-99 uhrazeno
20.2.2024Pokorný Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
7.1.2024Politeo Marek OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
6.3.2024Poupera Antonín RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2023Pouznarová Lucie hopity hop OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2023Pravdová Petra PPLKa RACE Z30-39 uhrazeno
18.12.2023Procházka Josef Prochy team RACE M40-49 uhrazeno
19.5.2024Prokeš Martin OPEN M13-99 uhrazeno
27.4.2024Prokopicova Eliska OPEN Z13-99 uhrazeno
23.12.2023Prüherová Rozálie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
24.11.2023Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge Gym↳ Zapletalová ZuzanaSRTG Praha
28.12.2023Purková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
11.11.2023Purmanová Alice Dark Side Workout RACE MIX uhrazeno
Tým: Dark Side Purmíci↳ Purman FilipDark Side Workout
31.1.2024Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2023Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
23.2.2024Rajnoha Matěj KB OPEN T uhrazeno
Tým: KB střeva↳ Hájková Natálie
↳ Vrbická Eliška
neobsazeno
20.3.2024Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
4.1.2024Řezáč Karel OPEN M13-99 uhrazeno
14.12.2023Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2024Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2023Rubáš Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2024Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2024Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
1.12.2023Ryvora Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
29.2.2024Sakáč Ondřej TJ Harant Pecka OPEN T uhrazeno
Tým: ser serneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
10.11.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
22.1.2024Šerf Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šerfácineobsazeno
24.5.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
1.12.2023Smělý Martin splašená Puma OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2024Smutná Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
9.11.2023Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2024Srb Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
20.12.2023Straka Jakub RACE M30-39 uhrazeno
20.12.2023Straková Gabriela RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2024Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2024Švimberská Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2024Švimberský Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2024Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2024Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2023Tomášek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Tran Chi Kiet RACE M18-29 nezaplaceno
28.12.2023Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
6.4.2024Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
23.2.2024Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Valeš Jonáš OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2023Valuchová Veronika JUVE RACE JZ13-17 uhrazeno
30.4.2024Vaňková Eva OCR Čelákovice RACE Z18-29 uhrazeno
29.1.2024Vávra Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Veiser Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2023Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2023Veselý David OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2023Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2024Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
21.1.2024Vodičková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
5.5.2024Vokurka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2024Votápek Leonard Pišišvorové RACE JM13-17 uhrazeno
15.1.2024Votápková Gabriela Pišišvorové RACE Z18-29 uhrazeno
25.12.2023Zábranská Barbora OCR team Kladno RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2023Zadina Jan Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadinová JanaCarnivora
9.11.2023Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
22.5.2024Žantová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2024Zeman Radek KPC Praha OPEN M13-99 uhrazeno
28.5.2024Zeman Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE MIX uhrazeno
Tým: OFFICIAL↳ Zikmundová MiroslavaOFFICIAL
8.11.2023Žufníčková Petra RACE Z40-49 uhrazeno