Startovní listina GLADIATOR RACE WINTER JOSEFOV - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II221
KIDS IKIDS I67
FAMFAM20
Kategorie
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 51
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 44
D10-11Dívky 10 - 11 let 43
CH08-09Chlapci 8 - 9 let34
D12-13Dívky 12 - 13 let 33
CH14-15Chlapci 14 - 15 let31
FAMFAMILY20
D14-15Dívky 14 - 15 let 19
D08-09Dívky 8 - 9 let17
D06-07Dívky 6 - 7 let8
CH06-07Chlapci 6 - 7 let8
Celkem přihlášených308

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.1.2022 Höll Daniel Höllovi FAM FAM uhrazeno
3.11.2021AlSofy Jasmina Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
3.11.2021Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.1.2022Badette Leonardo A. Jr. Rugby Olymp Prague KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.11.2021Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
26.10.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS II D10-11 uhrazeno
8.1.2022Beckova Laura Lilly ASK Dipoli KIDS II D10-11 uhrazeno
1.2.2022Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.1.2022Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
10.2.2022Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
28.12.2021Bémová Amálka Ragby Olymp KIDS II D10-11 uhrazeno
30.12.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.12.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2022Benešová Denisa Dobruška.net KIDS II D12-13 nezaplaceno
31.1.2022Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
12.2.2022Bohatá Eliška GLADIATORRACETEAM Trutnov KIDS II D10-11 uhrazeno
28.12.2021Bosák Viktor Ragby Olymp Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.1.2022Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
14.1.2022Bumba Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.12.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
9.2.2022Bursíková Anna BIKEHOME KIDS II D10-11 uhrazeno
6.11.2021Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
6.11.2021Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
16.2.2022Cédl Jakub HC Rakovník KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.2.2022Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.2.2022Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D14-15 uhrazeno
6.1.2022Čermák Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.2.2022Čermák Alexej KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.1.2022Čermáková Kristýna KIDS II D10-11 uhrazeno
31.12.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
12.11.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.2.2022Čeřovská Helena KIDS II D14-15 uhrazeno
10.2.2022Čeřovský Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.11.2021Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.2.2022Christová Emma FAM FAM uhrazeno
15.2.2022Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.2.2022Cichocki František KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.2.2022Cichocki Josefina KIDS I D06-07 uhrazeno
23.1.2022Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.1.2022Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
10.2.2022Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
17.2.2022Čopian Vojtěch OWO Tým KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.2.2022Čopian Vilém OWO Tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.1.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.1.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.2.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.2.2022Dědek Tomáš TRIVIUM KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.2.2022Dědek Šimon Capoeira KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.2.2022Dědková Natálie TRIVIUM KIDS II D10-11 uhrazeno
25.1.2022Dlabal Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.1.2022Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
13.2.2022Doležal Tomaš KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.11.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
7.1.2022Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.2.2022Drozda Šimon FAM FAM uhrazeno
19.12.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
28.1.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
3.11.2021Dvořák Karel Sokol Dvůr Králové KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.1.2022Dvořák Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.1.2022Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
7.1.2022Eichelmann Matthew KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.2.2022Engelová Nikol KIDS II D14-15 uhrazeno
3.11.2021Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.11.2021Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
11.2.2022Fibich Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.2.2022Flegl Filip Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.2.2022Fléglová Karolína KIDS II D12-13 uhrazeno
12.2.2022Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
10.2.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.11.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
15.2.2022Glosová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
6.2.2022Gmuzdek Karel KIDS II CH10-11 nezaplaceno
12.2.2022Grmela Lukáš FAM FAM uhrazeno
12.2.2022Grmelová Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
16.2.2022Grusová Terezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
10.2.2022Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.2.2022Guňka Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.2.2022Guňka Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.12.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
12.2.2022Hampl Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.1.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
21.11.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
21.11.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
11.2.2022Hažva Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.11.2021Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
17.2.2022Hedrlín Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.12.2021Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.12.2021Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
6.2.2022Hojka Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.2.2022Hojková Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
3.11.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.11.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
24.12.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
14.2.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
14.2.2022Honosková Alena FAM FAM uhrazeno
15.2.2022Horák Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.2.2022Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II D10-11 uhrazeno
30.12.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.2.2022Hrabík Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.2.2022Hrubý Radim KIDS II CH10-11 nezaplaceno
20.1.2022Hynek Matyas Ragby Olymp Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.1.2022Hynková Kristýna Ragby Olymp Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
11.2.2022Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D12-13 uhrazeno
13.2.2022Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.2.2022Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.2.2022Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
10.2.2022Janovská Klaudie Lagunino KIDS II D10-11 uhrazeno
10.2.2022Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.2.2022Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.1.2022Javůrková Jana Ragby Olymp Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
17.11.2021Jistebnický Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.1.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II D12-13 uhrazeno
30.1.2022Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.1.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.2.2022Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
4.12.2021Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.12.2021Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
13.2.2022Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.2.2022Kareš Matouš AC Pardubice KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.1.2022Kašpar Jáchym Ragby Olymp KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.11.2021Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.2.2022KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
11.2.2022Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
13.12.2021Kobík Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.12.2021Kobík Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.2.2022Kočí Antonín #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.2.2022Kokstein Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.2.2022Kokstein Maxmilián KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.2.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.12.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
10.2.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
24.1.2022Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II D10-11 uhrazeno
28.1.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
7.2.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.2.2022Kotálová Sára Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
13.2.2022Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 nezaplaceno
14.12.2021Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2022Křen Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.2.2022Křížová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
10.2.2022Křížová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
10.2.2022Kubes Albert Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.1.2022Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.1.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.2.2022Kulihová Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
17.2.2022Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II D12-13 uhrazeno
14.2.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.2.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
16.2.2022Kvíz Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.2.2022Lanc Kryštof Kids GRTS Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.1.2022Legát Vít KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.2.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
14.2.2022Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.2.2022Macek David PVD crew KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.1.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.2.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
11.1.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.1.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.2.2022Malý Richard Lagunino KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2021Marass Marek Rugby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.2.2022Mareth Jan KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.1.2022Marková Jana KIDS II D14-15 uhrazeno
7.2.2022Masničák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.1.2022Meierová Magdaléna KIDS II D10-11 uhrazeno
28.1.2022Meierová Emílie KIDS II D12-13 uhrazeno
10.2.2022Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.2.2022Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.11.2021Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
13.2.2022Menclova Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
16.2.2022Měrka Matouš KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.2.2022Metelková Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
15.2.2022Metelková Anežka KIDS II D10-11 uhrazeno
29.1.2022Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.11.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.2.2022Mňuk Alex FC Probluz KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.2.2022Morin Nora #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
15.2.2022Mošovský Jan ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2022Mošovský Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.1.2022Mrkos Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2022Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
15.1.2022Novák Richard Ragbyová akademie Olymp Praha, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.1.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.12.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.1.2022Pajerová Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
5.12.2021Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
10.1.2022Peřinová Adéla Atletika Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
5.12.2021Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.12.2021Peroutková Barbora STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
14.2.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.2.2022Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.2.2022Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.2.2022Petiška Oliver HCM Jaroměř KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.2.2022Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš KIDS II D12-13 uhrazeno
5.1.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.2.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
11.2.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.1.2022Picková Rebeka Sokol Hradec Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
11.12.2021Pidlyaskyy Petr KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.11.2021Piklova Anez Sokol Dvůr Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
11.2.2022Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.2.2022Pivoňka Jiří Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.2.2022Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.1.2022Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
11.2.2022Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.2.2022Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
10.11.2021Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
12.2.2022Řehák Patrik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.2.2022Řehořová Julie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
3.11.2021Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
7.1.2022Rejlková Sára KIDS II D14-15 uhrazeno
7.11.2021Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
7.11.2021Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.2.2022Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
9.12.2021Renská Adéla BKN KIDS II D12-13 uhrazeno
9.12.2021Renský Matěj BKN KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.1.2022Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.2.2022Říha David #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
14.2.2022Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
14.2.2022Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
15.2.2022Rulf Joey 24/7 Gym by Attitude FAM FAM uhrazeno
13.2.2022Ryšánek Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.1.2022Šafková Emily Sokol Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
31.12.2021Šafránek Štěpán KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.2.2022Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II D12-13 uhrazeno
18.11.2021Šatný Michal EXTREME DOG RACE TEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.11.2021Seifrt Jan Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.2.2022Seifrt Ondřej Sokol Dvůr Králové KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.1.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.2.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.2.2022Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
10.2.2022Školka Vojta KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.2.2022Školková Tereza FAM FAM uhrazeno
14.1.2022Slavík Nicolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.11.2021Sovková Karolína FAM FAM uhrazeno
15.2.2022Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
3.11.2021Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.2.2022Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
10.2.2022Štemberová Elen KIDS II D10-11 uhrazeno
3.11.2021Štěpán Dominik Cyklokroužek KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.11.2021Štěpán Kristián Cyklokroužek KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.11.2021Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.11.2021Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
3.11.2021Štěpánová Barbora Cyklokroužek KIDS II D12-13 uhrazeno
15.2.2022Štěpánová Tereza Cyklokroužek FAM FAM uhrazeno
14.2.2022Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2022Strnad Filip Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2022Šturmová Sofie KIDS II D10-11 uhrazeno
13.2.2022Šulc Nikolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.2.2022Šulc Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.1.2022Sůra Milan KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.12.2021Svatá Dominika KIDS I D08-09 uhrazeno
28.12.2021Svatý Patrik KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.1.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.2.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.1.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
12.2.2022Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
6.1.2022Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
12.2.2022Toman Karel Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.12.2021Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.2.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
8.2.2022Tršo David Rsáci KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.2.2022Tršová Natálie Rsáci KIDS II D14-15 uhrazeno
13.2.2022Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
16.2.2022Vágner Rostislav KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2022Vágner Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.2.2022Vajčner Dominik FAM FAM uhrazeno
31.1.2022Valášek Jaroslav Svabi.cz,GR Trutnov KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.2.2022Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.2.2022Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
3.2.2022Valíček Lukáš hanusovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.2.2022Vaníčková Marta KIDS I D06-07 uhrazeno
13.2.2022Vaníčková Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
19.12.2021Velecka Julie KIDS II D14-15 uhrazeno
3.11.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
12.2.2022Veselý Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2021Vidlák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.11.2021Vidlák Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.1.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
29.1.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.2.2022Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.2.2022Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.2.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.2.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.2.2022Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
14.2.2022Vrátná Eliška Ragby Olymp Praha KIDS II D12-13 nezaplaceno
12.1.2022Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.12.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.2.2022Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
12.2.2022Zaoralová Amálie KIDS I D06-07 uhrazeno
8.2.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.2.2022Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 nezaplaceno
8.2.2022Zbranek Mikuláš KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.2.2022Zbranková Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
31.1.2022Ždila Tomáš STG Pardubice KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.11.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.1.2022Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.2.2022Zerzán Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.1.2022Zich Marek Lužany KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.1.2022Zichová Terezie Lužany KIDS II D12-13 uhrazeno
15.2.2022Zkoušková Zkouška KIDS II D14-15 nezaplaceno
10.2.2022Zmeková Karolína Klub biatlonu Roškopov KIDS II D10-11 uhrazeno
10.2.2022Zopka Jan Roman STG Kutná Hora KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.2.2022Zopkova Pavla STG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno