Startovní listina GLADIATOR RACE PÍSNÍK MAROKÁNKA - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II207
KIDS IKIDS I121
FAMFAM64
Kategorie
FAMFAMILY64
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 50
CH08-09Chlapci 8 - 9 let47
D12-13Dívky 12 - 13 let 47
D10-11Dívky 10 - 11 let 45
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 40
D08-09Dívky 8 - 9 let38
CH06-07Chlapci 6 - 7 let21
CH14-15Chlapci 14 - 15 let15
D06-07Dívky 6 - 7 let15
D14-15Dívky 14 - 15 let 10
Celkem přihlášených392

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
2.9.2022Ambrus Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.8.2022Auersvaldová Agáta KIDS II D10-11 uhrazeno
19.11.2021Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.9.2022Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
14.8.2022Bartošová Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
31.12.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS II D10-11 uhrazeno
13.8.2022Bastlová Gabriela KIDS II D10-11 uhrazeno
13.8.2022Bastlová Zuzana KIDS II D12-13 uhrazeno
11.9.2022Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D12-13 uhrazeno
30.8.2022Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.6.2022Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.6.2022Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.8.2022Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.8.2022Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
18.9.2022Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
21.9.2022Beneš Bastien JEDNIČKY KIDS II CH10-11 nezaplaceno
27.8.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.8.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.9.2022Benešová Denisa Dobruška.net KIDS II D12-13 nezaplaceno
20.9.2022Beranová Veronika Nové Lesy KIDS I D08-09 uhrazeno
19.9.2022Beranová Anna Sokol Dolní Brusnice KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2022Berglová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2022Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
19.9.2022Bohatá Eliška GLADIATORRACETEAM Trutnov KIDS II D10-11 uhrazeno
15.9.2022Brádle Tomáš Brádlíci FAM FAM uhrazeno
18.9.2022Branda Filip FAM FAM uhrazeno
18.9.2022Branda David FAM FAM uhrazeno
22.9.2022Brandejsová Johanka FAM FAM uhrazeno
22.9.2022Březina Jaroslav Ondřej KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2022Brynda Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.9.2022Bubeník Vratislav Funkční trénink Milovice - FTM FAM FAM uhrazeno
17.9.2022Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
16.9.2022Buryán Filípek OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
31.8.2022Buryán Pepíček OCR Čelákovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.3.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
27.3.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
27.8.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.8.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
4.9.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.7.2022Černý Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.8.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.9.2022Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2022Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.9.2022Čiháková Natálie Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2022Číhal Jonáš FAM FAM uhrazeno
9.6.2022Číhal Mikuláš FAM FAM uhrazeno
21.9.2022Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.9.2022Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.8.2022Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
18.9.2022Čmelík Lukáš Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.9.2022Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
5.9.2022Čopian Vilém OWO Tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.9.2022Čopian Vojtěch OWO Tým KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2022Čtvrtečka Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.8.2022Dalecký Matěj GR kids FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Daudová Tereza KIDS II D14-15 uhrazeno
18.9.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2022Dědek Šimon Capoeira KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2022Dědkova Sára KIDS I D06-07 uhrazeno
17.9.2022Dlabal Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.9.2022Dlesková Ivana KIDS II D12-13 uhrazeno
4.9.2022Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
14.2.2022Doubrava Ondřej KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.9.2022Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.9.2022Drozda Šimon FAM FAM uhrazeno
13.8.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
28.8.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
12.9.2022Dušek Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.5.2022Dusilová Adriana KIDS II D12-13 uhrazeno
29.8.2022Dvořák Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.9.2022Dvořáková Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
6.8.2022Ferbar David KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.9.2022Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
28.8.2022Flek Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.9.2022Flekačová Amálie FK Pardubice KIDS II D10-11 uhrazeno
28.8.2022Fleková Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
28.8.2022Fleková Eliška KIDS II D12-13 uhrazeno
31.8.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.8.2022Frisová Lucie Frisaci KIDS I D08-09 uhrazeno
11.9.2022Frnka Jiří Drým tým KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.9.2022Frnka David Drým tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.9.2022Gdovinová Emílie KIDS II D12-13 nezaplaceno
4.5.2022Gerhartová Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
17.12.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2022Gloser Matouš STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
29.8.2022Hájek Jiří OCR Čelákovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2022Háková Zuzana Sokol Studenec KIDS II D10-11 uhrazeno
22.9.2022Háková Barbora Sokol Studenec KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2022Háková Johana Sokol Studenec KIDS II D10-11 uhrazeno
27.8.2022Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
15.12.2021Hálová Anna FAM FAM uhrazeno
14.9.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
29.12.2021Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2022Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
29.12.2021Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2022Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
4.9.2022Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
18.9.2022Hebr Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.3.2022Hedrlín Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.3.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.7.2022Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
21.9.2022Hendrych Eduard KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.9.2022Herman Miroslav #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Herman Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.8.2022Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
25.8.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
6.7.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
18.9.2022Hruban Jan VOJTĚCH KOLA HOLICE KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.9.2022Hrůza Sebastian KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.9.2022Hudáček Josef CrossfitJD Rýmařov, z. s KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2022Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D12-13 uhrazeno
20.9.2022Hypská Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2022Hypský Tomáš FAM FAM uhrazeno
5.9.2022Jakl Šimon KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2022Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.9.2022Janda Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2022Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
14.9.2022Janoušek Ondřej Danick FAM FAM uhrazeno
14.9.2022Janoušek Daniel Nicolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2022Janoušková Nicol Valerie KIDS I D06-07 uhrazeno
18.9.2022Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.9.2022Jansa Matthias FAM FAM uhrazeno
15.9.2022Jelínek Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.9.2022Jelínková Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
25.3.2022Jindřišek Tomáš TJ Staré Město FAM FAM uhrazeno
25.3.2022Jindřišek David TJ Staré Město KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.9.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II D12-13 uhrazeno
30.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.9.2022Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.9.2022Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
8.9.2022Karpíškova Lenka KIDS II D10-11 uhrazeno
7.9.2022Karpíšková Libuše KIDS II D12-13 uhrazeno
31.12.2021Kašparová Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
21.9.2022Kašuba Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2022Kimasa Sean KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
24.8.2022Klimentova Zuzana RIS KIDS II D14-15 uhrazeno
22.9.2022Klouzová Kamila KIDS II D12-13 uhrazeno
21.9.2022Knížková Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
20.8.2022Kochová Radka KIDS II D12-13 uhrazeno
19.3.2022Kočí Antonín #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2022Koláčková Klára KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.9.2022Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS II D12-13 uhrazeno
20.9.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.9.2022Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II D10-11 uhrazeno
16.9.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.9.2022Kotálová Sára Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
19.9.2022Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 uhrazeno
7.9.2022Kovářová Sára KIDS II D12-13 uhrazeno
20.9.2022Krátký Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.9.2022Krausová Rebeka KIDS I D08-09 uhrazeno
19.9.2022Křížová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
19.9.2022Křížová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
8.8.2022Kröner Tomáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.6.2022Kubín Jan TJ Tanvald KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.6.2022Kubín Ota TJ Tanvald KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.8.2022Kučerová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2022Kuckir Adámek FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Kuckir Jenda FAM FAM uhrazeno
21.9.2022Kudrova Kateřina KIDS II D10-11 uhrazeno
9.9.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.9.2022Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.9.2022Kulihová Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
19.9.2022Kulihová Adela KIDS I D08-09 uhrazeno
11.9.2022Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II D12-13 uhrazeno
23.6.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.6.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.6.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2022Kvaček Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.6.2022Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
6.9.2022Ladman Nikolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.4.2022Lanc Kryštof Kids GRTS Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.6.2022Lavičková Karolína LATES team FAM FAM uhrazeno
13.9.2022Linková Andrea FK Litol KIDS II D10-11 uhrazeno
5.9.2022Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.9.2022Lorenc Jan Maxmilián BIGGUS TEAM FAM FAM uhrazeno
19.9.2022Lorenc Martin František BIGGUS TEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2022Lorencová Adéla KIDS I D08-09 uhrazeno
19.9.2022Lorencová Nicol Kristýna BIGGUS TEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
21.9.2022Luňák Sam FAM FAM nezaplaceno
14.9.2022Macák David KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.9.2022Machník Jan Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.9.2022Machník Jakub Gladiator Kids Hradec Králové KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.9.2022Mahlová Vendula Olešinky KIDS II D10-11 uhrazeno
10.9.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.9.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
22.8.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.8.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2022Malimánek Denis STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
3.9.2022Malimánková Sára STG Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
18.9.2022Mánek Filip GR KIDS Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2022Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
17.9.2022Marhanová Justýna STG KUTNÁ HORA KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2022Maršounová Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
20.9.2022Mašín Denis Lagunino KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.8.2022Matlach Matyáš Panther Gym Čakovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.8.2022Matlachová Markéta Panther Gym Čakovice FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
18.9.2022Matyášová Jolana KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2022Maxa Simon KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.9.2022Maxa Viktor KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.9.2022Meliš Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2022Menclova Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
18.9.2022Mikešová Magdaléna KIDS I D06-07 uhrazeno
17.9.2022Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.8.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.9.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
31.12.2021Modrá Magdalena SDH Račice KIDS II D10-11 uhrazeno
31.12.2021Modrý Vaclav SDH Račice KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.9.2022Morin Norinka KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2022Moupic Maxim #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
4.9.2022Mrkos Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
18.9.2022Mrkva Ondřej Drým tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2022Müller Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.9.2022Nečasová Šárka KIDS I D06-07 uhrazeno
11.9.2022Nečasová Zuzana KIDS I D08-09 nezaplaceno
18.9.2022Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.9.2022Neugebauer Richard Altus Pons KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2022Neugebauer Patrik Altus Pons KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.9.2022Neugebauerová Eliška Altus Pons KIDS II D10-11 uhrazeno
22.8.2022Nikl Daniel Niklíci FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Nosiánová Magdaléna Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
27.8.2022Novotná Veronika LS Dolní Branná KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2022Novotná Nela FAM FAM uhrazeno
15.9.2022Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
2.9.2022Novotná Josefína Shybuj.cz KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2022Novotný Bartoloměj FAM FAM uhrazeno
2.9.2022Novotný Mikeš Shybuj.cz KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.8.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2022Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.6.2022Ondříček Dominik FAM FAM uhrazeno
17.6.2022Ondříčková Patricie FAM FAM uhrazeno
5.9.2022Otčenášek Šimon KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.9.2022Pacholík Max KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.4.2022Pacolová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2022Palascak Matúš Fitness by Vera FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.9.2022Paroulek Čeněk KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.9.2022Paroulek Alex KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.4.2022Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
3.9.2022Pavlíková Michaela KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2022Pavlová Kristýna Krakenov KIDS II D10-11 uhrazeno
17.8.2022Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.8.2022Peroutková Barbora STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
4.9.2022Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.8.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.9.2022Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
16.8.2022Picková Rebeka Sokol Hradec Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
11.8.2022Pittner Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.8.2022Pittnerová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2022Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
18.9.2022Podlezl Jasmína FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Podstata Oskar KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.9.2022Pokorná Jana KK Beringin KIDS I D06-07 uhrazeno
11.9.2022Pokorný František KK Beringin KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.9.2022Pokorný Antonín KK Beringin KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2022Pospíšil Matěj Olympia Spartan Training KH KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.9.2022Pospíšil Matyáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2022Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2022Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
31.8.2022Pospíšilová Tereza Olympia Spartan Training KH KIDS I D08-09 uhrazeno
19.9.2022Pospíšilová Markéta TJ SOKOL HK KIDS II D12-13 uhrazeno
4.9.2022Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
6.9.2022Přibilová Josefína KIDS II D10-11 uhrazeno
9.8.2022Ratkoš Tobiáš STERA 3000 KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2022Regner Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2022Regner Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.9.2022Řeháček Daniel GOGO team KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.9.2022Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
21.9.2022Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
16.9.2022Rejlková Sára KIDS II D14-15 uhrazeno
30.7.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.3.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2022Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
28.3.2022Renská Adéla BKN KIDS II D12-13 uhrazeno
28.3.2022Renský Matěj BKN KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.9.2022Rieger Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2022Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.9.2022Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
26.5.2022Rozdolská Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
20.9.2022Rychlovská Eva FAM FAM uhrazeno
6.9.2022Ryšánek Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2022Ryšánková Amélie FAM FAM uhrazeno
15.9.2022Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.7.2022Šafránková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
20.7.2022Šafránková Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
27.6.2022Šandrik Marek KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.6.2022Šandriková Viktorie KIDS I D08-09 uhrazeno
13.8.2022Šára David KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.8.2022Šárová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2022ŠAŠEK VIKTOR #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.9.2022Sasínová Kamila KIDS II D12-13 uhrazeno
25.12.2021Šatný Michal EXTREME DOG RACE TEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.7.2022Sedlmeier Vojta Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.7.2022Sedlmeier Kryštof Čakovice KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.9.2022Sedlmeier Jakub Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.9.2022Sedlmeier Matyáš Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2022Šerejch Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.8.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.9.2022Šimková Sára KIDS II D12-13 uhrazeno
21.9.2022Šimonka Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2022Šindelářová Nikol KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2022Skalská Magdaléna FAM FAM uhrazeno
21.9.2022Skalský Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.9.2022Sklenářová Sofie KIDS I D06-07 uhrazeno
5.9.2022Slánský Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.9.2022Slánský Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.9.2022Smutny Dominik FAM FAM uhrazeno
22.9.2022Šnajdrová Lucie KIDS II D14-15 uhrazeno
13.9.2022Šonská Amálka Varovi legie KIDS II D12-13 uhrazeno
13.9.2022Šonský Matěj Varovi legie KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.2.2022Šponiar Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2022Staněk Samuel FAM FAM nezaplaceno
22.9.2022Staněk Daniel FAM FAM nezaplaceno
20.8.2022Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.12.2021Stejskal František KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.12.2021Stejskalová Marika KIDS II D12-13 uhrazeno
15.8.2022Štengl Filip FAM FAM uhrazeno
8.4.2022Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.3.2022Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
29.8.2022Stránský Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.8.2022Stránský Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.8.2022Štrobl Mikuláš KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.9.2022Šujanova Ema KIDS II D10-11 uhrazeno
28.8.2022Suk David KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.8.2022Suk Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.8.2022Suková Rozalie Lyžařský klub Dolní Branná KIDS I D08-09 uhrazeno
22.9.2022Šulc Nikolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2022Šulc Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.9.2022Sůra Milan KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2022Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2022Svačina Tomáš TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
14.8.2022Svacinka Vit FAM FAM uhrazeno
15.8.2022Svatoš Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.8.2022Svatoš Pavel KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.8.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.7.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
18.9.2022Švorbová Melánie Kolín KIDS II D12-13 uhrazeno
18.9.2022Švorbová Magdaléna KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2022Sýkora Tomáš SDH Dlouhé KIDS II D10-11 uhrazeno
19.9.2022Tesaříková Šárka HB SKI TEAM/Záhrobský Racing KIDS II D10-11 uhrazeno
28.8.2022Toboříková Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2022Tomeš Tadeáš FAM FAM uhrazeno
23.8.2022Tomešová Nikola FAM FAM uhrazeno
9.9.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
7.8.2022Turynková Sára KIDS II D12-13 uhrazeno
8.9.2022Tyrner Maxmilián SKI RUN ČAKOVICE KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.9.2022Tyrner Viliam SKI RUN ČAKOVICE KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.9.2022Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
11.8.2022Valentová Aneta FAM FAM uhrazeno
16.9.2022Valíček Lukáš hanusovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.9.2022Váňa Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.9.2022Vaníčková Zuzka Dolní Branná KIDS II D12-13 uhrazeno
16.9.2022Velčev Alex KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2022Vidlák Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2022Vidlák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.9.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
19.9.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.9.2022Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.9.2022Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
10.9.2022Vojtková Berenika FAM FAM uhrazeno
5.9.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.8.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2022Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
26.8.2022Voženílek Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.8.2022Vyvialová Tereza KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2022Welsch Patrik FAM FAM uhrazeno
17.8.2022Zahradník Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2022Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS II D12-13 uhrazeno
3.9.2022Zaoralová Amálie KIDS I D06-07 uhrazeno
28.8.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.9.2022Zbranek Mikuláš KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.9.2022Zbranková Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
16.8.2022Ždímal Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.8.2022Ždímal Hynek KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.8.2022Zeman Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.8.2022Zeman Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.9.2022Žilková Tereza STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2022Zišková Tereza FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Zmeková Karolína Klub biatlonu Roškopov KIDS II D10-11 uhrazeno
19.9.2022Zmeková Róza Klub biatlonu Roškopov FAM FAM uhrazeno