Startovní listina GLADIATOR RACE ŠIKLŮV MLÝN - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II187
KIDS IKIDS I107
FAMFAM57
Kategorie
FAMFAMILY57
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 49
CH08-09Chlapci 8 - 9 let41
D08-09Dívky 8 - 9 let37
D10-11Dívky 10 - 11 let 33
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 32
D12-13Dívky 12 - 13 let 29
CH14-15Chlapci 14 - 15 let25
D14-15Dívky 14 - 15 let 19
CH06-07Chlapci 6 - 7 let17
D06-07Dívky 6 - 7 let12
Celkem přihlášených351

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.5.2022 Pultar Jiřík STG Praha FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Adamcová Tereza TJ Sokol Vrchoslavice KIDS II D10-11 uhrazeno
25.5.2022Adamec Ondřej TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.5.2022Al-Shammri Abbas KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.5.2022Ambrus Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.5.2022Ambrusova Nela KIDS II D14-15 uhrazeno
22.5.2022Babáček Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.11.2021Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.5.2022Balý Vojtěch Best Boxing Team KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.2.2022Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
25.5.2022Bartošek Martin TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
7.4.2022Bartošová Marie BeAst shapes KIDS II D10-11 uhrazeno
22.5.2022Bártová Kristýna FAM FAM uhrazeno
4.4.2022Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D12-13 uhrazeno
25.5.2022Bedaň Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.2.2022Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
31.1.2022Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.1.2022Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2022Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
1.3.2022Bednářová Zuzana KIDS II D10-11 uhrazeno
31.1.2022Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
29.4.2022Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.5.2022Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
30.3.2022Bendová Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
24.5.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.5.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.12.2021Beníšková Dominika KIDS I D06-07 uhrazeno
25.5.2022Bílek Tobiáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.4.2022Bílek Jakub Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.5.2022Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
23.5.2022Bohatá Eliška GLADIATORRACETEAM Trutnov KIDS II D10-11 uhrazeno
23.5.2022Bohun Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2022Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
16.5.2022Bruštík Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.5.2022Bruštík Robin FAM FAM uhrazeno
20.2.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
20.2.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
6.4.2022Čápová Magdaléna Hellcats FAM FAM uhrazeno
6.4.2022Čápová Alžběta Hellcats KIDS I D08-09 uhrazeno
6.4.2022Čápová Antonie Hellcats FAM FAM uhrazeno
26.5.2022Cempírek Jakub FAM FAM uhrazeno
25.4.2022Čermák Jakub Gladiátoři z Poličky KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.5.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.5.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
22.4.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.5.2022Čeřovská Helena KIDS II D14-15 uhrazeno
19.5.2022Červený Radek Best Boxing Team KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.1.2022Charvát Ondřej KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.2.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.5.2022Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora KIDS II D14-15 uhrazeno
26.5.2022Cichocki Josefina KIDS I D06-07 uhrazeno
26.5.2022Cichocki František KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.5.2022Čiháková Natálie Anna GR Kids Rychnov nad Kněžnou KIDS I D08-09 nezaplaceno
25.2.2022Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
16.5.2022Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
24.5.2022Čopian Vilém OWO Tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.5.2022Čopian Vojtěch OWO Tým KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.5.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.5.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.3.2022Daruová Natálie Lomeňáci KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2022Daruova Viktorie Lomeňáci KIDS I D06-07 uhrazeno
28.4.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.3.2022Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
24.5.2022Doleželová Aneta štikouni KIDS II D14-15 uhrazeno
9.5.2022Doložílek Jakub UH FAM FAM uhrazeno
24.3.2022Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
25.5.2022Drbal David FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Drbalová Eliška FAM FAM uhrazeno
19.5.2022Drozda Šimon FAM FAM uhrazeno
19.5.2022Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.4.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
20.5.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2022Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2022Dundálková Kristýna KIDS I D08-09 uhrazeno
10.5.2022Dvořák Šimon SK Záměl KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2022Dvořáková Ema SK Záměl KIDS II D12-13 uhrazeno
18.5.2022Dytrt Marek GR Kids Rychnov nad Kněžnou KIDS I CH08-09 nezaplaceno
24.5.2022Eichelmann Matthew KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.5.2022Feuermann Benik Ocr Pardubaci KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2022Fialka Lukáš TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2022Fléglová Karolína KIDS II D12-13 uhrazeno
16.5.2022Fléglová Nela KIDS II D12-13 nezaplaceno
18.5.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 nezaplaceno
26.4.2022Folc Ludvík SK-Janské lázně KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.11.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
24.4.2022Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
10.5.2022Hanáčková Anna SK Záměl KIDS I D08-09 uhrazeno
22.5.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
10.5.2022Havlová Valentýna SK Záměl KIDS I D08-09 uhrazeno
25.4.2022Hejda Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.3.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2022Herger Štěpán KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.5.2022Herman Miroslav GR Kids Rychnov nad Kněžnou FAM FAM uhrazeno
20.5.2022Herman Michal GR Kids Rychnov nad Kněžnou KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.11.2021Hlava Vít #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.5.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
17.5.2022Honc Dominik FAM FAM uhrazeno
15.4.2022Horáček Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.5.2022Hořínek Martin www.honza.horinek.cz KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.5.2022Houška Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.5.2022Houšková Ella FAM FAM uhrazeno
2.5.2022Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.4.2022Hrdlička Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.4.2022Hrdličková Patricie FAM FAM uhrazeno
30.3.2022Hudáček Josef CrossfitJD Rýmařov, z. s KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.5.2022Jahodová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z.s KIDS II D12-13 uhrazeno
10.5.2022Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.5.2022Janda Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.5.2022Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.5.2022Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
29.4.2022Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.4.2022Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2022Jandová Justýna JCA Legends KIDS II D12-13 uhrazeno
21.5.2022Janovská Klaudie Lagunino KIDS II D10-11 uhrazeno
21.5.2022Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2022Jánský Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.5.2022Jelínek Jan Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.5.2022Jelínková Kateřina Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
30.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.5.2022Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
19.4.2022Kafková Izabela SRTG Praha FAM FAM uhrazeno
19.4.2022Kafková Viktorie STRG Praha KIDS I D06-07 uhrazeno
10.5.2022Kafková Šarlota KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2022Kaleta Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.5.2022Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
20.5.2022Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
30.3.2022Kavka Adam CrossfitJD Rýmařov, z. s. FAM FAM uhrazeno
2.5.2022KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
18.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
17.5.2022Klíč Jan FAM FAM uhrazeno
31.3.2022Klimentova Zuzana RIS KIDS II D14-15 uhrazeno
9.5.2022Köhlerová Zuzana KIDS I D08-09 uhrazeno
12.5.2022Kolář Filip PANTHER GYM PRAHA ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2022Kolaříková Zuzana KIDS I D08-09 uhrazeno
18.5.2022Kolbe David HC Trutnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.5.2022Koleckar Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.5.2022Kolečkář Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.5.2022Kořenář Adam KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.5.2022Kořenářová Julie KIDS I D08-09 uhrazeno
16.5.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
21.3.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.1.2022Kostruhová Šárka KIDS II D14-15 uhrazeno
23.5.2022Kotálová Sára Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
18.2.2022Kozelek Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.1.2022Kratochvíl Marek KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.1.2022Kratochvíl Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2022Kritzbach Matěj AK Most KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.5.2022Kritzbachová Adéla SK Jevíčko KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2021Krutil Adam Cave Hunters KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.5.2022Kubesová Eliška Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
8.5.2022Kuchař Vladimír PVD Crew KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.5.2022Kuchař Petr PVD Crew KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.1.2022Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř FAM FAM uhrazeno
15.3.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.4.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.4.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.4.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
28.12.2021Kužela Jáchym FAM FAM uhrazeno
28.12.2021Kužela Martin KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.12.2021Kužela Matěj FAM FAM uhrazeno
28.12.2021Kuželová Amálie KIDS II D10-11 uhrazeno
16.5.2022Lácha Matěj KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.5.2022Láchová Anna-Marie KIDS II D10-11 uhrazeno
5.4.2022Lamačová Viktorie FAM FAM uhrazeno
2.4.2022Lanc Kryštof Kids GRTS Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.5.2022Láník Jindřich FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Lašová Anna Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
11.4.2022Ledvina Richard Spartan Kids Kolín KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.4.2022Ledvina František Spartan Kids Kolín KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.5.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.5.2022Lokajíček Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2022Lokajíček Šimon FAM FAM uhrazeno
12.3.2022Lokajíček Marek #gladiatorraceteam KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.5.2022Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.4.2022Lovětinský Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2022Luňáček Jiří Ch 10-11 KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.5.2022Lusková Leontýna Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
5.5.2022Macek David PVD crew KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.5.2022Macháček Erik KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2022Macháček Norbert FAM FAM uhrazeno
12.5.2022Macháčková Ingrid KIDS I D06-07 uhrazeno
24.5.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.5.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
25.5.2022Makarová Hedvika FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Makarová Rosalie FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Makarová Ella FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.5.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.4.2022Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2022Margetin Tobiáš SK Jevíčko KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.5.2022Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
25.4.2022Masničák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.4.2022Matlach Matyáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.4.2022Matlachová Markéta FAM FAM uhrazeno
18.5.2022Matoušek Teodor GR Kids Rychnov nad Kněžnou FAM FAM uhrazeno
18.5.2022Matoušková Zoe GR Kids Rychnov nad Kněžnou KIDS I D08-09 uhrazeno
24.5.2022Matyášová Jolana KIDS I D08-09 uhrazeno
17.5.2022Mička Robert FK Tatran Bohunice KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.5.2022Mičková Eliška KIDS I D06-07 uhrazeno
25.5.2022Mikešová Magdaléna KIDS I D06-07 uhrazeno
20.5.2022Mikulec Břetislav Flobo KIDS II CH10-11 nezaplaceno
21.4.2022Mikulová Barbora FAM FAM uhrazeno
22.2.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.5.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
10.5.2022Motlová Tereza SK Záměl KIDS II D14-15 uhrazeno
19.4.2022Mrkos Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.5.2022Musil Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.5.2022Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
22.5.2022Musilová Kristýna KIDS II D12-13 uhrazeno
2.5.2022Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.5.2022Nemčík Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.4.2022Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
24.5.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.2.2022NUNVÁŘ DAVID KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.5.2022Okenkova Emilly Marlene FAM FAM nezaplaceno
22.5.2022Oščatková Anděla KIDS I D08-09 uhrazeno
3.4.2022Palascak Matúš Fitness by Vera FAM FAM uhrazeno
19.5.2022patzelt Viktor hc trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.5.2022Pavlík Matěj Atom kids Praha FAM FAM uhrazeno
21.5.2022Pavlíková Veronika Atom kids Praha KIDS I D06-07 uhrazeno
21.5.2022Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2022Pejša Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.5.2022Peterek Tadeáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.5.2022Peterek Eliáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.5.2022Peterek Jeremiáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.5.2022Petřík Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.5.2022Petříková Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
24.4.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.4.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
24.5.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2022Plešnerová Valerie Gladiators Kralupy KIDS I D08-09 uhrazeno
18.5.2022Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
27.2.2022Pokorná Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
27.2.2022Pokorný Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.5.2022Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
11.5.2022Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.5.2022Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
17.5.2022Procházka Michael Spartans Vyškov KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.5.2022Procházka Daniel Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.5.2022Pultarová Adriena KIDS II D12-13 uhrazeno
24.4.2022Raur Luboš TEAM Z FAM FAM uhrazeno
24.4.2022Raurová Alžběta TEAM Z KIDS I D06-07 uhrazeno
24.4.2022Raurová Matylda TEAM Z KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2022Řehák Dominik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.5.2022Řehák Patrik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.1.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.1.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
16.5.2022Renská Adéla BKN KIDS II D12-13 uhrazeno
16.5.2022Renský Matěj BKN KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.5.2022Řezáč Václav TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Řezáčová Alena TJ Sokol Vrchoslavice KIDS II D10-11 uhrazeno
26.5.2022Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.5.2022Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2022Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
1.5.2022Robotka Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.5.2022Robotka Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.4.2022Roessler Jan šikulíci KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.4.2022Roesslerová Michaela šikulíci KIDS II D14-15 uhrazeno
25.5.2022Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
25.5.2022Růžička Vladimír KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2022Růžičková Viola KIDS II D12-13 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Tina čvacht KIDS II D12-13 uhrazeno
25.5.2022Rychlovská Eva FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Rychlovský Pavel FAM FAM uhrazeno
24.5.2022Rys Šimon Rysáci KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.5.2022Rysová Petra Rysáci KIDS II D12-13 uhrazeno
10.5.2022Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
20.4.2022Šafránek Štěpán KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.4.2022šandrik Marek KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.3.2022SARNOVSKÝ Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.3.2022SARNOVSKÝ František KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.11.2021Schejbal Jiří FAM FAM uhrazeno
30.11.2021Schejbalová Adéla FAM FAM uhrazeno
18.5.2022Sedlák Matyáš SK Jimramov KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.2.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.4.2022Šibal Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.5.2022Šikl Jonathan KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.5.2022Sillmen Emilie #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.5.2022Šimonka Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.2.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2022Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
19.5.2022Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.4.2022Šmudlová Marie KIDS I D08-09 uhrazeno
28.4.2022Šnajdrová Aneta KIDS I D08-09 uhrazeno
24.5.2022Sobotka Damián KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.5.2022Sobotková Mariana KIDS II D10-11 uhrazeno
28.3.2022Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.5.2022Sováková Karin KIDS II D10-11 uhrazeno
14.4.2022Špániková Sofie KIDS II D10-11 uhrazeno
10.5.2022Sršňová Bára SK Záměl KIDS II D14-15 uhrazeno
10.5.2022Sršňová Klára SK Záměl KIDS II D12-13 uhrazeno
10.5.2022Sršňová Alžběta SK Záměl KIDS II D10-11 uhrazeno
31.12.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
25.5.2022Svačina Tomáš TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.5.2022Švecová Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
15.4.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.5.2022Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.4.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
21.5.2022Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D14-15 uhrazeno
18.5.2022Sýkora Filip KIDS II CH14-15 nezaplaceno
23.5.2022Sýkora Šimon TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2022Sýkora Matěj FAM FAM uhrazeno
16.5.2022Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
23.5.2022Tchirová Ela Biatlon NMnM KIDS II D10-11 uhrazeno
10.5.2022Telnarová Kristýnka SK Záměl KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2022Tomek Adam Buldoci KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2022Tomek Ondřej Buldoci KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.4.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
22.5.2022Trávníček Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.5.2022Trávníčková Anežka KIDS I D08-09 uhrazeno
16.5.2022Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
24.4.2022ULRICH Jan FAM FAM uhrazeno
24.4.2022ULRICH Ondřej FAM FAM uhrazeno
29.3.2022Váňa Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.5.2022Vavrova Melanie KIDS I D06-07 uhrazeno
24.5.2022Vážan Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.5.2022Veselý Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.5.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
16.5.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.3.2022Víšek Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
27.3.2022Víšek Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.5.2022Vlková Karolína GR Kids Rychnov nad Kněžnou KIDS II D12-13 uhrazeno
18.5.2022Vlková Justýna GR Kids Rychnov nad Kněžnou KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.5.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2022Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
15.5.2022Wagner Ondřej KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.5.2022Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.5.2022Ž Klára #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
1.1.2022Zajíček Pavel KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.2.2022Zajíčková Anežka KIDS II D14-15 uhrazeno
20.2.2022Zajíčková Amálie KIDS I D08-09 uhrazeno
13.5.2022Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
24.4.2022Zavališin Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.5.2022Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.3.2022Zejdová Kamila Tuleni z Rudíkova KIDS I D08-09 uhrazeno
9.3.2022Zejdová Simona Tuleni z Rudíkova KIDS II D10-11 uhrazeno
25.5.2022Zemanová Bea KIDS II D12-13 uhrazeno
16.5.2022Zlatohlávek Gabriel SRTG Syrovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.5.2022Zlatohlávková Tereza SRTG Syrovice KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2022Zopkova Pavla STG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
19.4.2022Zouhar František KaFFE KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.3.2022Žvachta Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.3.2022Žvachtová Kristýna KIDS II D10-11 uhrazeno