Startovní listina GLADIATOR RACE TAXIS PARDUBICE - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II213
KIDS IKIDS I94
FAMFAM45
Kategorie
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 50
D10-11Dívky 10 - 11 let 49
FAMFAMILY45
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 41
D12-13Dívky 12 - 13 let 36
CH08-09Chlapci 8 - 9 let35
D08-09Dívky 8 - 9 let26
CH06-07Chlapci 6 - 7 let23
CH14-15Chlapci 14 - 15 let22
D14-15Dívky 14 - 15 let 15
D06-07Dívky 6 - 7 let10
Celkem přihlášených352

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.10.2022Ambrus Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.11.2022Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.11.2022Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
21.11.2022Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
15.11.2022Bémová Amálka Ragby Olymp KIDS II D10-11 uhrazeno
15.10.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.10.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.11.2022Beranová Anna Sokol Dolní Brusnice KIDS II D10-11 uhrazeno
22.11.2022Beranová Veronika Nové Lesy KIDS I D08-09 uhrazeno
13.10.2022Bilej Kristian KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2022Bittermann Pavel Rugby Petrovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.11.2022Bittermann Jaroslav Rugby Petrovice KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.11.2022Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
27.11.2022Bodanská Anna GRT FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Boháč Eduard Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.11.2022Briaská Helena TJ Sokol Vyšehrad KIDS I D06-07 uhrazeno
28.11.2022Briaský Maxmilián TJ Sokol Vyšehrad KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.9.2022Břízková Anna Moravan Louňovice KIDS II D14-15 uhrazeno
25.11.2022Brůna Richard KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Brůna Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.11.2022Brynda Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.11.2022Bulanova Emma Ragby Olymp Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
22.11.2022Bulanova Anička Ragby Olymp Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
22.11.2022Bumba Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.11.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
6.11.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
24.10.2022Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D14-15 uhrazeno
16.10.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.11.2022Čermák Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.10.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
11.11.2022Čermáková Kristýna KIDS II D10-11 uhrazeno
20.10.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.11.2022Čeřovská Helena KIDS II D14-15 uhrazeno
28.11.2022Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM FAM FAM nezaplaceno
20.11.2022Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 nezaplaceno
26.3.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.11.2022Chlupáček Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2022Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II CH10-11 nezaplaceno
20.10.2022Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.11.2022Cimbálková Michaela FAM FAM uhrazeno
28.8.2022Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
21.11.2022Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
21.11.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.11.2022Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.12.2022Dalecký Matěj GR kids KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.11.2022David Sebastian KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.11.2022Dědek Šimon Capoeira KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.6.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2022Dědek Tomáš TRIVIUM KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2022Dědková Natálie TRIVIUM KIDS II D10-11 uhrazeno
21.8.2022Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
5.11.2022Dlesková Ivana KIDS II D12-13 uhrazeno
10.11.2022Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
22.11.2022Doležal Andrew Patrik FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Dostálová Ema KIDS II D12-13 nezaplaceno
29.11.2022Dostálová Sarah KIDS I D06-07 uhrazeno
26.11.2022Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
20.11.2022Doubrava Ondřej KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.11.2022Drozda Šimon FAM FAM uhrazeno
15.11.2022Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.9.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
16.10.2022Dubský Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
1.12.2022Duff Samuel Adams Maratonstav Úpice KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2022Dvořák Šimon SK Záměl KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2022Dvořáková Ema SK Záměl KIDS II D12-13 uhrazeno
28.11.2022Dvořáková Anežka KIDS II D12-13 uhrazeno
29.11.2022Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.11.2022Erbanova Ema TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
1.12.2022Exner Jan FAM FAM uhrazeno
1.12.2022Exner Hubert KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.11.2022Fikker Jaroslav KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2022Fikkerová Madlen KIDS I D08-09 uhrazeno
25.10.2022Fischer Sebastian Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2022Flegl Filípek Olymp Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2022Flegl Adam Olymp Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.11.2022Fléglová Nela KIDS II D12-13 nezaplaceno
10.10.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.9.2022Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.9.2022Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2022Galeta Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.11.2022Geist Patrik KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.11.2022Gerhartová Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
28.8.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
27.11.2022Gloser Matouš STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
27.11.2022Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
26.11.2022Hájková Zuzka KIDS II D12-13 uhrazeno
20.10.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2022Havlíček Ladislav SK Záměl KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.11.2022Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
30.11.2022Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
28.11.2022Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
25.9.2022Hedrlín Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.3.2022Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.10.2022Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
27.9.2022Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
26.10.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
19.9.2022Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
19.11.2022horváthová sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II D12-13 uhrazeno
16.11.2022Hošková Viktorie KIDS I D08-09 uhrazeno
20.10.2022Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.10.2022Hrdlička Adam STG Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.11.2022Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D12-13 uhrazeno
28.11.2022Imrysek Tomas KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.11.2022Janda Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.11.2022Janoušek Ondřej Danick FAM FAM uhrazeno
13.11.2022Janoušek Daniel Nicolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.11.2022Janoušková Nicol Valerie KIDS I D06-07 uhrazeno
21.11.2022Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2022Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2022Jelínek Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2022Jelínková Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
29.10.2022Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II D12-13 uhrazeno
11.7.2022Jirsáková Sára KIDS II D10-11 uhrazeno
13.11.2022Jistebnická Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
13.11.2022Jistebnický Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.11.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II D12-13 uhrazeno
1.12.2022Juklíček Adam OCR Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.12.2021Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.10.2022Kaňkovsky Petr OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.12.2022Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
1.12.2022Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
30.11.2022Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.11.2022Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
21.11.2022KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.12.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
15.10.2022Klimentová Nela KIDS II D10-11 uhrazeno
8.11.2022Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2022Kobík Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2022Kobík Ondřej KIDS I CH06-07 nezaplaceno
25.10.2022Kocman Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.10.2022Kocman Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.9.2022Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Kolpeková Karolína Bytzdravy.cz KIDS II D10-11 uhrazeno
8.8.2022Kopecký Tadeáš Kopečáci FAM FAM uhrazeno
18.10.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
9.10.2022Kos Michael KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.10.2022Kosová Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
20.11.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.11.2022Kotálová Sára Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
30.11.2022Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 nezaplaceno
26.11.2022Krameriusová Anna STAR KIDS KIDS I D08-09 uhrazeno
17.10.2022Krčmářová Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
8.8.2022Kröner Tomáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.11.2022Kroupa Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.11.2022Kubák Maxim FAM FAM uhrazeno
1.11.2022Kubák Kryštof KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.11.2022Kubátová Lucie KIDS II D14-15 uhrazeno
15.10.2022Kubíková Gabriela KIDS II D12-13 uhrazeno
18.11.2022Kučerová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
28.11.2022Kudrova Kateřina KIDS II D10-11 uhrazeno
21.11.2022Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.11.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2022Kulihová Adela KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2022Kulihová Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
23.6.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.6.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.6.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
31.8.2022Kužela Matěj FAM FAM uhrazeno
31.8.2022Kužela Martin KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.8.2022Kužela Jáchym FAM FAM uhrazeno
31.8.2022Kuželová Amálie KIDS II D10-11 uhrazeno
25.11.2022Linková Andrea FK Litol KIDS II D10-11 uhrazeno
21.9.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 nezaplaceno
21.9.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
29.11.2022Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.11.2022Luks Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Luks Benjamin KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.11.2022Luks Tobiáš FAM FAM uhrazeno
28.11.2022Macák Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.11.2022Maceášik Samuel Rodina FAM FAM uhrazeno
27.11.2022Machník Jan Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.11.2022Machník Jakub Gladiator Kids Hradec Králové KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.11.2022Mahlová Vendula Olešinky KIDS II D10-11 uhrazeno
28.11.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.11.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
27.8.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.8.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.10.2022Málková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
21.11.2022Málková Rozálie FAM FAM uhrazeno
29.11.2022Mandík Michal Atletika Jižní Město KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2022Mandíková Daniela Atletika Jižní Město KIDS II D14-15 uhrazeno
26.11.2022Mánek Filip GR KIDS Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.10.2022Mannová Linda SK Rosice KIDS I D06-07 uhrazeno
31.10.2022Mareček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.10.2022Mareček Ondra Atletika Chrudim KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.10.2022Marešová Štěpánka KIDS II D12-13 uhrazeno
19.10.2022Marešová Anežka KIDS II D10-11 uhrazeno
9.8.2022Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
28.11.2022Marhanová Natálie STG KUTNÁ HORA FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Marhanová Justýna STG KUTNÁ HORA KIDS I D06-07 uhrazeno
9.11.2022Maršounová Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
24.10.2022Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
22.11.2022Mašín Filip Lagunino FAM FAM uhrazeno
22.11.2022Mašín Denis Lagunino KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.10.2022Matlach Matyáš Panther Gym Čakovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.10.2022Matlachová Markéta Panther Gym Čakovice FAM FAM uhrazeno
20.11.2022Matyášová Jolana KIDS I D08-09 uhrazeno
9.11.2022Meisterová Deborah KIDS II D10-11 uhrazeno
28.11.2022Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.11.2022Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.10.2022Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
26.11.2022Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.10.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.11.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
29.11.2022Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.12.2022Müller Patrik KIDS I CH08-09 nezaplaceno
29.11.2022Müller Šimon Spartan Training Group Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
21.11.2022Národa Matouš AK Vega KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.11.2022Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.9.2022Nelhybel Filip FAM FAM uhrazeno
19.9.2022Nelhyblová Ema FAM FAM uhrazeno
18.10.2022Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.10.2022Nicková Adéla SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
31.10.2022Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2022Odvárka Adam Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.11.2022Ozank Tobias KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.11.2022Ozank Samuel KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.10.2022Pace Jesse Cheney Brothers KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2022Papadopulu Theodora FAM FAM uhrazeno
24.4.2022Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
3.10.2022Pavlová Kristýna Krakenov KIDS II D10-11 uhrazeno
25.11.2022Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Peroutková Barbora STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
19.10.2022Pešta Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.10.2022Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.10.2022Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.10.2022Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
27.11.2022Píchová Tereza KIDS II D10-11 nezaplaceno
7.11.2022Picková Rebeka Sokol Hradec Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
31.3.2022Piňosová Tereza Házená Sokol Chrudim KIDS II D12-13 uhrazeno
24.11.2022Podany Jan Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.11.2022Pohanková Nina KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2022Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
21.11.2022Pospíšil Matěj Olympia Spartan Training KH KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.11.2022Pospíšilová Markéta TJ SOKOL HK KIDS II D12-13 uhrazeno
21.11.2022Pospíšilová Tereza Olympia Spartan Training KH KIDS I D08-09 uhrazeno
27.11.2022Prchal Matěj DaDoMaLuP KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2022Prchalova Lucie DaDoMaLuP FAM FAM uhrazeno
20.10.2022Preisler Denis Svídnický extrém KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.11.2022Přibilová Josefína KIDS II D10-11 uhrazeno
4.11.2022prokeš matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.11.2022prokešová emma KIDS I D08-09 uhrazeno
31.10.2022Purek Damián FAM FAM uhrazeno
29.11.2022Rada Lucas Martin Konisovic FAM FAM uhrazeno
3.10.2022Ratkoš Tobiáš STERA 3000 KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2022Regner Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2022Regner Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.10.2022Řeháček Daniel GOGO team KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.11.2022Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
7.8.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.8.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
9.11.2022Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
7.10.2022Renská Adéla BKN KIDS II D12-13 uhrazeno
7.10.2022Renský Matěj BKN KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.11.2022Rickardt Matěj FAM FAM uhrazeno
28.11.2022Rickardtova Ivana KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.11.2022Ryba Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Rybak Daria KIDS II D14-15 uhrazeno
11.5.2022Rybišarová Tina SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
14.11.2022Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.11.2022Šafrová Klára TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
18.4.2022Samiec Dominik Už to frčí KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.11.2022Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II D12-13 uhrazeno
28.11.2022Šana Sebastian KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.12.2021Šatný Michal EXTREME DOG RACE TEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.11.2022Schejbal Jiří KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.11.2022Schejbalová Adéla FAM FAM uhrazeno
5.11.2022Sedláček Šimon STG Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.10.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.11.2022Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
1.12.2022Škoda Josef TJ Maratonstav Úpice KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.11.2022Sládková Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
22.11.2022Smejkalova Terezka KIDS II D10-11 uhrazeno
6.11.2022Smoček Antonin STG Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.10.2022Šmudlová Marie KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2022Sokolová Beata PANTHER GYM Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
14.11.2022Šolc Tomáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.11.2022Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II D12-13 uhrazeno
1.12.2022Šrámek Vojtěch TJ Sokol Horní Branná KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.11.2022Srazilová Karolína KIDS II D10-11 uhrazeno
28.11.2022Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
29.11.2022Sršňová Alžběta SK Záměl KIDS II D10-11 uhrazeno
5.11.2022Štefková Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
1.12.2022Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
29.11.2022Štemberová Elen KIDS II D10-11 uhrazeno
16.10.2022Štěpánek Vlastimil KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.3.2022Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.11.2022Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.11.2022Strnad Filip Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.11.2022Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.11.2022Svatý Patrik GR KIDS TRUTNOV KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.11.2022Švestka Arne Petr Spartan Kids Training Group Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.11.2022Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.8.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.11.2022Svobodnikova Bara Ragby Olimp KIDS II D10-11 uhrazeno
24.11.2022Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D14-15 uhrazeno
29.10.2022Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
28.11.2022Sýkora Tomáš SDH Dlouhé KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.10.2022Točíková Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
17.11.2022Toman Karel Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.9.2022Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.10.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
22.11.2022Trachtova Ema FAM FAM uhrazeno
22.11.2022Trachtová Kateřina FAM FAM uhrazeno
30.11.2022Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
31.10.2022ULRICH Ondřej FAM FAM uhrazeno
31.10.2022ULRICH Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.11.2022Vágner Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.11.2022Vágner Rostislav KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.11.2022Valent Filip MFK Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.12.2022Valenta Bohumil OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.12.2022Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
14.11.2022Valouch Tobiáš FAM FAM uhrazeno
29.11.2022Vaníčková Marta KIDS I D06-07 nezaplaceno
29.11.2022Vaníčková Jana KIDS II D12-13 nezaplaceno
1.9.2022Vařeka Ondřej FAM FAM uhrazeno
1.9.2022Vařeková Kristýna FAM FAM uhrazeno
8.11.2022Vidlák Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.10.2022Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
29.10.2022Vincent jr. Oldřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.10.2022Víšek Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.10.2022Víšek Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2022Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2022Vojvoda David KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.10.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.11.2022Vondra Štěpán KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.11.2022Vondráček Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.11.2022Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
9.11.2022Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
22.11.2022Vovsová Kristýna KIDS II D14-15 uhrazeno
29.11.2022Wognitsch Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2022Wognitsch Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.10.2022Zahradník Vavřinec Bacha brácha KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.10.2022Zahradník Martin Bacha brácha KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.10.2022Zahradník Jonáš Bacha brácha KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.10.2022Zahradník Aram Bacha brácha FAM FAM uhrazeno
6.11.2022Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS II D12-13 uhrazeno
23.11.2022Zaoralová Amálie KIDS I D06-07 uhrazeno
4.11.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.10.2022Zbranek Mikuláš KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.10.2022Zbranková Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2022Zeiplová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
5.12.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2022Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH14-15 uhrazeno