Startovní listina GLADIATOR RACE OSTRAVA - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II129
KIDS IKIDS I61
FAMFAM50
Kategorie
FAMFAMILY50
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 34
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 31
CH08-09Chlapci 8 - 9 let24
D12-13Dívky 12 - 13 let 20
D08-09Dívky 8 - 9 let18
D10-11Dívky 10 - 11 let 18
D14-15Dívky 14 - 15 let 16
CH06-07Chlapci 6 - 7 let10
CH14-15Chlapci 14 - 15 let10
D06-07Dívky 6 - 7 let9
Celkem přihlášených240

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.4.2022 Fierlova Lilien GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.4.2022Abrlová Tereza Team Avion FAM FAM uhrazeno
2.4.2022Ambrus Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.4.2022Ambrusova Nela KIDS II D14-15 uhrazeno
16.3.2022Antoš Filip FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Babiš Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.3.2022Babjak Tobiáš Pískáče KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.3.2022Babjak Matyáš Pískače KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.11.2021Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.4.2022Barabasz Szymon Raciborki OCR KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.2.2022Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
19.4.2022Bartošek Martin TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
28.2.2022Bauer Dominik FAM FAM uhrazeno
21.4.2022Bauer Martin Ostrava KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.2.2022Bauerová Victoria FAM FAM uhrazeno
27.12.2021Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D12-13 uhrazeno
18.4.2022Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
21.4.2022Beneš Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.4.2022Benešová Denisa Dobruška.net KIDS II D12-13 uhrazeno
5.3.2022Bezdedová Izabella KIDS II D12-13 uhrazeno
16.4.2022Bobčiak Jakub FAM FAM uhrazeno
3.1.2022Bruštík Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.12.2021Bučková Kornelie Ostravske kalače FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Bulat Vojtěch KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.4.2022Bystřičan Richard FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Bystřičan Matyáš FAM FAM uhrazeno
20.2.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
20.2.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
11.4.2022Celer Vojtěch FAM FAM uhrazeno
30.11.2021ČERMÁK TEODOR KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.3.2022Čermák Jakub Gladiátoři z Poličky KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.3.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2022Chovancová Karolína KIDS II D14-15 uhrazeno
24.12.2021Chrapková Bára KIDS II D12-13 uhrazeno
19.4.2022Cichocki František KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2022Cichocki Josefina KIDS I D06-07 uhrazeno
15.4.2022Čmelík Lukáš Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.4.2022Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
18.4.2022Čopian Vojtěch OWO Tým KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.4.2022Čopian Vilém OWO Tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.4.2022Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS II D12-13 uhrazeno
19.4.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.4.2022David Frantisek KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.4.2022Davidova Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
25.3.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.12.2021Dobrá Kateřina Šárka DINO KIDS II D10-11 uhrazeno
18.4.2022Dohnal Roman KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.4.2022Doleželová Aneta štikouni KIDS II D14-15 uhrazeno
15.4.2022Dudčak Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.3.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
21.4.2022Duff Samuel Adams Maratonstav Úpice KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.4.2022Dybal Lukaš Vitkovice 2010 KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.4.2022Faldynová Sára KIDS II D14-15 uhrazeno
19.4.2022Ferko Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2022Ferková Terezie KIDS I D06-07 uhrazeno
16.4.2022Ficencová Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
11.4.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.4.2022Foldynová Ella Ostrava Steelers FAM FAM uhrazeno
13.4.2022Frnka David Drým tým FAM FAM uhrazeno
17.4.2022Gawliczek Rafal Raciborki OCR KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.4.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
19.4.2022Gloser Matouš STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
20.4.2022Gregořica Filip KIDS II CH12-13 nezaplaceno
18.4.2022Guňka Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.4.2022Guňka Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.3.2022Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
14.4.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
20.4.2022Hanzel Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.3.2022Harmata Matej KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.4.2022Harmečko Oliver FAM FAM uhrazeno
3.11.2021Healy Markéta Hejlíci KIDS I D08-09 uhrazeno
18.4.2022Heczko Izabela MaFiGaIz KIDS I D06-07 uhrazeno
14.4.2022Heczko Gabriela MaFiGaIz KIDS I D08-09 uhrazeno
1.3.2022Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.3.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.1.2022Hellebrant Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.3.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
19.4.2022Holendová Veronika Krasavice Brušperk KIDS II D12-13 uhrazeno
19.4.2022Holendová Lucie Krasavice Brušperk KIDS II D12-13 uhrazeno
19.4.2022Holendová Klára Krasavice Brušperk KIDS II D14-15 uhrazeno
8.4.2022Hon Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.12.2021Hřebačka Jakub Hřebíci FAM FAM uhrazeno
30.12.2021Hřebačka Matěj Hřebíci KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.3.2022Hrubý Alexandr Pískáče KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.3.2022Janoušková Nela KIDS II D14-15 uhrazeno
19.4.2022Janoušková Gabriela KIDS II D10-11 uhrazeno
21.4.2022Ježík Lukáš FAM FAM uhrazeno
21.4.2022Ježík Petr KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.4.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II D12-13 uhrazeno
8.4.2022Jurníček Matěj FAM FAM uhrazeno
8.4.2022Jurníček Jakub FAM FAM uhrazeno
21.3.2022Kachtíková Kristýnka KIDS II D10-11 uhrazeno
21.3.2022Kachtíková Markétka KIDS I D06-07 uhrazeno
5.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2022Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
7.11.2021Karychová Nela Atom kids Praha KIDS II D14-15 uhrazeno
19.4.2022Kazancev Bohdan KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
15.4.2022Kocman Vojtěch Drým tým FAM FAM uhrazeno
16.4.2022Kocman Josef Drým tým FAM FAM uhrazeno
1.4.2022Köhlerová Zuzana KIDS I D08-09 uhrazeno
11.4.2022Komender Samuel KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.4.2022Komender Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.2.2022Koňaříková Roxy KIDS II D14-15 uhrazeno
21.4.2022Koňaříková Lilly KIDS II D14-15 uhrazeno
19.4.2022Kosorz Maciek Raciborki OCR KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.4.2022Křižáková Barbora - KIDS I D08-09 uhrazeno
20.4.2022Kubala Marek KIDS II CH12-13 nezaplaceno
29.3.2022Kučera Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.3.2022Kučera Nicolas KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.3.2022Kučerová Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
3.4.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.4.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.4.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
10.11.2021Kuznik Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.4.2022Liškutín Alex FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.1.2022Malyšková Nikol FAM FAM uhrazeno
20.2.2022Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
19.4.2022Masničák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.4.2022Matyášová Jolana KIDS I D08-09 uhrazeno
31.3.2022Mazáč Jakub BK Příbor KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.12.2021Mazáč Michal AKEZ Kopřivnice KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2022Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.4.2022Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.4.2022Mička Robert FK Tatran Bohunice KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.4.2022Mičková Eliška KIDS I D06-07 uhrazeno
13.4.2022Miczek Mateusz Raciborki OCR KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.4.2022Mielnik Adam Raciborki OCR KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.4.2022Mirecka Nikola Raciborki OCR KIDS I D08-09 uhrazeno
14.4.2022Mrkva Pavel KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.4.2022Mrkva Ondřej Drým tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.4.2022Mučka Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.4.2022Mučková Tereza SDH Ludgeřovice KIDS I D08-09 uhrazeno
16.4.2022Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
17.4.2022Myszakowska Emilka Raciborki OCR KIDS II D10-11 uhrazeno
15.4.2022Neckař Tomáš FAM FAM uhrazeno
14.3.2022Nelhybel Filip FAM FAM uhrazeno
14.3.2022Nelhyblová Ema FAM FAM uhrazeno
15.11.2021Nováková Klára FAM FAM uhrazeno
18.4.2022Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
31.3.2022Ondrejková Štěpánka KIDS I D06-07 uhrazeno
31.3.2022Ondrejková Lada KIDS I D08-09 uhrazeno
19.4.2022Oršová Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
17.4.2022Pallová Markéta KIDS II D14-15 uhrazeno
13.4.2022Paluch Iga Raciborki OCR KIDS II D10-11 uhrazeno
13.4.2022Paluch Paulina Raciborki OCR KIDS I D08-09 uhrazeno
19.4.2022Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.4.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.4.2022Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.3.2022Petr Eduard Inbalance KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.4.2022Petrasek Anna Marie TK Meteor Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
15.4.2022Petrasek Ella Martina TK Sparta Praha KIDS II D10-11 nezaplaceno
19.4.2022Petříková Edita FAM FAM uhrazeno
30.3.2022Petrová Barbora Inbalance KIDS II D10-11 uhrazeno
19.4.2022Petrunja Nikita KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.4.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Plačková Stella KIDS I D06-07 uhrazeno
3.4.2022Pleva Theo KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.4.2022Pleva Simon KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2022Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
17.4.2022Přívarová Gabriela KIDS II D10-11 uhrazeno
14.4.2022Pustelníková Karin Ostrava Steelers KIDS II D14-15 uhrazeno
20.4.2022Rašťáková Sabina KIDS II D12-13 uhrazeno
19.4.2022Řezáč Václav TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Řezáčová Alena TJ Sokol Vrchoslavice KIDS II D10-11 uhrazeno
21.3.2022Rostková Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
15.4.2022Rudnicka Natalia Raciborki OCR KIDS I D08-09 uhrazeno
17.4.2022Rudnicki Adam Raciborki OCR FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Rusek David KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.3.2022Rusek Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.4.2022Rychlovská Eva FAM FAM uhrazeno
18.4.2022Rychlovský Pavel FAM FAM uhrazeno
18.4.2022Rys Šimon Rysáci KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.4.2022Rysová Petra Rysáci KIDS II D12-13 uhrazeno
20.4.2022Sadílek Tomáš Avion team FAM FAM uhrazeno
16.4.2022Šafková Emily Sokol Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
21.3.2022Sala Marek FAM FAM uhrazeno
21.3.2022Salová Andrea FAM FAM uhrazeno
8.11.2021Samiec Dominik Už to frčí KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.12.2021šandrik Marek KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.4.2022Ščerba František KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.4.2022Schmid Lukáš FAM FAM uhrazeno
21.4.2022Sedláček Mikuláš Avion Team FAM FAM uhrazeno
15.2.2022Sikora Saul KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.2.2022Sikora Natan KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.3.2022Šiler Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.3.2022Šilerová Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
19.4.2022Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
30.12.2021Škopek Alex FAM FAM uhrazeno
24.3.2022Skořupa Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.3.2022Skořupa Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.4.2022Škrabal Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2022Skuplík Jan STG Frýdek-Místek KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.3.2022Škvaridlo Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.1.2022Šmerda Vladan KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.4.2022Šmíd Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.3.2022Sobala Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.3.2022Sobala Ondřej KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.4.2022Šodek Václav TJ Slezan Frýdek-Místek KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.4.2022Šofer Filip Šofříci KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.1.2022Šorma Jáchym KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.4.2022Soukupová Eliška KIDS II D14-15 uhrazeno
19.4.2022Špačková Valerie KIDS I D06-07 uhrazeno
19.4.2022Špačková Rozárie KIDS II D10-11 uhrazeno
15.4.2022Šprync Adam KIDS I CH08-09 nezaplaceno
11.2.2022Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.1.2022Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2022Sudková Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
19.4.2022Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.4.2022Svačina Tomáš TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
25.1.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.1.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
20.4.2022tobiáš beneš FAM FAM uhrazeno
18.4.2022Toman Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.3.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
19.4.2022Trefilová Tereza 1. Softtenisový klub Havířov FAM FAM uhrazeno
8.4.2022Turecký Oliver KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.11.2021Valeš Jonáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.4.2022Vavrova Melanie KIDS I D06-07 uhrazeno
18.4.2022Velčev Alex KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.4.2022Velčev Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.2.2022Veřmiřovský Jáchym KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.4.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
27.3.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.2.2022Vojnar Tomáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.2.2022Vojnarová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
18.4.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.4.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.4.2022Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Walecká Sofia FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Walecká Nina FAM FAM uhrazeno
31.12.2021Witosz Viktor KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Witosz Viliam KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.4.2022Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
26.3.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.4.2022Znojil Adam FAM FAM uhrazeno
2.4.2022Znojilová Ema FAM FAM uhrazeno