Startovní listina GLADIATOR RACE FINAL STŘÍBRNÝ RYBNÍK - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE39
OPENOPEN25
FUNFUN1
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let17
M40-49Muži 40 - 49 let11
M18-29Muži 18 - 29 let7
Z13-99Ženy 13 - 99 let6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
M30-39Muži 30 - 39 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
Z50-99Ženy 50 a více let1
M50-99Muži 50 a více let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
FUNFUN1
Celkem přihlášených65

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.5.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.5.2024Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2024Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2024Blažek Miloslav RACE M40-49 uhrazeno
1.6.2024Cicvárek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
4.6.2024Čípcová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
26.5.2024Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
31.5.2024Dyntera Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Falcon Meringues↳ Abrahamová Claudia
22.6.2024Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
13.6.2024Fiala Martin OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2024Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2024Hanušová Iveta Panzer Hanuš OPEN Z13-99 uhrazeno
24.5.2024Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
26.5.2024HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2024Hubená Žaneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.5.2024Hulle Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2024Kaczko Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
27.5.2024Korbel Peter RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2024Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE M18-29 uhrazeno
24.5.2024Krejčíková Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
3.6.2024Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
31.5.2024Lukešová Josefína RACE JZ13-17 uhrazeno
29.5.2024Málek Zdeněk ŠBV RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2024Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
5.6.2024Novák Marek Panther Gym Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2024Nymburský Daniel Panzer Hanuš OPEN M13-99 uhrazeno
26.5.2024Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2024Petráň Radek OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2024Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M50-99 uhrazeno
1.6.2024Pokora Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2024Pokorný Ondřej Panzer Hanuš OPEN M13-99 uhrazeno
27.5.2024Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
26.5.2024Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2024Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge Gymneobsazeno
27.5.2024Purková Martina RACE Z30-39 uhrazeno
24.5.2024Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
6.6.2024Rája Jiří RACE M18-29 uhrazeno
28.5.2024Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
28.5.2024Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
28.5.2024Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
10.6.2024Říha Zdeněk Poko Running Team RACE M40-49 uhrazeno
29.5.2024Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.5.2024Schneider Uwe Klabauster OPEN MIX uhrazeno
Tým: Klabauster↳ Schneider AnettKlabauster
9.6.2024Šebestík Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2024Slavíková Jana OCR MAŠINA KADAŇ RACE Z50-99 uhrazeno
3.6.2024Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2024Sopková Vladěna OPEN Z13-99 uhrazeno
17.6.2024Šperlich adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2024Šrámek Martin RACE M18-29 nezaplaceno
6.6.2024Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2024Sviteková Dina RACE Z40-49 uhrazeno
27.5.2024Třeček Jakub RACE M18-29 uhrazeno
9.6.2024Vacula Tomáš Dean OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2024Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
5.6.2024Valickova Ivana OPEN Z13-99 uhrazeno
28.5.2024Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2024Vinař Karel RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2024Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
24.5.2024Zikmund Roman OFFICIAL RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2024Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
24.5.2024Zikmundová Miroslava OFFICIAL RACE Z30-39 uhrazeno