Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN801
RACERACE207
FUNFUN52
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)140
M30-39Muži 30 - 39 let124
TTým (čtyřčlenný)100
M18-29Muži 18 - 29 let93
Z18-29Ženy 18 - 29 let81
Z30-39Ženy 30 - 39 let72
M40-49Muži 40 - 49 let71
Z40-49Ženy 40 - 49 let56
FUNFUN52
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)42
M30-39Muži 30 - 39 let39
JM13-17Junioři 13 - 17 let25
M18-29Muži 18 - 29 let24
M40-49Muži 40 - 49 let23
Z30-39Ženy 30 - 39 let21
M50-99Muži 50 a více let 18
JM13-17Junioři 13 - 17 let18
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let15
Z40-49Ženy 40 - 49 let12
Z18-29Ženy 18 - 29 let12
M50-99Muži 50 a více let7
Z50-99Ženy 50 a více let 6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
Z50-99Ženy 50 a více let 3
Celkem přihlášených1060

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
27.7.2022 Cyrkel Anna-Sofie OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.5.2022Abík Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
21.5.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN M40-49 uhrazeno
25.6.2022Alexa Michal OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Alexander Alexander OPEN M50-99 nezaplaceno
20.6.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z18-29 uhrazeno
8.7.2022Badalíková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
2.8.2022Bahounek Michal OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2022Bajtek Tomáš #SvěřenciMeliny OPEN T uhrazeno
Tým: Gladiator team KuřBen↳ Radvan Jaroslav #SvěřenciMeliny
↳ Vyorálková Tereza
↳ Fryč Tomáš#vypomoc
3.7.2022Balcar Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
3.8.2022Balcarová Lucie FUN FUN uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
5.1.2022Baráková Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
5.1.2022Baráková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
4.8.2022Barnetová Aneta FUN FUN uhrazeno
30.7.2022Baroš Filip STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
2.1.2022Barták Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: GDEpivo?↳ Hývlová Denisa
31.7.2022Barták Vítek OPEN JM13-17 uhrazeno
19.1.2022Bartelsen Martin FUN FUN uhrazeno
19.1.2022Bartelsenová Dana FUN FUN uhrazeno
30.12.2021Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2022Bartoš Jan OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Bartošová Simona OPEN Z18-29 uhrazeno
14.7.2022Barvič Michal STG Pardubice RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
26.7.2022Baťková Markéta OPEN Z18-29 uhrazeno
3.4.2022Baudyš Petr OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: OCR Čelákoviceneobsazeno
25.7.2022Beauchamp Andrea OCR team Kladno OPEN Z40-49 uhrazeno
25.6.2022Bechyne Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Bečka Jaromír OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
10.7.2022Bednářová Dana FUN FUN uhrazeno
10.6.2022Belza Michal RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2021Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M30-39 uhrazeno
3.5.2022Benešová Eliška FUN FUN uhrazeno
28.11.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
3.7.2022Bernard Darek OPEN M30-39 uhrazeno
28.7.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
2.8.2022Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
23.12.2021Bernát Michal HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
20.7.2022Bielokon Roman OPEN M30-39 uhrazeno
7.7.2022Bílý Jan OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2022Bláha Michal RACE JM13-17 nezaplaceno
23.11.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
16.7.2022Blažková Dita STG Mladá Boleslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Panther Gym Čakoviceneobsazeno
6.7.2022Bočková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
3.8.2022Bodeček Milan OPEN M30-39 uhrazeno
8.5.2022Bohata Petr MJ! OPEN M30-39 uhrazeno
26.5.2022Bouchal Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Forever&together↳ Hopová Lucie
11.7.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Úchyláci ↳ Koláčková MichalaSTG Česká Lípa
13.11.2021Brádlová Kateřina katedík RACE MIX uhrazeno
Tým: katedík↳ Jirsa Tadeáškatedík
28.2.2022Branda Šimon OPEN MIX uhrazeno
Tým: ŠimKač↳ Trávníčková Kateřina
28.2.2022Branda Karel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Branďáci↳ Brandová Kateřina
30.4.2022Brandejský Josef OPEN M30-39 uhrazeno
18.6.2022Broz Martin OPEN M18-29 uhrazeno
27.4.2022Brožík Dominik RACE MIX uhrazeno
Tým: CHoboťáci↳ Zvárová Marie
17.11.2021Brunclík Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
17.11.2021Brunclíková Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
12.4.2022Bryčka Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Andělé↳ Bařtipánová NikolaAndělé
31.7.2022buchta Jiří RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2022Bukacek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2022Bulatová Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2022Burghardová Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
21.3.2022Cabalková Štěpánka OPEN Z40-49 uhrazeno
15.6.2022Camfrla Aleš CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN M40-49 uhrazeno
1.8.2022Camfrla Honza CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2022Camfrlová Lucie CrossfitJD Rýmařov,z.s. OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
18.7.2022Čáp Vojtěch RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
15.7.2022Cenefels Filip ready2win RACE M18-29 uhrazeno
9.6.2022Cepak Martin OPEN M30-39 uhrazeno
29.6.2022Cepek Jaroslav Jarda OCR FUN FUN uhrazeno
3.4.2022Cepková Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
27.7.2022Čepl Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
10.7.2022Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
30.7.2022Čermák Lukáš PSK OLYMP PRAHA RACE M18-29 uhrazeno
10.7.2022Čermák Miroslav Gladiátoři z Poličky OPEN M18-29 uhrazeno
16.6.2022Čermák Jan RACE M30-39 uhrazeno
17.7.2022Čermáková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
25.5.2022Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
20.6.2022Černá Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
18.7.2022Černý Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Černý Jaromír FUN FUN uhrazeno
13.7.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
21.4.2022Chadima Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Už tam budem?↳ Zálešáková Sabina
6.6.2022Chadrabová Terez OPEN Z18-29 uhrazeno
15.7.2022Chaloupková Gabriela OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Chalupníček Jakub FUN FUN uhrazeno
14.7.2022Chalupová Alena OPEN Z40-49 uhrazeno
10.6.2022Chládková Barbora FUN FUN uhrazeno
23.3.2022Chmelař Boris OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tučňáci↳ Stodolová Lenka
25.7.2022Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci OPEN Z18-29 uhrazeno
25.7.2022Chmelíčková Monika Koňařky v akci OPEN JZ13-17 uhrazeno
13.11.2021Chobotský Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2022Chovanec Libor OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2022Chovanec Martin CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
22.6.2022Chutný Vojtěch OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Chytková Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Moncheri↳ Chytka Petr
1.8.2022Cidlinová Helena RACE Z30-39 uhrazeno
1.6.2022Cihlová Bára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Maglajzáci↳ Rychlý JakubMaglajzáci
26.7.2022Čislinská Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
Tým: TDJneobsazeno
26.7.2022Čížek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2022Čížek Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
28.7.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
4.1.2022Coufal Jiří HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
25.7.2022Crhová Markéta OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Cudlín Aleš OPEN M18-29 uhrazeno
12.7.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
26.7.2022Cvejnova Ester OPEN Z18-29 uhrazeno
6.4.2022Cvrčková Kateřina Střední odborná škola veterinární Hradec Králové-Kukleny OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.2.2022Dalecká Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
20.2.2022Daru Milan Lomeňáci OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Daruová Jana Lomeňáci OPEN Z30-39 uhrazeno
12.7.2022DLESK Lukáš FUBO Team RACE M40-49 uhrazeno
30.6.2022Dobrovolný Filip Blansko OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dobroušci↳ Dobrovolná LucieBlansko
26.6.2022Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN M50-99 uhrazeno
22.6.2022Dofek Denis OPEN M18-29 uhrazeno
9.7.2022Doležal Jiří CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE M40-49 uhrazeno
2.8.2022Doležal Zdeněk CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
11.7.2022Doležalová Simona OPEN MIX uhrazeno
Tým: SimPa↳ Doležal Pavel
9.3.2022Dominik Lukáš POT ŠETŘÍ KREV RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2021Dospíšil Tomáš STG Zlín OPEN M30-39 uhrazeno
29.5.2022Douchová Blanka SDH Lžovice OPEN Z50-99 uhrazeno
1.8.2022Dozbaba Michal Dozici OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dozici↳ Dozbaba FedericaDozici
23.7.2022Drábek Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
13.7.2022Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
16.2.2022Drda Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
7.7.2022Drhlíková Věra Horobraní RACE Z30-39 uhrazeno
20.6.2022Dřízhal Václav OPEN M30-39 uhrazeno
11.7.2022Drobný Milan STG Česká Lípa OPEN M40-49 uhrazeno
30.6.2022Duchoň Lukáš RUN magazine Team RACE M30-39 uhrazeno
18.5.2022Dufek Karel RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
12.7.2022Dufková Alena Predator Workout Brno OPEN T uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Janák MilošPredator Workout Brno
↳ Janák Radim
↳ Dufek JakubPredator Workout Brno
28.11.2021Dušek Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: CH+H↳ Kovaříková GabrielaUniverzita Karlova - Farmaceutická fakulta
1.8.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2022Dvořáková Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček Milan#GLADIATORRACETEAM
4.8.2022Dyntar Petr firma FUN FUN uhrazeno
31.7.2022Eisner Lukáš OPEN JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
27.7.2022Fabiánová Lucie STG Česká Třebová OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2022Fajfr Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.4.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Felcman Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Dream team↳ Marek Jan
↳ Faltejsková Jana
↳ Felcmanová Veronika
4.8.2022Fendrych Jiří FUN FUN uhrazeno
30.7.2022Fenešová Aneta CRTC OPEN MIX uhrazeno
Tým: CRTC↳ Feneš JakubCRTC
26.6.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Ficnerova Iveta FUBO team OPEN Z30-39 uhrazeno
1.8.2022Fiedlerová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora 2↳ Zadina JanCarnivora
1.8.2022Filipová Gabriela Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE Z40-49 uhrazeno
26.7.2022Fišar Jan STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
21.12.2021Fišer Luděk HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
7.5.2022Fleischmann Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
Tým: Jirka a Adéla neobsazeno
1.8.2022Formánek Ondřej Pijavice OPEN M30-39 uhrazeno
8.7.2022Frankovič Jan OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Frič Richard FUN FUN uhrazeno
1.8.2022Fričová Tereza FUN FUN uhrazeno
2.8.2022Fukalová Karolína OPEN T uhrazeno
Tým: Hasiči Běleč↳ Břenda Roman
↳ Fiala MichalSDH Běleč
↳ Mareš Michal
23.7.2022Fulín Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
16.6.2022Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
27.5.2022Geislerová Dagmar OPEN Z30-39 uhrazeno
31.3.2022Geisslerová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: V+M↳ Rybyšar Vojtěch
30.11.2021Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
3.8.2022Gogová Silvie Pink team OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Gorgan Luboš RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
28.7.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
3.8.2022Hájková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
28.4.2022Haluza Ondřej HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Hampl Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
12.7.2022Hanák Michal Holy Spartans RACE M50-99 uhrazeno
1.8.2022Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
15.7.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
2.8.2022Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Krabice za 200↳ Hartlová MajdaAtom Kids Praha
2.8.2022Hartmanová Romana SRTG Kolín RACE Z50-99 uhrazeno
29.6.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2022Háva Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2022Havelka Petr OPEN M40-49 uhrazeno
27.7.2022Havelkova Vaclava STG Kutna hora OPEN Z30-39 uhrazeno
1.8.2022Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2022Havlíčková Michaela Fubo Team OPEN Z30-39 uhrazeno
18.7.2022Hazová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Hebrová Sára FUBO team RACE Z18-29 nezaplaceno
4.8.2022Hejnyš Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
24.7.2022Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
24.7.2022Hendrych Matěj STG Pardubice OPEN JM13-17 uhrazeno
17.3.2022Hiersch Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: RoDiNa↳ Hierschová Natálie
19.6.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2022Hlaváč Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Honza a Terka↳ Skořepová TerezaLetouni
18.6.2022Hlavatá Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.6.2022Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2022Hodková Barbora OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.7.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
12.7.2022Hofmanová Lucka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
22.7.2022Hojková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
29.7.2022Holbová Alena RACE Z30-39 uhrazeno
29.7.2022Holčík Leoš STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
27.12.2021Holcová Ili OPEN Z18-29 uhrazeno
Tým: PekeStojneobsazeno
25.7.2022Holeček Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Den poté↳ Vaňurová Aneta#gladiatorraceteam
30.5.2022Holečková Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
2.8.2022Holek Kamil #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
26.6.2022Homolová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
28.7.2022Hora Michal OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2022Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
29.5.2022Horáčková Hana SDH Lžovice FUN FUN uhrazeno
9.5.2022Horák Matěj STG Pardubice OPEN T uhrazeno
Tým: STG Pardubice↳ Víšek TadeášSTG Pardubice
↳ Helger DavidSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
25.4.2022Horak Petr MJ! OPEN M50-99 uhrazeno
28.11.2021Hořejší Lucie OPEN T uhrazeno
Tým: Asi dobrej oddíl!↳ Hartvich IvanaPM
↳ Krejčí Ludmila
↳ Zounková Radka
30.7.2022Horká Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
28.7.2022Hornová Karolína Laura OPEN Z18-29 uhrazeno
20.6.2022Hotař Vladislav Gympark Zlin RACE M40-49 uhrazeno
27.7.2022Houdková Kamila OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Houžvic Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cipísci ↳ Karelová Tereza
9.6.2022Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN JZ13-17 uhrazeno
9.6.2022Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z40-49 uhrazeno
29.6.2022Hrdina Michal Pohoda RACE M40-49 uhrazeno
2.6.2022Hrubý Jan OPEN M18-29 uhrazeno
7.7.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Přes plot↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
1.8.2022Hulčík Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
11.7.2022Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Pokorná KateřinaPredator Workout Brno
3.4.2022Hvězdová Tereza FUN FUN uhrazeno
2.2.2022Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
3.8.2022Hýbl Štěpán Baltazar OPEN M18-29 uhrazeno
24.7.2022Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
1.8.2022Hynková Lada RACE Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2021Ivančaková Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
11.4.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Jančík Jakub CRTC OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Jandáčková Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
19.6.2022Jandáčková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
10.7.2022Jandečková Věra Pišišvorové OPEN Z40-49 uhrazeno
5.1.2022Jandová Adéla Koblížci OPEN Z40-49 uhrazeno
4.7.2022Janeček Petr OPEN M30-39 uhrazeno
27.3.2022Janeček Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
29.5.2022Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
9.12.2021Janík Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2022Janků Kateřina Fitness Ural OPEN Z40-49 uhrazeno
15.7.2022Jannett Blažek Radim TRX bez hranic Prostějov OPEN M50-99 uhrazeno
7.2.2022Jánová Bára RACE Z30-39 uhrazeno
1.8.2022Janská Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Janská Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
28.4.2022Janýrová Kateřina OPEN Z40-49 uhrazeno
11.7.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
1.8.2022Jelínek Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kalící parťáci ↳ Nováčková Karolína
27.6.2022Jelínek Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Ježková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
29.7.2022Jílek Čeněk OPEN M40-49 uhrazeno
29.7.2022Jílek Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
1.8.2022Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
31.7.2022Jiránková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
20.7.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
2.8.2022Jonáš Petr OPEN M50-99 uhrazeno
2.8.2022Jonáš Marek OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Jonášová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
28.3.2022Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
31.7.2022Joska Pavel RACE M18-29 uhrazeno
30.5.2022Julinová Kateřina Kočky z Moravy OPEN Z18-29 uhrazeno
24.6.2022Jura Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
22.7.2022Jursa Filip OPEN M18-29 uhrazeno
18.2.2022Kabeláčová Renata KABI RACE Z40-49 uhrazeno
30.6.2022Kabelka Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
9.11.2021Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
5.7.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
5.7.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
2.8.2022Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE JZ13-17 uhrazeno
4.6.2022Kadaňka Michal OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Kadeřábková Iva OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Kaderka Oliver Teleperformance OPEN M30-39 uhrazeno
1.7.2022Kalina Martin EXTRA Brno FUN FUN uhrazeno
21.7.2022Kampas Jiří RACE M18-29 uhrazeno
28.6.2022Kasman Ondřej OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2022Kašpar Martin OPEN M30-39 uhrazeno
4.5.2022Kašpar Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2022Kašpar Michal OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2022Kašparová Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Kendziura Michal Kendzik Team OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2022Kharin Dmitrii Teleperformance OPEN M18-29 uhrazeno
27.6.2022Kiripolská Markéta OPEN Z18-29 uhrazeno
27.6.2022Kirova Karina OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
30.7.2022Klečák Radim OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Klecker Michael Under Armour OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2022Klíčová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
1.8.2022Klikoš Jiří A-team OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
1.8.2022Kluh Michal Sokolka OPEN M40-49 uhrazeno
8.3.2022Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Kneprová Kateřina Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE Z40-49 uhrazeno
25.7.2022Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Knězů Knížová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
28.7.2022Kniezková Dana FUN FUN uhrazeno
23.7.2022Knoulichová Vladana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z50-99 uhrazeno
23.7.2022Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Kobr Vojtěch Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2022Kobylková Romana OPEN Z50-99 uhrazeno
19.6.2022Kočí Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
27.6.2022Kocmanova Markéta Drým tým OPEN T uhrazeno
Tým: Drýmtým↳ Mrkvová VeronikaDrým tým
↳ Frnková ZdeňkaDrým tým
↳ Frnka DavidDrým tým
12.7.2022Kojš Jan FUN FUN uhrazeno
16.7.2022Kolář Jan RACE M40-49 uhrazeno
18.5.2022Kolbertova Věra LIONS GYM OPEN Z40-49 uhrazeno
2.8.2022Koleň Michal OPEN M30-39 uhrazeno
20.7.2022Kolesnyk Iryna OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Kolínský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2022Kolmašová Pavla FUN FUN uhrazeno
3.8.2022Komar Ondrej CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
18.7.2022Komárek Lukáš OPEN JM13-17 uhrazeno
24.7.2022Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou RACE M30-39 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2022Konszká Barbora RACE MIX uhrazeno
Tým: Stromkaři↳ Rudolf Tomáš
27.7.2022Konvalinová Eliška boxing club Mšené-lázně OPEN MIX uhrazeno
Tým: Boxing club Mšené-lázně↳ Čája Martin
2.8.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
30.11.2021Kopečný Miroslav Mámin tým OPEN M40-49 uhrazeno
8.5.2022Koranda David OPEN M40-49 uhrazeno
2.1.2022Korbel Peter OPEN T uhrazeno
Tým: Šneci↳ Bartáková Magdaléna
↳ Barták Tomáš
neobsazeno
5.7.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
28.7.2022Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
26.7.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
3.6.2022Kouba Pavel CRTC OPEN T uhrazeno
Tým: Výstaviště Drinking Team↳ Kopecký Tomáš
↳ Řezníček Roman
↳ Markoš MartinVýstaviště Drinking Team
30.7.2022Kovář Šimon OPEN JM13-17 uhrazeno
14.4.2022Kovařčík Jan SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
26.7.2022Kovaříková Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2022Kovářová Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
12.7.2022Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
4.8.2022Kozel Martin FUN FUN uhrazeno
1.8.2022Kožešník David OPEN M40-49 uhrazeno
28.7.2022Kožíšek Radim OPEN M40-49 uhrazeno
26.7.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
26.7.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
4.8.2022Krajčovičová Adéla FUN FUN uhrazeno
31.3.2022Krejcar Roman OPEN M40-49 uhrazeno
2.8.2022Krejčí Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
28.5.2022Krejčí Markéta OPEN Z40-49 uhrazeno
28.5.2022Krejčí Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
13.7.2022Křenek Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
2.8.2022Křivda Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
20.7.2022Křivka Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2022Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
23.7.2022Křížová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
30.4.2022Křížová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
30.3.2022Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kropáčovi↳ Kropáč MichalSTG Rychnov nad Kněžnou
13.5.2022Krouská Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
28.4.2022Kroutil Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
28.4.2022Kroutilova Blanka OPEN Z40-49 uhrazeno
23.6.2022Kršmaru Barbora Hammer OCR Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Hammer Mikelovic↳ Mikel MarekHammer ocr team
1.8.2022Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
4.7.2022Krupka Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
10.7.2022Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
20.6.2022Kubantová Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2022Kubaštová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
7.1.2022Kubát David Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2022Kubelková Jana STG Česká Lípa OPEN Z30-39 uhrazeno
9.7.2022Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
26.7.2022Kubín Daniel CRTC OPEN T uhrazeno
Tým: Laskonky ↳ Tichý Petr
↳ Malý Miroslav
neobsazeno
28.12.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Máme blbý nápady↳ Danková Veronika
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Fafejtová Kateřina
3.8.2022Kubrt Petr OPEN M30-39 uhrazeno
2.7.2022Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2022Kučera Lukáš OPEN T uhrazeno
Tým: Je mi to jedno↳ Pecková Dominika
↳ Kučerová Nikola
↳ Pokorny Petr
20.5.2022Kučera Vojta STG Rychnov nad Kněžnou OPEN JM13-17 uhrazeno
26.7.2022Kučera Martin Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
21.11.2021Kučerová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
2.8.2022Kuchová Petra Poblióni OPEN T uhrazeno
Tým: Poblióni↳ Kuch Václav
↳ Kuchová Michaela
↳ Vacek Lukáš
26.4.2022Kudělka Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Waves↳ Kozlová Angelica#GLADIATORRACETEAM
20.6.2022Kuldová Blanka OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2022kuldová adéla Tým Koudy OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Koudyneobsazeno
30.11.2021Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2022Kulhánková Iva OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2022Kulíková Aneta GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
23.7.2022Kuník Jiří ---- OPEN M40-49 uhrazeno
2.8.2022Kunstová Tereza Stone and Belter OPEN Z30-39 uhrazeno
3.7.2022Kuntoš Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Už nemůžu!↳ Hermanová Barbora
20.7.2022Kvíčala Jan OPEN M30-39 uhrazeno
21.7.2022Kvíčalová Radka OPEN Z30-39 uhrazeno
21.7.2022Kvíčalová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
18.7.2022Kytka Boleslav Spartangym OPEN M30-39 uhrazeno
4.8.2022Lacko Pavel firma OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2022Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
19.7.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
18.7.2022Lalinská Anežka RACE MIX uhrazeno
Tým: Mezcla rapida↳ Pavlíček Stanislav
4.5.2022Lamer David OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2022Lamla Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
7.7.2022Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
20.7.2022Langpaul Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Laštovička Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
15.3.2022Laubová Jaroslava FUN FUN uhrazeno
2.8.2022Ledvinová Kateřina SRTG Kolín OPEN Z40-49 uhrazeno
8.7.2022Leflerová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
6.4.2022Lencová Petra Gladiator race team FUN FUN uhrazeno
25.7.2022Lesovský Tomáš Predator Workout Brno OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Lesovská KlaraPredator Workout Brno
9.4.2022Linhart Jakub Colliery CrossFit Olomouc OPEN M40-49 uhrazeno
9.4.2022Linhartová Nela Colliery CrossFit Olomouc OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.11.2021Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
3.8.2022Lorenzová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
31.7.2022Lošťák Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
25.7.2022Loučka Jaroslav TJ Sokol Vrchoslavice FUN FUN uhrazeno
11.7.2022Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
18.6.2022Lukášová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: A&V↳ Heřmanský Adam
28.5.2022Lusková Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Máčala Josef OPEN M40-49 uhrazeno
11.3.2022Mach Lukáš OPEN T uhrazeno
26.7.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2022Machacek David FUN FUN uhrazeno
31.7.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora
29.7.2022Machovcová Julie Mámin tým RACE JZ13-17 uhrazeno
30.4.2022Machuta Vladimír OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dobříš/Kamýk↳ Řezaninová Tereza
22.7.2022Macko Milan STG Česká Třebová OPEN M50-99 uhrazeno
30.6.2022Mader Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
10.5.2022Majdl Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Scrambled Gladiators↳ Valenta TadeášScrambled Gladiators
↳ Lares Jakub
↳ Bartoňková Eva
4.8.2022Malina Filip OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2022Malinská Monika firma RACE Z40-49 uhrazeno
31.7.2022Malínská Kamila Born To Move OPEN Z30-39 uhrazeno
31.7.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 nezaplaceno
17.7.2022Málková Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
1.8.2022Malý Jan OPEN M40-49 nezaplaceno
30.6.2022Maňáková Zuzana RUN magazine Team OPEN Z30-39 uhrazeno
24.7.2022Manolevski Michael PČR OPEN M40-49 uhrazeno
27.7.2022Marcin Slowik OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2022Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
26.7.2022Marek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
2.7.2022Marek Matěj Jen tak z hecu OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Markovi↳ Marková AndreaMarkovi
24.2.2022Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
25.7.2022Marhold Stanislav OPEN T nezaplaceno
Tým: Dobrej vibe a Simpsoni↳ Kozelková Kateřina#GLADIATORRACETEAM
↳ Klazar Miloš
neobsazeno
2.4.2022Markočiová Zuzana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
28.7.2022Marková Hana RACE Z18-29 uhrazeno
2.8.2022Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Martínek Antonín Sokolka OPEN M40-49 uhrazeno
28.7.2022Martínková Lucie RACE MIX nezaplaceno
Tým: Koblížci↳ Rydlo JanČASPV
16.7.2022Mašatová Ingrid OPEN Z50-99 uhrazeno
30.5.2022Mašláňová MOnika Kočky z Moravy OPEN Z30-39 uhrazeno
18.7.2022Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
30.7.2022Mátis Eutym OPEN M40-49 uhrazeno
30.7.2022Mátisová jana OPEN Z30-39 uhrazeno
20.6.2022Matrasová Alexandra OPEN Z40-49 uhrazeno
2.8.2022Matuchová Kamila FUN FUN uhrazeno
2.8.2022Matušek Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
28.7.2022Matušková Pavlína Flákači z Napa FUN FUN uhrazeno
1.8.2022Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
26.4.2022Medková Helena OPEN MIX uhrazeno
Tým: Robert+Helena↳ Dvořák RobertRobert+Helena
10.7.2022Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
11.3.2022Melichar David OPEN JM13-17 uhrazeno
31.3.2022Melicharová Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
22.2.2022Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2022Mereďová Julie Crossfit J.D. OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.7.2022Metyš Bohdan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bob a Bobek↳ Liberdová Gabriela
20.6.2022Mezovská Pavlína HARTMANN OPEN Z40-49 uhrazeno
22.12.2021Michálková Markéta Hartmann OPEN Z40-49 uhrazeno
26.7.2022Mičová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2022Miewald Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2022Miholová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Mikeš Petr Hammer OCR Team OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Mikulecký Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
21.3.2022Mikulová Šárka Šáres OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Milata Honza #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
2.8.2022Milatová Iva OPEN Z40-49 uhrazeno
4.8.2022Minařík Luboš firma FUN FUN uhrazeno
31.7.2022Minaříková Leona OPEN Z30-39 uhrazeno
21.2.2022Mišička Petr RACE M40-49 uhrazeno
11.5.2022Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
22.7.2022Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training KH ↳ Lhotka VladislavOlympia Spartan Training Kutná Hora
25.6.2022MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 uhrazeno
16.2.2022Mokrá Barbora RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2021Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
30.6.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
26.7.2022Mrkal Tomáš FUN FUN uhrazeno
10.6.2022Mrkvičková Marie FUN FUN uhrazeno
2.8.2022Mrňa Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
26.4.2022Mudrová Natálie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Natyna a Ričmond↳ Macek Richard
5.1.2022Müller Martin HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
14.12.2021Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
2.8.2022Myšičková Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
26.7.2022Nádvorník Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2021Nágl Jaroslav RUNaři OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Nájemník Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
25.7.2022Najfusová Kristýna Švestky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Švestky↳ Havelka Václav Švestky
28.2.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2021Nauš Robert OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
27.7.2022Nejedlá Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
13.12.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
26.3.2022Němec Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Béčka↳ Ondrová Denisa
17.7.2022Německý Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: AšMar↳ Šandová Andrea
1.6.2022Neruda Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: MiNik↳ Chromá Nikola
8.1.2022Nešpor Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
10.6.2022Neuhausl Pavel RACE M18-29 uhrazeno
2.8.2022Ngo Thang Xuan OPEN M18-29 uhrazeno
17.7.2022Novák Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
2.8.2022Novák Marek OPEN JM13-17 uhrazeno
10.5.2022Novák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
4.8.2022Novák Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Novák Jan Tvoje bába OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Novák Pavel RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2022Novák Matějková Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
17.7.2022Nováková Dana OPEN Z40-49 uhrazeno
19.4.2022Nováková Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: PIVOňky↳ Raab JanPIVOňky
4.8.2022Nováková Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
17.7.2022Nováková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
5.5.2022Nováková Eliška OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
31.7.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
28.7.2022Novotná Jana Hybrid Training OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Novotný Petr OPEN M30-39 uhrazeno
29.7.2022Novotný David RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
12.5.2022Novotný Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Novotný Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
6.7.2022Ondra Roman OPEN M30-39 uhrazeno
14.7.2022Ondráčková Soňa OPEN Z40-49 uhrazeno
22.5.2022Ondruš Martin OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2022Ondruš David OPEN M30-39 uhrazeno
13.7.2022Opatova Lenka FUN FUN uhrazeno
26.7.2022Orvan Matěj Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
1.7.2022Pacek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
8.4.2022Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
27.6.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.6.2022Palková Zuzana SRTG Rokycany OPEN Z30-39 uhrazeno
25.7.2022Panchártková Zuzana Šneci v běhu RACE Z30-39 uhrazeno
11.7.2022Paulů Radka OPEN T uhrazeno
Tým: Díky, že na nás čekáte!↳ scholzova JanaDíky, že na nás čekáte!
↳ Blechova Vendula
↳ Mejsnarová VeronikaDíky, že na nás čekáte!
14.5.2022Pávek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2022Pavel Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
25.4.2022Pavlíček Jan V+H OPEN MIX uhrazeno
Tým: V+H↳ Stehlíková VendulaV+H
29.7.2022Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
2.8.2022Pavlík Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
13.7.2022Pavlík Matouš Sokol Nasavrky RACE JM13-17 uhrazeno
26.7.2022Pavlík Tadeáš OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2022Pavlíková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šťastní↳ Šťastný David
11.5.2022Pawlasová Dáša OPEN Z18-29 uhrazeno
6.7.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
10.7.2022Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko OPEN M30-39 uhrazeno
10.7.2022Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pekařícineobsazeno
31.1.2022Pelikánová Michaela Bananas RACE MIX uhrazeno
Tým: Bananas↳ Pelikán JaroslavBananas
30.7.2022Peroutka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2022Pešout Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
28.7.2022Peterková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
9.7.2022Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
4.8.2022Peterková Kateřina FUN FUN uhrazeno
12.7.2022Petráček David OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ti z lesa↳ Petráčková Sára
2.8.2022Petráš Miroslav Ruďaci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ruďáci↳ Rychliková PetraRuďáci
21.6.2022Petřek Martin Valašská Banda OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaKa maká!↳ Filipová KarolínaValašská Banda
15.6.2022Petřek Ondřej Valašská Banda OPEN MIX uhrazeno
Tým: Valašská Banda↳ Minářová Denisa
30.7.2022Petřeková Jaroslava Valašská banda RACE Z50-99 uhrazeno
31.7.2022Petřík Richard OPEN M30-39 uhrazeno
18.5.2022Petřík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2022Petříková Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Petrová Zuzana SKPŠ Praha OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE MIX uhrazeno
Tým: Bojovníci z Apokalypsy↳ Petrus VáclavSKI RUN Čakovice
23.5.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři z Holic OPEN M40-49 uhrazeno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
4.8.2022Pilný Martin FUN FUN uhrazeno
4.8.2022Pilny Ondrej FUN FUN uhrazeno
10.7.2022Pinkava Václav OPEN M18-29 uhrazeno
29.6.2022Pinta Martin RACE M30-39 uhrazeno
20.6.2022Písek David OPEN M18-29 uhrazeno
11.7.2022Planeta Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
10.7.2022Pleskot Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
17.7.2022Plíšková Ivana OPEN MIX uhrazeno
Tým: LTM GR↳ Proch MichalLTM GR
20.7.2022Ploc Jan RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2021Pochyla Filip HARTMANN OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2021Pochyla Zbyněk HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M30-39 uhrazeno
22.4.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
27.7.2022Podzimková Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
25.7.2022Pohořalá Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
1.8.2022Pohořalý Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.7.2022Pohorský Jan OPEN M18-29 uhrazeno
18.7.2022Pohorský Pavel OPEN JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice OPEN Z18-29 nezaplaceno
4.8.2022Polianskyi Volodymyr Foxconn FUN FUN uhrazeno
23.5.2022Pollak Tomas OPEN M30-39 uhrazeno
30.7.2022Popek Miloš RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2022Popelka Stanislav OPEN JM13-17 uhrazeno
30.7.2022Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.7.2022Poštolka Jakub KOFEIN OPEN T uhrazeno
Tým: KOFEIN 1↳ Demartini ArturKOFEIN 1
↳ Sova OndřejKOFEIN 1
↳ Nemravová DanielaKOFEIN 1
22.6.2022Pošvářová Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
1.8.2022Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
31.7.2022Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
2.8.2022Prantl Jiří OPEN M30-39 nezaplaceno
29.6.2022Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
26.6.2022Prchal Jakub RACE M18-29 uhrazeno
27.7.2022Přibilová Jiřina OPEN Z40-49 uhrazeno
4.8.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
20.7.2022Přichystalová Eliška OPEN Z18-29 uhrazeno
20.7.2022Příhodová Miroslava Samurajky OPEN Z40-49 uhrazeno
19.3.2022Příleský Nikolas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tvůrci tempa↳ Kadlecová Miška
27.7.2022Přívratská Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
12.3.2022Procházka David OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2022Procházka Roman Hammer OCR Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blue Dogs Team↳ Zemčíková PetraHammer OCR Team
28.2.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
16.5.2022psohlavec tomas OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2022Pučálka Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
27.3.2022Purmanová Alice OPEN Z30-39 uhrazeno
8.7.2022Radakovič Jozef OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nenadžgané Gágore↳ Mojšová Paulína
25.7.2022Radil Šimon OPEN M40-49 uhrazeno
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
31.12.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
20.7.2022Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
17.5.2022Řehůřek Jan OPEN M40-49 uhrazeno
22.7.2022Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
3.8.2022Rejmontová Zuzana Bylo nás 4 OPEN T uhrazeno
Tým: BYLO NÁS 4↳ Birta PavelBylo nás 4
↳ Birta Pavel Bylo nas 4
↳ KUČEROVÁ MarieBylo nas 4
28.5.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
25.4.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
31.7.2022Repiský Tomáš OCR team Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
24.12.2021Resler Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
12.4.2022Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiator race↳ Krumlová Petra
9.5.2022Ritter Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
10.5.2022Ritterová Kateřina FUN FUN uhrazeno
2.8.2022Robovský Josef OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2022Rochl Kamil OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Roleček Lukáš FUN FUN nezaplaceno
31.7.2022Rolinek David OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bumbrlíci↳ Vavrečková Lucie
29.6.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
29.6.2022Ropek Tadeáš OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Doležal Pavel#unknownteam
↳ Audy AdamUnKnown Team
↳ Sýkora JakubUNKNOWN Team
11.4.2022Roštejnská Dominika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pazderníkovi↳ Pazderník Václav
30.7.2022Rostová Petra OPEN Z40-49 nezaplaceno
4.8.2022Roženský Mário RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
3.6.2022Rybová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
25.7.2022Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
31.7.2022Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.7.2022Sachs Alexander Crossfiťáci OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2022Sachsová Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
18.1.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šádkovic↳ Šádková Michaela#GLADIATORRACETEAM
3.8.2022Sadílková Jaroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
4.8.2022Šálek Pavel FUN FUN uhrazeno
31.7.2022Salgueiro Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
23.2.2022Šalomoun Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2022Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
15.4.2022Sancha Maximo FUN FUN uhrazeno
2.8.2022Šandera Václav OPEN M18-29 uhrazeno
1.7.2022Sarnovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karkulka↳ Uchytilova Iveta
9.6.2022Saulich Dan RACE M30-39 uhrazeno
1.8.2022Schacherl Jan RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2022Scholzová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Marná snaha↳ Scholze Michal
2.8.2022Šebestová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
13.7.2022Šebestová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
28.7.2022Šedivá Pavlina OPEN Z30-39 uhrazeno
4.8.2022Seidl Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
2.8.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Safarin tým ↳ Gerlická Daniela
↳ Krtička Petr
↳ Kopeček Ivo#GLADIATORRACETEAM
29.7.2022Šelemba Jiří RACE M18-29 uhrazeno
15.7.2022Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
4.8.2022Šenkýř Jan STG Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
25.7.2022Šerá Zuzana RACE Z30-39 nezaplaceno
11.7.2022Šerý Ondřej Šeráci OPEN M30-39 uhrazeno
12.6.2022Ševčík Jan OPEN M18-29 uhrazeno
16.7.2022Ševčík Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
30.3.2022Sháněl martin OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Šimčík Jan OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
28.6.2022Šiška Kristián SK Judo Kladno OPEN M18-29 uhrazeno
8.7.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
4.8.2022Skála David FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2022Škorpová Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
11.5.2022Škrhová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
23.7.2022Sládková Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
28.7.2022Sladkovská Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
28.4.2022Šlegr Roman OPEN M30-39 uhrazeno
25.6.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2022Slovacek Jiri OPEN M40-49 nezaplaceno
24.7.2022Slováková Alžběta OPEN JZ13-17 uhrazeno
24.7.2022Slováková Radka OPEN Z40-49 uhrazeno
3.8.2022Šmaha Martin OPEN M18-29 uhrazeno
17.7.2022Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
4.8.2022Šmejkalová Jana KLUB12345 OPEN Z40-49 uhrazeno
2.8.2022Šmídová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
27.5.2022Smrčková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Smutka Miloslav OPEN M18-29 uhrazeno
28.7.2022Šnajberk Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2022Šnajberková Vanda OPEN Z18-29 uhrazeno
21.7.2022Šnajdr Petr OPEN JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
30.5.2022Šnopl Vít RACE M18-29 uhrazeno
30.7.2022Sopkova Vladena OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sopečci↳ Sopek Pavel
1.7.2022Sosnová Anežka FUN FUN uhrazeno
3.8.2022Souček Pavel SRTG Praha RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2022Součková Zuzana Samurajky OPEN Z30-39 uhrazeno
14.7.2022Součková Zdeňka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.7.2022Soukup Martin OPEN M40-49 uhrazeno
14.7.2022Soukup Jan Predator workout Děčín OPEN T uhrazeno
Tým: Punk is not dead↳ Ludvar Petr
↳ Holfeldová Lenka
↳ Milerová Barbora
2.8.2022Špás Pavel CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
11.2.2022Špelinová Drahomíra HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
7.4.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
3.8.2022Šponarová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Špráchalová Milada OPEN Z30-39 uhrazeno
1.8.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
3.8.2022Sršeň Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: JiJa↳ Mercelová JitkaJiJa
29.7.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.11.2021Stalmacherová Michaela OPEN Z40-49 uhrazeno
3.8.2022Staněk Jiří Block 325 OPEN M40-49 uhrazeno
14.7.2022Šťastný Petr OPEN M18-29 uhrazeno
19.7.2022Šťastný Radek OPEN M18-29 uhrazeno
12.7.2022Šťastný Karel OPEN M18-29 uhrazeno
20.7.2022Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2022Stejskal Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
27.7.2022Stepanek Kamil RUN magazine team OPEN M30-39 nezaplaceno
26.7.2022Štěpánek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
25.7.2022Štěpánková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
27.5.2022Štěpánková Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2022Štěrba David OPEN M18-29 uhrazeno
16.1.2022Štětina Jan Bulldog´s dart´s pub RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2022Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2021Štochl Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
6.7.2022Štorkán Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2022Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2022Stráský Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
13.7.2022Strejčková Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
17.7.2022Stříbrný Jaromír #gladiatorraceteam OPEN M30-39 uhrazeno
3.7.2022Štrobich Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
18.7.2022Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2022Štrofová Barbora duo iuris FUN FUN nezaplaceno
21.7.2022Studenovská Radka SRTG Kolín OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jsme jeden↳ Kotlaba Tomáš
31.7.2022Štulová Lenka CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
26.7.2022Stupka Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
18.7.2022Šturmová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
18.5.2022Suchánek Petr LIONS GYM OPEN M40-49 uhrazeno
1.7.2022Suchomel Petr OPEN M40-49 uhrazeno
3.8.2022Súkeník Daniel STG Holýšov OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Šulc Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
25.7.2022Sůra Milan RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2022Šuranský Vít RACE JM13-17 uhrazeno
2.8.2022Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem OPEN MIX uhrazeno
Tým: BK Team↳ Varcholová Veronika
2.8.2022Šustalová Miroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
1.8.2022SVáček Jan OPEN JM13-17 uhrazeno
26.7.2022Svatoš Petr RACE M18-29 uhrazeno
30.7.2022Svatošová Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Station 91↳ Blažek Radim
1.8.2022Švec Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: GR LTM↳ Plíšková Pavlína
31.7.2022Švejnohová Michaela RACE MIX uhrazeno
Tým: #jedunavykon↳ Svoboda VítCHALLENGER
27.7.2022Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Svítilová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2022Svoboda Josef OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Svoboda David OPEN M40-49 uhrazeno
2.8.2022Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 uhrazeno
1.8.2022Svoboda Petr RSáci RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z18-29 uhrazeno
11.7.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
19.7.2022Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
4.7.2022Syrový Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
17.6.2022Táborská Julie Crossfit J.D. OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.3.2022Teušlová Veronika Amazonky OPEN T uhrazeno
Tým: Amazonky↳ Poldaufova KristynaAmazonky
↳ Kohlerova MonikaAmazonky
↳ Pošvová IvetaSRTG Pipi a spol.
28.3.2022Tichý Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Loupáci↳ Pejcha Jan
↳ Matějka Roman
↳ Nehodová Hana
4.7.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
9.6.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
11.7.2022Tkačík Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2022Tlapáková Gabriela MSZS RACE Z40-49 uhrazeno
10.11.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Tomanová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dlažební kostky↳ Novák Michael
6.7.2022Tomíček David CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN JM13-17 uhrazeno
2.8.2022Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN MIX uhrazeno
Tým: CrossfitJD Rýmařov,z.s↳ Kavka DavidCrossfitJD Rýmařov, z.s.
29.7.2022Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
27.5.2022Tomisová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
4.8.2022Topic Radim OPEN M40-49 uhrazeno
3.8.2022Topičová Karolína CFIG OPEN Z18-29 uhrazeno
26.3.2022Topraková Michaela FitMami OPEN T uhrazeno
Tým: FitMami↳ Búdová MiroslavaFitMami
↳ Milotová Petra
↳ Pokorná Karolína
30.11.2021Tošková Alexandra RUNaři OPEN Z18-29 uhrazeno
10.7.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
11.7.2022Trepeš Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
25.6.2022Trojanová Iveta OPEN Z40-49 uhrazeno
24.4.2022Trojková Veronika STG Opava OPEN Z18-29 uhrazeno
25.7.2022Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2022Tureček Michal OPEN M40-49 uhrazeno
28.7.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
25.7.2022Uhliar Martin OPEN M18-29 uhrazeno
11.7.2022Ullmannová Jana SRG Česká Lípa OPEN Z40-49 uhrazeno
11.7.2022Ullmannová Viktorie OPEN Z18-29 uhrazeno
29.7.2022Urban Vojtěch OPEN M30-39 uhrazeno
4.8.2022Urbanek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Urbanová Veronika SRTG Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
2.8.2022Vacek Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
27.1.2022Václavek Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
27.1.2022Václavková Marcela OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2022Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Zběhlík Petr#GLADIATORRACETEAM
2.8.2022Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.7.2022Vágnerová Karolína OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.7.2022valenta petr OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2022Valentová Ivana OPEN Z30-39 uhrazeno
19.7.2022Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 nezaplaceno
19.7.2022Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
6.6.2022Valíček Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Mrkvičky↳ MARTINCOVÁ ŠÁRKA
25.7.2022Valíková Radka OPEN Z30-39 uhrazeno
6.7.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
28.7.2022Valta Martin OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2022Valtr Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2022Vamberský Šimon OPEN JM13-17 uhrazeno
11.7.2022Vampola Jindřich RACE M18-29 uhrazeno
1.8.2022Vancl Ondřej OPEN JM13-17 uhrazeno
17.7.2022Vaněk Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.7.2022Vaniš Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
19.7.2022Vaniš Daniel OPEN JM13-17 uhrazeno
30.7.2022Vařecha Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2022Vařeková Viera RACE Z30-39 uhrazeno
4.8.2022Varhaník Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
25.6.2022Vašíček Ivan OPEN M30-39 uhrazeno
4.8.2022Vašina Josef FUN FUN uhrazeno
4.8.2022Vašinová Ladislava FUN FUN uhrazeno
31.3.2022Vašinová Monika SKPŠ Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
20.4.2022Vážanová Soňa OPEN Z40-49 uhrazeno
25.6.2022Veiser Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
10.7.2022Vejdělek Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2022Vejs Daniel FUN FUN uhrazeno
31.7.2022Vejsová Marcela FUN FUN uhrazeno
19.7.2022Vejvodová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
4.8.2022Velínová Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
28.7.2022Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Prohnaná šunka ↳ Pavlíková PetraPredator workout Brno
4.8.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
7.7.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.7.2022Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
4.5.2022Vítek Matyáš African Lions OPEN T uhrazeno
Tým: Roosters↳ Hrádková Johana
↳ Martinek Vlastimil
neobsazeno
25.6.2022Vlach Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2022Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
7.7.2022Vlček Tomáš Run4fun RACE M18-29 uhrazeno
24.7.2022Vlček Miloslav MV MOTO OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2022Voborský Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2022Vodžák Michal OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2022Vokál Aleš FUN FUN uhrazeno
30.5.2022Vokálová Monika SDH Lžovice OPEN Z18-29 uhrazeno
11.11.2021Volkán Jiří REF OPEN MIX uhrazeno
Tým: REFTEAM↳ Zedníková MartinaREF TEAM
31.7.2022Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2022Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
2.8.2022Voříšek Jan FUN FUN uhrazeno
10.7.2022Votápková Gabriela Pišišvorové OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.8.2022Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Vožechová Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Vrabec Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
28.7.2022Vrána Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
25.2.2022Vršecká Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
28.7.2022Vrzalová Vendula Flákači z Napa FUN FUN uhrazeno
30.6.2022Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2022Weber Jindřich FUN FUN uhrazeno
2.8.2022Zábranská Ladislava OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Zadina Vladimír Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
30.7.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Zahradník Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2022Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
30.7.2022Zápotocká Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
15.7.2022Zárubová Štěpánka OPEN Z18-29 uhrazeno
14.7.2022Zavadil Adam RACE JM13-17 uhrazeno
4.7.2022Ždila Pavol STG Pardubice OPEN M40-49 uhrazeno
30.7.2022Zdvihal Pavel The Zdvihals team OPEN M40-49 uhrazeno
1.8.2022Zdvihalová Miroslava The Zdvihals team RACE Z30-39 uhrazeno
31.7.2022Zelinka Jiří OCR Pardubáci OPEN MIX nezaplaceno
Tým: To dáme↳ Marková Martina
31.7.2022Zelinková Karolina OCR Pardubaci OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Pat a Mat↳ Marek Martin
2.3.2022Zelinková Veronika RACE MIX uhrazeno
Tým: BLACK MIRROR↳ Hyxa Petr BLACK MIRROR
16.4.2022Zeman Filip FUBO racing team OPEN M18-29 uhrazeno
28.7.2022Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M50-99 uhrazeno
28.7.2022Zemánková Karolína Herbalife Nutrition RACE Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
2.6.2022Zemek David OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2022Zerzán Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
11.7.2022Zezůlka Jan #the_old_OCR_dogs OPEN M50-99 uhrazeno
1.8.2022Židová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Zíma Marek OPEN M30-39 uhrazeno
25.6.2022Živný Vít RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2022Zopkova Hana Rozběháme Kutnou Horu RACE Z50-99 uhrazeno
21.5.2022Žovák Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
13.7.2022Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
7.6.2022Zvoníček René OPEN M18-29 uhrazeno