Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II250
KIDS IKIDS I140
FAMFAM117
Kategorie
FAMFAMILY117
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 70
D10-11Dívky 10 - 11 let 51
CH08-09Chlapci 8 - 9 let49
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 47
D12-13Dívky 12 - 13 let 47
D08-09Dívky 8 - 9 let45
CH06-07Chlapci 6 - 7 let26
D06-07Dívky 6 - 7 let20
CH14-15Chlapci 14 - 15 let20
D14-15Dívky 14 - 15 let 15
Celkem přihlášených507

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.1.2022Antoš Filip FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Auersvald Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.11.2021Badalec Daniel FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Bárta Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.7.2022Bartáková Antonie KIDS II D10-11 uhrazeno
19.1.2022Bartelsenová Anna Katarina FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Bartoníčková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
30.7.2022Bartoníčková Pavlína KIDS II D12-13 uhrazeno
31.12.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS II D10-11 uhrazeno
26.7.2022Bartošová Elinka KIDS II D10-11 uhrazeno
26.7.2022Bartošová Nelča KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2022Beckova Adela KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2022Beckova Alzbeta KIDS I D08-09 uhrazeno
3.6.2022Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.6.2022Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.6.2022Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
28.6.2022Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
27.7.2022Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
28.6.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.6.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.7.2022Bernard Tomáš FAM FAM uhrazeno
3.7.2022Bernard Adam FAM FAM uhrazeno
28.7.2022bernard Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.7.2022Beza Jiří FAM FAM uhrazeno
1.8.2022Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
4.7.2022Brož Matěj FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
6.7.2022Brožová Marie KIDS II D12-13 uhrazeno
8.7.2022Bruštík Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.7.2022Bruštík Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.7.2022Brynda Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2022Budínská Jolana KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2022Budínská Evelína KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2022Budínska Nela KIDS II D14-15 uhrazeno
3.8.2022Bulatová Tereza FAM FAM uhrazeno
24.7.2022Bulíček Alexandr Rodinka FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Buryán Filípek OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Buryán Pepíček OCR Čelákovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.7.2022Cachová Monika KIDS II D12-13 uhrazeno
30.7.2022Čapek Karel Čapkovic Family FAM FAM uhrazeno
27.6.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
27.6.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
1.7.2022Čápová Magdaléna Hellcats FAM FAM uhrazeno
1.7.2022Čápová Alžběta Hellcats KIDS I D08-09 uhrazeno
25.3.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2022Čermáková Marketa KIDS I D06-07 uhrazeno
25.3.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
4.7.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.6.2022Černý Michael KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.6.2022Černý Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2022Chmelík Jan FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Chovancová Denisa FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Chovancová Kristýna FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Chovanec Michal FAM FAM uhrazeno
28.7.2022Chudá Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
28.7.2022Chudá Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2022Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
2.8.2022Čížková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
26.7.2022Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
27.7.2022Coller Matěj Collerovi FAM FAM uhrazeno
12.7.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.7.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Cupal Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.8.2022Dančuk Antonín FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Dančuková Adéla FAM FAM uhrazeno
5.6.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.7.2022Dlesková Ivana KIDS II D12-13 uhrazeno
29.6.2022Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
27.7.2022Dlouhý Maxim Dlouháni KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.6.2022Dolenský Matyáš HC Jičín KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.7.2022Doležal Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.7.2022Doležal Pavel KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.7.2022Dostálová Viktorie FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Drbal David FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Drbalová Eliška FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Drozda Šimon FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.6.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
30.6.2022Duchoň Dominik RUN Magazine Team FAM FAM uhrazeno
26.6.2022Dudíková Sofie KIDS I D06-07 uhrazeno
26.6.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
27.7.2022Dufek Milan KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.7.2022Dufek Jindřich KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.7.2022Dufková Evelína KIDS II D12-13 uhrazeno
31.7.2022Dulay Mathias FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Dulayová Natali FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Dusilová Adriana KIDS II D12-13 uhrazeno
30.4.2022Dvořáková Laura Laura KIDS II D12-13 uhrazeno
30.4.2022Dvořáková Linda Linda KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2022Eichelmann Matthew KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.7.2022Fiedler Tobiaš KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.12.2021Fišerová Jolana Fišerovi KIDS I D08-09 uhrazeno
21.12.2021Fišerová Zuzana Fišerovi KIDS II D12-13 uhrazeno
25.7.2022Flanier Patrik KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.7.2022Fléglová Nela KIDS II D12-13 nezaplaceno
23.6.2022Flekačová Amálie FK Pardubice KIDS II D10-11 uhrazeno
12.7.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Frnka Jiří Drým tým KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Frnka David Drým tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.11.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2022Gloser Matouš STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
1.8.2022Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Goga Martin Gogovic FAM FAM uhrazeno
26.7.2022Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.5.2022Guňka Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.5.2022Guňka Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2022Hájek Matyáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.6.2022Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
19.7.2022Halíková Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
19.7.2022Halíková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
19.7.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2022Hankeová Štěpánka FAM FAM uhrazeno
4.8.2022Hanousek Jiří KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.8.2022Hanousek Maxim FAM FAM uhrazeno
30.3.2022Hanousková Šarlota FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Hanuš Štěpán FAM FAM uhrazeno
12.7.2022Hanušová Alžběta KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2022Haraga Daniela SRTG KH FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Hásová Zuzana FAM FAM uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2022Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
17.7.2022Hebr Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.3.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.7.2022Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.7.2022Heller Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.7.2022Herger Štěpán Team Z KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.8.2022Herger Matyas KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Hergerová Eliška Team Z KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2022Hergerová Emma KIDS II D10-11 uhrazeno
19.5.2022Hodek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.5.2022Hodková Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
29.7.2022Holčíkova Klára Stg Pardubice KIDS II D10-11 uhrazeno
30.7.2022Holcman Tomáš FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Holcman Jakub FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2022Holek Attila FAM FAM uhrazeno
24.6.2022Holubčák Marek FAM FAM uhrazeno
5.7.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
28.7.2022Hora Vincent Josef FAM FAM uhrazeno
21.7.2022Horáček Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.7.2022Horáček Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Horák Miki Kolahory Jilemnice KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Horák Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.8.2022Horčička Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2022Horíková Amálie Kolahory Jilemnice KIDS II D14-15 uhrazeno
28.7.2022Horova Viktorie KIDS I D06-07 uhrazeno
27.7.2022Hosek Adam KIDS II CH12-13 nezaplaceno
28.7.2022Hosek Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.6.2022Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2022Houdek Pavel FAM FAM uhrazeno
5.7.2022Houška Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.7.2022Houšková Ella FAM FAM uhrazeno
6.6.2022Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Hrůzová Gabča KIDS II D12-13 uhrazeno
12.3.2022Hubáček Oldřich FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2022Hypská Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
26.7.2022Hypský Tomáš FAM FAM uhrazeno
22.7.2022Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
31.7.2022Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Janda Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.7.2022Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.7.2022Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.7.2022Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
21.6.2022Janeš Šimon KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.7.2022Jannett Oliver KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.7.2022Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.7.2022Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.6.2022Jelínek Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2022Jelínek Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.6.2022Jelínková Dominika #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Jelínková Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
27.7.2022Jelinkova Julie FAM FAM uhrazeno
27.7.2022Ježek Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Jiroušková Adéla KIDS II D14-15 uhrazeno
3.8.2022Jonáš Daniel Jonášovci FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Jonáš Martin Jonášovci KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2022Jonášová Sofie Jonášovci KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2022Jonášová Nelly Jonášovci KIDS I D06-07 uhrazeno
30.7.2022Jurníček Matěj FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Jurníček Jakub FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Jůzová Žofie FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Jůzová Viktorie KIDS II D12-13 uhrazeno
30.7.2022Jůzová Rozálie KIDS II D14-15 uhrazeno
2.8.2022Kabelka Filip SKS KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2022Kabelka David DUKLA JM KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2022Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2022Kapsová Ema KIDS I D08-09 uhrazeno
31.7.2022Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
31.7.2022Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
2.8.2022Kárych Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.8.2022Kasík Sebastián #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Kašpar Vojtěch FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Kašpar Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2021Kašparová Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2022Kejs Eliáš Kejsačci FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Kejs Liliana Kejsačci FAM FAM uhrazeno
30.4.2022Kendziura Michal Kendzik Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.4.2022Kendziurová Saša Kendzik Team FAM FAM uhrazeno
6.5.2022Kimasa Sean KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Kleinová Kristýna FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Kleinová Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2022Klenovská Ariana KIDS I D06-07 uhrazeno
31.7.2022Klíč Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2022Kluh Jan Sokolka KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.7.2022Knap Lukáš Knaps team FAM FAM uhrazeno
10.7.2022Knap Matyáš Knaps team KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2022Kobík Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2022Kobík Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.7.2022Kochová Radka KIDS II D12-13 uhrazeno
1.8.2022Kocman Josef Drým tým FAM FAM uhrazeno
1.8.2022Kocman Vojtěch Drým tým KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.7.2022Köhlerová Zuzana KIDS I D08-09 uhrazeno
17.7.2022Kolomá Linda KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.7.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
7.7.2022Kopecký Tadeáš Kopečáci FAM FAM uhrazeno
30.11.2021Kopečná Anastázie Mámin tým KIDS II D12-13 uhrazeno
29.7.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
23.5.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.7.2022Kotík Ladislav Skorogladiátoři KIDS II CH10-11 nezaplaceno
28.7.2022Kotíková Lada Skorogladiátoři KIDS II D10-11 nezaplaceno
28.7.2022Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 uhrazeno
13.6.2022Kotlaba Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.7.2022Kouba František CRTC FAM FAM uhrazeno
1.8.2022Králíček Kristián FAM FAM nezaplaceno
1.8.2022Králíčková Magdaléna KIDS II D10-11 nezaplaceno
3.2.2022Krčmářová Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
24.5.2022Krejci Leona Borůvky na útěku KIDS II D12-13 uhrazeno
27.4.2022Křemenák Martin KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.8.2022Krištof Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2022Křivda Petr KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.7.2022Kröner Tomáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.7.2022Kubes Albert Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.12.2021Kubiš Tibor #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Kubišta Patrik KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.6.2022Kučera Nicolas KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.6.2022Kučera Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2022Kučerová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
26.7.2022Kučerová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
25.7.2022Kuchová Vanessa Jaruman KIDS II D12-13 uhrazeno
22.1.2022Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.6.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2022Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.7.2022Kulhánková Elen FAM FAM uhrazeno
28.6.2022Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II D12-13 uhrazeno
23.6.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.6.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.8.2022Kutílková Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
3.8.2022Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
23.6.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2022Kvaček Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.6.2022Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
13.6.2022Ladeckà Natalie Lenochodi FAM FAM uhrazeno
8.7.2022Ladman Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.7.2022Ladman Niky KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.6.2022Lamačová Viktorie FAM FAM uhrazeno
23.6.2022Linková Andrea FK Litol KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
25.7.2022Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.2.2022Loučková Adéla Princezny z Rosic KIDS I D08-09 uhrazeno
4.2.2022Loučková Bára Princezny z Rosic KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2022Mach Gabriel KIDS II CH10-11 nezaplaceno
26.7.2022Mach Daniel KIDS II CH10-11 nezaplaceno
2.8.2022Macků David KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.6.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.5.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.5.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.8.2022Maloch Václav KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2022Malochová Alžběta KIDS II D10-11 uhrazeno
3.2.2022Mannová Linda SK Rosice KIDS I D06-07 uhrazeno
31.7.2022Marek Tomáš Herbalife nutrition KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.6.2022Marešová Lucie Svídnický Extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
28.6.2022Marešová Karolína Svídnický Extrém KIDS II D10-11 uhrazeno
30.6.2022Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
2.4.2022Markoči Jan #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
2.4.2022Markoči Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.4.2022Markoči Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.4.2022Markoči Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.7.2022Marková Nikol Herbalife nutrition KIDS I D08-09 uhrazeno
1.8.2022Marková Jana KIDS II D14-15 uhrazeno
10.7.2022Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
18.7.2022Masničák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.7.2022Matras David SKKP Brno KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.7.2022Matrasová Tereza 1Club Brno KIDS I D06-07 uhrazeno
10.7.2022Meisterová Deborah KIDS II D10-11 uhrazeno
27.7.2022Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.5.2022Mencl Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.2.2022Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2022Mereďa Vojtěch Crossfit J.D KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.7.2022Mička Robert FK Tatran Bohunice KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.7.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.6.2022Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.6.2022Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.7.2022Mrkva Ondřej Drým tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Mrňa Jakub FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2022Nachtigall Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.6.2022Nelhybel Filip FAM FAM uhrazeno
12.6.2022Nelhyblová Ema FAM FAM uhrazeno
25.7.2022Nemčík Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.7.2022Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.7.2022Němec Josef FAM FAM uhrazeno
4.8.2022Nespěšný Sebastian KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.7.2022Nová Matyáš RSáci Příbram KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.7.2022Novák Adam RSáci Příbram KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.7.2022Novák Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.3.2022Novak Adam #gladiatorrace KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.7.2022Novák Šimon FAM FAM uhrazeno
30.6.2022Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
14.7.2022Novotná Josefína Shybuj.cz KIDS I D06-07 uhrazeno
4.8.2022Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2022Novotná Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
1.8.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.7.2022Novotný Mikeš Shybuj.cz KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.7.2022Ondráčková Kristyna kklichnice KIDS I D08-09 uhrazeno
21.7.2022Orlíková Kristýna KIDS II D14-15 uhrazeno
8.4.2022Pacolová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
1.8.2022Palaščáková Amálie PALDA TEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2022Pantsulych Andriy KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.4.2022Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
31.7.2022Pávková Karolína FAM FAM uhrazeno
28.6.2022PÁVKOVÁ Gabriela KIDS I D06-07 uhrazeno
31.7.2022Pávková Zuzana FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
15.7.2022Pázler Adam Pazy sport KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.8.2022Pázler Andy Pazy sport KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2022Pešek Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.7.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.7.2022Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.7.2022Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Petřík Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.5.2022Petřík Hektor FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Petříková Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
14.7.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.7.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.7.2022Pištěláková Ellen KIDS I D06-07 uhrazeno
11.7.2022Pittner Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.7.2022Pittnerová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
6.7.2022Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
4.8.2022Podstata Oskar KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.7.2022Popek Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.7.2022Popková Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
3.8.2022Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2022Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Pozdniakov Mark KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.7.2022Přibilová Josefína KIDS II D10-11 uhrazeno
30.4.2022Purek Damián FAM FAM uhrazeno
25.7.2022Radilová Kristýna FAM FAM uhrazeno
25.7.2022Radilová Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2022Ratkoš Tobiáš STERA 3000 KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Raur Luboš TEAM Z FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Raurová Matylda TEAM Z KIDS I D08-09 uhrazeno
31.7.2022Raurová Alžběta TEAM Z KIDS I D06-07 uhrazeno
1.8.2022Řeháček Daniel Řehy KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.7.2022Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
17.5.2022Řehůřek David FAM FAM uhrazeno
17.5.2022Řehůřková Jana FAM FAM uhrazeno
26.7.2022Rejlková Sára KIDS II D14-15 uhrazeno
21.2.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.2.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
28.3.2022Renská Adéla BKN KIDS II D12-13 uhrazeno
28.3.2022Renský Matěj BKN KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.12.2021Reslerova Terezeka FAM FAM uhrazeno
24.12.2021Reslerová Kačenka FAM FAM uhrazeno
17.7.2022Rezková Dorota KIDS I D08-09 uhrazeno
21.6.2022Rickardt Matěj FAM FAM uhrazeno
30.11.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.5.2022Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2022Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2022Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
10.7.2022Robotka Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.7.2022Robotka Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Rozumná Viktorie SDH Klučov KIDS I D06-07 uhrazeno
31.7.2022Rozumný Václav HC Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.7.2022Ryba Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.6.2022Rybenský Max FAM FAM uhrazeno
1.8.2022Rys Šimon Rysáci KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.8.2022Rysová Petra Rysáci KIDS II D12-13 uhrazeno
1.8.2022Šafařík Petr KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.7.2022Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
17.7.2022Šafránková Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
17.7.2022Šafránková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
31.7.2022Salgueiro Cristobal FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Salgueiro Antonio FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Santler Adam KIDS II CH10-11 nezaplaceno
8.7.2022Šárová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2022Šebesta Jáchym FAM FAM uhrazeno
28.7.2022Sedlák Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.7.2022Sedlák Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.7.2022Šerá Julie FAM FAM uhrazeno
1.8.2022Šerá Karolína FAM FAM uhrazeno
19.7.2022Šerá Ema FAM FAM uhrazeno
1.8.2022Shinova Anna FAM FAM uhrazeno
6.6.2022Šimonka Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.2.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS II D10-11 nezaplaceno
31.7.2022Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 nezaplaceno
14.7.2022Skalská Magdaléna FAM FAM uhrazeno
14.7.2022Skalský Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.8.2022Škorpil Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.7.2022Sládková Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
25.7.2022Smejkalova Terezka KIDS II D10-11 uhrazeno
23.6.2022Šnajdrová Aneta KIDS I D08-09 uhrazeno
6.7.2022Šnejberková Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
5.7.2022Snítilá Anděla OCR ČELÁKOVICE FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Sodomka Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 nezaplaceno
25.7.2022Sokol Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.7.2022Sokol Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.7.2022Sovák Viktor FAM FAM uhrazeno
10.7.2022Sováková Karin KIDS II D10-11 uhrazeno
16.7.2022Sovová Agáta Olympia Spartan Training KH KIDS II D12-13 uhrazeno
1.8.2022Špráchalová Barbora KIDS I D06-07 uhrazeno
1.8.2022Špráchalová Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
1.8.2022Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
4.8.2022Stalmacherová Sofie KIDS II D12-13 uhrazeno
3.8.2022Staněk Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.7.2022Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.1.2022Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.1.2022Štětina Alfréd FAM FAM uhrazeno
1.8.2022Stierand Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Štrofová Kristýna duo iuris KIDS I D06-07 uhrazeno
2.8.2022Štrofová Anna duo iuris KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2022Šulc Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.7.2022Sůra Milan KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.7.2022Sůrová Laura KIDS I D08-09 uhrazeno
5.7.2022Sůrová Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
5.7.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2022Svoboda Viola KIDS I D06-07 uhrazeno
2.8.2022Svoboda Sofie KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2022Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2022Svoboda Laura KIDS II D10-11 uhrazeno
15.4.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2022Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D14-15 uhrazeno
21.7.2022Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
15.4.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
25.7.2022Táborský Radim ŠAK Pardubice KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.6.2022Tarant Marek KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.6.2022Tarant Milan KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.7.2022Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 nezaplaceno
30.11.2021Tošková Johanka RUNaři KIDS II D12-13 uhrazeno
10.7.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
4.8.2022Turynková Sára KIDS II D12-13 uhrazeno
3.1.2022Urbanová Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
31.12.2021Urbanová Barbora FAM FAM uhrazeno
25.5.2022Vacek Ivo KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2022Vacek Jakub Kubík KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.7.2022Václavík Mikuláš Petr FAM FAM uhrazeno
30.7.2022Vajčner Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.7.2022Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2022Valíček Lukáš hanusovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.7.2022Valta Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.7.2022Vamberský Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.6.2022Váňa Ktyštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.6.2022Vašíčková Emma KIDS I D06-07 uhrazeno
25.6.2022Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Vejs Robin KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.8.2022Vejsová Viktorie FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Veselovský Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.6.2022veselý Oldřich FAM FAM uhrazeno
7.7.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
7.7.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.7.2022Vlčková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2022Volmut Marek KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2022Volmut Antonín KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.8.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
27.4.2022Voráček David KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2022Voříšek Matyáš FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Voříšek Kryštof FAM FAM uhrazeno
29.6.2022Vovsová Kristýna KIDS II D14-15 uhrazeno
31.7.2022Vránová Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2022Vrba Radim Adrenalin Team KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.6.2022Vrbova Elena KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2022Vrkoslav Filip FAM FAM uhrazeno
25.2.2022Vršecký Ondra FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Wagner Dominik KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.7.2022Wagnerová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
24.7.2022Wdówka Tobias wdowka KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2022Wdówková Adriana wdowka KIDS I D06-07 uhrazeno
26.7.2022Weinfurtner Marek Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Welsch Patrik FAM FAM uhrazeno
2.8.2022Wittichová Sára Kickbox Team Pilnáček KIDS II D10-11 nezaplaceno
31.7.2022Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.8.2022Wood Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.7.2022Young Daisy KIDS II D12-13 uhrazeno
28.7.2022Young Poppy KIDS II D12-13 uhrazeno
28.6.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.7.2022Zázvorka Zdeněk Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.7.2022Žbánek Oldřich KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.7.2022Zdvihal Daniel The Zdvihals team KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.11.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.7.2022Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.7.2022Zeman Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.7.2022Zich Marek Lužany KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.7.2022Zichová Terezie Lužany KIDS II D12-13 uhrazeno
31.1.2022Zindulková Sofie KIDS II D10-11 uhrazeno