Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II255
KIDS IKIDS I117
FAMFAM52
Kategorie
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 67
FAMFAMILY52
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 48
D12-13Dívky 12 - 13 let 46
CH08-09Chlapci 8 - 9 let42
D08-09Dívky 8 - 9 let41
D10-11Dívky 10 - 11 let 38
D14-15Dívky 14 - 15 let 30
CH14-15Chlapci 14 - 15 let26
D06-07Dívky 6 - 7 let18
CH06-07Chlapci 6 - 7 let16
Celkem přihlášených424

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.3.2022Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II D12-13 uhrazeno
3.2.2022Antoš Filip FAM FAM uhrazeno
3.11.2021Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.3.2022Badette Leonardo A. Jr. Rugby Olymp Prague KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.10.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS II D10-11 uhrazeno
27.12.2021Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D12-13 uhrazeno
11.2.2022Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.3.2022Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
20.2.2022Bémová Amálka Ragby Olymp KIDS II D10-11 uhrazeno
30.12.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.12.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.3.2022Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
24.3.2022Borovičková Berenika STG Mladá Boleslav KIDS I D06-07 uhrazeno
18.3.2022Bouma Josef Ragby Olymp Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.3.2022Branda David FAM FAM uhrazeno
6.3.2022Branda Filip FAM FAM uhrazeno
22.3.2022Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2022Bryan Haštal KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.3.2022Bryanová Meda FAM FAM uhrazeno
16.3.2022Bumba Michal KIDS II CH10-11 nezaplaceno
19.3.2022Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
6.11.2021Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
6.11.2021Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
22.2.2022Čechová Karolína #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
22.3.2022Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
12.11.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.3.2022Čeřovská Helena KIDS II D14-15 uhrazeno
17.3.2022Čeřovský Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.3.2022Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.11.2021Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.2.2022Christová Emma KIDS I D08-09 uhrazeno
3.3.2022Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.2.2022Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.3.2022Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
27.2.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.2.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.3.2022Dančuková Adéla FAM FAM uhrazeno
22.3.2022Daruová Natálie Lomeňáci KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2022Dědek Tomáš TRIVIUM KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.3.2022Dědek Šimon Capoeira KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022Dědková Natálie TRIVIUM KIDS II D10-11 uhrazeno
25.2.2022Dibelková Isabell Atletika Ostrov KIDS II D10-11 uhrazeno
23.3.2022Dlabal Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.2.2022Dlesková Ivana KIDS II D12-13 uhrazeno
28.1.2022Dohnálek Vojtěch Hvězdovi KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.11.2021Doležal Adam FAM FAM uhrazeno
21.3.2022Doležal Tomaš KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.1.2022Dostálová Viktorie FAM FAM uhrazeno
24.3.2022Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
3.3.2022Drozda Šimon FAM FAM uhrazeno
3.3.2022Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.2.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
23.2.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
27.2.2022Dudychová Michaela VK Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
5.1.2022Dusil Tadeáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.1.2022Dusilová Adriana KIDS II D12-13 uhrazeno
24.3.2022Dvořák Daniel Varovi legie KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.2.2022Dvořák Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.11.2021Dvořák Karel Sokol Dvůr Králové KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.3.2022Eichelmann Matthew KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022Engelová Nikol KIDS II D14-15 uhrazeno
3.11.2021Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.11.2021Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
22.3.2022Etrychová Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2022Faltejsková Lucie ŠaK Pardubice Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
21.3.2022Faltejsková Eliška ŠaK Pardubice Benešovka KIDS I D08-09 uhrazeno
17.3.2022Ferbar David KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.3.2022Fibich Jakub KIDS II CH14-15 nezaplaceno
4.3.2022Fiedlerová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
21.3.2022Fikker Jaroslav KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.3.2022Fikkerová Madlen KIDS I D08-09 uhrazeno
9.3.2022Flegl Adam Olymp Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.3.2022Flegl Filip Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.3.2022Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
22.3.2022Flek Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.3.2022Fleková Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2022Fleková Eliška KIDS II D12-13 uhrazeno
9.3.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.3.2022Franc Honzik DARK SIDE WORKOUT KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.2.2022Francová Týna KIDS I D06-07 uhrazeno
8.3.2022Francová Alice KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2022Galvankova Leona KIDS II D10-11 uhrazeno
3.11.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
22.3.2022Gettinger Christian Atom Kids Praha KIDS II CH12-13 nezaplaceno
17.3.2022Gloser Matouš STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
3.11.2021Grusová Terezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
17.3.2022Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.3.2022Guňka Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Guňka Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.3.2022Hadačová Tereza FAM FAM uhrazeno
13.3.2022Hájek Matyáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.2.2022Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
23.3.2022Hámková Marie FAM FAM uhrazeno
16.3.2022Hampl Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.3.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
18.3.2022Hanousek Maxim FAM FAM uhrazeno
18.3.2022Hanousek Jiří KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.3.2022Hanzlík Karel FAM FAM uhrazeno
22.3.2022Hásová Zuzana FAM FAM uhrazeno
22.3.2022Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.3.2022Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
17.3.2022Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
17.3.2022Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
22.3.2022Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
18.3.2022Hažva Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.11.2021Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
18.3.2022Hebr Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.2.2022Hedrlín Mikuláš KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.2.2022Hedrlín Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.1.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.1.2022Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.3.2022Hlaváček David FAM FAM uhrazeno
3.11.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.11.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
18.3.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
28.1.2022Holub Ondřej Fitness by Věra KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.1.2022Holubová Marie Fitness by Věra KIDS II D14-15 uhrazeno
17.3.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
23.3.2022Honosková Alena KIDS I D08-09 uhrazeno
17.3.2022Horáček Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.3.2022Horák Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.3.2022Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II D10-11 uhrazeno
23.2.2022Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.3.2022Hruban Jan VOJTĚCH KOLA HOLICE KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.1.2022Hubáček Oldřich FAM FAM uhrazeno
19.3.2022Hubschová Nela KOBLIHOVE KIDS II D14-15 uhrazeno
15.3.2022Husák Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.3.2022Hýlová Eliška KIDS II D12-13 uhrazeno
16.3.2022Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D12-13 uhrazeno
15.3.2022Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.3.2022Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
18.3.2022Janoušek Ondřej Danick FAM FAM uhrazeno
18.3.2022Janoušek Daniel Nicolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.3.2022Janoušková Nicol Valerie KIDS I D06-07 uhrazeno
23.2.2022Javůrková Jana Ragby Olymp Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
4.11.2021Ježová Barbora Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
20.3.2022Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Jirava Eliáš FAM FAM uhrazeno
20.3.2022Jiravová Gabriela FAM FAM uhrazeno
23.3.2022Jirousek Adam FAM FAM uhrazeno
22.3.2022Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II D12-13 uhrazeno
20.2.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II D12-13 uhrazeno
15.3.2022Juhaňáková Anna #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
15.3.2022Juhaňáková Emily #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.2.2022Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2021Jusková Adriana KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2022Jůzová Viktorie KIDS II D12-13 uhrazeno
21.2.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.3.2022Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
23.3.2022Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
5.3.2022Kanošová Aneta #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
1.3.2022Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
1.3.2022Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
10.3.2022Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.2.2022Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
11.11.2021Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2022Kazancev Bohdan KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.3.2022Kimasa Sean KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.3.2022Kleiber Vít KIDS II CH10-11 nezaplaceno
5.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
23.3.2022Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
13.12.2021Kobík Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.12.2021Kobík Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.3.2022Kočí Antonín #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.3.2022Kokstein Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.3.2022Koláčková Klára FAM FAM uhrazeno
24.3.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.3.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
13.3.2022Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II D10-11 uhrazeno
27.2.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
21.3.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.3.2022Kotálová Sára Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
22.3.2022Kotík Ladislav Skorogladiátoři KIDS II CH10-11 nezaplaceno
22.3.2022Kotíková Lada Skorogladiátoři KIDS II D10-11 nezaplaceno
22.3.2022Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 uhrazeno
14.3.2022Kouklíková Karolína Ragbyová akademie Olymp KIDS II D12-13 uhrazeno
24.3.2022Kozák Jiri FAM FAM nezaplaceno
11.3.2022Král Honza Doubravice KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.2.2022Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.2.2022Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022Kratochvíl Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.2.2022Krejčí Barbora PSK Olymp KIDS II D14-15 uhrazeno
9.2.2022Krejčí Ondřej PSK Olymp KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.3.2022Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.3.2022Křížová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
20.3.2022Křížová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
22.2.2022Kroupa Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.2.2022Kubík Markus FAM FAM uhrazeno
18.2.2022Kubík Petr KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.2.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II D12-13 uhrazeno
5.2.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.2.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.3.2022Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
20.3.2022Kutílková Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
5.2.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
5.2.2022Kutilová Klára #Kutilky KIDS I D08-09 uhrazeno
2.3.2022Kvíz Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.3.2022Ladman Nikolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.3.2022Lanc Kryštof Kids GRTS Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.3.2022Lánská Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
22.3.2022Lašová Anna Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
12.2.2022Leden Damián KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.3.2022Lorencová Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2022Lukášek Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Lukášková Katka KIDS II D14-15 uhrazeno
3.11.2021Lukášová Kája Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
10.3.2022Macek David PVD crew KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.3.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.2.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
20.3.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.3.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Malá Rozálie GRwarriors FAM FAM uhrazeno
21.3.2022Málková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
17.3.2022Malý Richard Lagunino KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.3.2022Mánek Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.3.2022Marek Tomáš Herbalife nutrition KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.3.2022Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2022Marková Nikol Herbalife nutrition KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2022Maršounová Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
27.2.2022Masničák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.3.2022Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.3.2022Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.11.2021Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2022Menclova Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
15.3.2022Měrka Matouš KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.3.2022Měrka Jonáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.3.2022Metelková Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
22.3.2022Metelková Anežka KIDS II D10-11 uhrazeno
23.3.2022Metyšová Bohdana Litomyšl KIDS II D14-15 nezaplaceno
22.3.2022Mikešová Magdaléna FAM FAM uhrazeno
22.3.2022Mikešová Klára KIDS II D14-15 uhrazeno
20.3.2022Mikšík Jonáš Ragby Olymp Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.3.2022Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.3.2022Miquel Maricel KOBLIHOVE KIDS II D14-15 uhrazeno
5.3.2022Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.11.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.3.2022Morin Nora #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
23.3.2022Mošovský Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.3.2022Mošovský Jan ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.3.2022Moupic Maxim #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
2.3.2022Mrkos Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.3.2022Müller Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.3.2022Nagy Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022Novotná Josefína Shybuj.cz KIDS I D06-07 uhrazeno
19.3.2022Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
20.3.2022Novotný Čeněk KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.3.2022Novotný Mikeš Shybuj.cz KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.2.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.2.2022NUNVÁŘ DAVID KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.3.2022Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.2.2022Ondráčková Kristyna kklichnice KIDS I D08-09 uhrazeno
24.3.2022Oščatková Anděla KIDS I D08-09 uhrazeno
23.3.2022Otta Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2022Pacholík Max KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.2.2022Pacolová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
2.3.2022Palý Eliáš FAM FAM uhrazeno
22.3.2022Paroulek Čeněk KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.12.2021Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.2.2022Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.2.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.2.2022Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.3.2022Petrunja Nikita KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
19.3.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Picková Rebeka Sokol Hradec Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
3.11.2021Piklova Anez Sokol Dvůr Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
5.12.2021Piňosová Tereza Házená Sokol Chrudim FAM FAM uhrazeno
22.3.2022Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.3.2022Pohl Jan FAM FAM nezaplaceno
13.3.2022Popek Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.3.2022Popková Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
27.2.2022Pospíšil Matěj Olympia Spartan Training KH KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.2.2022Pospíšilová Tereza Olympia Spartan Training KH KIDS I D08-09 uhrazeno
19.3.2022Pospíšilová Markéta - KIDS II D12-13 uhrazeno
9.2.2022Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
20.3.2022Přezvinsky Filip KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.11.2021Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
22.3.2022Pultarova Katarina KIDS II D14-15 uhrazeno
18.2.2022Raur Luboš TEAM Z FAM FAM uhrazeno
18.2.2022Raurová Matylda TEAM Z KIDS I D08-09 uhrazeno
18.2.2022Raurová Alžběta TEAM Z KIDS I D06-07 uhrazeno
8.3.2022Regner Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.3.2022Regner Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.3.2022Řehák Dominik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.3.2022Řehák Patrik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.11.2021Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
22.3.2022Řehořová Julie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
5.12.2021Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.12.2021Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
22.3.2022Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM nezaplaceno
27.1.2022Renská Adéla BKN KIDS II D12-13 uhrazeno
27.1.2022Renský Matěj BKN KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.3.2022Řepka Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2022Řepka Miroslav KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.11.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.3.2022Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.3.2022Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
21.3.2022Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.3.2022Říhová Tamia Písecké zmije FAM FAM uhrazeno
21.2.2022Roubíček Filip SZ 01 plus KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.2.2022Roubíček Jan SZ 01 plus KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.1.2022Rozdolská Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
11.11.2021Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
16.3.2022Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Rychlovská Eva FAM FAM uhrazeno
21.3.2022Rychlovský Pavel FAM FAM uhrazeno
21.3.2022Rys Šimon Rysáci KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.3.2022Ryšánek Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.3.2022Rysová Petra Rysáci KIDS II D12-13 uhrazeno
9.1.2022Ryvorová Denisa KIDS I D08-09 uhrazeno
2.3.2022Šafková Emily Sokol Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2022Šafránková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2022Šafránková Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
22.3.2022ŠAŠEK VIKTOR #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
22.3.2022Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 nezaplaceno
18.11.2021Šatný Michal EXTREME DOG RACE TEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022Šebesta Jáchym FAM FAM uhrazeno
21.3.2022Šedová Natálie KIDS I D06-07 uhrazeno
16.3.2022Seifrt Ondřej Sokol Dvůr Králové KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.11.2021Seifrt Jan Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Semerád Marek Cyklostar Head Pirelli KIDS II CH10-11 nezaplaceno
20.3.2022Semerádová Emma Bike Puzzle Team KIDS I D06-07 nezaplaceno
11.3.2022Šimečková Melanie KIDS I D06-07 uhrazeno
11.3.2022Šimečková Denisa KIDS I D08-09 uhrazeno
23.3.2022Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.3.2022Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
28.2.2022Školka Vojta KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.2.2022Školková Tereza FAM FAM uhrazeno
29.12.2021Škopek Alex FAM FAM uhrazeno
11.1.2022Škrhová Eliška KIDS II D12-13 uhrazeno
23.2.2022Smoček Antonin STG Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.2.2022Šnejberková Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
14.2.2022Sodomka Petr KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.3.2022Součková Kateřina SRTG Praha FAM FAM uhrazeno
24.3.2022Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
21.3.2022Soukupová Eliška KIDS II D14-15 uhrazeno
24.3.2022Špráchalová Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
24.3.2022Špráchalová Barbora KIDS I D06-07 uhrazeno
3.11.2021Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.3.2022Stehno František KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.11.2021Štěpán Dominik Cyklokroužek KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.11.2021Štěpán Kristián Cyklokroužek KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.11.2021Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.11.2021Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
14.3.2022Štěpánová Tereza Cyklokroužek FAM FAM uhrazeno
3.11.2021Štěpánová Barbora Cyklokroužek KIDS II D12-13 uhrazeno
24.3.2022Straková Ema KIDS I D08-09 uhrazeno
20.3.2022Štrofová Kristýna duo iuris KIDS I D06-07 uhrazeno
20.3.2022Štrofová Anna duo iuris KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2022Šulc Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.3.2022Šulc Nikolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.2.2022Sůra Milan KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2022Sus Richard KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.3.2022Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D12-13 nezaplaceno
28.2.2022Svatá Dominika KIDS I D08-09 uhrazeno
3.3.2022Svatý Patrik KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022Švec Karel KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.3.2022Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.1.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.3.2022Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
21.3.2022Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D14-15 uhrazeno
3.1.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
23.3.2022Tesnerová Sára ŠAK Benešovka Pardubice KIDS II D14-15 uhrazeno
17.3.2022Těžký Patrik Gladiátor race kids Trutnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.3.2022Toman Karel Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.3.2022Tomešová Šarlota KIDS I D06-07 uhrazeno
10.2.2022Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.2.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
13.3.2022Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
11.3.2022Urbánková Klárka Urbanci FAM FAM uhrazeno
20.3.2022Uždilová Nikola KIDS II D14-15 uhrazeno
4.3.2022Vágner Rostislav KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.3.2022Vágner Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.3.2022Vajčner Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Valachová Tereza Hasiči Dvořisko KIDS II D14-15 uhrazeno
21.3.2022Valášek Jaroslav Švábi.CZ ,GRT Trutnov KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.3.2022Valíček Lukáš hanusovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.2.2022Váňa Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.3.2022Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
26.2.2022Vavrova Melanie KIDS I D06-07 uhrazeno
20.3.2022Veselý Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Vidlák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.3.2022Vidlák Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.3.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
5.3.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.3.2022Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.3.2022Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
12.3.2022Vlček Ondřej Wolfici KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.11.2021Vlčková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
21.3.2022Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.3.2022Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
11.3.2022Vojtková Berenika FAM FAM uhrazeno
1.3.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.3.2022Voltr Emma KIDS II D12-13 uhrazeno
10.3.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Vovsová Kristýna KIDS II D14-15 uhrazeno
17.3.2022Voženílek Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.3.2022Vrátná Eliška Ragby Olymp Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
23.3.2022Vrzáňová Kateřina KIDS II D10-11 uhrazeno
1.3.2022Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.3.2022Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022vysoká klára KIDS II D14-15 uhrazeno
28.2.2022Wagner Ondřej KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.2.2022Wagnerová Karolína KIDS II D14-15 uhrazeno
20.12.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.2.2022Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
22.3.2022Zaoralová Amálie KIDS I D06-07 uhrazeno
20.3.2022Zatloukalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
27.2.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.2.2022Zbranek Mikuláš KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.2.2022Zbranková Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
22.3.2022Ždila Tomáš STG Pardubice KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.2.2022Zdvihal Daniel The Zdvihals team KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.3.2022Zerzán Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.3.2022Zich Marek Lužany KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.3.2022Zichová Terezie Lužany KIDS II D12-13 uhrazeno