Startovní listina GLADIATOR RACE ŠIKLŮV MLÝN - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN145
RACERACE67
FUNFUN6
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)28
M18-29Muži 18 - 29 let23
M40-49Muži 40 - 49 let22
M30-39Muži 30 - 39 let18
Z18-29Ženy 18 - 29 let15
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
Z30-39Ženy 30 - 39 let13
JM13-17Junioři 13 - 17 let11
M30-39Muži 30 - 39 let10
M18-29Muži 18 - 29 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let9
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
JM13-17Junioři 13 - 17 let6
FUNFUN6
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
M50-99Muži 50 a více let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
M50-99Muži 50 a více let3
M40-49Muži 40 - 49 let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených218

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.5.2022Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
11.5.2022Bajtek Tomáš #SvěřenciMeliny OPEN M18-29 uhrazeno
6.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
6.4.2022Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2021Becha Andrea Warriors OPEN MIX uhrazeno
Tým: Warriors↳ Becha JanWarriors
16.5.2022Belyušová Natálie Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.2.2022Benda Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
26.4.2022Beneš Petr JEDNIČKY OPEN M40-49 uhrazeno
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
28.4.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
25.5.2022Bernardová Viktorie OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.12.2021Bernardová Terezie RACE MIX uhrazeno
Tým: Barbie a Ken↳ Lacko Šimon
23.5.2022Blažek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
26.4.2022Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN Z18-29 uhrazeno
22.5.2022Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
7.4.2022Chandrasekar Bharath OPEN M18-29 uhrazeno
24.5.2022Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
24.5.2022Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka RACE JZ13-17 uhrazeno
16.5.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
16.5.2022Čmelíková Kateřina Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
16.5.2022Čmelíková Radka Lagunino OPEN Z30-39 uhrazeno
22.5.2022Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z30-39 uhrazeno
24.5.2022Dřevo Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
4.4.2022Drozdová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
11.5.2022Dušek Martin Decathlon team Tábor OPEN M18-29 uhrazeno
24.4.2022Dvořáček Josef Nevím OPEN M18-29 uhrazeno
20.4.2022Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN Z18-29 uhrazeno
23.3.2022Faltisová Alžběta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Faltíci↳ Faltis Jan
31.3.2022Feller Jan RACE MIX uhrazeno
Tým: PredatorWorkoutBrno↳ Hrbková Hana
3.5.2022Franc David OPEN M40-49 uhrazeno
22.5.2022Fryč Lukáš HZS Brno-město OPEN M30-39 nezaplaceno
12.11.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Gerhátová Sylvie#GLADIATORRACETEAM
17.4.2022Gierlowski Patrik RACE M18-29 uhrazeno
19.5.2022Hampl Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
19.5.2022Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
16.5.2022Havlíček Štěpán OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2022Hlaváček Janek OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
24.5.2022Holek Kamil Nutriční mentoring RACE M30-39 nezaplaceno
27.4.2022Homolová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
30.3.2022Hort Tomáš Létající endorfíny OPEN M30-39 uhrazeno
5.5.2022Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
19.5.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Přes plot↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
20.5.2022Hulínská Alžběta Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
6.4.2022Ivánek Libor OPEN M18-29 uhrazeno
6.4.2022Ivánek Libor OPEN M40-49 uhrazeno
12.5.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.4.2022Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
28.4.2022Jakubovitsová Andrea FUBO RACE Z40-49 uhrazeno
4.12.2021Jančík Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nevím↳ Pešová Pavlína
1.5.2022Janečková Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Janiga Jan RACE M30-39 uhrazeno
10.5.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
27.11.2021Jindra Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
11.5.2022Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
10.5.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
29.3.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
18.5.2022Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE JZ13-17 uhrazeno
20.5.2022Karal Vlastimil #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
20.5.2022Karalová Lenka #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
17.5.2022Karychová Eva Atom Kids Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Eva a Martin↳ Dvořák Martin
18.5.2022Kejmarová Jana Lagunino OPEN Z40-49 uhrazeno
16.5.2022Klajbl Martin Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
21.5.2022Klečák Radim Olympia Spartan training Kutná Hora RACE JM13-17 uhrazeno
21.5.2022Klečák Michal Olympia Spartan Traning Kutná Hora RACE JM13-17 uhrazeno
17.4.2022Klein Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
18.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
17.5.2022Klíčová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
26.5.2022Knihová Tereza RACE Z40-49 uhrazeno
16.5.2022Kotálová Sára Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
16.5.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
24.5.2022Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
12.4.2022Kožíšek Radim OPEN M40-49 uhrazeno
8.3.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
8.3.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
16.5.2022Kracík David OPEN M18-29 uhrazeno
12.5.2022Krajňák Josef OCR Citice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pepík a Miru↳ Bártová MiroslavaOCR Citice
16.5.2022Kratochvíl Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
12.3.2022Kratochvíl Miroslav STG Moravský Krumlov OPEN M40-49 uhrazeno
21.5.2022Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
23.12.2021Kritzbach Jan AK Most OPEN M40-49 uhrazeno
23.12.2021Kritzbach Vladimír SK Jevíčko OPEN M40-49 uhrazeno
19.5.2022Kšicová Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
25.5.2022Kubeček Antonín ProBro OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2022Kubeček Petr ProBro OPEN M18-29 uhrazeno
19.5.2022Kubesová Eliška Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
26.5.2022Kupčíková Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
20.5.2022Kysilka Matouš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
3.4.2022Lencová Petra FUN FUN uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
15.5.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2022Marková Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
25.4.2022Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
24.5.2022Masničáková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
16.4.2022Matějková Karolína RACE Z18-29 uhrazeno
22.5.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
23.5.2022Myšičková Petra OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.11.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
26.11.2021Novák Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
24.5.2022Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
12.4.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.3.2022Pavlíček Dušan Létající endorfíny OPEN M18-29 uhrazeno
4.5.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2022Pemlová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Peterková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
6.5.2022petira lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Koblížci↳ Veverková Lucie#GLADIATORRACETEAM
6.5.2022Petira Daniel #GLADIATOrRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
30.4.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
17.3.2022Plch Dušan SVVAT RACE MIX uhrazeno
Tým: Pohodáři↳ Milatová Iva
17.5.2022Pleva David RMM Teplice OPEN M40-49 uhrazeno
25.5.2022Pokorná Eva #Gladiatorraceteam OPEN Z40-49 nezaplaceno
27.2.2022Pokorná Markéta #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
27.2.2022Pokorný Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.2.2022Pokorný Jan #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Polčák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
26.5.2022Portl Marek OPEN M18-29 uhrazeno
10.5.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE MIX uhrazeno
Tým: ND Crew↳ Housková Natálie
18.5.2022Preclíková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
30.4.2022Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
11.5.2022Radvan Jaroslav #SvěřenciMeliny OPEN M18-29 uhrazeno
30.4.2022Rameš Martin #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
19.5.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
22.2.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
23.3.2022Reynaudová Alexandra OPEN MIX uhrazeno
Tým: lucky69↳ Owen Christopher
31.12.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.2.2022Rokošová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: V posledním tažení↳ Formánek Petr
23.5.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
14.5.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.4.2022Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Schejbal Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
15.5.2022Šedivá Pavlina OPEN Z30-39 uhrazeno
22.5.2022Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
5.5.2022Sedláková Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
25.5.2022Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
26.5.2022Širochman Petr OCR Citice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře↳ Janků KateřinaFitness Ural
30.1.2022Skula Emil OPEN M30-39 uhrazeno
17.5.2022Skula Miroslav STG Žďár nad Sázavou RACE M30-39 uhrazeno
4.4.2022Šmída Vlastimil OPEN M40-49 uhrazeno
24.3.2022Šnýdrová Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
29.3.2022Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2022Souček Šimon Maratonstav Úpice OPEN JM13-17 uhrazeno
19.4.2022Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
28.2.2022Souček Tomáš SK Rabbits Znojmo OPEN M30-39 uhrazeno
2.4.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
30.3.2022Spohner Jan OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
22.5.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
22.5.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
1.4.2022Šťastný David OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2021Strádal Jiří Warriors OPEN MIX uhrazeno
Tým: Warriors 2↳ Strádalová MonikaWarriors
29.3.2022Studená Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
12.5.2022Šturmová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
30.3.2022Suchý Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2022Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
24.4.2022Šůstek Richard #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
12.5.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
30.1.2022Švarcbachová Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Estrella↳ Seman Miloslav
19.5.2022Švec Pavel OPEN M18-29 nezaplaceno
23.5.2022Švecová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
17.5.2022Švecová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
15.4.2022Švejda Jan Irresistibles OPEN M30-39 uhrazeno
30.4.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2022Sýkora Jakub UNKNOWN Team OPEN M30-39 uhrazeno
12.5.2022Szilvásiová Jana OPEN Z50-99 uhrazeno
17.4.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
16.5.2022Toth Jan Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
21.5.2022Treutner Robin OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
16.5.2022Uhrin Tomas OPEN M50-99 uhrazeno
10.5.2022Urbanec Luboš OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2022Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
10.5.2022Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
23.3.2022Vaňková Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Momega team↳ Vaněk Martin
25.5.2022Večeřa Jan Hammer OCR Team OPEN M18-29 nezaplaceno
25.5.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GRT↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
24.4.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
8.5.2022Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2022Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
25.4.2022Vlček Miloslav MV MOTO OPEN M18-29 uhrazeno
24.5.2022Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2022Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team OPEN Z30-39 uhrazeno
12.5.2022Zahnašová Alena OPEN Z18-29 uhrazeno
23.5.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
26.5.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2021Zezůlka Jan #the_old_OCR_dogs OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.5.2022Zikuška Prokop OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2022Zlatohlávek David SRTG Syrovice OPEN M40-49 uhrazeno
16.5.2022Zlatohlávková Pavla SRTG Syrovice OPEN Z40-49 uhrazeno
20.4.2022Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno