Startovní listina DOBROVOLNÍCI - GR HOLICE - sobota (přihláška pouze na pomoc)

Statistika přihlášných

Trať
DOBROVOLNÍKDOBROVOLNÍK54
Kategorie
Z18-99Ženy 18 a více let23
M18-99Muži 18 a více let22
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
Celkem přihlášených54

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
9.5.2024 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
10.5.2024Balek Jan #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
17.5.2024Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
13.5.2024Ballonová Lucie DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
16.5.2024Benátská Kristýna STG Trutnov DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
23.5.2024Benešová Veronika #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
14.5.2024Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
20.5.2024Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
23.5.2024Chocholouš Tomáš Rumbakoule DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
18.5.2024Dedková Jana SKI RUN Čakovice DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
24.5.2024Doležal Jiří CrossfitJD Rýmařov, z.s. DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
21.5.2024Doležálková Michaela DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
21.5.2024Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JM13-17 uhrazeno
16.5.2024Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
20.5.2024Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
16.5.2024Fikejsová Kristýna DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
23.5.2024Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
12.5.2024Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
20.5.2024Hošek Jakub DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
7.5.2024Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
17.5.2024Kouřil Marek #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
21.5.2024Krčmář Josef #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
21.5.2024Malá Hana #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
17.5.2024Míl Marek #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
23.5.2024Muff Vojtěch #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
9.5.2024Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
14.5.2024Nováková Karina DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
11.5.2024Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
9.5.2024Nováková Ilona DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
20.5.2024Ondráčková Soňa Gladiátor Race Trutnov DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
20.5.2024Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. DOBROVOLNÍK JM13-17 uhrazeno
20.5.2024Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
21.5.2024Polák Robin Ryžoviště DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
20.5.2024Prantl Jiří DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
20.5.2024Procházka Tomáš DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
17.5.2024Puková Zdeňka Bacha brácha DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
10.5.2024Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
10.5.2024Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
10.5.2024Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JM13-17 uhrazeno
9.5.2024Rozdolská Lenka #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
9.5.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
13.5.2024Šimek Lukáš #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
21.5.2024Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
22.5.2024Šmardová Viviana #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
20.5.2024Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
16.5.2024Szilvásiová Jana DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
6.5.2024Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
18.5.2024Vendlbergerová Tereza DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
22.5.2024Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
14.5.2024Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
14.5.2024Veverková Anet #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK JZ13-17 uhrazeno
16.5.2024Volšanská Martina DOBROVOLNÍK Z18-99 uhrazeno
17.5.2024Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM DOBROVOLNÍK M18-99 uhrazeno
17.5.2024Zahradník Jonáš Bacha brácha DOBROVOLNÍK JM13-17 uhrazeno