Startovní listina GLADIATOR RACE HARRACHOV - MAXIMUS

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN64
RACERACE43
FUNFUN2
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let17
M30-39Muži 30 - 39 let15
M18-29Muži 18 - 29 let12
M30-39Muži 30 - 39 let11
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
M18-29Muži 18 - 29 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
M40-49Muži 40 - 49 let4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
M50-99Muži 50 a více let3
M50-99Muži 50 a více let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
FUNFUN2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených109

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.12.2021Antoš Karel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2022Bartekova Iveta OPEN Z30-39 uhrazeno
21.6.2022Bartels Andy No_Burpees OPEN M30-39 nezaplaceno
6.4.2022Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
29.12.2021Buben Václav Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2022Bubeník Marcel Funkční trénink Milovice - FTM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021De Bolle Seth CRTC OPEN M40-49 uhrazeno
16.1.2022Dibelka Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
7.5.2022Dresler Patrik Nevydechnem RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2021Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
30.3.2022Fišar Jan STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
9.2.2022Flossler Jaromír Extra Brno RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2022Giese Dominik OPEN M30-39 uhrazeno
30.4.2022Harmata Michal OPEN JM13-17 uhrazeno
30.4.2022Harmata Peter OPEN M40-49 uhrazeno
16.4.2022Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
11.12.2021Herrmann Rigo Joy-Fighters OPEN M40-49 uhrazeno
30.12.2021Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
19.6.2022Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2022Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
7.6.2022Hofmanová Lucka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
5.6.2022Hollý Martn OPEN M30-39 uhrazeno
6.6.2022Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
9.5.2022Hryciv Nazar OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Illéš Martin Spartan Patriot Team Slovakia RACE MIX uhrazeno
Tým: Čučoriedka a zemiačik↳ Balogová BarboraBiatlon ŠK Prešov
15.4.2022Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2021Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
30.12.2021Janota Martin FUN FUN uhrazeno
10.6.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
28.2.2022Juppová Dagmar RACE Z50-99 uhrazeno
28.2.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
5.6.2022Kadlečík Milan OPEN M30-39 uhrazeno
9.12.2021Kalousek Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
21.6.2022Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
20.4.2022Kmeťo Kamil RACE M30-39 uhrazeno
16.6.2022Kobr Vojtěch Barbarian Extreme Team RACE M18-29 nezaplaceno
21.11.2021Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
15.6.2022Krajňák Josef OCR Citice OPEN MIX uhrazeno
Tým: BUĎ DOBREJ↳ Bártová MiroslavaOCR Citice
30.5.2022Kruijsse Remy OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
13.6.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2022Lesňák Tomáš TomRace 13 RACE M30-39 uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
9.6.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2022Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
8.6.2022Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
8.6.2022Medžibrický Jozef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
8.6.2022Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Sweaty beavers↳ Machač LukášPredator Workout Děčín
30.3.2022Mol Matúš OPEN M18-29 uhrazeno
1.6.2022Nowak Lukasz RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2022Ouředník Vít OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2021Palla Lubomír #stghavirov OPEN M30-39 uhrazeno
19.6.2022Pavlíková Petra Predator workout Brno RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
30.4.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
11.1.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
6.3.2022Polach Marian Zatoulaný Trosečník OPEN M30-39 uhrazeno
7.5.2022Poselt Miroslav Nevydechnem RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2021Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
28.2.2022Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
18.2.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
19.6.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
31.12.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.6.2022Rosa Petr OPEN M18-29 uhrazeno
20.6.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
20.6.2022Roth Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2022Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
8.2.2022Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
3.2.2022Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
7.6.2022Saxová Charlotta Veterán PČR OPEN Z50-99 uhrazeno
23.6.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
11.6.2022Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
17.6.2022Šnejdarová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
1.4.2022Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
20.6.2022Šourek David OPEN M40-49 uhrazeno
21.4.2022Stárek Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
21.6.2022Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
30.3.2022Tecl Jan STG Opava OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
31.5.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.2.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
13.2.2022Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
22.4.2022Tychtlová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
21.6.2022Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
26.4.2022Valtr Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
3.6.2022Viborg Christensen Brian RACE M50-99 uhrazeno
6.6.2022Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
29.5.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.3.2022Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Vlček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
17.3.2022Wagnitz Mario Joy-Fighters OPEN M50-99 uhrazeno
23.6.2022Ypsilanti Alexander OPEN M50-99 nezaplaceno
31.5.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM