Startovní listina GLADIATOR RACE PÍSNÍK MAROKÁNKA - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN162
RACERACE33
FUNFUN12
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let32
M30-39Muži 30 - 39 let28
Z30-39Ženy 30 - 39 let23
Z40-49Ženy 40 - 49 let17
M18-29Muži 18 - 29 let13
Z18-29Ženy 18 - 29 let12
FUNFUN12
TTým (čtyřčlenný)12
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
M30-39Muži 30 - 39 let7
M18-29Muži 18 - 29 let6
Z50-99Ženy 50 a více let 4
M40-49Muži 40 - 49 let4
M50-99Muži 50 a více let 4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
M50-99Muži 50 a více let1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených207

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.5.2022 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s RACE JZ13-17 uhrazeno
21.6.2022Antlová Anna Výzva 21 dní OPEN Z30-39 uhrazeno
17.6.2022Augusta David FUN FUN uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
28.6.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.6.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Brožek Radovan OPEN M30-39 uhrazeno
1.3.2022Brtnová Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
12.4.2022Bryčka Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Andělé↳ Bařtipánová NikolaAndělé
31.12.2021Bureš Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Burešová Jaroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
31.5.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
8.3.2022Čepička Petr OPEN M30-39 uhrazeno
12.6.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Češka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Cetkovská Olga CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN Z40-49 uhrazeno
1.6.2022Chmelíková Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
9.6.2022Číhal Lukáš FUN FUN uhrazeno
9.6.2022Číhalová Petra FUN FUN uhrazeno
31.3.2022Dalecká Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
25.1.2022Delsart Petr OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
18.1.2022Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Dolák Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2022Dušková Tereza OPEN Z40-49 uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
31.12.2021Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Fafejtová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.3.2022Fibír Matouš RACE M18-29 uhrazeno
21.6.2022Frýdlová Iva Výzva 21 OPEN Z40-49 uhrazeno
16.6.2022Fuka Ondřej Legaci OPEN M18-29 uhrazeno
16.6.2022Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
28.1.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Super čtyřka↳ Benda Stanislav
↳ Bendová Natálie
neobsazeno
31.1.2022glos petr -6105- OPEN M40-49 uhrazeno
23.4.2022Hájek Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
5.1.2022Halířová Jitka OPEN Z30-39 uhrazeno
2.7.2022Handl Michal FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
22.4.2022Hašlová Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
29.6.2022Hencl Michal CarTec Liberec OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2021Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.11.2021Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hořejší Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: norek a opiceneobsazeno
21.6.2022Hrubá Hana Výzva 21 dní OPEN Z50-99 uhrazeno
19.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
9.6.2022Hurich Alexej Legaci OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Husták Tomáš Buřtíci Jihlava OPEN T uhrazeno
Tým: LáToVenOlíneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
29.11.2021Ivančaková Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
15.12.2021Jakeš Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
11.4.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
28.6.2022Jandová Jaroslava OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2021Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
30.12.2021Janota Martin FUN FUN uhrazeno
11.4.2022Janušková Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
23.12.2021Jech Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jechovi neobsazeno
31.12.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
30.11.2021Jeneš David OPEN M18-29 uhrazeno
30.5.2022Jeřábek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
11.4.2022Jeřábek Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mistři badmintonu↳ Zoubková Tereza
30.11.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
27.4.2022Jindra Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
23.2.2022Jiřičková Anna Vesnické běhny OPEN Z18-29 uhrazeno
28.2.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2022Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
2.1.2022Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
29.6.2022Kafka Zbyněk CarTec Liberec OPEN M18-29 uhrazeno
28.6.2022Kasman Ondřej OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
10.5.2022Kokrda Adam GJKT RACE JM13-17 uhrazeno
21.6.2022Koleňáková Miriam Výzva 21 dní OPEN Z50-99 uhrazeno
31.5.2022Komůrková Adéla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
28.6.2022Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
17.1.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Krutil Pavel Cave Hunters OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
21.6.2022Kubrová Naděžda Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
14.1.2022Landovská Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
31.3.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2022Lavička Karel LATES team FUN FUN uhrazeno
9.4.2022Linhart Jakub Colliery CrossFit Olomouc OPEN M40-49 uhrazeno
9.4.2022Linhartová Nela Colliery CrossFit Olomouc OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
11.4.2022Mach Vladimír OPEN M40-49 uhrazeno
30.1.2022Machač Pavel FUN FUN uhrazeno
2.7.2022Maleček Jan Saunička OPEN M40-49 nezaplaceno
12.2.2022Manfredi Brenda OPEN Z40-49 uhrazeno
26.5.2022Mareš Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
24.6.2022Martinec Jan OPEN M30-39 uhrazeno
26.1.2022Michalego Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Modrý Václav SDH Račice OPEN M40-49 uhrazeno
19.5.2022Mojdl Karel RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2022Mrázek Michal RACE M30-39 nezaplaceno
28.2.2022Mrázek Bárt x OPEN M18-29 uhrazeno
20.2.2022Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Mynarčík Jakub Team Kub OPEN M30-39 uhrazeno
28.6.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
20.2.2022Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2022Obrdlík Ondřej FUN FUN uhrazeno
17.6.2022Ondříček Jan FUN FUN uhrazeno
17.6.2022Ondříčková Michaela FUN FUN uhrazeno
8.4.2022Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Palla Lubomír #stghavirov OPEN M30-39 uhrazeno
1.7.2022Pavlica Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.6.2022Pavlíková Jana Výzva 21 dní OPEN Z50-99 uhrazeno
25.5.2022Pešout Jakub RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 nezaplaceno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
26.5.2022Polák Radek OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Pospíšil Eathan CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN JM13-17 uhrazeno
31.5.2022Pospíšilová Markéta CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
6.12.2021Preclíková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
20.6.2022Přichystalová Eliška OPEN T uhrazeno
Tým: Crossfiťáci↳ Kučera PetrCrossfiťáci
↳ Najmanová AdélaCrossfiťáci
↳ Sachs AlexanderCrossfiťáci
24.5.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
31.3.2022Profous Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: wildfire↳ Dizonová Adelaida
21.6.2022Prokopová Kristýna Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
31.3.2022Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
30.3.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
27.3.2022Pullmanová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
26.2.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
30.11.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
26.6.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 nezaplaceno
31.5.2022Řezníček Martin CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN M30-39 uhrazeno
28.4.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
27.12.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
30.12.2021Šafránková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
16.6.2022Samohýl Jan Legaci OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
27.6.2022šandrik Marek OPEN M40-49 nezaplaceno
27.3.2022Šarapatková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
15.6.2022Šatná Pavla EXTREME DOG RACE TEAM RACE Z40-49 uhrazeno
26.11.2021Šebestík Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
24.6.2022Sejkora Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
13.1.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
29.4.2022Šenfeldová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
18.6.2022Šimko Jan OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
1.2.2022Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Šmehlíková Jana Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
11.5.2022Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
18.6.2022Špác Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2022Špalková Jitka Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
20.2.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
23.11.2021Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z30-39 uhrazeno
18.2.2022Šponiar Michal OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2022Šponiarová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
21.6.2022Studňařová Lenka Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
28.3.2022Švadlenová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
10.6.2022Tůma Tomáš FUN FUN uhrazeno
28.6.2022Ulrich Josef Králíky OPEN M30-39 nezaplaceno
31.5.2022Vachutová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
28.3.2022Valenta Tadeáš Vysočina Gladiators OPEN JM13-17 uhrazeno
17.6.2022Valeš Vladislav FUN FUN uhrazeno
31.5.2022Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
25.11.2021Vaněk Libor OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2021Vatrt Vilem Quadient OPEN M40-49 uhrazeno
27.2.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
22.11.2021Vokurka Michal OPEN M18-29 uhrazeno
27.6.2022Vondruška Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2022Vykysalá Nikola Nikolka&Ondrášek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nikolka&Ondrášek↳ Šebestík OndřejNikolka&Ondrášek
27.6.2022Zajíček Tomáš Saunicka Orlice OPEN M50-99 uhrazeno
19.5.2022Zbudil Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
12.6.2022Zelená Kateřina CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
20.1.2022Zeman Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Zimmermannová Jana Výzva 21 dní OPEN Z30-39 uhrazeno