Startovní listina GLADIATOR RACE NOVÁ PAKA - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II149
KIDS IKIDS I93
FAMFAM59
Kategorie
FAMFAMILY59
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 38
CH08-09Chlapci 8 - 9 let37
D12-13Dívky 12 - 13 let 34
D10-11Dívky 10 - 11 let 32
D08-09Dívky 8 - 9 let31
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 22
CH06-07Chlapci 6 - 7 let17
CH14-15Chlapci 14 - 15 let15
D06-07Dívky 6 - 7 let8
D14-15Dívky 14 - 15 let 8
Celkem přihlášených301

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.8.2022 Tošovská Markéta KIDS II D10-11 uhrazeno
20.6.2022Adametzová Radka FAM FAM uhrazeno
20.6.2022Adametzová Eliška FAM FAM uhrazeno
22.8.2022Ambrus Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.8.2022Antoš Matěj GradyRun KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.11.2021Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.8.2022Balý Vojtěch Best Boxing Team KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Bartošová Marie BeAst shapes FAM FAM uhrazeno
1.6.2022Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.5.2022Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.5.2022Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2022Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
16.8.2022Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.6.2022Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
7.8.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.8.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.8.2022Beran Zdeněk STG Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.8.2022Beranová Andrea STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
15.8.2022Berglová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
17.8.2022bernard Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.8.2022Bešťák Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.8.2022Bešťák Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.8.2022Blažek Jonáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.8.2022Briaská Helena TJ Sokol Vyšehrad FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Briaský Maxmilián TJ Sokol Vyšehrad KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2022Brožová Lilly KIDS II D10-11 uhrazeno
18.8.2022Čapek Filip Čapkovic Family KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.8.2022Čapek Karel Čapkovic Family FAM FAM uhrazeno
18.8.2022Čapková Anna Sofie Čapkovic Family KIDS I D08-09 uhrazeno
18.7.2022Čápová Magdaléna Hellcats FAM FAM uhrazeno
18.7.2022Čápová Alžběta Hellcats KIDS I D08-09 uhrazeno
28.5.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.5.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
5.8.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.8.2022Červený Radek Best Boxing Team KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.8.2022Chlupáček Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2022Chlupáčková Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
23.8.2022Čiháková Natálie Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
8.8.2022Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.3.2022Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
23.8.2022Cogan Richard Rudolf Nová Paka FAM FAM nezaplaceno
20.8.2022Coganová Eva Sokol Nová Paka KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2022Crhová Aneta KIDS II D12-13 uhrazeno
13.8.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 nezaplaceno
13.8.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 nezaplaceno
29.6.2022Cupák Šimon Spartak Vrchlabí KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.8.2022Cvrček David KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.8.2022Dědek Šimon Capoeira KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.6.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2022Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2022Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
11.8.2022Duba Jonáš Dubáci Jbc FAM FAM uhrazeno
12.7.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2022Ďuriš Matyas FAM FAM uhrazeno
5.8.2022Dyntarová Lucie KIDS II D14-15 uhrazeno
23.8.2022Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.8.2022Erbanova Ema TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2022Exner Jan FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Fantová Anička FAM FAM nezaplaceno
9.8.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.12.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2022Gonda Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.8.2022Gondová Amálie KIDS I D08-09 uhrazeno
7.8.2022Hájek Jiří OCR Čelákovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.8.2022Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
15.8.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2022Hankeová Štěpánka FAM FAM uhrazeno
22.8.2022Haraga Daniela SRTG KH FAM FAM uhrazeno
25.8.2022Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.8.2022Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
25.8.2022Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
28.7.2022Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.3.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2022Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
5.8.2022Hlavatá Viktorie FAM FAM uhrazeno
24.8.2022Hlavaty Dominik FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
24.8.2022Holecec Tadeáš Fk Nová Paka KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.8.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
6.7.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
20.8.2022Horáček Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.8.2022Horský Dávid FAM FAM nezaplaceno
23.8.2022horváthová sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II D12-13 uhrazeno
7.8.2022Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2022Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2022Hypská Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2022Hypský Tomáš FAM FAM uhrazeno
21.8.2022Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
21.8.2022Janda Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.8.2022Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.8.2022Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.8.2022Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
14.8.2022Jezkova Elena FAM FAM nezaplaceno
25.8.2022Jisl Radim studio jelen N-P KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.8.2022Jusková Adriana KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2022Jůzová Viktorie KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2022Jůzová Rozálie KIDS II D14-15 uhrazeno
22.8.2022Jůzová Žofie FAM FAM uhrazeno
30.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.8.2022Karlík Jan Matyáš FAM FAM uhrazeno
21.8.2022Karlík Stanislav Sylvester FAM FAM uhrazeno
31.12.2021Kašparová Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
18.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
21.8.2022Klíč Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2022Kobík Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.8.2022Kobík Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.1.2022Köhler Jáchym KellyTeam FAM FAM uhrazeno
27.1.2022Köhler Jonáš KellyTeam FAM FAM uhrazeno
21.8.2022Kolář Filip Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.8.2022Komár Maximus KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.8.2022Kopáčková Anežka Gympra KIDS II D12-13 uhrazeno
20.8.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.8.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.8.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
15.8.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
22.8.2022Kotálová Sára Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
17.8.2022Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2022Kovářová Sára KIDS II D12-13 uhrazeno
17.8.2022Koždoňová Vendula 3Mahalovy KIDS II D12-13 uhrazeno
25.8.2022Kracíková Kateřina SPR Vrchlabí KIDS I D06-07 uhrazeno
25.8.2022Kracíková Kristýna SPR Vrchlabí KIDS II D10-11 uhrazeno
8.8.2022Krištof Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.7.2022Kubešová Sofie KIDS I D08-09 uhrazeno
26.7.2022Kubešová Viktorie FAM FAM uhrazeno
10.8.2022Kučerová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
11.8.2022Kuchová Nikol Jaruman FAM FAM uhrazeno
11.8.2022Kuchová Vanessa Jaruman KIDS II D12-13 uhrazeno
17.8.2022Kuchtova Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2022Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.8.2022Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II D12-13 uhrazeno
23.6.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.6.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.6.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
20.8.2022Kykalova Kristyna KIDS II D12-13 nezaplaceno
24.8.2022Labuda Václav KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2022Labudová Barbora KIDS II D10-11 uhrazeno
22.8.2022Lašová Anna Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
18.7.2022Lenfeld František KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.4.2022Linhart Ondřej KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.8.2022Linková Andrea FK Litol KIDS II D10-11 uhrazeno
19.8.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.8.2022Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.8.2022Lorenc Jan Maxmilián BIGGUS TEAM FAM FAM uhrazeno
22.8.2022Lorenc Martin František BIGGUS TEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2022Lorencová Nicol Kristýna BIGGUS TEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
23.8.2022Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.8.2022Loudil Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2022Loudil Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.8.2022Luks Benjamin FAM FAM uhrazeno
19.8.2022Luks Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.8.2022Luks Tobiáš FAM FAM uhrazeno
16.8.2022Macháček Norbert FAM FAM uhrazeno
16.8.2022Macháček Erik KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.8.2022Macháčková Ingrid FAM FAM uhrazeno
27.2.2022Macnar Jaroslav KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.8.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
9.6.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
21.7.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.7.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.8.2022Malá Rozálie GRwarriors FAM FAM uhrazeno
10.8.2022Malá Emílie GRwarriors FAM FAM uhrazeno
9.8.2022Malá Laura KIDS II D10-11 uhrazeno
9.8.2022Malý Sebastián KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.3.2022Mařan Patrik FAM FAM uhrazeno
7.8.2022Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
27.7.2022Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
23.8.2022Máslo Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.8.2022Máslová Tereza KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2022Matěja Maxim FAM FAM nezaplaceno
23.8.2022Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
26.12.2021Matušík Jakub Matušíci KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.8.2022Menclova Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2022Měrka Matouš KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.8.2022Metelková Anežka KIDS II D10-11 nezaplaceno
16.8.2022Mikešová Sára KIDS II D10-11 uhrazeno
13.8.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
31.12.2021Modrá Magdalena SDH Račice FAM FAM uhrazeno
31.12.2021Modrý Vaclav SDH Račice FAM FAM uhrazeno
22.8.2022Mrkos Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.8.2022Mrňa Jakub FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Munková Alžbeta FAM FAM uhrazeno
14.8.2022Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.8.2022Nemčík Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.8.2022Novak Adam #gladiatorrace KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.8.2022Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
22.8.2022Novotná Veronika LS Dolní Branná KIDS I D08-09 uhrazeno
21.8.2022Ondrůšek Vojtěch Sezemice KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.8.2022Ondrůšek Kryštof MFK Chrudim KIDS II CH14-15 uhrazeno
18.8.2022Otta Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2022Pačesná Liliana KIDS I D08-09 uhrazeno
22.8.2022Pačesný Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2022Pacholík Max KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.7.2022Patera Oliver FAM FAM uhrazeno
24.8.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
21.8.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2022Piklová Anežka Sokol Dvůr Králové KIDS II D14-15 nezaplaceno
20.8.2022Pilař Daniel Lužany KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.8.2022Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.8.2022Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
21.8.2022Podstata Oskar KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.8.2022Pokorná Jana KK Beringin KIDS I D06-07 uhrazeno
15.8.2022Pokorný Antonín KK Beringin KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.8.2022Pokorný František KK Beringin FAM FAM uhrazeno
27.3.2022Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
13.8.2022Řeháček Daniel GOGO team KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.8.2022Řehák Václav Biatlon Stará Paka KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2022Řeháková Anežka Biatlon Stará Paka KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2022Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
18.8.2022Řehořová Julie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
18.8.2022Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
17.8.2022Rejlková Sára KIDS II D14-15 uhrazeno
28.3.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.3.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
22.6.2022Res Tadeáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.8.2022Rovná Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
11.8.2022Rovný Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.5.2022Rozdolská Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2022Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
21.8.2022Rychlovská Eva FAM FAM uhrazeno
21.8.2022Rychlovský Pavel FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Rys Šimon Rysáci KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.8.2022Rysová Petra Rysáci KIDS II D12-13 uhrazeno
7.8.2022Šádková Nela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
16.8.2022Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.7.2022Šafránková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
20.7.2022Šafránková Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
12.8.2022Sekotová Natálie SMX Racing team Rudník KIDS I D08-09 uhrazeno
27.6.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.6.2022Skalová Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2022Skalská Magdaléna FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Skalský Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2022Škarytka Šárka KIDS I D08-09 uhrazeno
5.12.2021Škarytková Šárka KIDS I D08-09 uhrazeno
4.7.2022Slánský Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.7.2022Slánský Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.8.2022Slavík Antonín Zelený Žáby KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.6.2022Šnajdrová Aneta KIDS I D08-09 uhrazeno
21.7.2022Šonský Matěj Varovi legie KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.8.2022Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II D12-13 uhrazeno
4.7.2022springrova anezka komando wolf nova paka KIDS I D08-09 uhrazeno
25.8.2022Šrámek Vojtěch TJ Sokol Horní Branná KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.8.2022Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
3.8.2022Štemberová Elen KIDS II D10-11 uhrazeno
9.1.2022Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.1.2022Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
19.8.2022Štorkán Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.7.2022Strakošová Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
25.8.2022Štrobl Mikuláš KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.7.2022Suková Rozalie Lyžařský klub Dolní Branná KIDS I D08-09 uhrazeno
25.8.2022Svačina Tomáš TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
25.8.2022Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.7.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
16.8.2022Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
24.8.2022Toboříková Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.7.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2022Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
22.8.2022Vágner Rostislav KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.8.2022Vágner Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.8.2022Valíček Lukáš hanusovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.7.2022Vaněk Lubor Cykloklub Jičín FAM FAM uhrazeno
5.7.2022Vaněk Matěj Cykloklub Jičín KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.8.2022Vaníčková Zuzka LS Dolní Branná KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2022Vavrova Melanie KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2022Včelař Miroslav Zelený Žáby KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.8.2022Věchet Lukáš Bakako Nová Paka KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.8.2022Veselý Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.1.2022Větrovská Gabinka FAM FAM uhrazeno
31.1.2022Větrovská Zuzanka KIDS I D08-09 uhrazeno
16.8.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.8.2022Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2022Vlková Karolína #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2022Vlková Justýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2022Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.8.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.8.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.8.2022Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
19.8.2022Vrbova Elena KIDS II D10-11 uhrazeno
26.7.2022Vykoukal Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.8.2022Vyvialová Tereza KIDS II D12-13 uhrazeno
17.8.2022Wdówka Tobias wdowka KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.8.2022Wdówková Adriana wdowka KIDS I D06-07 uhrazeno
24.8.2022Zahradník Vavřinec Bacha brácha KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.8.2022Zahradník Jonáš Bacha brácha KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.8.2022Zahradník Martin Bacha brácha KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.8.2022Zálaba Maxim KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.8.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.8.2022Zeman Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.8.2022Zich Marek Lužany KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.8.2022Zichová Terezie Lužany KIDS II D12-13 uhrazeno