Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN686
RACERACE202
FUNFUN58
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let126
M18-29Muži 18 - 29 let98
M40-49Muži 40 - 49 let91
TTým (čtyřčlenný)91
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)71
Z18-29Ženy 18 - 29 let62
FUNFUN58
Z30-39Ženy 30 - 39 let58
M30-39Muži 30 - 39 let48
Z40-49Ženy 40 a 49 let42
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)34
M40-49Muži 40 - 49 let30
M18-29Muži 18 - 29 let29
M50-99Muži 50 a více let23
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let13
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let12
Z30-39Ženy 30 - 39 let12
Z18-29Ženy 18 - 29 let11
JM13-17Junioři 13 - 17 let10
M50-99Muži 50 a více let9
JM13-17Junioři 13 - 17 let8
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
Z50-99Ženy 50 a více let4
Celkem přihlášených946

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
7.10.2022Adámek Jaromír Fénix Plzeň RACE MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň↳ Adámková LucieFenix Plzeň
19.8.2022Adámková Petra FUN FUN uhrazeno
17.7.2022Adamova Irina OPEN Z30-39 uhrazeno
21.8.2022Adamski Janusz VO2max Racing Team OPEN M50-99 uhrazeno
Tým: VO2max Racing Teamneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
29.8.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
31.8.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z18-29 uhrazeno
10.10.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
28.7.2022Antonovič Lukáš OCR MAŠINA KADAŇ OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2021Antoš Karel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
16.5.2022Anzari Mikoláš RACE MIX uhrazeno
Tým: Mikeška↳ Chrásková Anežka
31.1.2022Apeltauer Martin FUN FUN uhrazeno
16.9.2022Bába Marek #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rychlej kotel↳ Kovaříková GabrielaUniverzita Karlova - Farmaceutická fakulta
28.6.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
23.12.2021Bachura Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Balcar Filip RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2022Balcar Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.7.2022Bali-Hudáková Miriam Sport Team Bratislava OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2022Balšánek Vojtěch OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Balvín Jan MIXER OPEN T uhrazeno
Tým: MIXXER↳ Balvín Vojtěch
↳ Kiszová Sandra
↳ Brejník Tomáš
22.9.2022Bankauskas Miroslav MXRP OPEN M18-29 uhrazeno
28.9.2022Baroš Filip STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Bárta Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bartovci↳ Bártová Eva
13.10.2022Bartekova Iveta OPEN Z30-39 uhrazeno
21.4.2022Bartošíková Zuzana Barti OPEN MIX uhrazeno
Tým: Barti↳ Bartošík JiříBarti
21.3.2022Bartošová Simona OPEN Z18-29 uhrazeno
22.8.2022Barvič Michal STG Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2022Bašek Karel OPEN M18-29 uhrazeno
29.9.2022Baťcha Lukáš Panther Gym Čakovice OPEN M18-29 uhrazeno
1.9.2022Baudyš Jan OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Bečan Jiří RACE M50-99 uhrazeno
11.10.2022Bečan Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
12.10.2022Bečka Václav OPEN M30-39 uhrazeno
28.6.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.6.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2022Bělotová Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: PaBěMaBě↳ Bělota Patrik
10.10.2022Bendová Irena Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
26.9.2022benes Jiří OPEN M50-99 uhrazeno
28.9.2022Beneš Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2022Beran Jaromír RACE M18-29 uhrazeno
3.6.2022Beran Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
9.10.2022Beránek Jindřich EXTRA Brno OPEN M40-49 uhrazeno
5.9.2022Beranová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Beranová Rozalie RACE Z18-29 uhrazeno
12.10.2022Bernard Marek OPEN M18-29 uhrazeno
3.10.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
13.10.2022Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2022Bílek Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.10.2022Bischofová Viktorie OPEN Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Biskup Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2022Blahák David VO2max Racing Team OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Bláhová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2022Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
4.9.2022Blín Matyáš OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2022Bočková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
27.6.2022Böhm Ondřej čvacht OPEN M40-49 uhrazeno
6.10.2022Bolardtová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Boř David OPEN M40-49 uhrazeno
8.1.2022Borak Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2022Borecká Monika FUN FUN uhrazeno
29.12.2021Botto Ilario OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2022Boucník Jan OPEN M18-29 uhrazeno
22.2.2022Bous František OPEN M18-29 uhrazeno
6.10.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
31.8.2022Brabec Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
29.9.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Brokeš Jan OPEN M18-29 uhrazeno
4.7.2022Brotánková Petra Rakety OPEN T uhrazeno
Tým: Rakety↳ Hájková VeronikaRakety
↳ Vnouček JiříRakety
↳ Sedláčková AlenaRakety
11.10.2022Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
13.8.2022Buben Václav Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
21.8.2022Búda Jan OPEN M30-39 uhrazeno
21.8.2022Búdová Miroslava FitMami OPEN Z18-29 uhrazeno
6.10.2022Burešová Kateřina OPEN T uhrazeno
Tým: Tak určitě↳ Simůnková Karolína
↳ Bureš Rostislav
↳ Fořt Daniel
20.9.2022Burianová Nicola OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Buryán Josef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2022Bysmak Ivan RACE M18-29 uhrazeno
6.5.2022Čálek Lukáš K.fitness Komárov OPEN M18-29 uhrazeno
28.9.2022Caletka Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Čáp Vojtěch RACE M40-49 uhrazeno
30.5.2022Čapek Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
18.3.2022Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
16.3.2022Čech Michal OPEN T uhrazeno
Tým: Torpéda↳ Tusjak Patrik
↳ Švarcová Natália
↳ Čech DanielTorpéda
12.9.2022Čechák Petr OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2022Čejchanová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
9.10.2022Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
10.10.2022Čerňanská Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
10.10.2022Čerňanský Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
8.1.2022Černíková Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2022Černíková Tereza FUN FUN nezaplaceno
12.10.2022Černý Radek OPEN M30-39 nezaplaceno
12.9.2022Černý Václav HLS Team Plzeň OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2022Černý Vít OPEN M18-29 uhrazeno
13.10.2022Černý Lukáš Gladiators Kralupy OPEN M18-29 uhrazeno
26.9.2022Červeňák Radim R&K Střechy RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2022Červenka Richard OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
28.8.2022Chalupa Kamil OPEN M40-49 uhrazeno
26.9.2022Chmelařová Nikola RACE MIX uhrazeno
Tým: Kaďáci↳ Kadrle Daniel
3.9.2022Chmielewski Tomasz VO2max Racing Team OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2022Chochola Adam STG Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2022Chocholová Adéla OCR KIDS Poděbrady RACE JZ13-17 uhrazeno
19.8.2022Chocová Lucie FUN FUN uhrazeno
10.10.2022Čížková Lucie OCR Hunters RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Hunters↳ Kudrna Miloš OCR Hunters
6.10.2022Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka RACE JZ13-17 uhrazeno
10.10.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 nezaplaceno
16.7.2022Čulík Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
5.10.2022Cupak Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
3.10.2022Cupal Jakub SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
20.8.2022Cupová Yveta OPEN Z30-39 uhrazeno
16.9.2022Danilák Michal OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Danyo Petr Vinaři OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Darebná Petra SKP Maják OPEN Z30-39 uhrazeno
13.10.2022De Bolle Laura CRTC OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.1.2022Delsart Petr OPEN M50-99 uhrazeno
8.10.2022Dingillo Beatrice OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.9.2022Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2022Dobeš David Ikea masters OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Dobrovolný Filip Blansko OPEN MIX uhrazeno
Tým: LuFi↳ Dobrovolná LucieBlansko
11.8.2022Dofek Denis OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Dostál Lubomír RACE M40-49 nezaplaceno
11.10.2022Dostál Jakub RACE M18-29 nezaplaceno
6.10.2022Dostálová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
15.12.2021Dragounová Zuzana hopity hop OPEN Z40-49 uhrazeno
25.9.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2022Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
11.10.2022Drda Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2022Dřízhal Václav OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2022Drobná Lenka Stg Česká Lípa FUN FUN uhrazeno
7.10.2022Drobný Milan STG Česká Lípa FUN FUN uhrazeno
9.10.2022Dudla Marianna FUN FUN nezaplaceno
11.10.2022Dudysová Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
3.10.2022Dufek Pavel Winners Znojmo RACE M40-49 uhrazeno
29.9.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2022Dvořák Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2022Dvořák Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
25.9.2022Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MiPa↳ Doleček Milan#GLADIATORRACETEAM
29.9.2022Dyntera Vojtěch FUN FUN uhrazeno
31.3.2022Dyolog Sergiy OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
5.10.2022Eisner Lukáš RACE JM13-17 uhrazeno
29.9.2022Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2022Erlec Ema FUN FUN uhrazeno
22.7.2022Erneková Andrea Sport Team Bratislava OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Exner František OPEN M18-29 uhrazeno
4.10.2022Fafejtová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
12.5.2022Fanizza Gianluca Accademia Karate Yoshitaka RACE M40-49 uhrazeno
9.10.2022Fantová Karolína Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 nezaplaceno
17.9.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE MIX uhrazeno
Tým: Fénix s Kladivem↳ Fenclová KateřinaHammer OCR Team
22.8.2022Feslová Aneta #kempkoruna OPEN Z18-29 uhrazeno
12.10.2022Fiala Lenka SRTG OPEN Z40-49 uhrazeno
14.9.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.7.2022Fichtova Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
5.10.2022Filip Tomáš Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE JM13-17 uhrazeno
10.10.2022Filip Martin Spartan Děčín-Sokol Maxičky RACE M40-49 uhrazeno
13.10.2022Filipová Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
10.10.2022Filipová Gabriela Spartan Děčín Sokol Maxičky RACE Z40-49 uhrazeno
30.9.2022Fišar Jan STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
26.9.2022Fišer David RACE M18-29 uhrazeno
22.9.2022Fitzová Petra Ficjánci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ficjánci↳ Stibůrek JanFicjánci
7.9.2022Fleischmann Martin OPEN M30-39 uhrazeno
26.8.2022Fortelka Jiří RACE M40-49 uhrazeno
12.9.2022Franc Daniel Superborci OPEN M40-49 uhrazeno
26.8.2022Františák Martin Valaši OPEN MIX uhrazeno
Tým: bungee tandem↳ Bůbelova Lucie
12.5.2022Fremut Martin OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2022Frolík Václav OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Fuksa Oldřich OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2022Galbavý Matěj STG České Budějovice OPEN M18-29 uhrazeno
23.12.2021Garcia Rivas Oscar OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2022Gargošová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Garmašev Roman RACE M30-39 uhrazeno
10.8.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2022Goma Oleksandra Ukraine team RACE JZ13-17 nezaplaceno
30.9.2022Gončar Filip X OPEN M18-29 uhrazeno
28.9.2022Grajciarová Denisa OPEN Z40-49 uhrazeno
21.5.2022Gréeová Alžběta Hot Dogs FUN FUN uhrazeno
22.7.2022Grossmann Peter Sport Team Bratislava OPEN M40-49 uhrazeno
28.7.2022Grulich Jaromír OPEN MIX uhrazeno
Tým: Napohodu↳ Špiříková Natálie
9.10.2022Gulykáš Libor Klub bodrých muzů OPEN M40-49 uhrazeno
7.10.2022Haider Karel FUN FUN uhrazeno
29.9.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
7.10.2022Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Jdem to zkusit!↳ Janoušek PetrFUBOteam
↳ Jakubovitsová AndreaFUBO
↳ Kolmistr Vojtěch Fubo
12.7.2022Hanák Michal Holy Spartans RACE M50-99 uhrazeno
11.10.2022Hanisch Petr OPEN M50-99 uhrazeno
30.9.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
22.8.2022Hanzelka Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2022Hanzlikova Klara RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2022Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE M50-99 uhrazeno
8.10.2022Hartová Jana Gladiátors Kralupy RACE MIX uhrazeno
Tým: My↳ Janoušek PetrGladiators
10.9.2022Hartvich Ivana PM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába neobsazeno
25.9.2022Haubert Jan OPEN M18-29 uhrazeno
24.4.2022Haugvicová Eliška OPEN T uhrazeno
Tým: aligátoři↳ Smutná Karolína
↳ Černý David
↳ Kouřimský Michal
11.10.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2022Havel Petr RACE M30-39 uhrazeno
20.6.2022Havlíček Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Havlová Tereza Predator Workout České Budějovice RACE Z30-39 uhrazeno
13.7.2022Hejla Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
30.9.2022Hejna Miroslav SRTG Praha OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
7.10.2022Herbstová Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
10.10.2022Hervertová Klára Edgar Power Team RACE MIX nezaplaceno
Tým: Pro radost:)↳ Kučera Dominik
26.9.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.9.2022Hlavatý Michal OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.10.2022Hlinka Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2022Hložková Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
13.10.2022Hlusicka Jan OPEN M30-39 nezaplaceno
11.10.2022Hnátek Patrik OCR ČELÁKOVICE OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Hnátková Petra OCR ČELÁKOVICE OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
11.8.2022Holcová Ili OPEN Z18-29 uhrazeno
12.10.2022Holek Kamil #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
6.10.2022Holovko Ihor OPEN M30-39 uhrazeno
9.9.2022Holub Zdeněk Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2022Holubík Jiří Superborci OPEN M40-49 uhrazeno
8.8.2022Hon Frantisek FUN FUN uhrazeno
19.9.2022Hons Vladislav VcV OPEN M30-39 uhrazeno
13.10.2022Honzák Petr OPEN M40-49 uhrazeno
21.8.2022Hora Michal OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Horáček Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: HoraBlack↳ Černá Mariana
10.10.2022Horáčková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.12.2021Horňáček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
1.9.2022Horníček Petr OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Hospodková Anna SDH Letňany RACE Z18-29 uhrazeno
18.1.2022Houba David OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Housková Natálie Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 nezaplaceno
13.10.2022Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M18-29 uhrazeno
30.8.2022Hromasová Magdaléna OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.8.2022Hrubá Kristýna Gladiators OPEN Z18-29 uhrazeno
25.9.2022Hrubá Kateřina FUN FUN uhrazeno
30.8.2022Hrubý Josef Gladiators OPEN M40-49 uhrazeno
19.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
1.9.2022Hubka David OPEN M18-29 uhrazeno
1.9.2022Hubka Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
1.9.2022Hubka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
1.9.2022Hubková Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Hudec Jiri Hot dogs FUN FUN uhrazeno
6.8.2022Hurtová Lucie Predator workout Ústí nad Labem OPEN Z18-29 uhrazeno
13.10.2022Husák Robert OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2022Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
12.9.2022Jalovec Karel OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2022Jančík Jakub CRTC FUN FUN uhrazeno
28.4.2022Janda Jiří Predator Workout Brno OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2022Jandečková Věra Pišišvorové OPEN Z40-49 uhrazeno
27.3.2022Janeček Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
25.8.2022Jankovsky Pavel Bazar OPEN M40-49 uhrazeno
9.10.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
22.8.2022Jelenčiak Lukáš MUD Obstacle Team OPEN M40-49 uhrazeno
22.8.2022Jelenčiaková Petra MUD Obstacle Team OPEN Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Jelínek Michal Čvacht OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2022Jelínková Klára ABRA OPEN Z30-39 uhrazeno
5.9.2022Jelínková Klára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
28.9.2022Jelínková Líbalová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: dyckysypemPow(d)er↳ Prášek PřemyslBRUTÁLNÍ PRINCEZNY
18.1.2022Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
13.9.2022Ježek Milan Počkáme a uvidíme OPEN M40-49 uhrazeno
18.9.2022Jílek Čeněk OPEN M40-49 uhrazeno
18.9.2022Jílek Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
13.10.2022Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
2.10.2022Jistebnická Ladislava OPEN Z30-39 uhrazeno
28.8.2022Jistebnický Petr OPEN M40-49 uhrazeno
5.10.2022Jonák Radoslav Jony-&-Kučí team OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2022Joska Vladislav OPEN M30-39 uhrazeno
12.7.2022Jozefčák Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
13.10.2022Jozlová Daniela HB SKI TEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
18.9.2022Jurášek Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2022Kabeláčová Renata KABI RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2022Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.10.2022Kadeřábková Petra Sweep ocr team RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2022Kadeřábková Iva RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge Gym↳ Kubát OndřejAgoge gym
6.1.2022Kadlecová Iva FUN FUN uhrazeno
7.10.2022Kafka Jakub OCR Čelákovice RACE JM13-17 uhrazeno
5.9.2022Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Kafková Barbora Achilleus OPEN Z30-39 nezaplaceno
11.10.2022Kainova Lucie Sport-lav OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Kalimon Martin FUN FUN uhrazeno
18.1.2022Kantorová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Karas Václav OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2022Karlová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
7.10.2022Karychová Eva Atom Kids Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
9.10.2022Kasman Ondřej OPEN M40-49 uhrazeno
13.7.2022Kašová Eliška VIVAjump OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rakeťáci↳ Týbl LukášRakeťáci
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
2.9.2022Kašpar Martin OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Kaštan Štefan OPEN M30-39 uhrazeno
2.10.2022Kastnerová Dana Crossfit Rýmařov OPEN Z30-39 uhrazeno
27.4.2022Kebrle Jan K.fitness Komárov OPEN T uhrazeno
Tým: K.fitness Komárov↳ Pokorná MarkétaK.fitness Komárov
↳ Márynka RadekK.fitness Komárov
↳ Ségl JiříK.fitness Komárov
11.10.2022Kejmar filip OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Keka Ladislav RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2022Kerpl Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
5.1.2022Kilinger Tomáš FUN FUN uhrazeno
10.10.2022Kiš Roman OPEN M50-99 uhrazeno
10.10.2022Kišová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
19.3.2022Klanica Tomáš OPEN M50-99 uhrazeno
8.10.2022Klas Jan Fénix Plzeň RACE M18-29 uhrazeno
11.12.2021Klimt Sebastian OPEN MIX uhrazeno
Tým: PSYCHO DUO ↳ Klimtová KláraPSYCHO DUO
30.8.2022Klubal Martin OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice, OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
3.10.2022Kmoch Laura Kids Poděbrady FUN FUN uhrazeno
3.10.2022Kmoch Škodová Linda Boxing podebrady FUN FUN uhrazeno
29.6.2022Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín OPEN M30-39 uhrazeno
27.4.2022Knotová Vaicová Barbora Rozběháme Rakovník OPEN Z18-29 uhrazeno
30.9.2022Kobrle Daniel Mělník OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
15.12.2021Kocumová Věra hopity hop OPEN Z30-39 uhrazeno
10.5.2022Kohout Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2022Koláčková Martina STG Česká Lípa OPEN Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Koláčková Michala STG Česká Lípa OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2022Kolář Jan OPEN M40-49 uhrazeno
10.9.2022Kolínský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
1.9.2022Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
4.10.2022Konszká Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stromkaři ↳ Rudolf Tomáš
24.9.2022Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
28.8.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
5.10.2022Kořínek Jan OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Korolus Dominik Panthers Praha OPEN M18-29 uhrazeno
28.9.2022Koš Zdeněk VcV OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2022Kosák Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2022Kosek Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
5.10.2022Koszegy Rene OPEN M30-39 uhrazeno
7.10.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2022Kotýnková Karolína FUN FUN uhrazeno
17.1.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2022Koudelka Dan RACE M18-29 uhrazeno
1.7.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
9.8.2022Kouřimský Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Zabijáci aligátorů↳ Wais David
↳ Waisová Linda
↳ Vokounová Veronika
27.9.2022Kováčová Lenka SRTG Praha OPEN Z18-29 uhrazeno
28.9.2022Kovačová Milena OPEN Z30-39 uhrazeno
30.1.2022Kovanda Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2022Kovařčík Jan SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
9.10.2022Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: 1092 dní↳ Viktorín Martin#GLADIATORRACETEAM
12.10.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2022Králíčková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
6.10.2022Králík Petr Z.L.O. RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2022Krása David Z.L.O. RACE M40-49 uhrazeno
13.12.2021Krátký Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2022Kraus Bohumír RACE M40-49 uhrazeno
27.9.2022Krčálová Rebeka OPEN Z30-39 uhrazeno
1.9.2022Krček Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
31.12.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
14.8.2022Krejčí Ondřej PSK Olymp OPEN JM13-17 uhrazeno
14.8.2022Krejčí Barbora PSK Olymp OPEN JZ13-17 uhrazeno
14.8.2022Krejčí Dušan OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Krejčí Ludmila OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šup hlavičku pod vodičku↳ Jaroš Vojtěch
9.9.2022Křenek Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
22.7.2022Kriho Roman Sport Team Bratislava OPEN M18-29 uhrazeno
29.9.2022Krivanek Zdenek OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2022Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
9.10.2022Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava OPEN M18-29 uhrazeno
28.9.2022Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
20.9.2022Křížek Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Křížková Beáta OPEN Z30-39 uhrazeno
27.9.2022Křížová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
3.8.2022Krotil Michal OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2022Kršmaru Barbora Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
9.10.2022Krtička Petr OPEN M40-49 uhrazeno
9.10.2022Krupková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
3.10.2022Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
13.10.2022Kubeček Antonín ProBroTEAM RACE M18-29 uhrazeno
30.3.2022Kubica Matěj OPEN M30-39 uhrazeno
9.9.2022Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
4.10.2022Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2022Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Něco vymyslíme ↳ Danková Veronika
21.9.2022Kubínová Martina LOXIA OPEN T uhrazeno
Tým: LOXIA↳ Mihovk Vasyl
↳ Press Tomáš
↳ Košatka TomášLOXIA
7.10.2022Kubišta Petr OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Kubrt Petr RACE M30-39 uhrazeno
8.9.2022Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
6.9.2022Kučera Milan DDR Team FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Kucirka Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kučírkovi↳ Daehne Aneta
12.10.2022Kudrna Daniel OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2022Kudrna Aleš OCR Hunters RACE M30-39 uhrazeno
22.9.2022Kukla Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2022Kulda Martin OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
6.10.2022Kuncl Martin J.Elita OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Kuník Jiří ---- RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2022Kuníková Ella RACE JZ13-17 uhrazeno
11.10.2022Kunstová Tereza Stone and Belter OPEN T uhrazeno
Tým: Stone and Belter↳ Hradec JanStone and Belter
↳ Marek OndřejStone & belter
neobsazeno
10.10.2022Kupec Jan RACE M18-29 uhrazeno
1.9.2022Kurinec Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
7.9.2022Kutil Jan OPEN M30-39 uhrazeno
30.8.2022Kůtová Kamila Gladiators OPEN Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
31.1.2022Kvapil Petr FUN FUN uhrazeno
17.9.2022Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN Z18-29 uhrazeno
17.9.2022Kvízová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2022Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
14.9.2022Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Landovská Irena CRTC OPEN Z50-99 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Látová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Laváček Miloš OPEN M18-29 uhrazeno
27.4.2022Ledvinková Kateřina Gladiatorracteam OPEN Z18-29 uhrazeno
3.9.2022Lencewicz Grzegorz VO2max Racing Team OPEN M30-39 uhrazeno
13.10.2022Líbal Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
25.9.2022Libovický Vít OPEN M50-99 uhrazeno
23.1.2022Lipold Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
8.9.2022Lišková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
29.12.2021Lochman Zdeněk DDR Team FUN FUN uhrazeno
29.12.2021Lochman Miroslav DDR Team FUN FUN uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
17.5.2022Loginov Yaros Hot Dogs FUN FUN uhrazeno
29.8.2022Loup Miroslav MR OPEN M40-49 uhrazeno
21.7.2022Lukeš Petr OPEN M30-39 uhrazeno
23.9.2022Luňák David LOXIA OPEN T uhrazeno
Tým: LOXIA Architectes Ingenierie↳ Cahynová Eva
↳ Hendrych michal
↳ Fejfar MatoušLOXIA
29.9.2022Lupínek Jan OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Máčala Josef OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2022Máčala Daniel RACE M18-29 uhrazeno
6.10.2022Maceášik Marek RACE M30-39 nezaplaceno
10.10.2022Machač Lukáš Predator Workout Děčín RACE M30-39 uhrazeno
28.8.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2022Macháček Michal Olympia spartan training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2022Macháčková Eva OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
1.10.2022Machová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Veverče na stromě↳ Patera Daniel
27.11.2021Machová Tereza FUN FUN uhrazeno
30.8.2022Machura Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kris&Petr↳ Dofkova Eva
25.7.2022Mackeová Miloslava RSáci OPEN Z30-39 uhrazeno
10.10.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 uhrazeno
6.1.2022Malknechtová Erika FUN FUN uhrazeno
10.10.2022Malý Jan OPEN M40-49 nezaplaceno
6.10.2022Maňáková Zuzana RUN magazine Team RACE MIX uhrazeno
Tým: RunMagazine Team↳ Duchoň LukášRUN magazine Team
28.9.2022Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
30.7.2022many amir OPEN M18-29 uhrazeno
1.10.2022Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN M18-29 uhrazeno
12.10.2022Marešová Žaneta Báječné ženy v běhu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kuba team↳ Vokoun LukášKuba team
30.8.2022Marhanová Linda OPEN T uhrazeno
Tým: Delisimi↳ Kalous Miloš
↳ Soukupová Denisa
↳ Zíma Simon
21.5.2022Maršík Ladislav FUN FUN uhrazeno
21.9.2022Martečíková Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pájinovci ↳ Dvořák PavelZa stranu a za lidi!
4.10.2022Martínek Václav SRTG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
5.10.2022Martínková Lucie RACE MIX nezaplaceno
Tým: Koblížci↳ Rydlo JanČASPV
11.8.2022Matouš Josef OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Matoušková Radka OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Matuška Jan OPEN T uhrazeno
Tým: Manďáci↳ Štrajt Michal
↳ Suchy Jakub
↳ Suchý Vladimír
10.10.2022Mědílková Tereza OPEN JZ13-17 nezaplaceno
30.8.2022Medřický Vratislav RACE MIX uhrazeno
Tým: Gym Rats↳ Grejtovská Tereza
12.10.2022Medžibrický Jozef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
29.8.2022Meinel Radek OPEN M30-39 uhrazeno
6.10.2022Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2022Melichar Daniel HO Hyjeny & Opice Holešovice RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2022Mencl Václav Samopal OPEN M18-29 uhrazeno
6.10.2022Mervart Lubomír RMT FUN FUN uhrazeno
10.10.2022Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
5.10.2022Michalčák David Complex gym Mohelnice OPEN M40-49 uhrazeno
30.9.2022Michálek Jan SRTG České Budějovice OPEN M30-39 uhrazeno
6.10.2022Mičková Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2022Mikulasek Vit OPEN M40-49 uhrazeno
15.9.2022Mikulaskova Marta OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Minařík Tomáš Gladiators OPEN M30-39 uhrazeno
9.10.2022Mišák Vojtěch MV mont OPEN MIX uhrazeno
Tým: Severočech s Pepíkem ↳ Novotná JanaHybrid Training
25.4.2022Misař Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
15.9.2022MISAR JENDA PERUN OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Mlejnek Miloš FUN FUN uhrazeno
9.10.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
22.8.2022Mol Matúš OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Mrázek Bárt x OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2022Mrázek Milan OPEN M40-49 uhrazeno
17.7.2022Müller Jaroslav RACE M18-29 uhrazeno
4.10.2022Müller Jan OCR MAŠINA KADAŇ RACE M30-39 uhrazeno
30.8.2022Müller Marek OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
9.8.2022Musil Vladimír OPEN M50-99 uhrazeno
25.9.2022Musil Martin FUN FUN uhrazeno
6.10.2022Musil Jaroslav RMT FUN FUN uhrazeno
31.7.2022Mynařík Pavel OPEN T uhrazeno
Tým: Wankři↳ Šámal Pavel
↳ Cupal Jan
↳ Svoboda Tomáš
28.6.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
29.11.2021Nehasil Václav OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
3.10.2022Nemec Michal OPEN M30-39 uhrazeno
11.5.2022Němec Petr OPEN M40-49 uhrazeno
26.9.2022Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou OPEN Z18-29 uhrazeno
30.4.2022Neugebauerová Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
12.9.2022Nevolova Jitka OCR Celakovice OPEN Z40-49 uhrazeno
3.7.2022Nguyen Jan OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Niedoba Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2022Niedobová Kateryna OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Nosek Miloslav OPEN M40-49 uhrazeno
11.7.2022Novák Michal čvacht OPEN M50-99 uhrazeno
12.10.2022Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2022Novák Marek OPEN M40-49 uhrazeno
8.10.2022Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
8.10.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
28.9.2022Novotná Amelie SRTG Most OPEN Z18-29 uhrazeno
20.3.2022Novotná Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
10.10.2022Novotná Martina FUN FUN nezaplaceno
18.9.2022Novotný Petr OCR Čelákovice OPEN M50-99 uhrazeno
27.9.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Novotný Marek OCR Čelákovice OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2022Novotný Jiří FitBrokers OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2021Nýdl Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
5.10.2022Olšbaur Jan Jony-&-Kučí team OPEN JM13-17 uhrazeno
3.10.2022Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
27.9.2022Ondráčková Lenka Nečum a běž OPEN Z30-39 uhrazeno
11.7.2022Ondruš Marek OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2022Osladil Miroslav superborci OPEN M40-49 uhrazeno
16.8.2022Osmančík Leo RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.9.2022Panclova sandra SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Agoge↳ Pup PetrAgoge
16.9.2022Papst Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2022Papst Jiří OPEN M50-99 uhrazeno
9.10.2022Pastrňák Pavel RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2022Paukovič Martin OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Pavlíček Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
13.10.2022Pavliš Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
22.9.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2022Peca Jakub Kubovo běhny RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2022Pechouš Miroslav Predator Workout České Budějovice RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2022Pekárková Natálie RACE Z18-29 nezaplaceno
12.10.2022Peroutka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
8.8.2022Pertl Lukas FUN FUN uhrazeno
30.9.2022Pešek Ivo LMC OPEN M30-39 uhrazeno
29.3.2022Pešta Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Pešulová Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: MIXER↳ Kejzlar Jakub
28.9.2022Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
1.10.2022Petr Karel R&K Střechy RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
19.8.2022Petřík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2022Petrová Zuzana SKPŠ Praha RACE Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
4.10.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
30.6.2022Pfeffer Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Pfefferová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Pícha Jan SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
8.10.2022Pižlová Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
9.10.2022Pizúr marek SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
26.9.2022Pleskot Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
29.9.2022Plíšek Tobiáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2022Plíšek Matouš OPEN M18-29 uhrazeno
4.10.2022Plíšková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
5.8.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
7.10.2022Podlipská Sabina FUN FUN uhrazeno
6.10.2022Podlipská Eliška Run Magazine Team FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Pohořalý Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
11.10.2022Pokorný Dominik OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Polčák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
30.7.2022Popek Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
11.1.2022Popovič Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
8.10.2022Pospíšil Mikuláš Gladiator Training Kralupy OPEN M18-29 uhrazeno
5.10.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team OPEN T uhrazeno
Tým: Barbarian Extreme Team↳ Waldhans PatrikBarbarian Extreme Team
↳ Kobr VojtěchBarbarian Extreme Team
↳ Havlíček DamiánBarbarian Extreme Team
9.10.2022Prantl Jiří OPEN M30-39 nezaplaceno
30.11.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2022Preslova Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
8.10.2022PREVIDI LAURA OPEN Z40-49 uhrazeno
7.10.2022Přibilová Jiřina OPEN Z40-49 uhrazeno
29.7.2022Přibyl Marek Hot Dogs FUN FUN uhrazeno
9.10.2022Pribylova Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2021Privrelová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
20.1.2022Procházka Josef Czexxx RACE M30-39 uhrazeno
5.8.2022Procházka Roman Hrošindové OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2022Procházková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
9.8.2022Prochová Klára OPEN MIX uhrazeno
Tým: MKPR ↳ Proch MichalLTM GR
1.8.2022Protasena Jurij SAP Concur OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2022Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
30.3.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2022Pučálka Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Pugelsheim Roland FUN FUN nezaplaceno
11.10.2022Puková Zdeňka Bacha brácha OPEN Z40-49 uhrazeno
26.1.2022Purman Filip OPEN MIX uhrazeno
Tým: pur_ocr_family↳ Purmanová Alice
28.2.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
18.9.2022Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
10.1.2022Rajnoha Matěj KB OPEN M18-29 uhrazeno
3.10.2022Raur Luboš PERUN OPEN M30-39 uhrazeno
3.10.2022Raurová Klára Perun OPEN Z30-39 uhrazeno
9.10.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
19.9.2022Reichel Petr OPEN T uhrazeno
Tým: Iron GANG↳ Machač Lukáš
↳ Říha Pavel
↳ Murdychová Andrea
6.10.2022Reichl Petr RMT FUN FUN uhrazeno
6.10.2022Reichl Daniel Run Magazine Team FUN FUN uhrazeno
7.9.2022Rejman Jan OPEN M18-29 uhrazeno
7.8.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2022Rendl Michael OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2021Rendla Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
12.9.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
21.9.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
6.10.2022Říha Jakub McK Gladiators OPEN T uhrazeno
Tým: McK Gladiators↳ Bundur GermanMcKinsey
↳ Sikora Jakubrpc4ik
↳ Tížková Tereza
15.9.2022Říha Martin PERUN OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2022Říha Vladimír Gladiator Training Kralupy OPEN MIX uhrazeno
Tým: HoŘí↳ Říhová PetraGladiator training Kralupy
28.11.2021ROMAN David #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2022Rosa Petr OPEN M18-29 uhrazeno
12.10.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Sýkora JakubUNKNOWN Team
↳ Audy AdamUnKnown Team
↳ Doležal Pavel#unknownteam
13.10.2022Rožnovjáková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
28.4.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
25.4.2022Rubáš Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2022Rulíšek Tomáš OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2022Růžek Pavel RACE M18-29 uhrazeno
24.8.2022Růžičková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
29.12.2021Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
27.12.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
1.9.2022Sabak David OPEN M50-99 uhrazeno
8.10.2022Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
5.10.2022Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.9.2022Šafránek Štěpán OPEN JM13-17 uhrazeno
25.9.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z40-49 uhrazeno
19.11.2021Šálek Oldřich Cerhenice RACE M30-39 uhrazeno
19.4.2022Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
27.9.2022Šanda Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
3.10.2022Sarnovský Petr RACE MIX uhrazeno
Tým: Karkulka↳ Uchytilova Iveta
20.8.2022Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
22.8.2022Sazma Daniel #kempkoruna OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2022Sazma Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
22.8.2022Scheffczikova Klára RACE Z30-39 uhrazeno
29.7.2022Schránilová Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
29.8.2022Sedláček Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
29.8.2022Sedláčková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
30.9.2022Sedlák Tobiáš FUN FUN uhrazeno
13.10.2022Sedlák Dominik OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Sekerová Petra OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2021Sekyra Marek Na Férovku RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2021Sekyra Radek Na Férovku RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2022Šenkýř Jan FUN FUN uhrazeno
21.9.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2022Severová Vendula OPEN JZ13-17 uhrazeno
26.9.2022Síč Petr OPEN JM13-17 uhrazeno
26.9.2022Síč Petr OPEN M40-49 uhrazeno
6.12.2021Šída Michal RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2022Sigmund Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Šikola Radek OPEN M30-39 uhrazeno
1.2.2022Sikora Standa OPEN M40-49 uhrazeno
1.2.2022Sikorová Hanka OPEN Z40-49 uhrazeno
6.10.2022Šilhavá Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Sílová Natalie #Gladiatorraceteam RACE JZ13-17 uhrazeno
29.6.2022Šimák Petr OPEN M30-39 uhrazeno
29.8.2022Šimková Pavla OPEN Z40-49 uhrazeno
3.10.2022Šindler Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
30.9.2022Šiška Kristián SK Judo Kladno OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2022Sitová Romana OPEN Z18-29 uhrazeno
8.10.2022Skácelík Jan OPEN JM13-17 nezaplaceno
27.9.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
1.10.2022Škrétová Petra Bohém Team RACE MIX nezaplaceno
Tým: Bohé Teamneobsazeno
27.9.2022Škultetyova Andrea Nečum a běž OPEN Z40-49 uhrazeno
1.9.2022Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
8.1.2022Slováková Marika OPEN Z40-49 uhrazeno
15.12.2021Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Smiřický Jan Hot Dogs FUN FUN uhrazeno
16.8.2022Smrž Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2022Sojka Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
5.10.2022Sopkova Vladena OPEN Z30-39 uhrazeno
23.9.2022Soukup Václav Defect Praha RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2022Sova Jaroslav STG Mělník OPEN M30-39 uhrazeno
19.8.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
26.9.2022Sporková Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Šrámek Petr FUN FUN uhrazeno
29.9.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
29.9.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
2.10.2022Šrámek Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
4.9.2022Srp Daniel FUN FUN uhrazeno
4.9.2022Srpová Jana FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
7.10.2022stankova ivana adidas Runners Prague OPEN Z30-39 nezaplaceno
29.9.2022Stanovská Sára OPEN JZ13-17 uhrazeno
2.10.2022Staš Jan Kosáci RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2021Steiger Václav OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Štembera Patrik RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2022Štěpán Radek Kalorie pomáhají FUN FUN uhrazeno
26.9.2022Štěpánová Lenka FUN FUN uhrazeno
3.10.2022Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2022Strádalová Simona - OPEN Z18-29 uhrazeno
23.9.2022Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
23.9.2022Stránský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2022Strašil Martin PERUN OPEN M50-99 uhrazeno
1.10.2022Strašilová Daniela PERUN OPEN Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Strejčková Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
6.9.2022Stříteská Klára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Klárka a Kamílek↳ Kuneš Kamil
10.10.2022Studenovská Radka SRTG Kolín RACE Z30-39 uhrazeno
16.6.2022Šturc David Ikea masters OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2022Šturmová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
2.5.2022Suchel Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
25.9.2022Suchý Milan RACE M30-39 uhrazeno
22.2.2022Šulc Michal OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2022Šustrová Jarmila CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z30-39 uhrazeno
5.10.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
2.10.2022Švancár Daniel Ikea masters OPEN M18-29 uhrazeno
9.9.2022Švandová Jiřka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Švarc Michal OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Švec Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
29.7.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
1.10.2022Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Sviteková Dina OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2022Svoboda Pavel Ti Druzí CZ OPEN T uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ CHMELAŘ FILIPTi Druzí cz
↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Moravec MichaelTi druzí
11.10.2022Svoboda Petr RSáci RACE M30-39 uhrazeno
5.10.2022Svoboda Petr Tantrum Monstra OPEN M40-49 uhrazeno
6.10.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: K.O. Team↳ Novák Ondřej#GLADIATORRACETEAM
30.7.2022Svobodová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
24.5.2022Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Super tým Bílina neobsazeno
3.10.2022Svobodová Marie FUN FUN uhrazeno
4.10.2022Svobodová Eva Tantrum Monstra OPEN Z50-99 uhrazeno
12.12.2021Sychrava Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
22.9.2022Sýkora Roman RACE M40-49 uhrazeno
7.9.2022Sýkora Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
29.3.2022Tancer Filip OPEN M30-39 uhrazeno
1.9.2022Tarnóczy Jakub MUD Obstacle Team FUN FUN uhrazeno
1.9.2022Tarnóczy Mirek MUD Obstacle Team OPEN M40-49 uhrazeno
3.10.2022Tázlar Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: PUSSY LOVERS↳ Tázlar Ladislav
↳ Štěpán Jakub
↳ Kodejš Jaroslav
4.10.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
25.9.2022Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
11.10.2022Tlapáková Gabriela MSZS RACE Z40-49 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
13.8.2022Toman Zbyněk OPEN M40-49 uhrazeno
25.9.2022Tomášková Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Martinka a Davídek↳ Inneman David
5.10.2022Tomášková Viktorie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
22.8.2022Tomeš Jiří Voitce - Bohém team RACE M40-49 uhrazeno
26.9.2022Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
8.8.2022Trabolse Andrea FUN FUN uhrazeno
30.11.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
4.9.2022Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
25.7.2022Trinerová Pavlína RSáci OPEN Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Trnka Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Trubačová Michaela OPEN Z18-29 nezaplaceno
4.10.2022Tuček Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karlův gang↳ Fukalová Karolína
11.10.2022Tuhovčák Milan OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
27.8.2022Turek Jan OPEN M40-49 uhrazeno
26.9.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
30.8.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
26.7.2022Uhrová Zuzana Vážky OPEN Z30-39 uhrazeno
28.9.2022Uldrichová Marcela JEDNIČKY RACE Z40-49 uhrazeno
10.10.2022Ullmannová Jana SRG Česká Lípa OPEN Z40-49 uhrazeno
30.9.2022Urbánek Pavel OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Uvírová Šárka FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Uzorinac Zvonimir OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2022Vait Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
2.10.2022Valenta Martin OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Valeš Jonáš FUN FUN uhrazeno
5.10.2022Válková Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
10.10.2022Valta Martin OPEN M18-29 nezaplaceno
22.6.2022Vaněk Ondřej DarkSide Workout OPEN JM13-17 uhrazeno
22.6.2022Vaněk Matěj DarkSide Workout OPEN M18-29 uhrazeno
22.6.2022Vaněk Tomáš DarkSide Workout OPEN M40-49 uhrazeno
7.9.2022Vaňková Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
30.8.2022Vanta Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
6.9.2022Vantova Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
8.10.2022Varcholová Veronika OPEN Z18-29 nezaplaceno
10.10.2022Varga Štěpán FUN FUN uhrazeno
29.7.2022Vašák Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: tým PULSEneobsazeno
28.9.2022Vašák Jakub Krakonošova zvířátka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hledači pravdy (a Jirky)↳ Bloudková Magdalena
2.6.2022Vasilišin Ľubomír RACE M30-39 uhrazeno
7.10.2022Vašinová Monika SKPŠ Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
4.10.2022Vávra Hynek RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vávra Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
29.7.2022Vávrová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
28.4.2022Veiser Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
28.4.2022Veiser Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
18.9.2022Vejdělek Martin RACE M30-39 uhrazeno
9.8.2022Vejražková Soňa OPEN Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Venclíková Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2022Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator workout Brno ↳ Pavlíková PetraPredator workout Brno
26.9.2022Verner Tomas OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Veselá Pavla OPEN Z50-99 uhrazeno
3.4.2022Veseleňák Jan OPEN M18-29 uhrazeno
12.9.2022Veselý Josef NoClub OPEN M30-39 uhrazeno
2.10.2022Veselý Michal RACE JM13-17 uhrazeno
2.10.2022Veselý Marek OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2022Veselý Jan OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
28.9.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
13.10.2022Vinický Petr RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2022Virasto Daniel OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2022Vitouš Jiří OCR Kids Poděbrady OPEN M50-99 uhrazeno
11.10.2022Vladyka Jan Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Vnenk Michal OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Voborský Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Vodickova Iva OPEN Z40-49 uhrazeno
1.10.2022Vodrážka Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
24.9.2022Vokůrková Vladimíra 4Vokurky OPEN Z30-39 uhrazeno
19.9.2022Volfová Kristýna OCR Čelákovice OPEN Z18-29 uhrazeno
4.10.2022Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
22.12.2021Vorlickova Zdenka OPEN Z40-49 uhrazeno
29.9.2022Vorlíčková Alžběta OPEN JZ13-17 uhrazeno
11.10.2022Vostřák Daniel FUN FUN uhrazeno
16.9.2022Votápková Gabriela Pišišvorové OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.9.2022Votlučka Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
17.8.2022Vožechová Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
3.10.2022Wagner Roman Tk Radostín OPEN M40-49 uhrazeno
25.9.2022Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.2.2022Walterová Kristýna RACE Z18-29 uhrazeno
2.10.2022Weil Petr OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2022Wozar Filip OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Ypsilanti Alexander OPEN M50-99 nezaplaceno
10.10.2022Zábranská Ladislava OPEN Z30-39 uhrazeno
28.9.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
28.5.2022Zajícová Markéta OPEN T uhrazeno
Tým: project M↳ Zajícová Magdalena
↳ Chudá Žaneta
↳ Hanzl Radim
7.10.2022Žákovec Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zakovcovi↳ Žákovcová Petra
16.9.2022Zalewski Sylwester VO2max Racing Team OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Zaoral Dominik RACE JM13-17 uhrazeno
30.4.2022Zapletalová Gabriela OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Zápotocká Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
5.10.2022Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
12.10.2022Zderčíková Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
28.1.2022Zdílna Jiří OCR Runners Beroun RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2022Ždímal Michal Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2022Zdražil Jiří Superborci OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Zelenková Pavlína RACE Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Zelinka Jiří OCR Pardubáci OPEN T uhrazeno
Tým: OCR Pardubáci↳ Richter Lukáš OCR Pardubáci
↳ Plíhal TomášOcr Pardubaci
↳ Šulc Martin
28.7.2022Zeman Radek KPC Praha OPEN M40-49 uhrazeno
29.8.2022Zeman Filip FUBO racing team RACE M18-29 uhrazeno
2.10.2022Zeman Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2022Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M50-99 uhrazeno
3.10.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
26.8.2022Zemanová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
15.9.2022Židoňová Petra OPEN T uhrazeno
Tým: PRDA↳ Slancova DitaPRDA
↳ Lisová RadanaPRDA
↳ Maurice Michaela
17.9.2022Židová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.7.2022Zlatohlávková Dita OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Zourek Marek Benátky nad Jizerou OPEN M40-49 uhrazeno
31.3.2022Žufníčková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
21.5.2022Zvolská Karolina Hot Dogs FUN FUN uhrazeno