Startovní listina GLADIATOR RACE HARRACHOV - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II125
KIDS IKIDS I64
FAMFAM33
Kategorie
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 36
FAMFAMILY33
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 25
CH08-09Chlapci 8 - 9 let25
D10-11Dívky 10 - 11 let 24
D08-09Dívky 8 - 9 let17
CH14-15Chlapci 14 - 15 let16
D12-13Dívky 12 - 13 let 16
CH06-07Chlapci 6 - 7 let11
D06-07Dívky 6 - 7 let11
D14-15Dívky 14 - 15 let 8
Celkem přihlášených222

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.3.2022Antonovičová Stela OCR Mašina Kadaň KIDS II D10-11 uhrazeno
31.12.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS II D10-11 uhrazeno
5.4.2022Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.4.2022Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.5.2022Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
29.5.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.5.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.4.2022bernard Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.6.2022Bradáč Adam Severočeská biatlonová akademie KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.4.2022Bubeník Vratislav Funkční trénink Milovice - FTM FAM FAM uhrazeno
22.6.2022Bulatová Tereza FAM FAM uhrazeno
21.6.2022Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
6.6.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.2.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.6.2022Chlupáček Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.6.2022Chlupáčková Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
23.6.2022Cichocki František KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.6.2022Cichocki Josefina KIDS I D06-07 uhrazeno
25.2.2022Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.6.2022Čížek Adrian KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.12.2021Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
15.6.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 nezaplaceno
15.6.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 nezaplaceno
12.6.2022Cupák Šimon Spartak Vrchlabí KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.6.2022Cvrček David KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.6.2022Dědek Šimon Capoeira KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.6.2022Dědek Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.6.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.6.2022Dědkova Sára KIDS I D06-07 uhrazeno
21.6.2022Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
24.5.2022Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
16.6.2022Dolenský Matyáš HC Jičín KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.4.2022Doležal Pavel KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.4.2022Doležal Ondřej FAM FAM uhrazeno
2.6.2022Drozda Šimon FAM FAM uhrazeno
3.6.2022Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.5.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
29.5.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
3.3.2022Dvořák Daniel Varovi legie KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.6.2022Exner Hubert KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.6.2022Exner Jan FAM FAM nezaplaceno
21.6.2022Fléglová Karolína KIDS II D12-13 uhrazeno
18.6.2022Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
15.6.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.2.2022Francová Týna KIDS I D06-07 uhrazeno
27.3.2022Francová Adéla FAM FAM uhrazeno
27.3.2022Francová Alice KIDS I D08-09 uhrazeno
10.11.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
22.6.2022Goga Martin Gogovic FAM FAM uhrazeno
22.5.2022Gonda Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2022Gondová Amálie KIDS I D08-09 uhrazeno
22.6.2022Gondová Laura FAM FAM uhrazeno
16.6.2022Hadač Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.6.2022Hadačová Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
4.6.2022Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
17.6.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
21.6.2022Hankeová Štěpánka FAM FAM uhrazeno
21.6.2022Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
21.6.2022Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.3.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.5.2022Hiersch Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.1.2022Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
16.5.2022Hierschová Julie KIDS II D10-11 uhrazeno
5.6.2022Hlavatá Viktorie FAM FAM uhrazeno
20.6.2022Hofmanová Miriam #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
13.6.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
26.3.2022Honosková Alena KIDS I D08-09 uhrazeno
26.3.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
27.5.2022Horáček Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.5.2022Horáček Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.6.2022Horáček Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.6.2022Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.4.2022Jahoda Adam Tabata FAM FAM uhrazeno
21.6.2022Janda Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.6.2022Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.6.2022Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
14.6.2022Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.6.2022Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.5.2022Jirsáková Sára KIDS II D10-11 uhrazeno
16.6.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II D12-13 uhrazeno
20.6.2022Jonová Sára KIDS II D10-11 uhrazeno
30.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.6.2022Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
23.6.2022Karel Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
17.6.2022Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.6.2022Kolbe David HC Trutnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.6.2022Konečná Ivana Dono KIDS I D08-09 nezaplaceno
22.6.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.6.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
19.6.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
20.6.2022Kosáčková Alice sokol studenec KIDS II D10-11 uhrazeno
23.5.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.6.2022Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 nezaplaceno
20.6.2022Kouba František CRTC FAM FAM uhrazeno
22.6.2022Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.5.2022Kroupa Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.6.2022Kubes Albert Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.6.2022Kubín Ota TJ Tanvald KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.6.2022Kubín Jan TJ Tanvald KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.1.2022Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř FAM FAM uhrazeno
29.5.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.6.2022Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II D12-13 uhrazeno
28.4.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.4.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.4.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
14.4.2022Ladeckà Natalie Lenochodi FAM FAM uhrazeno
2.4.2022Lanc Kryštof Kids GRTS Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.6.2022Linková Veronika Harrachov Racing Academy FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
17.6.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.6.2022Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.4.2022Lovětinský Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.5.2022Macháček Norbert FAM FAM uhrazeno
24.5.2022Macháček Erik KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.5.2022Macháčková Ingrid KIDS I D06-07 uhrazeno
11.6.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.6.2022Makarová Ella KIDS II D10-11 uhrazeno
11.6.2022Makarová Hedvika KIDS I D08-09 uhrazeno
11.6.2022Makarová Rosalie KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.5.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.4.2022Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
18.6.2022Maršounová Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
14.6.2022Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
29.5.2022Masničák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.6.2022Melich Kryštof TJ Tanvald KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.6.2022Metelková Anežka KIDS II D10-11 uhrazeno
21.6.2022Metelková Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
22.2.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
31.12.2021Modrá Magdalena SDH Račice KIDS II D10-11 uhrazeno
31.12.2021Modrý Vaclav SDH Račice KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.4.2022Mučka Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.4.2022Mučková Tereza SDH Ludgeřovice KIDS I D08-09 uhrazeno
1.6.2022Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
15.6.2022Nemčík Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.6.2022Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.6.2022Nezbedová Jana KIDS II D14-15 uhrazeno
21.6.2022Nosiánová Magdaléna Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
21.6.2022Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
14.6.2022Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.6.2022Ondráček Jakub SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.5.2022Orlíková Kristýna KIDS II D14-15 uhrazeno
21.6.2022Pacholík Max KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.6.2022Paříková Bára KIDS II D12-13 uhrazeno
19.6.2022patzelt Viktor hc trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.6.2022Pejša Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.6.2022Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.6.2022Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.6.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.6.2022Petřík Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.6.2022Petříková Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
6.6.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.6.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
20.6.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.6.2022Podhorová Julie OCR Čelákovice KIDS I D06-07 uhrazeno
21.6.2022Podhorová Anna OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
2.6.2022Podlezl Jasmína FAM FAM uhrazeno
5.5.2022Pražáková Vendula KIDS I D06-07 uhrazeno
23.6.2022Punkert Maxmilián KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.6.2022Punkertová Agáta KIDS II D10-11 uhrazeno
20.6.2022Regner Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.6.2022Regner Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.6.2022Řehák Patrik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.6.2022Řehák Dominik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.6.2022Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
21.6.2022Řehořová Julie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
23.1.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.1.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
13.6.2022Řeřábek Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.6.2022Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2022Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
23.5.2022Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
12.5.2022Říman Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.5.2022Říman Marek KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.1.2022Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
21.6.2022Šádková Nela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.11.2021Schejbal Jiří FAM FAM uhrazeno
30.11.2021Schejbalová Adéla FAM FAM uhrazeno
30.5.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.6.2022Skalová Klárka KIDS II D10-11 uhrazeno
20.6.2022Skrbek Matouš Sokol Železný Brod KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.6.2022Slánský Richard KIDS II CH10-11 nezaplaceno
23.6.2022Slánský Viktor KIDS I CH08-09 nezaplaceno
19.6.2022Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.2.2022Šonská Amálka Varovi legie FAM FAM uhrazeno
10.2.2022Šonský Matěj Varovi legie KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.5.2022Šrut Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.3.2022Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.3.2022Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
25.1.2022Strnadel Radek SK Jiskra Rýmařov KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.1.2022Strnadel Viktor SK Jiskra Rýmařov KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.6.2022Sus Richard KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.6.2022Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D12-13 uhrazeno
15.4.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.6.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.6.2022Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.4.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
1.6.2022Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
16.6.2022Toman Karel Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.6.2022Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.5.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.5.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
19.6.2022Trachtová Kateřina FAM FAM uhrazeno
19.6.2022Trachtova Ema FAM FAM uhrazeno
20.6.2022Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
31.5.2022Váňa Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2022Velčev Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2022Velčev Alex FAM FAM uhrazeno
29.5.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
29.5.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.6.2022Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.6.2022Vokounova Andrea FAM FAM uhrazeno
19.6.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.6.2022Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.6.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2022Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno