Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II252
KIDS IKIDS I168
FAMFAM85
Kategorie
FAMFAMILY85
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 67
CH08-09Chlapci 8 - 9 let66
D10-11Dívky 10 - 11 let 49
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 47
D08-09Dívky 8 - 9 let46
D12-13Dívky 12 - 13 let 44
CH06-07Chlapci 6 - 7 let33
CH14-15Chlapci 14 - 15 let28
D06-07Dívky 6 - 7 let23
D14-15Dívky 14 - 15 let 17
Celkem přihlášených505

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.10.2022Ambrus Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.9.2022Antoš Filip FAM FAM uhrazeno
19.11.2021Audy Sebastian KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.9.2022Babáček Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.9.2022Babych Vasylisa KIDS I D06-07 uhrazeno
19.11.2021Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.10.2022Bakeš Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.10.2022Bakeš David KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.9.2022Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2022Bárta Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2022Bartošová Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
16.8.2022Bečka Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.8.2022Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2022Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.8.2022Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
7.10.2022Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
7.9.2022Bémová Amálka Ragby Olymp KIDS II D10-11 uhrazeno
15.9.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.9.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.10.2022Beneš Oliver KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.9.2022Beňo Dalibor KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.9.2022Beran Jiří FAM FAM uhrazeno
10.10.2022Beránek Metoděj TJ Slavia Radonice KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.10.2022Beránek Dalimil TJ Slavia Radonice KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.9.2022Beranová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
16.8.2022Bernardová Eleonora Sokol Častrov FAM FAM uhrazeno
19.9.2022Bilej Kristian KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.9.2022Bilic David GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.10.2022Bittermann Jaroslav Rugby Petrovice KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2022Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2022Bolek Kryštof KIDS II CH14-15 nezaplaceno
11.10.2022Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
22.9.2022Briaská Helena TJ Sokol Vyšehrad KIDS I D06-07 uhrazeno
22.9.2022Briaský Maxmilián TJ Sokol Vyšehrad KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2022Bubeník Vratislav Funkční trénink Milovice - FTM FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Bulanova Emma Ragby Olymp Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
19.9.2022Bumba Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.10.2022Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
28.9.2022Buryán Filípek OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
16.9.2022Buryán Pepíček OCR Čelákovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.1.2022Bzdyl Martin KIDS II CH14-15 uhrazeno
27.3.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
27.3.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2022Čápová Magdaléna Hellcats FAM FAM uhrazeno
10.10.2022Čápová Alžběta Hellcats KIDS I D08-09 uhrazeno
31.3.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.10.2022Čermáková Petra KIDS II D14-15 nezaplaceno
31.3.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
12.9.2022Černá Bronislava HLS Team FAM FAM uhrazeno
25.12.2021Černíková Laura KIDS II D14-15 uhrazeno
30.9.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.10.2022Chalupa Josef KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.10.2022Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
15.8.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.10.2022Chmel Matyáš Dino FAM FAM uhrazeno
30.9.2022Chmelík Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.9.2022Chmelíková Ľudmila FAM FAM uhrazeno
9.10.2022Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2022Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2022Chudacek Vaclav Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.10.2022Cirkl František Josef FAM FAM uhrazeno
4.10.2022Cirklová Karin KIDS I D06-07 uhrazeno
17.9.2022Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.8.2022Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
7.10.2022Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
30.8.2022Conev Georgi Conev team FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Čopian Vilém OWO Tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Čopian Vojtěch OWO Tým KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.9.2022Coufal Dominik sam za sebe KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.10.2022Danilák Michal Terminacek FAM FAM uhrazeno
9.10.2022Daniláková Tereza Terminacek FAM FAM uhrazeno
22.5.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.9.2022Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
30.12.2021Dobšová Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
8.10.2022Doležalová Anna Atom Kids KIDS II D10-11 uhrazeno
8.9.2022Dorňák Jonáš Miroslav FAM FAM uhrazeno
9.10.2022Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2022Dostálová Ema KIDS II D12-13 nezaplaceno
11.10.2022Drahotínská Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2022Drahotínská Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
11.9.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
6.10.2022Duchoň Dominik RUN Magazine Team FAM FAM uhrazeno
21.9.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
3.10.2022Dufková Emma KIDS I D06-07 uhrazeno
11.10.2022Dvořáková Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
13.10.2022Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.10.2022Erbanova Ema TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
6.10.2022Fikker Jaroslav KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.10.2022Fikkerová Madlen KIDS I D08-09 uhrazeno
12.9.2022Fischer Sebastian Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.10.2022Fléglová Karolína KIDS II D12-13 uhrazeno
10.10.2022Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
27.9.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.10.2022Fojtík Jonáš Spartak Kbely KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.9.2022Fremut Štěpán FAM FAM uhrazeno
12.5.2022Fremutová Klára FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Gemroth Eliana FAM FAM uhrazeno
7.8.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
4.10.2022Gorczyca Viktorie FAM FAM uhrazeno
4.10.2022Gorczyca Julie FAM FAM uhrazeno
8.10.2022Grabmuller Sebastian OCR team Kladno KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.10.2022Grabmüllerová Isabella OCR team Kladno KIDS I D08-09 uhrazeno
4.10.2022Grabowska Veronika Atletika JM KIDS II D12-13 uhrazeno
6.10.2022Grabowská Viktorie Atletika JM KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2022Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.10.2022Gulykášová Kristýna KIDS II D12-13 uhrazeno
10.10.2022Gulykášová Ema KIDS II D10-11 uhrazeno
29.8.2022Haider Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.8.2022Haiderová Michaela KIDS II D12-13 uhrazeno
13.10.2022Hájek Jiří OCR Čelákovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
13.9.2022Hámková Marie FAM FAM uhrazeno
10.10.2022Hamouzová Kristýna Kiki a Luca KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2022Hanuš Nataniel FAM FAM uhrazeno
8.8.2022Hanušová Alžběta KIDS II D10-11 uhrazeno
13.10.2022Harper Toyen Olymp Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
8.10.2022Hebr Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.10.2022Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.3.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.10.2022Hladík Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.9.2022Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
11.10.2022Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 nezaplaceno
11.10.2022Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
12.10.2022Holcmanová Tereza KIDS II D14-15 uhrazeno
4.10.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
19.9.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
6.10.2022Horáček Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.9.2022Horká Lucie KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2022Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II D10-11 uhrazeno
29.8.2022Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.10.2022Hrdina Maty KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2022Hrdlička Adam STG Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.8.2022Hromasová Viktorie KIDS II D12-13 uhrazeno
12.10.2022Hurák Dominik FAM FAM uhrazeno
12.10.2022Hurák Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Imrysek Tomas KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.10.2022Jakubík Marek Spartak Kbely KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.10.2022Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Team KIDS II D12-13 uhrazeno
8.10.2022Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
8.10.2022Janda Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.10.2022Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.9.2022Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.9.2022Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
7.10.2022Janovská Klaudie Lagunino KIDS II D10-11 uhrazeno
7.10.2022Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.10.2022Jansa Matthias FAM FAM uhrazeno
13.10.2022Jaroš Peter KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.10.2022Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.8.2022Jelínková Viktorie KIDS I D08-09 uhrazeno
26.9.2022Jeřábek Tomáš Josef Žádný KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.8.2022Jistebnická Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
1.10.2022Jistebnický Dominik KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.8.2022Jistebnický Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II D12-13 uhrazeno
8.10.2022Juklíček Adam OCR Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Jungova Karolína KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2022Jusková Adriana KIDS I D08-09 uhrazeno
31.1.2022Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.10.2022Kadlec Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.10.2022Kadlec Tomáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2022Kain Maxmilian Sport-lav KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.7.2022Kaiser Pavel Kaiser family KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.10.2022Kalaš Matyáš RS Příbram KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.10.2022Kalaš Jan RS Příbram KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.10.2022Kaleta Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2022Kalousková Aneta KIDS I D08-09 uhrazeno
1.10.2022Kalvodová Stela Panther Gym Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
5.10.2022Kapuciánová Vanesa Gladiators FAM FAM nezaplaceno
10.10.2022Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
10.10.2022Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
7.9.2022Kašparová Linda KIDS I D06-07 uhrazeno
7.9.2022Kašparová Šárka KIDS I D08-09 uhrazeno
2.9.2022KAŠPAROVÁ ELIŠKA FAM FAM uhrazeno
31.12.2021Kašparová Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
10.10.2022Khun Jakub HC Letci Letňany FAM FAM uhrazeno
17.9.2022Khun Michal Sovy KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
27.9.2022Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2022Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
6.9.2022Kniezková Daniela KIDS I D06-07 uhrazeno
6.9.2022Kniezková Kristýna FAM FAM uhrazeno
3.10.2022Knížek Alfred FAM FAM uhrazeno
3.10.2022Knížek Albert KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.3.2022Kočí Antonín #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.11.2021Kocum Marek KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2021Kocumová Martina KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2022Kokoška Juraj FAM FAM uhrazeno
9.10.2022Kolář Filip Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Kolpeková Karolína Bytzdravy.cz KIDS II D10-11 uhrazeno
3.10.2022Komár Maximus KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.10.2022Komárek Jakub 1 KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.10.2022Komárek David 1 KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.10.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
6.10.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
10.10.2022Kopic Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2022Kořenský Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.10.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
6.10.2022Kosař Adam RMT KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.10.2022Kosařová Kája RMT KIDS I D08-09 uhrazeno
9.10.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.10.2022Kotálová Sára Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
10.10.2022Kouba František CRTC FAM FAM uhrazeno
13.10.2022Koudelová Alena HB Ski team KIDS II D14-15 uhrazeno
7.10.2022Kraft Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.11.2021Král Sebastian Target Sport Milovice KIDS II CH14-15 uhrazeno
18.11.2021Král Tadeáš Target Sport Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.9.2022Krameriusová Anna STAR KIDS KIDS I D08-09 uhrazeno
11.10.2022Krampera Tobiáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.10.2022Krampera Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.10.2022Krátký Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.10.2022Krátký Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.10.2022Krejza Tobias Spartan Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.10.2022Křenková Veronika KIDS I D06-07 uhrazeno
9.10.2022Křišťanová Nela Teodora KIDS I D06-07 uhrazeno
9.10.2022Křišťanová Karolína Ella KIDS I D08-09 uhrazeno
13.9.2022Kříž Václav FAM FAM uhrazeno
7.9.2022Kubíková Gabriela KIDS II D12-13 uhrazeno
2.10.2022Kučera Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.10.2022Kučera Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.10.2022Kühn Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.10.2022Kühn Antonín FAM FAM uhrazeno
14.9.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.6.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.6.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.6.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
27.9.2022Kyncl Tomáš Rytíři Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.10.2022Kyrych Natálie OCR team Kladno KIDS I D08-09 uhrazeno
30.5.2022Lhotáková Vanda ------ KIDS II D14-15 uhrazeno
9.10.2022Linková Andrea FK Litol KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2022Liška Jiří Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
9.10.2022Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.8.2022Loup Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Lukáčová Sára FAM FAM uhrazeno
12.10.2022Luks Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.10.2022Luks Benjamin FAM FAM uhrazeno
12.10.2022Luks Tobiáš FAM FAM uhrazeno
6.10.2022Maceášik Samuel Rodina FAM FAM nezaplaceno
11.10.2022Macháček Erik KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.10.2022Macháček Norbert FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Macháčková Ingrid KIDS I D06-07 uhrazeno
7.7.2022Machajová Nela KIDS I D06-07 uhrazeno
28.9.2022Maiová Anežka FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.10.2022Makarová Rosalie KIDS I D08-09 uhrazeno
24.9.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.9.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.10.2022Málková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2022Marek Daniel FAM FAM uhrazeno
12.10.2022Marek Oliver KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2022Marhanová Justýna STG KUTNÁ HORA KIDS I D06-07 uhrazeno
1.10.2022Maršounová Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
9.10.2022Mašín Filip Lagunino FAM FAM uhrazeno
7.10.2022Mašín Denis Lagunino KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2022Maslach Patrik KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.8.2022Matlach Matyáš Panther Gym Čakovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.8.2022Matlachová Markéta Panther Gym Čakovice FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Medková Nicoleta KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2022Medková Mia KIDS I D08-09 uhrazeno
6.10.2022Meisterová Deborah KIDS II D10-11 uhrazeno
7.10.2022Měrka Matouš KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2022Mikulec Břetislav Flobo KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2022Mikus Oliver FAM FAM uhrazeno
31.8.2022Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
13.10.2022Mikusova Ella FAM FAM uhrazeno
10.10.2022Milner Martin SK Jeseniova KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.10.2022Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.10.2022Minárik Tomáš Pat a Mat KIDS II CH10-11 nezaplaceno
9.8.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.10.2022Mlejnková Tereza KIDS II D12-13 uhrazeno
24.9.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
13.10.2022Mošovský Jan ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2022Mošovský Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.9.2022Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.9.2022Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.10.2022Najmanová Nella KIDS I D08-09 uhrazeno
5.10.2022Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.10.2022Národa Matouš AK Vega KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.10.2022Nečasová Šárka KIDS I D06-07 uhrazeno
6.10.2022Nečasová Zuzana KIDS I D08-09 uhrazeno
11.10.2022Němcová Kateřina KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2022Němcová Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
11.10.2022Nesládek Jakub Dukla Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.8.2022Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.8.2022Nicková Adéla SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
26.9.2022Novák Eduard Panther Gym Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.10.2022Novak Adam #gladiatorrace KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.7.2022Novák Vit čvacht KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.7.2022Novák Lukáš čvacht KIDS II CH14-15 uhrazeno
27.9.2022Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
13.10.2022Novotný Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.9.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.10.2022Novotný Tobias Kevin Pat a Mat KIDS II CH10-11 nezaplaceno
22.12.2021Obersteinová Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
22.12.2021Obersteinová Ella KIDS I D06-07 uhrazeno
30.12.2021Odehnal Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2022Odvárka Adam Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.10.2022Ondráček Jakub SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.9.2022Ondráček Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2022Osladil Míra Sokol Stodůlky KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.9.2022Osladilová Sárinka SK Aktis KIDS I D08-09 uhrazeno
11.10.2022Otta Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2022Pappová Alexandra Atomkids KIDS I D08-09 uhrazeno
7.9.2022Paroulek Alex KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.9.2022Paroulek Čeněk KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.6.2022PÁVKOVÁ Gabriela KIDS I D06-07 uhrazeno
11.10.2022Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
31.5.2022Pečený Damián KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.9.2022Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.9.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.9.2022Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.9.2022Petrasek Anna Marie TK Meteor Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
27.9.2022Petrasek Ella Martina TK Sparta Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
19.8.2022Petřík Hektor FAM FAM uhrazeno
29.8.2022Petrovický Tomáš JUDO Chlumec n.C. KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.10.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
4.10.2022Pfauser Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.9.2022Philipp Jessica KIDS II D10-11 uhrazeno
12.10.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.10.2022Podlipská Rozárka RMT KIDS I D08-09 uhrazeno
10.10.2022Podstata Oskar KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.7.2022Polák Kryštof KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.10.2022Poláková Emma Phanter gym KIDS II D10-11 uhrazeno
13.10.2022Poláková Kateřina KIDS II D10-11 nezaplaceno
11.10.2022Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
11.10.2022Popek Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.10.2022Postupa Vincent FAM FAM nezaplaceno
7.10.2022Přibilová Josefína KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2022Přibyl Michael KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.10.2022Přibylová Zuzana KIDS II D12-13 uhrazeno
20.1.2022Procházka Jakub Czexxx KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.1.2022Procházková Bára Czexxx FAM FAM uhrazeno
11.10.2022prokešová emma KIDS I D08-09 uhrazeno
26.9.2022Prokopová Andrea KIDS II D14-15 uhrazeno
13.10.2022Punčochář Patrik KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.12.2021Puš Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.9.2022Rada Lucas Martin Konisovic FAM FAM uhrazeno
24.8.2022Rajchl Martin FAM FAM uhrazeno
13.10.2022Rambousek Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Regner Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Regner Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.10.2022Řehák Dominik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.10.2022Řehák Patrik Funkční Trénink Milovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.3.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.3.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
16.9.2022Řeřábek Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.10.2022Rieger Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2022Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2022Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2022Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.9.2022Römerová Adéla KIDS II D10-11 uhrazeno
22.9.2022Römerová Veronika KIDS II D12-13 uhrazeno
14.9.2022Rosický Jan Gladiator Training Kralupy KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.9.2022Rousková Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2022Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2022Rys Matěj Ragby Olymp Praha FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Rys Šimon Rysáci KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.10.2022Rysová Petra Rysáci KIDS II D12-13 uhrazeno
8.1.2022Ryvorová Denisa KIDS I D08-09 uhrazeno
7.10.2022Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
12.10.2022samková simona KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2022Sazima Petr CRTC FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Sazima Jakub CRTC FAM FAM uhrazeno
2.10.2022Šedivá Justýna Šedivky KIDS I D06-07 nezaplaceno
2.10.2022Šedivý Kristián Šedivky KIDS I CH06-07 nezaplaceno
10.10.2022Semberova Anna Cyklo Ski Jizera KIDS II D12-13 uhrazeno
9.10.2022Semerád Tadeáš Olympia Spartan Training Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
9.10.2022Semerád Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.10.2022Šimůnek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.10.2022Šimůnek Ondřej KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.8.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
11.10.2022Šípek Jakub Gladiators KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Šípková Nikola Gladiators KIDS I D08-09 uhrazeno
13.9.2022Škachová Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
13.9.2022Škařupa Samuel Atom Kids Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.7.2022Skoupil Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.7.2022Skoupilová Elena KIDS I D06-07 uhrazeno
30.9.2022Slánský Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.9.2022Slánský Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2022Smejkalova Terezka KIDS II D10-11 uhrazeno
26.3.2022Smoček Antonin STG Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Šmolík Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.9.2022Smolík Matěj FAM FAM uhrazeno
25.9.2022Smolíková Tereza FAM FAM uhrazeno
30.9.2022Smutná Viktorie AC Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
13.10.2022Smutny Veronika FAM FAM uhrazeno
20.9.2022Šnajdrová Nina OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
7.10.2022Šobr Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Sokolová Beata PANTHER GYM Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
7.10.2022Soppé Alois KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Součková Kateřina SRTG Praha FAM FAM uhrazeno
10.10.2022Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
2.10.2022Sova Matyáš SRTG Mělník KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.9.2022Šrámek Vojtěch TJ Sokol Horní Branná KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.12.2021Steffal Daniel Dukla Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.12.2021Steffalová Nátalie FAM FAM uhrazeno
13.10.2022Štefková Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 nezaplaceno
12.10.2022Štěpán Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2022Štěpán Denis KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.9.2022Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Strnad Filip Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.10.2022Subotic Tomas KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Sůra Milan KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Susová Lucie Kiki a Luca KIDS II D14-15 uhrazeno
3.10.2022Šutera Václav FAM FAM uhrazeno
3.10.2022Šuterová Sofie FAM FAM uhrazeno
4.9.2022Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.10.2022Švejkovská Týna OCR Team Kladno KIDS II D10-11 uhrazeno
3.10.2022Švejkovský Jakub OCR Team Kladno KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Svitek Matěj TJ Sokol Stodůlky KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Svitek Tobiáš TJ Stodůlky Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2021Sviteková Laura KIDS I D06-07 uhrazeno
31.7.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.10.2022Svobodnikova Bara Ragby Olimp KIDS II D10-11 uhrazeno
6.10.2022Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2022Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D14-15 uhrazeno
31.7.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
29.8.2022Táboříková Valerie FAM FAM uhrazeno
3.10.2022Tázlarová Daniela FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Tesaříková Šárka HB SKI TEAM/Záhrobský Racing KIDS II D10-11 uhrazeno
13.10.2022Ticháčková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
11.10.2022Titěra Petr KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Titěrová Kristýna KIDS I D06-07 uhrazeno
10.10.2022Tomášková Rozalie KIDS I D08-09 uhrazeno
10.10.2022Tomášková Karolina KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2022Tomeš Ondřej Votice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.9.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.9.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
5.10.2022Tuhovčáková Adéla OCR Čelákovice KIDS I D08-09 uhrazeno
12.10.2022Tůma Julian MK Tlapky v tahu / Bohemians Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.10.2022Tyrner Maxmilián SKI RUN ČAKOVICE KIDS I CH06-07 nezaplaceno
6.10.2022Tyrner Viliam SKI RUN ČAKOVICE KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
26.9.2022ULRICH Ondřej FAM FAM uhrazeno
26.9.2022ULRICH Jan FAM FAM uhrazeno
5.10.2022Unzetigová Aneta FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Urbánková Klárka Urbanci KIDS I D08-09 uhrazeno
5.10.2022Václavík Filip Gladiators KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.10.2022Vágner Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.10.2022Vágner Rostislav KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.10.2022Valášek Jaroslav Svabi.cz,GR Trutnov KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.10.2022Válek Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.10.2022Válek Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.10.2022Válek Antonín KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.10.2022Valta Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.11.2021Valuchová julie JUVE KIDS II D12-13 uhrazeno
20.11.2021Valuchová Veronika JUVE KIDS II D14-15 uhrazeno
28.9.2022Varchola Max FAM FAM uhrazeno
1.10.2022Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
28.4.2022Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
13.10.2022Vejběra Kryštof KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.10.2022Veselý Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Vidlák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.10.2022Vidlák Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.9.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
28.9.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.10.2022Vinický Matěj sweep ocr team KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.10.2022Vinický Jan sweep ocr team KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.10.2022Vlček Patrik Atom kids Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.10.2022Vlčková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
8.10.2022Vlčková Karolína FAM FAM uhrazeno
30.9.2022Vnenk Amálie TEAM FAM FAM uhrazeno
30.9.2022Vnenk Eliáš TEAM FAM FAM uhrazeno
31.7.2022Vodička Jan Albert KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.10.2022Vodickova Anna FAM FAM uhrazeno
27.9.2022Volák Jonáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.10.2022Volmuth Vojtěch OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.9.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.9.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.9.2022Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
5.10.2022Vondruška Vlastislav KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.10.2022Vykysalá Anna Lokomotiva Beroun KIDS II D14-15 uhrazeno
10.10.2022Vykysalá Barbora Lokomotiva Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
8.10.2022Wagner Ondřej KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.10.2022Wagnerova Karolína SDH Radostín KIDS II D14-15 uhrazeno
9.10.2022Weil David FAM FAM uhrazeno
8.10.2022Woolfe Dorothea Atom Kids KIDS I D08-09 uhrazeno
11.10.2022Wytrzens Jiří Sport-lav KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.8.2022Zahradník Aram Bacha brácha FAM FAM uhrazeno
28.8.2022Zahradník Vavřinec Bacha brácha KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.8.2022Zahradník Martin Bacha brácha KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.8.2022Zahradník Jonáš Bacha brácha KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.9.2022Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS II D12-13 uhrazeno
10.10.2022Zaoralová Amálie KIDS I D06-07 uhrazeno
6.10.2022Zatloukalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
25.9.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.10.2022Zbranek Mikuláš KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Zbranková Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2022Zeman Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.10.2022Žemla Antonín FAM FAM uhrazeno
11.10.2022Zibura Oskar KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2022Zmrzlá Elin Atletika Jižní Město KIDS II D12-13 uhrazeno
25.4.2022Žufníčková Josefina KIDS II D10-11 uhrazeno