Startovní listina GLADIATOR RACE DOG JOSEFOV

Statistika přihlášných

Trať
DOGDOG87
Kategorie
Z18-39PŽeny 18- 39 let + pes 36
FUNPFUN + pes17
Z40-99PŽeny 40 a více let + pes12
M18-39PMuži 18- 39 let + pes 10
M40-49PMuži 40 a více let + pes 8
JZ13-17PJuniorky 13 - 17 let + pes4
Celkem přihlášených87

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.6.2024Baarová Karmen Fron Fighter DOG FUNP uhrazeno
10.11.2023Bahníková Eva DOG Z40-99P uhrazeno
31.12.2023Čeřovská Naděžda Niktel White Warriors DOG Z18-39P uhrazeno
14.12.2023Čípcová Jitka DOG Z40-99P uhrazeno
3.2.2024Cöger Jiří Náchodské Prdelky DOG M18-39P uhrazeno
11.6.2024Damková Alena Fron Fighter DOG FUNP uhrazeno
11.6.2024Damková Simona Fron Fighter DOG Z18-39P uhrazeno
15.2.2024Dědečková Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
12.6.2024Drábiková Gabriela Fron Fighter DOG Z40-99P uhrazeno
31.12.2023Dvořák Jan DOG M18-39P uhrazeno
13.5.2024Eliášová Andrea Třebíč - Poušov DOG Z40-99P uhrazeno
26.5.2024Erlebachová Anna DOG Z18-39P uhrazeno
14.1.2024Fajtšáková Andrea DOG Z18-39P uhrazeno
31.1.2024Fibiger Vladimír DOG M40-49P uhrazeno
25.11.2023Franziska Berger Survivalrunning Augsburg DOG Z18-39P uhrazeno
8.5.2024Frimlová Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
10.6.2024Gajdošová Lenka Fron Fighter DOG FUNP uhrazeno
12.5.2024Greššová Diana DOG Z18-39P uhrazeno
31.5.2024Haviarová Zuzana DOG Z18-39P uhrazeno
29.5.2024Hendrychova Lenka DOG Z18-39P uhrazeno
21.5.2024Heřmanová Michaela Axannso K9 DOG Z18-39P uhrazeno
3.5.2024Hoffmannová Markéta DOG Z18-39P uhrazeno
14.6.2024Hoffmannová Lenka DOG Z40-99P uhrazeno
1.6.2024Horak Petr MJ! DOG M40-49P uhrazeno
28.5.2024Hrček Vojtěch DOG FUNP uhrazeno
22.6.2024Hrncall Milan DOG FUNP nezaplaceno
22.6.2024Hrncalova Pavla DOG FUNP nezaplaceno
10.6.2024Hubáčková Viktorie DOG JZ13-17P uhrazeno
31.12.2023Hybštová Iva DOG Z18-39P uhrazeno
5.11.2023Jaklová Lucie DOG Z18-39P uhrazeno
8.5.2024Janurová Jana DOG Z40-99P uhrazeno
13.6.2024Javůrková Jana VyvrHell team DOG Z18-39P uhrazeno
30.11.2023Jiruf Matěj DOG M18-39P uhrazeno
29.2.2024Karpianusová Zuzana Relax Coudy DOG Z40-99P uhrazeno
11.6.2024Kasaj Stanislav Fron Fighter DOG FUNP uhrazeno
6.11.2023Kestřánková Karolína DOG Z18-39P uhrazeno
27.11.2023Kotyza Aleš #GLADIATORRACETEAM DOG M18-39P uhrazeno
16.6.2024Koucká Pavlína DOG FUNP uhrazeno
11.6.2024Kovařík Fafková Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
27.5.2024Křejbská Pavla DOG Z40-99P uhrazeno
30.4.2024Kučera Aleš DOG M40-49P uhrazeno
5.5.2024Kučera Jan DOG M18-39P uhrazeno
29.2.2024Lajbner Erik Niktel White Warriors DOG M40-49P uhrazeno
29.2.2024Lajbnerová Natálie Niktel White Warriors DOG JZ13-17P uhrazeno
29.2.2024Lajbnerová Miroslava Niktel White Warriors DOG Z40-99P uhrazeno
11.12.2023Macháčková Annika DOG Z18-39P uhrazeno
31.5.2024Machová Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
16.5.2024Marek Daniel DOG M18-39P uhrazeno
11.6.2024Mička Lubomir FRON FIGHTER DOG M40-49P uhrazeno
10.6.2024Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora DOG Z18-39P uhrazeno
31.1.2024Olmerová Romča DOG Z40-99P uhrazeno
26.5.2024Ondráčková Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
21.6.2024Palková Sára DOG Z18-39P nezaplaceno
4.6.2024Pinkasová Edita DOG FUNP uhrazeno
5.6.2024Prchalová Markéta DOG FUNP uhrazeno
12.1.2024Preclíková Tereza Krakenov DOG Z18-39P uhrazeno
27.5.2024Příhodová Kateřina DOG Z18-39P uhrazeno
26.5.2024Prokšová Tereza DOG Z18-39P uhrazeno
27.5.2024Řehořová Zuzana DOG FUNP uhrazeno
29.2.2024Říha Michal Extreme Dog Race team DOG M40-49P uhrazeno
11.5.2024Říhová Kristýna DOG Z18-39P uhrazeno
10.6.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM DOG JZ13-17P uhrazeno
1.1.2024Růžičková Šárka DOG Z18-39P uhrazeno
26.5.2024Severová Tereza DOG FUNP uhrazeno
25.5.2024Šímová Tereza DOG Z18-39P uhrazeno
12.6.2024Smiga Rosťa Fron Fighter DOG FUNP uhrazeno
11.6.2024Šneberková Silvie Fron Fighter DOG Z40-99P uhrazeno
6.11.2023Šprincl Jan 2Rakeťáci DOG M18-39P uhrazeno
27.5.2024Springer Dominika DOG Z18-39P uhrazeno
19.6.2024Stoš Jiří DOG M18-39P nezaplaceno
28.5.2024Strnad Michal TAKE IT EASY TEAM DOG M40-49P uhrazeno
28.5.2024Strnadová Sára TAKE IT EASY TEAM DOG JZ13-17P uhrazeno
31.5.2024Svatošová Barbora DOG Z18-39P uhrazeno
7.2.2024Tůmová Pavla DOG Z18-39P uhrazeno
5.6.2024Tuscherová Barbora DOG FUNP uhrazeno
11.6.2024Uřičař Martin Fron Fighter DOG M40-49P uhrazeno
27.5.2024Vašková Klára Z Týneckých skal DOG Z18-39P uhrazeno
27.4.2024Víšek Marek DOG M18-39P uhrazeno
31.5.2024Vlášková Eliška DOG Z18-39P uhrazeno
16.5.2024Vlková Gabriela Vlčice DOG Z18-39P uhrazeno
31.5.2024Vondráčková Jitka DOG FUNP uhrazeno
6.6.2024Vopálenská Zuzana DOG Z40-99P uhrazeno
15.1.2024Všetula Antonín DOG FUNP uhrazeno
30.11.2023Zahradníčková Aneta DOG Z18-39P uhrazeno
3.1.2024Zahradníková Jana DOG Z18-39P uhrazeno
31.12.2023Žilík Martin DOG M18-39P uhrazeno
12.2.2024Žluvová Martina DOG FUNP uhrazeno