Startovní listina GLADIATOR RACE NOVÁ PAKA - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN387
RACERACE123
FUNFUN33
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let72
M18-29Muži 18 - 29 let71
M40-49Muži 40 - 49 let48
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)41
Z18-29Ženy 18 - 29 let39
Z30-39Ženy 30 - 39 let38
FUNFUN33
TTým (čtyřčlenný)29
M30-39Muži 30 - 39 let26
M40-49Muži 40 - 49 let19
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)18
M18-29Muži 18 - 29 let18
Z40-49Ženy 40 - 49 let17
M50-99Muži 50 a více let16
M50-99Muži 50 a více let11
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
Z18-29Ženy 18 - 29 let9
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
JM13-17Junioři 13 - 17 let6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
Z50-99Ženy 50 a více let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených543

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.8.2022Absolon Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
20.8.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
19.8.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN M30-39 uhrazeno
19.8.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z18-29 uhrazeno
16.8.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
29.6.2022Bajer Adam OPEN JM13-17 uhrazeno
8.8.2022Balcar Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.8.2022BALÝ Josef Best Boxing Team OPEN JM13-17 uhrazeno
7.8.2022Baroš Filip STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2022Bárta Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bartovci↳ Bártová Eva
25.8.2022Bartoš Jan BeAst shapes OPEN MIX uhrazeno
Tým: BeAst shapesneobsazeno
3.4.2022Bartoš Vlasta OPEN M30-39 uhrazeno
16.8.2022Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
23.8.2022Bečan Jiří RACE M50-99 uhrazeno
31.5.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
25.7.2022Bělohlávek Adam TJ Sokol Poděbrady - SG OPEN M18-29 uhrazeno
22.7.2022Bělohlávková Ludmila Blbý a blbější OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blbý a blbější↳ Wolf MatějBlbý a blbější
14.8.2022Beran Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
29.7.2022Bergmann Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bergy a Koko↳ Kokošková Kristýna
17.8.2022Bernard Marek OPEN M18-29 uhrazeno
14.8.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
25.8.2022Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor OPEN M40-49 uhrazeno
19.7.2022Bičišťová Zdena OPEN Z18-29 uhrazeno
20.8.2022Bílek Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.5.2022Bláha Martin Ready2Die OPEN T uhrazeno
Tým: Ready2Die↳ Janeš Jan
↳ Fibír FilipReady2Die
↳ Mokráňová Monika
20.8.2022Bláha Michal RACE JM13-17 nezaplaceno
23.11.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
17.8.2022Blažková Dita STG Mladá Boleslav OPEN Z30-39 uhrazeno
26.6.2022Boháč Petr OPEN M30-39 uhrazeno
18.8.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
20.8.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN M18-29 uhrazeno
22.8.2022Brejník Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2022Bretšnajdrová Lucie Fénix Plzeň RACE JZ13-17 uhrazeno
21.8.2022Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
31.12.2021Brožek Radovan OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2022Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
29.12.2021Buben Václav Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
29.7.2022Burgár Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
30.3.2022Campbell Daniel Obrodiátoři OPEN T uhrazeno
Tým: Obrodiátoři↳ Campbell PavlaObrodiátoři
↳ Krivopišin SašaObrodiátoři
↳ Stříbrný Jaroslav
18.8.2022Čáp Vojtěch RACE M40-49 uhrazeno
18.1.2022Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
15.8.2022Černá Mariana OPEN Z18-29 uhrazeno
29.7.2022Černohous Jakub RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2022Černý Josef Blackpippo OPEN M30-39 uhrazeno
16.7.2022Černý Lukáš Gladiators Kralupy OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
21.8.2022Červený Radek Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
13.8.2022Červený Petr Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
8.7.2022ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
8.7.2022Červinková Iveta STG Mladá Boleslav OPEN Z40-49 uhrazeno
27.2.2022Chadima Milan RACE M40-49 uhrazeno
23.8.2022Chaloupka Viktor EXIT TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
22.8.2022Chaloupková Hana EXIT TEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
25.8.2022Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2022Chalupník Ivan OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2022Chalupník Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2021Chejn Štěpán OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Chytka Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Moncheri↳ Chytková Lenka
19.8.2022Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
4.2.2022Čížek Jan Nahodíme sportovní tempo! RACE M18-29 uhrazeno
23.8.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
14.7.2022Cogan Rudolf Nová Paka RACE M50-99 uhrazeno
13.8.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
23.8.2022Danková Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
9.8.2022Darebná Petra SKP Maják OPEN Z30-39 uhrazeno
27.3.2022Deverová Olga FUN FUN uhrazeno
27.4.2022Dlouhá Michaela M+M FUN FUN uhrazeno
15.8.2022Dobrovolná Lucie Blansko OPEN MIX uhrazeno
Tým: LuFi↳ Dobrovolný FilipBlansko
28.2.2022Dohnal Martin OPEN M18-29 uhrazeno
16.8.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
7.7.2022Drahotská Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
22.8.2022Drbohlav Josef Poko Running Team RACE M18-29 uhrazeno
14.8.2022Dřízhal Václav OPEN M30-39 uhrazeno
16.8.2022Dubová Lenka Dubáci Jbc FUN FUN uhrazeno
24.2.2022Dulák Branislav FUN FUN uhrazeno
15.8.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
25.8.2022Dvořáková Dominika Hybrid Training OPEN Z30-39 uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček Milan#GLADIATORRACETEAM
10.8.2022Dyršmíd Jiří Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
10.8.2022Dyršmíd Matěj Best Boxing Team OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.8.2022Eisenbergerová Hana OPEN Z30-39 uhrazeno
16.8.2022Eisner Lukáš OPEN JM13-17 nezaplaceno
16.8.2022Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Fafejtová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
23.8.2022Faktorová Petra FUN FUN uhrazeno
23.8.2022Faktorová Martina FUN FUN uhrazeno
10.5.2022Fantova Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
10.8.2022Feherová Adéla Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
23.4.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
10.4.2022Fiala Martin Fotříci.cz OPEN M30-39 uhrazeno
8.8.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Fifka Martin OPEN M18-29 uhrazeno
13.8.2022Gabrhel Pavel MP run Zlín RACE MIX uhrazeno
Tým: MP run Zlín↳ Paveláková Marcela
7.8.2022Gajdoš Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Garmašev Roman OPEN M30-39 uhrazeno
24.8.2022Geleta Petr Kancl OPEN T uhrazeno
Tým: Kancl↳ Kohout PavelKancl
↳ Eichler JanKancl
↳ Eichler JakubKancl
29.11.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021glos petr -6105- OPEN M40-49 uhrazeno
25.8.2022Gregorova Šarka OPEN Z40-49 uhrazeno
4.8.2022Habor Roman RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.6.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
21.8.2022Hák Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
9.4.2022Halama Vojtěch OPEN M30-39 uhrazeno
9.4.2022Halama Martin OPEN M50-99 uhrazeno
4.8.2022Halíř David STG Hradec Králové OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2022Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Hanousková Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
17.8.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
10.8.2022Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora OPEN Z30-39 uhrazeno
24.8.2022Hátle Martin OPEN M18-29 uhrazeno
17.8.2022Haubeltová Libuše OPEN Z30-39 uhrazeno
17.8.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
15.7.2022Havelcová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
20.7.2022Havelec Roman OPEN M50-99 uhrazeno
24.6.2022Havlíček Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.8.2022Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
17.8.2022Havrda Martin RACE M30-39 uhrazeno
17.5.2022Hebelka Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
29.6.2022Hejla Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
24.8.2022Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
13.8.2022Hensel Tina Here for beer RACE MIX uhrazeno
Tým: Here for Beer↳ Harzer RenéHere for Beer
19.6.2022Henzl Filip OPEN M30-39 uhrazeno
9.8.2022Heřman Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
12.6.2022Hesko Roman RACE M18-29 uhrazeno
7.7.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
8.8.2022Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2022Hložek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.8.2022Hnyk Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lenas last wish↳ malochova lenka
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
21.8.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
17.8.2022Hoffmannova Katrin OPEN Z40-49 uhrazeno
24.8.2022Holek Kamil #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
9.8.2022Holeš Pavel BK PECKA RACE M50-99 uhrazeno
20.8.2022Hopová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
15.8.2022Horáček Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
2.12.2021Horáček David novopacké sklepy RACE M50-99 uhrazeno
2.12.2021Horáček Ondrej Novopacké sklepy RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2022Horáčková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
10.1.2022Horáčková Klára Novopacké sklepy OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.2.2022Horák Alexandr Capoeira Pardubice FUN FUN uhrazeno
23.8.2022Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
23.8.2022Housková Natálie Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 nezaplaceno
30.7.2022Hromada Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Hrušovská Iveta IvetaANDŠárka OPEN Z18-29 uhrazeno
19.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
3.2.2022Hušáková Kateřina Hej, mně je to buřt RACE Z18-29 uhrazeno
6.4.2022Ivan Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2022Janda Robert OPEN M50-99 uhrazeno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
21.8.2022Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
3.8.2022Janele Albert OPEN M18-29 uhrazeno
20.6.2022Janků Ladislav OPEN M40-49 uhrazeno
12.6.2022Janouch Petr RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2022Janovská Dana OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2022Janovský Viktor SPčka OPEN M30-39 uhrazeno
14.8.2022Janušková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
11.8.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
28.6.2022Jelínek Michal Čvacht OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Ježek Jonáš OPEN JM13-17 uhrazeno
9.8.2022Jílek Čeněk OPEN M40-49 uhrazeno
9.8.2022Jílek Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
22.8.2022Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
17.8.2022Jiránková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
9.4.2022Jiřička Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Jirutka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
8.8.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
21.8.2022Kalfařová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
30.5.2022Kalina Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Kanta Milan OPEN M50-99 uhrazeno
6.4.2022Karban Michal ACJC OPEN M18-29 uhrazeno
6.4.2022Karban Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Kasjanova Šárka OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2022Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.7.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
14.8.2022Kiefer Martina OPEN Z30-39 nezaplaceno
15.8.2022Kinský Václav OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2022Kiš Roman OPEN M50-99 uhrazeno
28.3.2022Kittler Martin OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
19.3.2022Klanica Tomáš OPEN M50-99 uhrazeno
19.4.2022Klanica Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
19.3.2022Klanicová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
20.8.2022Klečák Radim OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
21.8.2022Klíčová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
8.8.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice, OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
29.6.2022Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín OPEN M30-39 uhrazeno
5.1.2022Knytl Pavel Humburky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pajik a Kája↳ Jeřábková Karolína
16.8.2022Kociánová Lilian OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kociáni↳ Kocián Petr
30.3.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2022Köhler David KellyTeam RACE M40-49 uhrazeno
9.6.2022Kolesar Tomas RACE M30-39 uhrazeno
16.8.2022Kollár Jan OPEN M30-39 uhrazeno
14.5.2022Kolmann Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
20.8.2022Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 nezaplaceno
5.7.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
21.8.2022Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
27.11.2021Kotyk Karel Velocipéd klub Nová Paka FUN FUN uhrazeno
30.12.2021Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
19.6.2022Koucký Matěj OPEN JM13-17 uhrazeno
27.7.2022Kovárník Denis RACE M18-29 uhrazeno
25.8.2022Kovářová Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
6.4.2022Kozák Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2022Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
22.8.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.5.2022Kracík David OPEN M18-29 uhrazeno
8.8.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
8.8.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Mladý pušky↳ Kracík Štěpán#GLADIATORRACETEAM
↳ Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM
↳ Milata Honza#GLADIATORRACETEAM
30.5.2022Kratochvíl Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
21.4.2022Kraus Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
23.8.2022Krčil Martin OPEN M50-99 nezaplaceno
31.12.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
22.8.2022Krejčí Markéta OPEN Z40-49 uhrazeno
22.8.2022Krejčí Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
20.8.2022Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2022Křížová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
16.8.2022Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
10.8.2022Kružík Tomáš Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
28.7.2022Kubeček Martin OPEN M30-39 uhrazeno
22.8.2022Kubeček Antonín ProBroTEAM OPEN M18-29 uhrazeno
9.8.2022Kubeček Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
11.8.2022Kubelková Jana STG Česká Lípa FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
2.7.2022Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
11.2.2022Kučerová Adéla Vážky OPEN Z18-29 uhrazeno
10.8.2022Kučerová Martina Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
14.8.2022Kündel Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
17.7.2022Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav OPEN Z40-49 uhrazeno
8.8.2022Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
17.8.2022Kytka Boleslav Spartangym OPEN M30-39 uhrazeno
15.7.2022Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
18.8.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
24.1.2022Lánský Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
15.8.2022Leitmeir Olivia RACE Z18-29 uhrazeno
17.4.2022Linhart Patrik OPEN JM13-17 uhrazeno
9.4.2022Linhartová Nela Colliery CrossFit Olomouc OPEN JZ13-17 uhrazeno
5.8.2022Lisznerová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
14.4.2022Lízr Antonin acjc FUN FUN uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
1.6.2022Loos Jaruška MAGNA FUN FUN uhrazeno
1.6.2022Loos Arnošt MAGNA FUN FUN uhrazeno
24.4.2022Lorencová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
25.8.2022Lukáč Jan OPEN M30-39 uhrazeno
12.7.2022Lukeš Petr FUN FUN uhrazeno
15.8.2022Machač Lukáš Predator Workout Děčín RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
14.8.2022Machacek David OPEN M18-29 uhrazeno
27.2.2022Macnar David RACE M40-49 uhrazeno
23.8.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 nezaplaceno
14.5.2022Malínský Vojtěch OPEN M30-39 uhrazeno
16.8.2022Malý Jan OPEN M40-49 uhrazeno
10.8.2022Malý Ondřej GRwarriors OPEN M30-39 uhrazeno
24.7.2022Mařán Martin OPEN M30-39 uhrazeno
12.8.2022Marek Matěj Jen tak z hecu OPEN M18-29 uhrazeno
12.8.2022Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2022Martínková Lucie OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Koblížci ↳ Rydlo JanČASPV
22.3.2022Marušák Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
22.8.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.8.2022Matousek Marek OPEN M18-29 uhrazeno
26.12.2021Matušíková Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Matušíci↳ Matušík Aleš
31.7.2022Matušovic Matouš OPEN M18-29 uhrazeno
15.8.2022Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
23.8.2022Micek Jan Lemon Team RACE M40-49 uhrazeno
16.8.2022Miháliková Ludmila STG Česká Lípa OPEN Z18-29 uhrazeno
16.8.2022Mikeš Jiří PAKA OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mikešáci↳ Mikešová Adéla
16.8.2022Mikešová Dominika OPEN Z30-39 uhrazeno
16.8.2022Mikešová Marcela OPEN Z30-39 uhrazeno
23.8.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
31.12.2021Modrý Václav SDH Račice OPEN M40-49 uhrazeno
24.8.2022MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 uhrazeno
30.3.2022Morová Lenka OPEN T uhrazeno
Tým: Sevič tým↳ Kovář Jan
↳ Hýbl Pavel
↳ Ouška Daniel
30.6.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
10.8.2022Mrkal Tomáš FUN FUN uhrazeno
20.8.2022Mrňa Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
11.8.2022Mühlová Štěpánka FUN FUN uhrazeno
15.8.2022Muller Filip OPEN JM13-17 uhrazeno
20.2.2022Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
22.8.2022Nádvorník Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
20.2.2022Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
14.8.2022Němec Jan Vikings OPEN M18-29 uhrazeno
13.7.2022Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou OPEN Z18-29 uhrazeno
14.4.2022Nosek Tomáš FUN FUN uhrazeno
20.2.2022Novák Miroslav Capoeira Pardubice FUN FUN uhrazeno
17.8.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Novák Lukáš Capoeira Pardubice FUN FUN uhrazeno
21.8.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
21.8.2022Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
22.8.2022Nováková Veronika FUN FUN uhrazeno
12.8.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
30.7.2022Nožička Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Ondráčková Soňa FUN FUN uhrazeno
26.6.2022Ondrovičová Sabina OPEN Z30-39 uhrazeno
17.7.2022Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
7.4.2022Paldus Jan OPEN M18-29 uhrazeno
24.7.2022Patera Martin OPEN M30-39 uhrazeno
19.7.2022Patka Daniel RACE M18-29 uhrazeno
22.6.2022Patka Martin OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2021Pelikán Luboš OPEN T uhrazeno
Tým: Top200neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
23.8.2022Peroutka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
10.4.2022Pešek Miroslav Fotříci.cz OPEN M30-39 uhrazeno
15.8.2022Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
25.8.2022Petráňová Šárka OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
23.8.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
21.8.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři z Holic OPEN M40-49 uhrazeno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
6.4.2022Plchout Bronislav OPEN M30-39 uhrazeno
8.8.2022Pleskot Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
13.8.2022Plíšková Pavlína OPEN MIX uhrazeno
Tým: GR LTM↳ Švec Zdeněk
22.8.2022Ploc Jan FUN FUN uhrazeno
29.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
12.8.2022Podlezl Pavel Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
16.2.2022Podnecká Sabina DreamTeam OPEN MIX uhrazeno
Tým: DreamTeam↳ Vácha MarekDreamTeam
20.2.2022Podzimek Michal OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.8.2022Popek Miloš RACE M30-39 uhrazeno
22.3.2022Pospíšilová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
23.8.2022Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
23.8.2022Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
29.4.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
24.8.2022Prantl Jiří OPEN M30-39 nezaplaceno
7.6.2022Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
2.5.2022Prošek Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2022Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
14.5.2022Prskavec Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
26.2.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
25.8.2022Ráček Norbert OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Ráčková Barbora OPEN JZ13-17 uhrazeno
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
30.11.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
1.12.2021Ramajzl Filip OPEN M30-39 uhrazeno
21.8.2022Řeháček Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
12.8.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
15.7.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hop hej, je veselo neobsazeno
9.8.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
13.8.2022Říha Zdeněk POKO runnig team RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
26.7.2022Sabak David OPEN M50-99 uhrazeno
25.8.2022Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
30.12.2021Šafránková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
10.8.2022Saifert Šimon Best Boxing Tean OPEN JM13-17 uhrazeno
31.1.2022Salfická Olga OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
16.8.2022Saxová Charlotta OPEN Z50-99 uhrazeno
23.8.2022Schusterová Kristýna OPEN Z40-49 uhrazeno
24.8.2022Šebestová Karolína FUN FUN uhrazeno
3.4.2022Šeda Radek Tabata :-) OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tabata↳ Jahodová JanaTabata :-)
6.2.2022Sedláčková Monika RACE MIX uhrazeno
Tým: OMJ↳ Pavelka Ondřej
15.8.2022Seitlerová Sára OPEN MIX uhrazeno
Tým: z*užovky↳ Fischer Jan
13.1.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
27.6.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
11.6.2022Síč Petr OPEN M40-49 uhrazeno
20.8.2022Sikora Patrik RACE JM13-17 uhrazeno
21.8.2022SIMACEK PAVEL FUN FUN uhrazeno
30.6.2022Šimůnek Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Šimůnek Dan OPEN M18-29 uhrazeno
8.6.2022Šindler Radek OPEN M30-39 uhrazeno
29.7.2022Šinerová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
9.8.2022Šiška Kristián SK Judo Kladno OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
27.4.2022Skořepa Martin M+M FUN FUN uhrazeno
22.8.2022Škorpová Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
27.2.2022Sláma Petr OPEN M40-49 uhrazeno
27.2.2022Slámová Julie OPEN Z18-29 uhrazeno
27.2.2022Slámová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Šmika Marek OPEN M30-39 uhrazeno
10.8.2022Smolík Oto GRwarriors OPEN M30-39 uhrazeno
17.8.2022Šnajberková Vanda OPEN Z18-29 uhrazeno
21.8.2022Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
25.8.2022Šolc Radim OPEN M40-49 uhrazeno
21.7.2022Šonský Jakub OPEN M50-99 uhrazeno
21.8.2022Sopek Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
24.8.2022Šotola Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
9.8.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
9.8.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
31.5.2022Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
23.8.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
17.7.2022Stankova Vendula Hybrid Training OPEN Z40-49 uhrazeno
30.1.2022Šťastný Marek Princezny OPEN M30-39 uhrazeno
19.8.2022Štemberová Věra RACE Z30-39 uhrazeno
29.6.2022Štěpán Jakub STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Zárubová LeonaSTG Kutná Hora
23.8.2022Štěpán Michal Workout Počátky OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2022Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
19.8.2022Štorkán Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
15.7.2022Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
15.7.2022Stránský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
17.8.2022Strejčková Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
19.8.2022Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2022Stružková Sabina Happy Feet RACE Z18-29 uhrazeno
27.6.2022Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
23.8.2022Stupka Patrik Edgar.team RACE MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře a Zuzka↳ Třebická ZuzanaDelegace ČAPS
15.8.2022Suchánková Vlasta OPEN Z50-99 uhrazeno
6.4.2022Suchardová Eliška ACJC OPEN Z18-29 uhrazeno
18.8.2022Súkeník Daniel STG Holýšov RACE M18-29 uhrazeno
14.8.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
23.8.2022Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek Michal#GLADIATORRACETEAM
9.8.2022Svatoš Petr OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
18.8.2022Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Svoboda David Podkrkonošska sebranka OPEN M30-39 nezaplaceno
14.8.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
23.7.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
15.8.2022Táborská Sofie Český šermířský klub Riegel RACE JZ13-17 uhrazeno
28.12.2021Tiefenbach Martin OPEN M30-39 uhrazeno
28.7.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.8.2022Tlapáková Gabriela MSZS RACE Z40-49 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.8.2022Tomanová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rychlí a zběsilí↳ Novák Michael
10.7.2022Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2022Tomášková Martina RACE Z30-39 uhrazeno
24.8.2022Tošovská Hana ARGO-HYTOS OPEN Z30-39 uhrazeno
20.8.2022Trepeš Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
10.8.2022Truxa Petr Best Boxing Team FUN FUN uhrazeno
10.1.2022Turková Martina Novopacké sklepy OPEN Z40-49 uhrazeno
24.8.2022Turták Vít OPEN M18-29 uhrazeno
20.8.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
27.6.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
11.2.2022Uhrová Zuzana Vážky OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Ungr Antonín OPEN M18-29 uhrazeno
30.5.2022Ungrová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
23.8.2022Varcholová Veronika OPEN Z18-29 nezaplaceno
26.1.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
15.8.2022Vejvodová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
15.8.2022Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 nezaplaceno
3.4.2022Vepřek Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
15.8.2022Věříš Matyáš Český šermířský klub Riegel RACE JM13-17 uhrazeno
18.1.2022Veselá Patricie OPEN Z18-29 uhrazeno
21.8.2022Veselý Marek OPEN M40-49 uhrazeno
21.8.2022Veselý Michal RACE JM13-17 uhrazeno
17.8.2022Veska Tobiáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Větrovský Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
22.8.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
31.5.2022Vilímek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Vilímkova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
16.8.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.8.2022Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
22.7.2022Vitouš Jiří OCR Kids Poděbrady OPEN M50-99 uhrazeno
13.8.2022Vlček Miloslav MV MOTO OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2022Vojta Filip OPEN M18-29 uhrazeno
19.7.2022Volhejnová Nela OPEN Z18-29 uhrazeno
11.8.2022Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
22.8.2022Vondráček Martin OPEN M30-39 uhrazeno
11.7.2022Voříšek Karel RACE M50-99 uhrazeno
22.8.2022Voříšek Jan OPEN M40-49 uhrazeno
10.8.2022Vošta Jan STG Česka Lípa OPEN M30-39 uhrazeno
18.8.2022Voštová Dita Voštáci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vošťácineobsazeno
22.3.2022Weigl Petr OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2022Wernerová Andrea Andy1 FUN FUN uhrazeno
22.8.2022Ypsilanti Alexander RACE M50-99 nezaplaceno
21.8.2022Zábranská Ladislava OPEN Z30-39 nezaplaceno
7.8.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
29.6.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2022Zápotočný Stanislav Workout Počátky OPEN M30-39 uhrazeno
29.6.2022Záruba Erik STG Kutná Hora RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
16.8.2022Zelenková Pavlína OPEN Z30-39 uhrazeno
19.5.2022Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 uhrazeno
15.8.2022Zeman Filip FUBO racing team RACE M18-29 uhrazeno
17.8.2022Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M50-99 uhrazeno
9.8.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2022Zemek David OPEN M18-29 uhrazeno
22.6.2022Zichová Veronika OPEN T uhrazeno
Tým: Neodolatelní↳ Res Matyáš
↳ Stejskalová Lucie
↳ Jirků Radek
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.8.2022Zvěřinová Dita OPEN Z30-39 uhrazeno