Startovní listina GLADIATOR RACE NOVÁ PAKA - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN32
RACERACE8
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
M40-49Muži 40 - 49 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
M50-99Muži 50 a více let2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
Z50-99Ženy 50 a více let2
M30-39Muži 30 - 39 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
M18-29Muži 18 - 29 let2
M50-99Muži 50 a více let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
M30-39Muži 30 - 39 let1
Celkem přihlášených40

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
30.6.2022Blatová Kristýna OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.6.2022Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z30-39 uhrazeno
1.2.2022Dolák Martin OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2022Fifka Martin OPEN M18-29 nezaplaceno
29.11.2021Gottvaldová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
27.6.2022Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 nezaplaceno
27.6.2022Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
28.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
2.1.2022Kalmar Vojtech OPEN M50-99 uhrazeno
2.1.2022Kalmárová Romana OPEN Z50-99 uhrazeno
2.1.2022Kalmárová Žaneta OPEN Z18-29 uhrazeno
4.4.2022Koníčková Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Konszká Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Fafejtová Kateřina
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
23.6.2022Novotková Kateřina Dolní Sytová OPEN Z30-39 uhrazeno
12.5.2022Peterková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 nezaplaceno
10.5.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE MIX uhrazeno
Tým: ND Crew↳ Housková Natálie
26.6.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 nezaplaceno
28.12.2021Sakáč Ondřej TJ Harant Pecka OPEN MIX uhrazeno
Tým: TJ Harant Pecka↳ Zahradníková VeronikaTJ Harant Pecka
3.4.2022Šeda Radek Tabata :-) OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tabata↳ Jahodová JanaTabata :-)
30.6.2022Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
30.6.2022Souček Šimon Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2021Špínová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Štěpánková Linda Lili STG Česká Třebová OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.6.2022Szilvásiová Jana OPEN Z50-99 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
13.6.2022Wieserová Gabriela Klub biatlonu Roškopov OPEN Z40-49 uhrazeno
29.6.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 nezaplaceno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno