Startovní listina GLADIATOR RACE ŠIKLŮV MLÝN - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN641
RACERACE167
FUNFUN37
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let116
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)99
TTým (čtyřčlenný)96
M18-29Muži 18 - 29 let84
M40-49Muži 40 - 49 let66
Z30-39Ženy 30 - 39 let56
Z18-29Ženy 18 - 29 let48
FUNFUN37
Z40-49Ženy 40 - 49 let34
M30-39Muži 30 - 39 let33
M40-49Muži 40 - 49 let27
M18-29Muži 18 - 29 let25
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)24
M50-99Muži 50 a více let21
Z30-39Ženy 30 - 39 let13
JM13-17Junioři 13 - 17 let10
Z18-29Ženy 18 - 29 let10
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
M50-99Muži 50 a více let7
Z50-99Ženy 50 a více let4
Z50-99Ženy 50 a více let3
Celkem přihlášených845

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
20.1.2022 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s RACE JZ13-17 uhrazeno
16.11.2021Adam Jan Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
16.11.2021Adam Jiří Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
16.11.2021Adamová Jitka Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
30.4.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Malau↳ Alexová BarboraTeam Malau
15.5.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
24.5.2022Andrýsek Richard STG Zlin OPEN M30-39 uhrazeno
17.5.2022Babáček Josef OPEN M18-29 uhrazeno
17.5.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
18.5.2022Balcar Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
6.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.12.2021Balog Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
20.5.2022BALÝ Josef Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
20.5.2022Bárta Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bartovci↳ Savrová Eva
16.5.2022Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
18.5.2022Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M30-39 uhrazeno
27.4.2022Bártová Lucie Hybrid training OPEN Z40-49 uhrazeno
6.5.2022Bartůněk Jiří Predator Workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
6.4.2022Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
9.3.2022Báťa Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
16.11.2021Baturko Nina Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
16.11.2021Baturko Kristyna Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
18.11.2021Baturko Jurij Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
29.11.2021Becha Andrea Warriors OPEN MIX uhrazeno
Tým: Warriors↳ Becha JanWarriors
31.1.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
21.12.2021Bednář Rostislav OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Benda Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2022Bendová Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
26.4.2022Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
2.1.2022Beneš Tobiáš GYM4TEEN OPEN JM13-17 uhrazeno
21.4.2022Benešová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře ↳ Diblík David
30.12.2021Beníšek Jarda OPEN M30-39 uhrazeno
10.5.2022Beran Zdeněk OPEN M30-39 uhrazeno
21.5.2022Beran Pavel RACE M50-99 uhrazeno
28.11.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2022Beran Jaromír OPEN M18-29 uhrazeno
27.11.2021Beránek Jindřich OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2022Beranová Rozalie RACE Z18-29 uhrazeno
28.4.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
23.5.2022Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
29.4.2022Bielokon Roman FUN FUN uhrazeno
18.11.2021Bílková Jitka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2022Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2022Blažek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
26.4.2022Bočková Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
20.5.2022Bodingerová Ilona Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
24.4.2022Bohatá Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
24.4.2022Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
24.4.2022Bohatý Martin Švábi.cz OPEN M40-49 uhrazeno
1.5.2022Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
7.4.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
24.11.2021Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN M18-29 uhrazeno
2.3.2022Bradacova Katerina Fitness by Vera OPEN Z40-49 uhrazeno
15.5.2022Brejtrová Nikola Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN Z18-29 uhrazeno
22.5.2022Buben Václav Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
18.5.2022Bučková Zuzana CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN Z30-39 uhrazeno
27.11.2021Burešová Lydie OPEN Z30-39 uhrazeno
10.5.2022Bušová Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
18.1.2022Camfrla Honza CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Camfrlová Lucie CrossfitJD Rýmařov,z.s. OPEN Z40-49 uhrazeno
15.1.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
7.4.2022Čáp Vojtěch OPEN M40-49 uhrazeno
18.1.2022Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
20.5.2022Ceperková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN Z18-29 uhrazeno
24.4.2022Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Čermák Miroslav Gladiátoři z Poličky OPEN M18-29 uhrazeno
16.5.2022Černá Mariana OPEN Z18-29 uhrazeno
1.5.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
17.5.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
6.12.2021ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Aihiko↳ Červinková IvetaSTG Mladá Boleslav
30.3.2022Chalupecká Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
16.5.2022Chňoupek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
25.5.2022Chocholová Kateřina Olympia Spartan Training KH RACE Z40-49 uhrazeno
21.5.2022Chytilová Denisa Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
3.5.2022Chytrá Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
18.5.2022Čiháková Alexandra STG Česká Třebová OPEN T uhrazeno
Tým: GR Rychnov nad Kněžnou ↳ Olšavský NikolasSTG Česká Třebová
↳ Lauko Lukas
↳ Novák OndřejGR Rychnov nad Kněžnou
31.12.2021Čížek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
18.5.2022Čížková Lucie OCR Hunters OPEN MIX nezaplaceno
Tým: OCR Hunters↳ Prantl JiříOCR Hunters
16.5.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
19.5.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
1.4.2022Čvančara František FUN FUN uhrazeno
28.2.2022Dalecká Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
29.4.2022Dalecký Jakub Chupito runners! OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2022Daniel Marcel CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN M50-99 uhrazeno
7.2.2022Daru Milan Lomeňáci OPEN M30-39 uhrazeno
21.2.2022Daruová Jana Lomeňáci OPEN T uhrazeno
Tým: Lomeňáci↳ Sobotková Leona
↳ Matoušková Tereza
↳ Kolaříková Jaroslava
28.3.2022De Bolle Seth CRTC OPEN M40-49 uhrazeno
24.5.2022Dítětová Petra OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
23.11.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
23.1.2022Dobsová Miroslava OPEN T uhrazeno
Tým: Hvězdičky ↳ Bradáčková Zuzanahvězdičky
↳ Pandulová Jana
↳ Merfait Miroslav
28.4.2022Dofek Denis OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2022Dolanský Lukáš COMAL Team OPEN T uhrazeno
Tým: COMAL Team↳ Košťál MichalCOMAL team
↳ Thonn JiříCOMAL Team
↳ Hotovec Jan
5.5.2022Doležal Václav OPEN M30-39 uhrazeno
27.4.2022Dorazil Tomáš FUN FUN uhrazeno
27.4.2022Dorazilová Zdena FUN FUN uhrazeno
26.5.2022Dostál Lubomír OPEN M40-49 nezaplaceno
20.5.2022Dostál Jakub RACE M18-29 nezaplaceno
20.5.2022Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
15.5.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
17.5.2022Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
12.2.2022drdak robert OPEN M50-99 uhrazeno
24.5.2022Dřevo Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
13.5.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2022Dvořáková Radka FUN FUN uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
18.5.2022Dvouletý Ondřej Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
20.5.2022Dyršmíd Jiří Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
20.5.2022Dyršmíd Matěj Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
20.5.2022Feherová Adéla Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
23.4.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Feller Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Hrbková Hana
14.4.2022Fiala Jan OPEN M40-49 uhrazeno
14.12.2021Fiala Matyáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Chmelaři↳ Suchá Tereza
14.11.2021Fiala Martin OCR NOOB OPEN M30-39 uhrazeno
6.5.2022Fiala Milan FIALA TEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MiKi↳ Báčová Kristýna
5.3.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.5.2022Fidler Jan OPEN M40-49 uhrazeno
7.5.2022Fišar Jan STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
11.5.2022Fišer Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
26.4.2022Folc Tomáš SK-Janské lázně RACE JM13-17 uhrazeno
20.5.2022Foltýn Filip Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2022Františák Martin Valaši OPEN M30-39 uhrazeno
16.3.2022Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
17.5.2022Fukanová Simona Decathlon Brno OPEN Z18-29 uhrazeno
22.1.2022Fürbacher Petr OPEN M18-29 uhrazeno
19.1.2022Gajdošíková Dagmar CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN Z30-39 uhrazeno
9.5.2022Galvas Josef Bahňáci OPEN M50-99 uhrazeno
21.12.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2022Goma Oleksandra Ukraine team RACE JZ13-17 nezaplaceno
3.4.2022Götz Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
15.3.2022Grabmüllerová Tereza OCR team Kladno OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Grohmannová Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
18.5.2022Gross Jan OPEN M30-39 uhrazeno
9.4.2022Gusenica Ľubomír Mozkožrouti OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mozkožrouti↳ Pitharasová PolyxenaMozkožrouti
26.4.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.4.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
20.5.2022Hajnová Barbora Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Hajtol Martin OPEN M30-39 uhrazeno
19.5.2022Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
14.11.2021Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
1.4.2022Hanuš Honza FUN FUN uhrazeno
23.5.2022Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE M50-99 uhrazeno
23.5.2022Hartlová Majda Atom Kids Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
2.12.2021Háva Lukáš Predator Workout Počátky OPEN T uhrazeno
Tým: Predator Workout Počátky↳ Zápotočný Stanislav
↳ Štěpán MichalPredator Workout Počátky
↳ Máca JakubPredator Workout Počátky
31.1.2022Havelka Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Havelka Jan OPEN M18-29 uhrazeno
18.5.2022Havelkova Vaclava STG Kutna hora OPEN Z30-39 uhrazeno
16.5.2022Havlíček Štěpán OPEN M30-39 uhrazeno
10.5.2022Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2022Havlová Petra TJ Maratonstav Úpice RACE JZ13-17 uhrazeno
5.5.2022Hazová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tonda s Miškou↳ Vítek Antonín
22.2.2022Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
25.4.2022Hejda Josef OPEN MIX uhrazeno
Tým: DIE LEICHEN↳ Hejdová Barbora
22.5.2022Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
20.5.2022Hejlová Lucie Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
1.3.2022Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
12.5.2022Hervertová Klára Edgar Power Team RACE Z30-39 uhrazeno
24.5.2022Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
25.4.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.11.2021Hlásenská Natálie OPEN Z18-29 uhrazeno
24.11.2021Hlásenská Andrea OPEN Z40-49 uhrazeno
24.11.2021Hlásenský Marek OPEN M18-29 uhrazeno
10.11.2021Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
10.12.2021Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
22.2.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.5.2022Hliśnikowská Weronika Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
4.5.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
20.3.2022Holčík Jan NORMÁLNÍ HONZA OPEN MIX uhrazeno
Tým: NORMÁLNÍ HONZA↳ Holčíková Alžběta NORMÁLNÍ HONZA
24.5.2022Holek Kamil Nutriční mentoring RACE M30-39 nezaplaceno
20.5.2022Holíková Anna RACE Z18-29 nezaplaceno
10.5.2022Holínková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
25.5.2022Hollová Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.3.2022holoubek tomas OPEN M40-49 uhrazeno
21.12.2021Holub Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
15.4.2022Honc Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2022Horáček Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2022Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2022Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
5.5.2022Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
5.5.2022Hospodková Anna SDH Letňany RACE Z18-29 uhrazeno
30.4.2022Houska Jan Spartak Praha 4 OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2022Housková Natálie RACE Z18-29 nezaplaceno
22.12.2021Houzar Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.1.2022Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z40-49 uhrazeno
10.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
23.5.2022Humpolíková Klára Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
8.3.2022Hurich Alexej Legaci OPEN T uhrazeno
Tým: Legaci↳ Fuka OndřejLegaci
↳ Bulová AnetaLegaci
↳ Samohýl JanLegaci
29.12.2021Jágl Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
20.5.2022Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
4.12.2021Jančík Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nevím No. II↳ Pešová Pavlína
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
29.4.2022Jandečková Věra Pišišvorové OPEN Z40-49 uhrazeno
7.3.2022Jáně Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2021Janiga Jan OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2022Janíková Soňa CrossfitJD Rýmařov,z,s, OPEN Z40-49 uhrazeno
10.5.2022Jánský Petr OPEN M50-99 uhrazeno
20.5.2022Janšová Jana Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
28.2.2022Janulek Kamil OPEN M18-29 uhrazeno
10.5.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
18.5.2022Javůrková Jana OPEN T uhrazeno
Tým: NeniToSnadné↳ Blinka StanislavNTS
↳ Rapko MartinNTS
↳ Bartoš MarekNTS
26.5.2022Jendrisek Martin Rilax RACE M40-49 uhrazeno
19.1.2022Jeřábek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
11.1.2022Jeřábek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
11.1.2022Jeřábek Michal OPEN M18-29 uhrazeno
12.5.2022Jeřábek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
18.1.2022Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2021Jindra Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2022Jiráček Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lomenaci↳ Jiráčková MichalaLomenaci
11.5.2022Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
24.4.2022Jirava Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
9.5.2022Jírova Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
9.3.2022Jozefčák Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
9.3.2022Jozefčáková Jana 57c15s OPEN Z30-39 uhrazeno
14.2.2022Juránek František OPEN M50-99 uhrazeno
2.1.2022Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
28.3.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
28.3.2022Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE JZ13-17 uhrazeno
29.11.2021Kacálek Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Kafka Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Kafkova Lucie SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
23.1.2022Kail Markus union dirtrun.company OPEN M30-39 uhrazeno
9.4.2022Kalousek Adam #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
24.3.2022Kameník Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
24.5.2022Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: farmaceuti z Brna↳ Janalík Marek
13.5.2022Kašparová Monika OPEN Z50-99 uhrazeno
19.1.2022Kastnerová Dana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Kavka David CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN MIX uhrazeno
Tým: CrossfitJD Rýmařov, z.s.↳ Tomíčková LenkaCrossfitJD Rýmařov, z. s.
19.1.2022Kincl Josef CrossfitJD Rýmařova,z.s. OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Klanica Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
19.3.2022Klanica Tomáš OPEN M50-99 uhrazeno
18.3.2022Klanica Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
17.4.2022Klein Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
20.5.2022Klímová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
23.1.2022Kloiber Peter OPEN M30-39 uhrazeno
1.4.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice FUN FUN uhrazeno
8.3.2022Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
29.4.2022Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zlatonky↳ Buřval Ondřej#GLADIATORRACETEAM
24.5.2022Kočař Daniel STG Zlín OPEN M30-39 uhrazeno
9.1.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2022Kohler Jakub CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2022Köhlerová Alena CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
17.1.2022Koláčková Michala STG Česká Lípa OPEN Z18-29 uhrazeno
20.2.2022Kolarik Jiri OPEN M40-49 uhrazeno
29.4.2022Kolářová Katrin OPEN Z40-49 uhrazeno
22.12.2021Kolesar Tomas OPEN MIX uhrazeno
Tým: My dva↳ Polakova Aneta
29.4.2022Kolesnyk Iryna FUN FUN uhrazeno
25.5.2022Komůrková Adéla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
25.1.2022Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
16.5.2022Končeková Zuzana VLK OPEN Z50-99 uhrazeno
12.1.2022Končeková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tak trochu punk↳ Zaorálek Jan
31.3.2022Kondraš Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: miko↳ Mikovcová Šárkamiko
27.4.2022Konečný Antonín AZ FITNESS BRNO OPEN M40-49 uhrazeno
26.12.2021Koníčková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
20.12.2021Koníčková Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
24.4.2022Konvička Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
21.4.2022Korčáková Dana OK Point Boskovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: OK Point Boskovice↳ Korčák FilipOK Point Boskovice
24.4.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
17.5.2022Kořenář Petr OPEN M40-49 uhrazeno
7.5.2022Kostak Lukas OPEN M30-39 uhrazeno
27.1.2022Kostruh Honza OPEN M18-29 uhrazeno
13.5.2022Kostruhová Věra Decathlon OPEN Z40-49 uhrazeno
16.5.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
30.12.2021Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
2.4.2022Koutník Jan RACE M18-29 uhrazeno
24.3.2022Kovařík Marian OPEN M30-39 uhrazeno
24.3.2022Kovaříková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
22.5.2022Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 nezaplaceno
30.4.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
28.2.2022Kožina Jan OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Mladý pušky...↳ Kracík Štěpán#GLADIATORRACETEAM
↳ Milata Jan#GLADIATORRACETEAM
↳ Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM
8.3.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.1.2022Kracl Tomáš Bransouze RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2022Kraclová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
12.5.2022Krajňák Josef OCR Citice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pepík a Miru↳ Bártová MiroslavaOCR Citice
22.5.2022Krajnak Matus OPEN M30-39 uhrazeno
24.3.2022Král Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2022Krása David Z.L.O. RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2022Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
31.12.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2021Krejčí David OPEN MIX uhrazeno
Tým: TRX Kočičáci↳ Krejčí Petra
24.5.2022Křenová Tereza STG Zlin OPEN Z30-39 uhrazeno
23.12.2021Kritzbach Jan AK Most OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mosťáci↳ Píchová AndreaAK Most
31.1.2022Kritzbach Vladimír SK Jevíčko OPEN MIX uhrazeno
Tým: JAVL↳ Margetinová Jana
22.5.2022Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
22.5.2022Kříž Pavel Zeus Power House OPEN M18-29 uhrazeno
4.5.2022Križan Martin OPEN M30-39 uhrazeno
14.1.2022Křižka Lukáš OPEN T uhrazeno
Tým: IRONMANI↳ Zlámal Jaroslav
↳ Šimek Martin
↳ Petrů Zdeněk
5.5.2022Křížová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: The Order of the Phoenix↳ Semotam Petr
13.3.2022Kršek Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2022Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Krutil Pavel Cave Hunters OPEN M50-99 uhrazeno
20.5.2022Kružík Tomáš Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
16.5.2022Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2022Kuba Martin OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Kubát Filip OPEN M18-29 uhrazeno
9.5.2022Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
26.4.2022Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
20.5.2022Kučerová Martina Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
25.5.2022Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
6.5.2022Kulíková Aneta GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2021Kužela Martin OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Kuželová Kristýna OPEN Z40-49 uhrazeno
23.5.2022Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
15.12.2021Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vostrej kvíz↳ Vostrý LukášVostrej Kvíz
15.12.2021Kvízová Anna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Atlantkvíz↳ Lanta Martin
26.5.2022Lácha Josef OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lachtani↳ Láchová Zuzana
14.1.2022Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Lalinská Anežka RACE MIX uhrazeno
Tým: Mezcla rapida↳ Pavlíček Stanislav
5.4.2022Lamač Milan CRTC OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čamaláci↳ Lamačová NikolAVSP
30.12.2021Landovská Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2022Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Langrová Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
23.5.2022Láník Petr OPEN M40-49 uhrazeno
24.4.2022Lantinova Hanna OPEN Z18-29 uhrazeno
16.5.2022Lasák Daniel Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
19.5.2022Lasovský Zdeněk OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
27.1.2022Laštovička Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
11.4.2022Ledvina Petr SRTG Kolín RACE M40-49 uhrazeno
11.4.2022Ledvinová Kateřina SRTG Kolín OPEN Z40-49 uhrazeno
17.5.2022Leichmannová Tereza Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
29.4.2022Lesovský Tomáš Predator Workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2021Liberda Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Comadrejas↳ Šindelářová Zuzana
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Lokajíček Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
20.5.2022Lukášek Zdeněk RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2022Luska František Akíčhita RACE M50-99 uhrazeno
26.5.2022Máčala Josef OPEN M40-49 uhrazeno
5.5.2022Macek Petr PVD crew RACE M40-49 uhrazeno
11.4.2022Mach Petr OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: ŠNOPLGANG↳ petira lukáš#GLADIATORRACETEAM
↳ Holeček Vojtěch
↳ Šnopl Vít
24.5.2022Makara Miroslav FUN FUN uhrazeno
16.5.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 nezaplaceno
5.5.2022Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
23.5.2022Martínková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
12.5.2022Mašek Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
18.5.2022Matějíček Zdeněk Westside OPEN MIX uhrazeno
Tým: Westside↳ Matějíčková IvanaWestside
17.5.2022Matoušek Martin RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2022Matuška Jan OPEN T uhrazeno
Tým: Manďáci↳ Suchy Jakub
↳ Štrajt Michal
↳ Suchý Vladimír
12.5.2022Medřický Vratislav OPEN MIX uhrazeno
Tým: DreamTeam Diliňáci↳ Grejtovská Tereza
23.5.2022Mejzlík Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
30.4.2022Melč Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Happy Feet↳ Stružková SabinaHappy Feet
5.5.2022Měřička Radek OPEN M30-39 uhrazeno
23.4.2022Metyš Bohdan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bob a Bobek↳ Liberdová Gabriela
23.2.2022Michálek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2022Miháliková Ludmila STG Česká Lípa OPEN Z18-29 uhrazeno
12.5.2022Mikolášová Tamara CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN Z30-39 uhrazeno
8.5.2022Mikysková Michaela FUN FUN uhrazeno
24.4.2022Milfait Jan OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2021Milfaitová Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
24.4.2022Minx Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
10.4.2022MISAR JENDA PERUN OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
22.5.2022Mogilevskij Andrej RACE M40-49 nezaplaceno
25.11.2021Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2022Mošovský Denis OPEN M18-29 uhrazeno
1.2.2022Moučka Tomáš STG Vyškov OPEN M40-49 uhrazeno
29.3.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2022Mrázek Marek RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2022Mrkos Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
6.4.2022Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Mrkef a Hovado↳ Tichovský Petr CRTC
23.5.2022Müller Marek Shybuj.cz RACE M40-49 uhrazeno
14.12.2021Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
18.5.2022Musil Aleš RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2022Nádvorník Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
7.12.2021Názler Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: ŽeléDuo↳ Vaverková AdélaKollmorgen
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
14.4.2022Nečesal Jaroslav CrossfitJD Rymařov z.s. OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2022Nehera Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
19.5.2022Nekuda Michael Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
13.12.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2022Němec Matěj Za sebe OPEN M30-39 uhrazeno
21.1.2022Neruda Michal OPEN M18-29 uhrazeno
14.5.2022Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2021Nikodem René Blackfield OPEN M50-99 uhrazeno
22.5.2022Novak Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2022Novák Ivan RACE M18-29 nezaplaceno
26.5.2022Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 uhrazeno
16.5.2022Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
21.5.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
26.4.2022Novotná Jana Hybrid Training OPEN Z30-39 uhrazeno
26.4.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
14.12.2021Novotný Jan OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2022Okenka James OPEN M30-39 nezaplaceno
10.5.2022Olexová Petra S.O.V.O. TEAM OPEN T uhrazeno
Tým: S.O.V.O. TEAM↳ Svoboda ZdenekS.O.V.O. TEAM
↳ Vopat JiříS.O.V.O. TEAM
↳ Olexová PavlínaS.O.V.O. TEAM
14.12.2021Opavský Jan Blackfield RACE M18-29 uhrazeno
8.1.2022Outrata Petr OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2022Ovčačík Miroslav CrossFit JD OPEN M30-39 uhrazeno
17.5.2022Paikertová Hana STG Opava OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Panuš Jan OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2022Paprocka Sylwia Twardziele Team Bogatynia OPEN Z40-49 uhrazeno
19.4.2022Pařízek Pavel Workout Lomnice OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2022Paulík Martin OPEN M18-29 uhrazeno
17.5.2022Pavlata Josef Spartan Decin - Sokol Max OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2022Pavlíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2022Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2021Pavliš Adam OPEN M18-29 uhrazeno
12.4.2022Pavlů Jakub FUN FUN uhrazeno
11.4.2022Pavlů David FUN FUN uhrazeno
4.5.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2021Pechmann Vladimír HROCH OPEN M40-49 uhrazeno
8.3.2022Pecina Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
18.5.2022Pejřilová Michaela Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
28.1.2022Pelikánová Michaela Bananas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bananas↳ Pelikán JaroslavBananas
23.5.2022Peroutka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2022Pešout Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
11.5.2022Peterková Milica Rýmařov RACE Z40-49 uhrazeno
6.5.2022Petira Daniel #GLADIATOrRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Koblížci↳ Veverková Lucie#GLADIATORRACETEAM
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
26.4.2022Petráňová Šárka OPEN T uhrazeno
Tým: zaDEK↳ Svoboda Václav
↳ Vojta Filip
↳ Rozsíval Tomáš
30.4.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
26.5.2022Petrus Václav Ďábličtí OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Pielesz Izabela OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.1.2022Pieleszová Janina OPEN Z50-99 uhrazeno
26.1.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.1.2022Pipová Jana CrossfitJD Rymařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
23.3.2022Pitauerová Helena OPEN Z30-39 uhrazeno
18.5.2022Pitharasova Nikol Tinky a Poo OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tinky a Poo↳ Latal Kamil
30.3.2022Plch Dušan SVVAT OPEN M40-49 uhrazeno
19.5.2022Pleskot Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
22.5.2022Plešner Michal Gladiators Kralupy OPEN M40-49 nezaplaceno
27.4.2022Pleva David RMM Teplice OPEN M40-49 uhrazeno
17.5.2022Plíhal Tomáš Ocr Pardubaci RACE M40-49 uhrazeno
4.5.2022Plíšková Pavlína OPEN MIX uhrazeno
Tým: GRLTM↳ Švec Zdeněk
10.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Podlezl Josef OPEN MIX uhrazeno
Tým: jape↳ Žůčková Kateřina S-S sport Hulín
1.4.2022Podlezl Matěj FUN FUN uhrazeno
1.4.2022Podlezl Jahodová Aneta FUN FUN uhrazeno
26.5.2022Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
26.5.2022Pohořalý Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2022Pohořalý Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
27.2.2022Pokorný Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.2.2022Polách Jan CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN M30-39 uhrazeno
29.3.2022Polák Libor OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2022Popek Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
22.1.2022Popovičová Jarmila FUN FUN uhrazeno
9.12.2021Pospíšil Petr OPEN M30-39 uhrazeno
11.5.2022Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.1.2022Pospíšilová Markéta CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
12.4.2022Pošvářová Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
19.5.2022Pozděna Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2022Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
29.4.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
19.5.2022Pražák Martin Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
8.3.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
30.4.2022Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
16.1.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
27.4.2022Pultar Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
27.4.2022Pultarová Adriena SRTG PRAHA OPEN Z30-39 uhrazeno
13.2.2022Pytlíčková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
28.4.2022Raček Matúš csirt-mu RACE M18-29 uhrazeno
7.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
30.11.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
25.4.2022Rája Jiří OPEN T uhrazeno
Tým: Kuřátka↳ Litschmannová Martina
↳ Pejřilová Marie
↳ Boráň Tomáš
23.5.2022Rajdl Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
Tým: Ťuk a Bzukneobsazeno
30.4.2022Rameš Martin #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
26.3.2022Raurová Klára Perun OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koroptve↳ Raur LubošPERUN
22.5.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
9.5.2022Řeháková Karolína Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.1.2022Rejhon Tomáš FUN FUN uhrazeno
28.3.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
24.4.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
26.4.2022Řepík Marek OPEN M18-29 uhrazeno
29.4.2022Resler Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
11.5.2022Říha Jindřich miláčci OPEN M40-49 uhrazeno
9.4.2022Říha Martin Perun Hluboká OPEN M30-39 uhrazeno
17.5.2022Ripka Zbyněk STG Opava OPEN M50-99 uhrazeno
22.4.2022Roessler Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: Superáci↳ Kříž JanSUPERÁCI
↳ Dvořák Jan
↳ Mejznar Jakub
22.5.2022Romančáková Lucie Orel Rtyně RACE Z18-29 uhrazeno
22.5.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
24.5.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Sýkora JakubUNKNOWN Team
↳ Doležal Pavel#GLADIATORRACETEAM
↳ Audy AdamUnKnown Team
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2022Růžičková Dana Gojija&Gojija OPEN Z40-49 uhrazeno
28.4.2022Rybín Jakub RACE M18-29 uhrazeno
29.12.2021Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2021Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.3.2022Šabrňáková Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blu ble bla↳ Fendrych Luboš
22.3.2022Sadílek Petr Lachtánci OPEN JM13-17 uhrazeno
22.3.2022Sadílek Jan Lachtánci OPEN JM13-17 uhrazeno
20.4.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z40-49 uhrazeno
23.5.2022Saidlová Anna Šavlozubé veverky OPEN T uhrazeno
Tým: Šavlozubé veverky↳ Škramlík LubošŠavlozubé veverky
↳ Strnad Jakubm13e4t
↳ Kala Radekšavlozubé veverky
29.4.2022Salgueiro Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
20.5.2022Šamšulová Petra Decathlon OPEN Z30-39 uhrazeno
8.2.2022Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
29.4.2022šandrik Marek OPEN M40-49 uhrazeno
9.4.2022Sarnovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karkulka↳ Uchytilova Iveta
28.4.2022Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Schejbal Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2022Schnirch Petr OPEN M18-29 uhrazeno
19.2.2022Šebek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
7.4.2022Sebera Petr PPF RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2022Šebesta Jan OPEN M40-49 uhrazeno
26.11.2021Šebestík Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2022Sedlák Tobiáš FUN FUN uhrazeno
22.5.2022Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
13.1.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
22.5.2022Sekanina Jakub CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Sekaninová Kateřina CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
25.11.2021Semecký Petr ATI RACE M40-49 uhrazeno
30.3.2022Šerá Zuzana RACE Z30-39 uhrazeno
21.2.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.3.2022Síč Petr FUN FUN uhrazeno
6.5.2022Šich Pavel Predator Workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
29.3.2022Síčová Denisa FUN FUN uhrazeno
28.2.2022Šimon Martin OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
13.4.2022Širochman Petr OCR Citice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře↳ Janků KateřinaFitness Ural
13.5.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
19.5.2022Škrdlantová Tereza Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
17.5.2022Skula Miroslav STG Žďár nad Sázavou RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2022Skula Emil OPEN M30-39 uhrazeno
19.5.2022Slámová Kateřina Decathlon OPEN Z18-29 uhrazeno
20.5.2022Slavíček Marek Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Slavik Martin OPEN T uhrazeno
Tým: Hawai↳ Slavíková Kateřina
↳ Žažo Jakub
↳ Klimková Iveta
9.5.2022Smadiš Luděk OPEN M30-39 uhrazeno
29.3.2022Šmikmátor Jan OPEN M18-29 uhrazeno
7.4.2022Šmudla Radek Tři švagři OPEN M40-49 uhrazeno
27.4.2022Šnajdr Patrik AZ FITNESS TEAM BRNO OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Sochor Ondřej Nuly OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Sochor Michael Nuly OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2022Sojka Martin OPEN M30-39 uhrazeno
29.3.2022Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
6.2.2022Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
14.4.2022Špánik Nikolas OPEN JM13-17 uhrazeno
14.4.2022Špániková Štěpánka OPEN Z30-39 uhrazeno
27.1.2022Španner Josef RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2022Špannerová Sandra FUN FUN uhrazeno
2.4.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
11.5.2022Špindlerová Věra Miláčci OPEN Z40-49 uhrazeno
23.11.2021Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z30-39 uhrazeno
30.3.2022Spohner Jan OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
22.5.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
10.11.2021Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
22.5.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
27.3.2022Stach Martin OPEN M18-29 uhrazeno
27.3.2022Stach Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Staněk Michal RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2022stankova ivana adidas Runners Prague OPEN Z30-39 uhrazeno
23.5.2022Staš Jan Kosáci RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2022Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.3.2022Stejskal Tomáš STG Žďár nad Sázavou RACE MIX uhrazeno
Tým: Počkej na Mě !! ↳ Halmova Nikola
8.4.2022Štembera Václav OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Strachotová Žaneta OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2021Strádal Jiří Warriors OPEN MIX uhrazeno
Tým: Warriors 2↳ Strádalová MonikaWarriors
14.1.2022Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
15.1.2022Stránský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
11.4.2022Strašil Martin ml. PERUN OPEN M18-29 uhrazeno
9.4.2022Strašil Martin PERUN OPEN M50-99 uhrazeno
9.4.2022Strašilová Daniela PERUN OPEN Z18-29 uhrazeno
14.4.2022Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Štulová Lenka CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
7.4.2022Šturmová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Suchánková Vlasta OPEN Z50-99 uhrazeno
31.12.2021Suchomel Michal Žízniví Spartani OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2022Suk Petr RACE M18-29 nezaplaceno
24.4.2022Šůstek Richard #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
30.1.2022Šustr Josef CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN M40-49 uhrazeno
19.1.2022Šustrová Jarmila CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z30-39 uhrazeno
20.5.2022Švábenský Matěj Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
12.5.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
24.5.2022Švarcová Monika STG Česká Třebová OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek MichalSTG Česká Třebová
19.5.2022Švec Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
17.5.2022Švecová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
23.5.2022Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
11.1.2022Svoboda David OPEN M30-39 uhrazeno
21.5.2022Svoboda Pavel Ti Druzí CZ OPEN T uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Moravec MichaelTi druzí
↳ Berger Jan
11.5.2022Svoboda Radek OPEN M18-29 uhrazeno
30.4.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2022Svobodová Kamila OPEN Z18-29 uhrazeno
9.5.2022Švoma Milan OPEN M18-29 uhrazeno
15.5.2022Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
17.4.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.5.2022Tlapáková Gabriela MSZS RACE Z40-49 uhrazeno
24.11.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
27.4.2022Tomášková Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
28.4.2022Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
11.1.2022Tomková Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
29.4.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
21.5.2022Toulová Jana RACE Z30-39 uhrazeno
14.11.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2022Trgiňová Lenka OPEN T uhrazeno
Tým: Flamma↳ Bergmann Michal
↳ Kokošková Kristýna
↳ Hromada Lukáš
31.3.2022Trogrličová Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
20.5.2022Truxa Petr Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
23.5.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
18.5.2022Tykva Šimon Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
19.4.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2022Uhrová Zuzana Vážky OPEN Z30-39 uhrazeno
1.2.2022Urban Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
10.5.2022Urbanec Luboš OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2022Vacek Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Vachutová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2022Vacková Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
10.5.2022Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
22.12.2021Vala Peter OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
16.1.2022Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
4.1.2022Váňa Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Mně je to asi jedno↳ Kilian Daniel
↳ Váňová Jitka
↳ Paluš LukášMně je to asi jedno
24.5.2022Vanini Karel RACE M18-29 uhrazeno
9.5.2022Váša Marek OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2021Vatrt Vilem Quadient OPEN M40-49 uhrazeno
8.5.2022Vávra Tomáš FUN FUN uhrazeno
20.5.2022Vecek David STG Česká Lípa OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2021Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
31.12.2021Venkrbec Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2022Vepřek Martin Predátor workout Brno OPEN M30-39 nezaplaceno
15.5.2022Veselý Michal RACE JM13-17 uhrazeno
15.5.2022Veselý Marek OPEN M40-49 uhrazeno
18.5.2022Veškrňa Adam Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
24.4.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
26.5.2022Vilches Václav Průvodce OCR závody OPEN M30-39 uhrazeno
4.5.2022Vilímek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
26.4.2022Vilímkova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
8.5.2022Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
18.5.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.1.2022Vincourková Zuzana Crossfit JD Rýmařov, z.s. OPEN Z18-29 uhrazeno
17.5.2022Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
27.3.2022Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
22.12.2021Vitkova Adéla OPEN Z30-39 uhrazeno
24.5.2022Vitouš Jiří KAVI family OPEN M50-99 uhrazeno
30.4.2022Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
25.4.2022Vlček Miloslav MV MOTO OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
11.5.2022Vojta Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
8.5.2022Vojtěchová Dorota klub Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE JZ13-17 uhrazeno
22.11.2021Vokurka Josef OPEN M50-99 uhrazeno
22.11.2021Vokurka Michal OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2022Volák Adam RehaSport Team RACE M18-29 nezaplaceno
19.5.2022Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2022Voráček Martin OPEN T uhrazeno
Tým: SMDT↳ Darida SlavomírSMDT
↳ Straka DavidSMDT
↳ Zemčík Tomáš SMDT
24.4.2022Vorlíčková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
13.5.2022Vošta Jan STG Česka Lípa OPEN M30-39 uhrazeno
17.3.2022Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Votápková Gabriela Pišišvorové OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.3.2022Vožechová Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
21.5.2022Vranová Markéta EliteGymBrno OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
26.5.2022Vrlík Petr Stg Příbram RACE M30-39 uhrazeno
24.5.2022Všohajek David OPEN M30-39 uhrazeno
9.5.2022Vůjtěch Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
29.3.2022Vydržal Patrik OPEN JM13-17 uhrazeno
29.3.2022Vydržal Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
17.5.2022Vymazal Ondřej Decahtlon OPEN M30-39 uhrazeno
15.5.2022Vysloužil Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
23.12.2021Wagner Petr OPEN M40-49 uhrazeno
7.4.2022Wolinger Jiří Desitex RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2022Zábranská Ladislava OPEN Z30-39 uhrazeno
12.3.2022Zábranská Barbora OCR team Kladno OPEN Z18-29 uhrazeno
30.3.2022Zachrla Tomáš Kokoti OPEN T uhrazeno
Tým: Kokoti↳ Jordánek RadimKokoti
↳ Spěváková MarkétaKokoti
↳ Studený SamuelKokoti
24.5.2022Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team OPEN Z30-39 uhrazeno
13.4.2022Zadina Jan Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Fiedlerová Lucie
8.5.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Joudošci↳ Baroš FilipSTG Prostějov
18.5.2022Zamazal Jiří Decathlon OPEN M18-29 uhrazeno
25.1.2022Zaprianov Jakub CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN M30-39 uhrazeno
21.1.2022Zaprianová Michaela CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
18.5.2022Zaprianová Michala CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN Z30-39 uhrazeno
9.5.2022Žarnovský Zbyněk OPEN M40-49 uhrazeno
23.5.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
30.11.2021Zbíňovec Pavel Warriors OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2022Žďárská Veronika Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN JZ13-17 uhrazeno
9.3.2022Zejdová Michaela Tuleni z Rudíkova OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tuleni z Rudíkova↳ Zejda RostislavTuleni z Rudíkova
31.1.2022Zelená Kateřina CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
23.5.2022Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Jimmy Team ↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
24.4.2022Zeman Aleš OPEN M50-99 uhrazeno
24.4.2022Zeman Filip Peaky Bikers Pardubice OPEN M18-29 uhrazeno
5.5.2022Zeman Mikuláš OPEN M18-29 uhrazeno
22.1.2022Zeman Vlastimil OPEN M30-39 uhrazeno
24.4.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
7.3.2022Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
28.12.2021Zezůlka Jan #the_old_OCR_dogs OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Zinke Josef OPEN M40-49 uhrazeno
18.5.2022Žirovnický Jan Decathlon OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2022Zlatohlávek David SRTG Syrovice OPEN M40-49 uhrazeno
16.5.2022Zlatohlávková Pavla SRTG Syrovice OPEN Z40-49 uhrazeno
24.5.2022Znojil Marek STG Prostějov OPEN M40-49 uhrazeno
19.5.2022Zopka Jan Roman STG Kutná Hora OPEN JM13-17 uhrazeno
18.5.2022Zopkova Hana STG Kutna Hiora RACE Z50-99 uhrazeno
19.4.2022Zouhar František KaFFE RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2022Zourek Marek SRTG Tábor OPEN M40-49 uhrazeno
7.2.2022Žůrek Kryštof RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2022Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACE#neobsazeno