Startovní listina GLADIATOR RACE TAXIS PARDUBICE - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN701
RACERACE213
FUNFUN36
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let120
TTým (čtyřčlenný)114
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)111
M18-29Muži 18 - 29 let85
M40-49Muži 40 - 49 let83
Z18-29Ženy 18 - 29 let57
Z30-39Ženy 30 - 39 let49
M30-39Muži 30 - 39 let43
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)37
FUNFUN36
M40-49Muži 40 - 49 let33
Z40-49Ženy 40 - 49 let33
M18-29Muži 18 - 29 let29
M50-99Muži 50 a více let21
JM13-17Junioři 13 - 17 let17
Z30-39Ženy 30 - 39 let15
JM13-17Junioři 13 - 17 let13
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let11
Z18-29Ženy 18 - 29 let11
Z40-49Ženy 40 - 49 let10
M50-99Muži 50 a více let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let7
Z50-99Ženy 50 a více let4
Z50-99Ženy 50 a více let3
Celkem přihlášených950

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.11.2022Adamczyk Jan OPEN M18-29 uhrazeno
29.8.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Malau↳ Alexová BarboraTeam Malau
26.10.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
3.11.2022Anderle Petr Postřekov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Postřekov↳ Reznickova Tereza
29.11.2022Anýžová Lucie Lamy FUN FUN uhrazeno
15.10.2022Bába Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2022Bábíček Michal OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2022Babušková Stanislava Rehasport Team RACE Z40-49 uhrazeno
20.11.2022Bala Svobodová Mirka OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Baláž Libor MR OPEN M40-49 uhrazeno
7.11.2022Balcar Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.11.2022Baliaková Melánia RACE Z50-99 uhrazeno
6.11.2022Bařinová Pavla OPEN Z18-29 uhrazeno
22.10.2022Baroš Filip STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
19.11.2022Bárta Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bartovci↳ Bártová Eva
20.11.2022Bartík Pavel OPEN M18-29 nezaplaceno
29.11.2022Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
13.10.2022Bártová Hana Run fór Fun OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kondoři↳ Špaček Jiří Slavoj Polna
27.11.2022Bártová Miroslava OCR Citice OPEN Z30-39 uhrazeno
22.11.2022Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2022Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
16.11.2022Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
15.10.2022Baťcha Lukáš Panther Gym Čakovice OPEN M18-29 uhrazeno
1.6.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnky ↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
21.11.2022Benda Miroslav Místečáci OPEN JM13-17 uhrazeno
24.3.2022Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M30-39 uhrazeno
21.11.2022Beneš Jan Orel Rtyně RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2022Beneš Petr Kvíčala Team RACE M40-49 uhrazeno
4.12.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
6.8.2022Beranová Simona Spartan Gym OPEN T uhrazeno
Tým: Běžecké rakety↳ Pragerová Zuzana
↳ Čmelíková Žaneta
↳ Hovorková MonikaŽaneta Čmelíková
27.10.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
28.11.2022Bláha Michal RACE JM13-17 nezaplaceno
27.11.2022Blahna Jan OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2022Blažek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
24.10.2022Blažková Dita STG Mladá Boleslav RACE Z30-39 uhrazeno
3.11.2022Bochenská Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
22.11.2022Bohata Petr MJ! OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Bonczek Marek OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2022Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
3.11.2022Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
16.11.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
30.3.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2022Brabec Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
14.11.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Úchyláci ↳ Koláčková MichalaSTG Česká Lípa
9.11.2022Brabenec Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2022Bretšnajdrová Lucie Fénix Plzeň RACE JZ13-17 uhrazeno
20.10.2022Březina Lukáš SDH Loket OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2022Brokešová Simona #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rychlíci s.r.o.↳ Brokeš Ondřej#GLADIATORRACETEAM
29.11.2022Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
20.9.2022Brunner Marcel OPEN M50-99 uhrazeno
23.11.2022Brýna Matyáš #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
29.12.2021Buben Václav Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
15.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
18.11.2022Budka Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
18.11.2022Budka Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
12.2.2022Bulava Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lara↳ Tomečeková Elena
17.10.2022Bulvas Filip OPEN M18-29 uhrazeno
2.11.2022Buráňová Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Poetické okénko↳ Kubek Tomáš
23.11.2022Bureš Max Ivo OPEN JM13-17 uhrazeno
23.11.2022Bureš Ivo OPEN M40-49 uhrazeno
11.11.2022Burešová Žaneta RACE MIX uhrazeno
Tým: Workout Stareč↳ Volf LukášWorkout Stařeč
14.11.2022Buriancová Aneta RACE Z30-39 uhrazeno
13.11.2022Buřičová Petra Klub biatlonu Roškopov OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2022čálek ondřej Gladiator Race team OPEN M40-49 uhrazeno
5.11.2022Caletka Aleš OPEN M18-29 uhrazeno
15.11.2022Čáp Lukáš FUN FUN uhrazeno
30.5.2022Čapek Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
24.9.2022Čepička Petr OPEN M30-39 uhrazeno
20.10.2022Čermáková Vladimíra OCR Team Kladno OPEN Z40-49 uhrazeno
16.11.2022Černá Barbora Předposlední OPEN MIX uhrazeno
Tým: Předposlední↳ Křídlo Martin
9.11.2022Černá Michaela SKI RUN Čakovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čmeláci↳ Čellár PavelSKI RUN Čakovice
14.9.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
23.10.2022Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE MIX uhrazeno
Tým: Potkali se u Kolína↳ Sotonová PetraSTG Kolín
20.11.2022Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2022Chalupník Ivan OPEN M18-29 uhrazeno
24.6.2022Chlubná Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
17.11.2022Chlupáček Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2022Chvastek David Jobs Contact RACE M40-49 uhrazeno
29.10.2022Chvosta David OPEN M40-49 uhrazeno
27.11.2022Chwastek Vladimír Olympia Spartan Training KH RACE M50-99 uhrazeno
8.11.2022Cicoňová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
21.11.2022Cina Dominik Místečáci OPEN JM13-17 uhrazeno
20.11.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Čuda Daniel Carnivora OPEN M18-29 uhrazeno
21.11.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.8.2022Čulík Tomáš CZ REP OPEN T uhrazeno
Tým: CZ REP↳ Maděra Radim
↳ Hryciv Nazar
↳ Dibelka Lukáš
1.12.2022Cupal Jakub SKI RUN Čakovice OPEN JM13-17 uhrazeno
28.11.2022Dalecká Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
17.10.2022Danilák Michal OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2022David Radek OPEN M18-29 uhrazeno
21.11.2022DLESK Lukáš FUBO Team RACE M40-49 uhrazeno
5.11.2022Dlouhý Vojtěch OCR TEAM KLADNO OPEN M18-29 uhrazeno
4.10.2022Dlouhý Mario OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2022Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
25.11.2022Dobeš David Ikea masters OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Dobrovolný Filip Blansko OPEN MIX uhrazeno
Tým: LuFI↳ Dobrovolná LucieBlansko
11.8.2022Dofek Denis OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2022Doležal David SDH Ptáčov OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2022Doležalová Karolina OPEN Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Doležel Radomír MK Seitl Ostrava OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2022Doležel Ivo Štikouni OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2022Doležel Tomáš Radiátor OPEN M40-49 uhrazeno
29.10.2022Doskočil David Nečíst ! RACE M18-29 uhrazeno
30.10.2022Doskočil Filip Nečíst ! RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Dostál Lubomír OPEN M40-49 nezaplaceno
25.11.2022Dostál Jakub RACE M18-29 nezaplaceno
25.9.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
22.11.2022Drahoš Martin OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2022Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2022Drozdová Simona RACE Z30-39 uhrazeno
29.10.2022Dubský Viktor OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2022Dudák Jakub FUN FUN nezaplaceno
30.10.2022Dufek Zdeněk SDH Loket FUN FUN uhrazeno
9.11.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
17.11.2022Dvořák Pavel Za stranu a za lidi! OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2022Dvořáková Veronika Dark Side Workout RACE MIX uhrazeno
Tým: Dark Side Workout↳ Děkanovský PetrDark Side Workout
13.11.2022Dvořáková Lenka Evolution couple OPEN MIX uhrazeno
Tým: Evolution Coupleneobsazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček Milan#GLADIATORRACETEAM
31.12.2021Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.11.2022Eisner Lukáš RACE JM13-17 uhrazeno
18.10.2022Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2022Endlerova Hana Endleráci OPEN MIX uhrazeno
Tým: HankaJan↳ Endler JanEndleráci
10.12.2021Erben Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
17.11.2022Faktorová Petra OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.7.2022Fayová Lada OPEN Z40-49 uhrazeno
17.9.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.10.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE MIX uhrazeno
Tým: Barbar Fénix↳ Fantová KarolínaBarbarian Extreme Team
6.11.2022Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
8.12.2021Fiala Martin OCR NOOB OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2022Fialová Anna OPEN T uhrazeno
Tým: DreamTeam↳ Dvořák ZdeněkDreamTeam
↳ Kubíčková Nikol
↳ Bureš Jan
20.10.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2022Fiedlerová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
22.10.2022Fišar Jan STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2022Fišer David OPEN M18-29 uhrazeno
25.11.2022fišer pavel lazari OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2022Fišer Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
29.10.2022Flachs Petr OPEN M30-39 uhrazeno
24.11.2022Folejtar Martin OPEN M18-29 nezaplaceno
31.10.2022Fortelka Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: FORZEMKEN ↳ Zemanová Lucie
20.11.2022Franc David OPEN M40-49 uhrazeno
20.11.2022Frnka David Drým tým OPEN T nezaplaceno
Tým: Drým tým↳ Frnková ZdeňkaDrým tým
neobsazeno
neobsazeno
1.12.2022Frolík Václav OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2022Fukesová Lenka nepřipraveni OPEN MIX uhrazeno
Tým: lenka↳ Vacula Jaromírnepřipravení
7.10.2022Fusek Josef STG-Zlin OPEN M30-39 uhrazeno
10.11.2022Gajdoš Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
16.6.2022Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
12.8.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.9.2022Glogarová Kateřina Náhlá smrt OPEN MIX uhrazeno
Tým: Náhlá smrt↳ Valenta PetrNáhlá smrt
15.10.2022Grabmüllerová Tereza OCR team Kladno OPEN Z40-49 uhrazeno
11.11.2022Gulykáš Libor Klub bodrých muzů OPEN M40-49 uhrazeno
29.10.2022Gyümölcs Lukáš Spartak Kbely OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kbelská síla↳ Parkanová Gabriela
11.11.2022Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
1.12.2022Haider Franz OPEN M40-49 nezaplaceno
26.10.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
21.11.2022Hájek Tomáš OPEN M18-29 nezaplaceno
29.9.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 nezaplaceno
6.11.2022Hájková Veronika Rakety RACE Z30-39 uhrazeno
18.11.2022Halmova Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
24.11.2022Hanáček Zbyněk Lenoši FUN FUN uhrazeno
22.11.2022Hánělová Bronislava SNKV OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2022Hánová Veronika Loupežníci OCR RACE MIX uhrazeno
Tým: Loupežníci OCR neobsazeno
24.10.2022Hantschová Adéla OPEN T uhrazeno
Tým: (J)ELITA Z PM TRUTNOV↳ Eflerová Nela(J)elita z PM Trutnov
↳ Kořínek Petr(J)elita z PM Trutnov
↳ Holas MartinHorská Služba Špindlerův Mlýn
22.10.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
18.11.2022Hanzlikova Klara RACE Z30-39 uhrazeno
26.11.2022Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE M50-99 uhrazeno
28.11.2022Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
26.11.2022Haubert Jan OPEN M18-29 uhrazeno
24.10.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2022Havelka Petr OPEN M40-49 uhrazeno
25.11.2022Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2022Heidler Klaus OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
2.10.2022Hendrych Matěj STG Pardubice OPEN JM13-17 uhrazeno
31.10.2022Heřman Tobiáš OPEN JM13-17 uhrazeno
13.10.2022Heřman Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
9.10.2022Heřmánek Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: TerMiTT↳ Fišerová Tereza
23.2.2022Heß Enrico Klabauster OPEN M40-49 uhrazeno
26.8.2022Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
1.9.2022Himal Jirka OPEN M30-39 uhrazeno
13.10.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2022Hladká Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
27.9.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
7.11.2022Hloh Martin HODOR OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2022Hlusicka Jan OPEN M30-39 uhrazeno
20.8.2022Hnát Josef Bestie OCR run team RACE M30-39 uhrazeno
6.12.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
10.11.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
18.8.2022Hoffmannová Michaela FUN FUN uhrazeno
13.10.2022Holásek Radim STG Vyškov OPEN T uhrazeno
Tým: SK Rašovice↳ Štamberová GabrielaSTG Vyškov
↳ Hudec KarelSK Rašovice
↳ Cenek JosefSK Rašovice
17.8.2022Holek Petr OPEN M40-49 uhrazeno
9.11.2022Höllová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
10.4.2022holoubek tomas OPEN M40-49 uhrazeno
17.10.2022Holovko Ihor OPEN M30-39 uhrazeno
7.11.2022Horáček Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: BlakkMount↳ Černá Mariana
27.11.2022Horáčková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.12.2021Horák Matěj STG Pardubice OPEN T uhrazeno
Tým: OCR TEAM Pardubice↳ Helger DavidSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
↳ Letáček RadekSVVAT
25.11.2022Horák Martin OPEN M50-99 uhrazeno
25.4.2022Horak Petr MJ! OPEN M50-99 uhrazeno
24.11.2022Hořčicová Dominika FUN FUN uhrazeno
11.11.2022Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice OPEN T uhrazeno
Tým: SKI RUN Čakovice↳ Mikuš MichalSKI RUN Čakovice
↳ Čellárová ZuzanaSKI RUN Čakovice
↳ Tomášková ViktorieSKI RUN Čakovice
29.11.2022Horká Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
3.11.2022Horká Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Paja+Honzig↳ Štork Jan #GLADIATORRACETEAM
30.12.2021Horňáček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
19.11.2022Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2022Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
22.11.2022Hospodková Anna SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
24.11.2022Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
23.11.2022Houda Daniel OPEN M18-29 nezaplaceno
15.11.2022Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M18-29 uhrazeno
8.11.2022Hraban Pavel HODOR OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2022Hrádek Tomáš RACE JM13-17 uhrazeno
30.9.2022Hrádek David Nová Bystřice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Hromasová Magdaléna RACE JZ13-17 uhrazeno
28.11.2022Hrubant Petr OPEN M18-29 uhrazeno
8.12.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
26.10.2022Hubený Jan Brno OPEN M40-49 uhrazeno
26.10.2022Hubka Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2022Hubka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
19.10.2022Huláková Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kája a Petr↳ Nesladek Petr
22.11.2022Husáková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
28.11.2022Huskova Misa Brněnské běhny OPEN Z18-29 nezaplaceno
25.11.2022Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.11.2022Jahodková Adéla OPEN JZ13-17 uhrazeno
27.11.2022Jaklová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
21.11.2022Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
31.10.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2022Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun OPEN JZ13-17 uhrazeno
17.10.2022Janoušek Petr FUBOteam RACE M30-39 uhrazeno
26.7.2022Jánová Klára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šmoulové↳ Malý Tomáš
10.11.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
5.11.2022Jaroš Josef Sport Club Vrchlabí OPEN M40-49 uhrazeno
6.11.2022Jarošová Eva OPEN T uhrazeno
Tým: BitChicks↳ Andělová LadaBitChicks
↳ Lindrová VeronikaKingspan, a.s.
↳ Lejnarova Michaela BitChicks
8.11.2022Jedlinská Nikola OPEN MIX uhrazeno
Tým: B tým↳ Kopecký TomášB tým
24.9.2022Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
26.11.2022Jelinkova Klara OPEN Z50-99 uhrazeno
18.1.2022Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
26.10.2022Jílek Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
1.11.2022Jiraňova Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
14.11.2022Jiřičková Anna Vesnické běhny OPEN Z18-29 uhrazeno
14.11.2022Jiroušek Jiri OPEN M18-29 uhrazeno
11.7.2022Jirsák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
13.11.2022Jistebnický Petr OPEN M40-49 uhrazeno
29.8.2022Juppová Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Želvy Ninja↳ Toth TomášSRTG Most
23.11.2022Juránek František OPEN M50-99 nezaplaceno
21.9.2022Jurášek Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
25.8.2022Juřica Libor OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2022Kafka Jakub OCR Čelákovice RACE JM13-17 uhrazeno
9.8.2022Kalousek Adam #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
28.11.2022Kantorek Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2022Karoch Jan FUN FUN nezaplaceno
12.11.2022Kastnerová Dana Crossfit Rýmařov OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Kazilovská Kateřina OPEN Z40-49 uhrazeno
15.11.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.6.2022Keklak Daniel OPEN M40-49 uhrazeno
15.10.2022Kerpl Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
25.11.2022Klečák Radim OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
10.11.2022Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
10.11.2022Klikoš Jiří A-team OPEN M30-39 uhrazeno
29.10.2022Klíma Jan FUN FUN uhrazeno
15.10.2022Kliment David OPEN M30-39 uhrazeno
26.10.2022Klír Ondřej Funkční Trénink Milovice OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice, OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
27.11.2022Kmoch Laura Kids Poděbrady FUN FUN nezaplaceno
27.11.2022Kmoch Škodová Linda Boxing podebrady FUN FUN nezaplaceno
19.9.2022Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
25.4.2022Kmoníčková Iva OPEN Z40-49 uhrazeno
Tým: Marivaneobsazeno
29.6.2022Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2022Knotková Monika Sofa Predators OPEN Z30-39 uhrazeno
10.10.2022Knytl Pavel Humburky OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Koběluš Jaromír OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2022Koblencová Renata OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2022Kočárková Aneta Hanibal Sport OPEN MIX uhrazeno
Tým: lfy22nri7l↳ Kříž Adam
25.10.2022Kocman Roman OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
17.10.2022Kodejš Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2022Kohoutová Bronislava OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2022Kolařík Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
23.11.2022Kollár Jan OPEN M30-39 uhrazeno
16.11.2022Kolovratník František AC1866 OPEN M18-29 uhrazeno
21.10.2022Komárková Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
1.9.2022Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
10.4.2022Kondraš Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
24.11.2022Konopásek Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
22.11.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
21.11.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
12.11.2022Kopecký Jakub CZexxx OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pár & Nepár↳ Rexhaj Entella
28.8.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
17.10.2022Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
23.12.2021Košinár Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
9.10.2022Kosová Zuzana OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2022Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 nezaplaceno
28.11.2022Kotlín Roman Lagunino FUN FUN uhrazeno
17.1.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2022Koudelková Lucie Brněnské běhny OPEN Z30-39 nezaplaceno
29.10.2022Kovařčík Jan SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2022Kovářová Markéta OPEN Z18-29 uhrazeno
26.11.2022Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
26.11.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
26.9.2022Kožešník David OPEN M40-49 uhrazeno
16.11.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.11.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
23.10.2022Králík Petr OPEN T uhrazeno
Tým: Esa z pralesa↳ Legát Vít
↳ Králíková Simona
↳ Pražák Jan
19.10.2022Kratochvílová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rolling potatoes↳ Pivec Michal
30.10.2022Kravar Jan FAJTRS OPEN T uhrazeno
Tým: FAJTRS↳ Voltr MichalFAJTRS
↳ Čítek MartinFAJTRS
↳ Roubíček MichalFAJTRS
31.12.2021Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
18.10.2022Krčmářová Gabriela Ludmírovské běhny OPEN T uhrazeno
Tým: Ludmírovské běhny↳ Jašíčková Martina Ludmírovské běhny
↳ Čermáková DenisaLudmírovské běhny
↳ Vydrová Viktorie Ludmírovské běhny
29.10.2022Krejčová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
11.3.2022Křenek Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
27.11.2022Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
8.11.2022Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava OPEN M18-29 uhrazeno
17.10.2022Křižáková Daniela OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.10.2022Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
21.10.2022Křížová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
7.8.2022Kropáč Michal STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M30-39 uhrazeno
7.8.2022Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z30-39 uhrazeno
13.5.2022Krouská Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
22.11.2022Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
11.11.2022Krupková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
3.11.2022Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
1.11.2022Kubák Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2022Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
18.11.2022Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE Z18-29 uhrazeno
17.11.2022Kubeček Antonín ProBroTEAM RACE M18-29 uhrazeno
24.1.2022Kubera Pavel Pivní strejc OPEN M30-39 uhrazeno
20.11.2022Kubíčková Šárka Trosečníci OPEN T uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
↳ Fafejtová Kateřina
↳ Vlček MiloslavMV MOTO
28.12.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Máme blbý nápady↳ Danková Veronika
31.10.2022Kubínová Marie #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
14.11.2022Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
11.11.2022Kudrna Daniel OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
11.11.2022Kudrna Aleš OCR Hunters RACE M30-39 uhrazeno
10.12.2021Kudrnová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.10.2022Kulhánek Michal Bahňáci RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Kulíková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
14.11.2022Kuník Jiří ---- OPEN M40-49 uhrazeno
13.11.2022Kupčíková Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2022Kutilová Linda OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2022Kuželová Kristýna OPEN Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
12.11.2022Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Lacinová Veronika OCR Runners Beroun OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiators↳ Lacina JosefGladiators
13.10.2022Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
12.11.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
5.11.2022Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Laštovička Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
16.11.2022Lelovič Roman OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2022Lenner Petr OPEN M18-29 uhrazeno
23.12.2021Levý Jan FUN FUN uhrazeno
17.11.2022Liberda Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Comadrejas↳ Šindelářová Zuzana
25.10.2022Libovický Vít OPEN M50-99 uhrazeno
20.11.2022Lindovský Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
14.11.2022Lindovský Martin OPEN M40-49 uhrazeno
26.9.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
24.10.2022Lokajíček Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
12.11.2022Lösch Jakub Predator Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
Tým: Predator Gymneobsazeno
14.10.2022Loup Miroslav MR OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2022Löwyová Natálie Running hippos OPEN T uhrazeno
Tým: Running hippos↳ Hyhlík TomášRunning hippos
↳ Löwy AdamRunning hippos
↳ Chadrabová TerkaRunning hippos
1.11.2022Ludvar Petr OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2022Lukeš Petr OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2022Lukešová Josefína FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Lutonský Patrik Lazaři OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2022Máčala Josef OPEN M40-49 uhrazeno
17.11.2022Maceášik Marek RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
30.11.2022Machač Lukáš Predator Workout Děčín OPEN M30-39 uhrazeno
4.10.2022Machacek David OPEN M18-29 uhrazeno
28.8.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Kubešová PetraOlympia Spartan Training KH
28.11.2022Machek Michael OPEN M30-39 uhrazeno
25.7.2022Mackeová Miloslava RSáci OPEN Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Macko Milan STG Česká Třebová OPEN M50-99 uhrazeno
23.11.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 uhrazeno
28.10.2022Málková Jana Carnivora OPEN Z40-49 uhrazeno
15.11.2022Málková Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
28.10.2022Mandzák Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
22.11.2022Mann Mandy Klabauster OPEN Z30-39 uhrazeno
28.9.2022Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2022Marčík Vlastimil Magor gym Varnsdorf RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2022Marčík Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.10.2022Marek Matúš KTS EKOLOGIE OPEN M50-99 uhrazeno
10.3.2022Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
19.8.2022Marek Roman OPEN T uhrazeno
Tým: Princezny↳ Vaňková Barbora
↳ Hesounová Dominika
↳ Hubinková Anna
30.9.2022Marek Mojmír RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN M18-29 uhrazeno
20.10.2022Mareková Kristýna KTS EKOLOGIE OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2022Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.11.2022Mareš David OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2022Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
12.7.2022Markus Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2022Martínková Lucie OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Koblížci ↳ Rydlo JanČASPV
20.11.2022Marušák Ondřej Monkey Race Skuhrov OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2022Matušek Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2022Mázorová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
9.11.2022Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
27.11.2022Mědílková Tereza OPEN JZ13-17 nezaplaceno
9.11.2022Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
26.1.2022Melzer Tino Klabauster OPEN MIX uhrazeno
Tým: Klabauster↳ Melzer ManjaKlabauster
21.11.2022Mencl Václav Samopal RACE M18-29 uhrazeno
1.12.2022Merta Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2022Mestek Filip OPEN M30-39 uhrazeno
20.11.2022Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
14.11.2022Metzl Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
25.10.2022Michalčák David Complex gym Mohelnice OPEN T uhrazeno
Tým: COMPLEX GYM 1↳ Rozsypal Tomáš#GLADIATORRACETEAM
↳ Strouhal Petr
↳ Kneifel Vojtěch
30.4.2022Michálek František Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
26.9.2022Miewald Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2022Mikeš Petr Hammer OCR Team OPEN M30-39 uhrazeno
7.11.2022Militký Jan Sport Club Vrchlabí OPEN M30-39 uhrazeno
9.10.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
18.10.2022Modrák Josef OPEN M18-29 uhrazeno
25.9.2022Moťovský Marian Dlouhoprstý Banditi OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Mrázek Bárt x OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
9.11.2022Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Ždimi-Mrkef↳ Ždímal MichalŽdimiators
28.11.2022Muff Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
17.11.2022Muller Filip OPEN JM13-17 uhrazeno
20.2.2022Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
5.12.2021Myšáková Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
20.11.2022Mysliveček Jindřich OPEN M30-39 uhrazeno
10.11.2022Najmon Filip Sám za sebe OPEN M40-49 uhrazeno
25.11.2022Navařík Martin Hasiči Dolní Lutyně RACE M30-39 nezaplaceno
16.10.2022Navrátil Miloš RACE M30-39 uhrazeno
17.7.2022Názler Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
12.11.2022Nečas Lubomír RACE M40-49 uhrazeno
20.11.2022Nečasová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
27.10.2022Nejdr Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
16.10.2022Nejmanová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2022Nekl Ondřej OPEN M18-29 nezaplaceno
22.10.2022Nekl Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
20.2.2022Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2022Němec Jan Vikings OPEN M18-29 uhrazeno
6.11.2022Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou OPEN Z18-29 uhrazeno
26.9.2022Netopil Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
19.6.2022Neuman Martin RACE M30-39 uhrazeno
22.11.2022Nováček Vojtěch Bukanýři OPEN M18-29 uhrazeno
12.11.2022Novák Lukáš Capoeira Pardubice OPEN T uhrazeno
Tým: Capoeira Pardubice↳ Makula Vojtěch
↳ Dušek Ondřej
↳ Dřevecký MatějCapoeira Pardubice
16.10.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2022Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 nezaplaceno
1.12.2022Novák Michal FC joint OPEN M18-29 uhrazeno
16.11.2022Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
16.11.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
29.11.2022Novotná Jana Hybrid Training OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Novotná Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
31.10.2022Novotná Andrea RACE Z18-29 uhrazeno
3.11.2022Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2022Novotný Lukáš AČR RACE M30-39 uhrazeno
4.10.2022Obrázek Jan TJ Sokol Praha Podolí OPEN M30-39 uhrazeno
17.10.2022Opatřil Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2022Opplová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
26.6.2022Ormston Caroline OPEN Z18-29 uhrazeno
9.11.2022Outrata Petr OPEN M30-39 uhrazeno
16.10.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.10.2022Palásek Petr OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2022Palásková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
28.9.2022Passler Jindřich OPEN M30-39 uhrazeno
20.11.2022Past Christian OPEN M40-49 uhrazeno
23.10.2022Patka Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
22.11.2022Patka Bohumil OPEN M18-29 uhrazeno
27.11.2022Patková Miroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
1.12.2022Pavel Jan Vazouni OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2022Pavlica Petr RACE M40-49 nezaplaceno
7.11.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2022Pech Petr OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2022Pecha Karel Karpentr RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2022Pekárek Martin PanX RACE JM13-17 uhrazeno
28.11.2022Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z18-29 uhrazeno
13.11.2022Pěkný Lubomír Rviště OPEN M50-99 uhrazeno
24.11.2022Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora ↳ Peroutka MartinSTG Kutná Hora
19.10.2022Peštová Kateřina OPEN Z40-49 uhrazeno
26.11.2022Peštuka Michal Páteční box OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2022Peterková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
23.11.2022Peterková Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
27.10.2022Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
12.7.2022Petr Kamil OPEN M40-49 uhrazeno
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
15.11.2022Petráňová Šárka OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
2.10.2022Petrasova Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
4.10.2022Petřík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
23.9.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
24.11.2022Petrušková Natálie Danger women OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři z Holic OPEN M40-49 nezaplaceno
12.11.2022Pietrasz David Workaut16 RACE M40-49 uhrazeno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
16.8.2022Pilný Václav OPEN M30-39 uhrazeno
8.11.2022Pilný Martin OPEN M30-39 uhrazeno
21.7.2022Piňosová Radka OPEN Z40-49 uhrazeno
8.11.2022Pirkl Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2022Píše Vlastimil FUN FUN uhrazeno
24.10.2022Plch Dušan SVVAT OPEN M40-49 uhrazeno
21.11.2022Pleva David RMM Teplice OPEN M40-49 uhrazeno
24.11.2022Pleva David RMM OPEN M18-29 uhrazeno
13.12.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
15.10.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
Tým: OCR Čelákoviceneobsazeno
10.11.2022Podolníková Andrea OPEN Z30-39 uhrazeno
29.8.2022Pohanka Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2022Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2021Popek Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2022Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2022Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
17.11.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
18.11.2022Praher Marion union dirtrun.company OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Prantl Jiří RACE M30-39 nezaplaceno
19.10.2022Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2022Prchal Jakub RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2022Prchal David OPEN M40-49 uhrazeno
2.11.2022Přecechtělová Martina FUN FUN uhrazeno
6.12.2021Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z18-29 uhrazeno
15.11.2022Přibilová Jiřina RACE Z40-49 uhrazeno
26.11.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2022Procházková Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
16.10.2022Procházková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2022Prokůpek Ondřej FUN FUN uhrazeno
26.11.2022Prosecká Michaela OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.3.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
17.5.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2022Pugelsheim Roland OPEN M50-99 nezaplaceno
13.9.2022Pulgret Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
27.3.2022Pullmanová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
22.11.2022Pytka Petr OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice ↳ Sekerová PetraOCR Čelákovice
31.12.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
30.10.2022Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
21.11.2022Raurová Klára Perun OPEN Z30-39 uhrazeno
1.11.2022Regálová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
19.10.2022Regec Dominik FUN FUN uhrazeno
17.10.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
7.8.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
6.11.2022Remsa Martin OPEN M30-39 uhrazeno
7.10.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.10.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2022Repiský Tomáš OCR team Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
24.12.2021Resler Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2022Rieger Bohuslav RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2022Říha Zdeněk POKO runnig team RACE M30-39 uhrazeno
20.8.2022Ročeň Pavel Bestie OCR run team RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2022Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
21.11.2022Rosa Petr OPEN M18-29 uhrazeno
12.7.2022Rosenberg Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
1.11.2022Růžičková Dana Gojija&Gojija OPEN Z40-49 uhrazeno
11.5.2022Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2022Rýdl Martin OPEN M30-39 nezaplaceno
27.12.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
24.10.2022Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
25.11.2022Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.11.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
29.11.2022Sadłowski Adam PARAMO TEAM RACE M40-49 uhrazeno
13.8.2022Šafařík Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Speedy Ducks↳ Šafaříková Kateřina
25.10.2022Šafránek Štěpán OPEN JM13-17 uhrazeno
30.12.2021Šafránková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
25.10.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z40-49 uhrazeno
24.11.2022Salfická Olga OPEN Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Salgueiro Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
18.4.2022Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2022Samko Sebastian Místečáci OPEN JM13-17 uhrazeno
27.7.2022Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Runners Šumperk↳ Saňáková NikolaOCR Runners Šumperk
2.6.2022Šandrik Marek OPEN M40-49 uhrazeno
31.10.2022Sarnovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karkulka↳ Uchytilova Iveta
22.11.2022Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.12.2021Šatná Pavla EXTREME DOG RACE TEAM RACE Z40-49 uhrazeno
28.1.2022Schicht Steve Klabauster OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Schneider Uwe Klabauster OPEN T uhrazeno
Tým: Klabauster↳ Scorl Kay-UweKlabauster
↳ Deuschle ThomasKlabauster
↳ Steiger BarbaraKlabauster
19.1.2022Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
1.12.2022Schusterová Kristýna RACE Z40-49 uhrazeno
24.1.2022Scorl Susi Klabauster OPEN Z40-49 uhrazeno
26.11.2022ŠEBELOVÁ JANA B. MONAKO RACE Z50-99 uhrazeno
6.6.2022Šebestík Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2022Sečkář Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
6.11.2022Sedláčková Alena Rakety RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2022Sedlák Jakub PanX RACE JM13-17 nezaplaceno
28.10.2022Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
30.10.2022Sedlák Tobiáš FUN FUN uhrazeno
31.8.2022Sedláková Nela OPEN JZ13-17 uhrazeno
9.10.2022Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
24.10.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.7.2022Ševela Petr OPEN M50-99 uhrazeno
29.11.2022Sigmund Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
27.10.2022Sílová Natalie #Gladiatorraceteam RACE JZ13-17 nezaplaceno
24.9.2022Šimůnek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2022Šimůnek Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2022Šimůnková Simona FUN FUN nezaplaceno
26.11.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2022Širochman Petr OCR Citice OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Kráska a zvířeneobsazeno
5.11.2022Sitová Romana OPEN Z18-29 uhrazeno
13.11.2022Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
27.11.2022Skácelík Jan OPEN JM13-17 nezaplaceno
12.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2022Skala Petr Complex Gym OPEN T uhrazeno
Tým: COMPLEX GYM B↳ Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM
↳ Mikeš MikulášComplex Gym B
↳ Selinger JanSk Loštice
8.11.2022Skořepová Pospíšilová Alena Olympia Spartan training KH OPEN T uhrazeno
Tým: Olympia Spartan training KH↳ Hrnčiříková JaruškaOlympia Spartan training KH
↳ Tesaříková JindřiškaOlympia Spartan training KH
↳ Šubotníková IvanaOlympia Spartan training KH
21.11.2022Škvor Michal Zelený mor OPEN MIX uhrazeno
Tým: Agogáčci↳ Vylítová DenisaSRTG Praha
28.11.2022Sládková Martina FUN FUN uhrazeno
19.10.2022Slavíček Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
16.10.2022Slavík Adam Chulin OPEN T uhrazeno
Tým: Hoši↳ Slavík VojtěchChulin
↳ Lauer Šimon
↳ Kašík Petr
1.2.2022Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
2.11.2022Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.10.2022Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
1.12.2022Smetana Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2022Smolík Arnošt OPEN M50-99 uhrazeno
21.11.2022Smolíková Věra OPEN Z50-99 uhrazeno
28.10.2022Šmudla Radek Tři švagři FUN FUN uhrazeno
29.11.2022Šnejdarová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
24.11.2022Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: václava↳ Wallesch OndřejOCR Čelákovice
1.8.2022Šnoplová Iva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hammer OCR team Miluny↳ Šnopl Vít
22.10.2022Šolc Jan STG Prostějov OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2022Solnička Jakub Vazouni OPEN M18-29 uhrazeno
14.11.2022Sopek Tadeáš OPEN M18-29 uhrazeno
11.11.2022Sopkova Vladena OPEN Z30-39 uhrazeno
23.10.2022Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
16.10.2022Špačková Eliška OPEN Z18-29 uhrazeno
9.5.2022Spielbauer Rene Klabauster OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2022Špilák Peter OPEN M30-39 uhrazeno
25.10.2022Šponarová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
14.11.2022Sporková Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
15.10.2022Šrámek Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
28.10.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
28.10.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
29.11.2022Šrámková Tereza Lamy FUN FUN uhrazeno
15.10.2022Srnský Josef OPEN M40-49 uhrazeno
12.11.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
26.10.2022Štangl Martin Dlouhoprstý banditi OPEN M18-29 uhrazeno
21.11.2022Stanovská Sára OPEN JZ13-17 uhrazeno
27.11.2022Staš Jan Kosáci RACE M30-39 uhrazeno
13.10.2022Štědronská Bára OPEN Z18-29 uhrazeno
19.11.2022Štefánek Petr Monkey Race Skuhrov OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Šteiner Jiří Sofa Predators OPEN M30-39 uhrazeno
6.10.2022Stejskal Tomáš Vepřová RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2022Štembera Petr RACE MIX uhrazeno
Tým: My dva↳ Štemberová Věra
15.10.2022Štembera Václav OPEN M30-39 uhrazeno
17.10.2022Štěpán Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2022Štěpán Jakub STG Kutná Hora OPEN T uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Záruba Erik STG Kutná Hora
↳ Chochola AdamSTG Kutná Hora
↳ Chocholová AdélaOCR KIDS Poděbrady
27.10.2022Štěpánek Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2022Štěpničková Klára FUN FUN uhrazeno
8.8.2022Štěrbová Lenka OPEN Z50-99 uhrazeno
31.10.2022Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2022Strádal Jiří Warriors OPEN MIX uhrazeno
Tým: Warriors ↳ Strádalová MonikaWarriors
24.10.2022Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
18.10.2022Stránský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
22.10.2022Strejčková Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
3.2.2022Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
21.11.2022Šturc David Ikea masters OPEN M18-29 uhrazeno
8.11.2022Štýbrová Gabriela Pandurci OPEN MIX uhrazeno
Tým: PANDURCI↳ Štýber RomanCZexxx
23.11.2022Suchánková Vlasta OPEN Z50-99 uhrazeno
4.11.2022Šulc David OPEN T uhrazeno
Tým: Ústav Únavy↳ Fischer Jan
↳ Šulc Miloš
↳ Dohnálek ŠimonÚstav únavy
11.11.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
23.10.2022Švandová Jiřka OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2022Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek Michal#GLADIATORRACETEAM
24.10.2022Švarcová Alena OPEN MIX uhrazeno
Tým: MTO team ↳ Koky DominikMTO team
20.11.2022Švec Zdeněk OPEN T uhrazeno
Tým: GR-LTM↳ Plíšková Pavlína
↳ Plíšková Ivana
neobsazeno
29.10.2022Švec Michal OPEN M30-39 uhrazeno
29.7.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
7.11.2022Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2022Svítilová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
24.11.2022Svoboda Pavel Ti Druzí CZ OPEN T uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Moravec MichaelTi druzí
↳ Pluhař Petr
↳ Merenus OldrichTi druzí
22.11.2022Svoboda Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
18.8.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z18-29 uhrazeno
16.10.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
10.11.2022Svobodová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
2.10.2022Svobodova Michaela OPEN MIX uhrazeno
11.11.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
25.10.2022Svozil Bohdan OPEN M50-99 uhrazeno
25.10.2022Svozilova Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
17.10.2022Sýkora Roman RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Sýkora Jakub UNKNOWN Team OPEN T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Rosenberg JakubUNKNOWN TEAM
↳ Audy AdamUnKnown Team
↳ Zikmund RomanFitness URAL
16.11.2022Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
8.12.2021Syručková Jana Zelený Mor RACE Z30-39 uhrazeno
17.10.2022Tázlar Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
17.10.2022Tázlar Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2022Tezcan Ivana Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
19.10.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
16.10.2022Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
30.11.2022Tížková Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: Friends↳ Sikora Jakubrpc4ik
21.11.2022Tlapakova Gábina RACE Z40-49 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
19.10.2022Točíková Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
21.1.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.12.2021Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2022Tomec Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2022Tomek Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2022Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
29.10.2022Tomšík Karel OPEN M40-49 uhrazeno
19.10.2022Tóth Eva KTS EKOLOGIE OPEN Z30-39 uhrazeno
31.10.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
8.11.2022Toušek David OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2022Trčková Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Trčkouni↳ Trčka AdamTrčkouni
29.12.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
29.11.2022Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zdenda&Misa↳ Nový ZdenekKamzici
25.7.2022Trinerová Pavlína RSáci OPEN Z30-39 uhrazeno
17.10.2022Trnková Lenka OPEN T uhrazeno
Tým: Klisny a hřebci↳ Kopecká Jitka
↳ Novák Oldřich
↳ Synáček Petr
16.11.2022Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.11.2022Trubačová Michaela OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.10.2022Turek Jiří STG Česká Třebová OPEN T uhrazeno
Tým: Mazurovy děvky↳ Šalda Erik
↳ Jakš DominikMazurovy děvky
↳ Hodr Matěj
26.10.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
21.11.2022Tvrdík Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2022Tvrdík Adam Team Alfa OPEN M18-29 nezaplaceno
13.11.2022Tykal Lukáš Zmrzlíci Plzeň OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predátor gym↳ Zdvořáková Aneta
15.11.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.8.2022Uhrová Zuzana Vážky OPEN Z30-39 uhrazeno
20.11.2022Ulčáková Simona OPEN Z18-29 uhrazeno
14.11.2022Ullmannová Jana SRG Česká Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ginger & Lemon↳ Vecek DavidSTG Česká Lípa
14.11.2022Unverdorbenová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
19.10.2022Urban Tomáš KTS EKOLOGIE OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2022Urbánek Pavel OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR ČELAKOVICE- Jeseničáci ↳ Macháčková EvaOCR Čelákovice
26.9.2022Václavíková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
15.11.2022Vagner Alex Run for SAMUEL RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2022Valenta Aleš MAXFIT OPEN M40-49 uhrazeno
20.10.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
22.11.2022Varga Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2022Vašák Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tým Pulse↳ Vávrová Kateřina
28.11.2022Vašíček Tomáš SK Hranice RACE M18-29 uhrazeno
30.5.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
4.10.2022Velička Aleš Rybnikbenatky.cz RACE M40-49 uhrazeno
2.11.2022Vencl Libor Eleven Bike team RACE M18-29 uhrazeno
29.12.2021Vencl Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M40-49 uhrazeno
26.11.2022Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Šunky↳ Pavlíková PetraPredator workout Brno
21.11.2022Veselá Patricie OPEN Z18-29 uhrazeno
24.11.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GRT ↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
1.12.2022Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
8.11.2022Větříček David #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
28.11.2022Vevera Lukáš Gladiators OPEN M18-29 uhrazeno
26.11.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
22.11.2022Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
29.10.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.11.2022Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
20.10.2022Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
21.11.2022Vitásek Marek Místečáci OPEN JM13-17 uhrazeno
26.8.2022Vlček Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vlčák a Dášeňka↳ Juppová Dagmar
21.11.2022Vnenk Michal RACE M30-39 uhrazeno
12.11.2022Vnouček Jiří Rakety RACE M30-39 uhrazeno
22.11.2022Voda Jan OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2022Vodrážka Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
11.11.2022Vohradský Václav SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: VANSovi↳ Lehka PetraSRTG Praha
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
16.9.2022Voják David OPEN M40-49 uhrazeno
22.11.2022Vojta Filip OPEN M18-29 uhrazeno
22.11.2022Vondráček Jan RACE M30-39 nezaplaceno
25.11.2022Vorel Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
20.10.2022Vorel Tomáš INFERNO OPEN M40-49 uhrazeno
14.11.2022Vošta Jan STG Česka Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vošťáci↳ Voštová DitaVoštáci
22.11.2022Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2022Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2022Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
28.11.2022Vrabec Ondřej RACE M18-29 nezaplaceno
1.12.2022Vrlík Petr Stg Příbram RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2022VRZÁŇ David BONASUSGYM RACE JM13-17 uhrazeno
24.11.2022Vu Antonín #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Začátečníci↳ Dajcová Iveta#GLADIATORRACETEAM
12.8.2022Vyhnalova Nikola FUN FUN uhrazeno
21.11.2022Wagner Roman Tk Radostín OPEN M40-49 uhrazeno
7.11.2022Wegenkittl Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
11.11.2022Wieserová Gabriela Klub biatlonu Roškopov OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2022Wognitschová Eva Spartans Vyškov OPEN Z40-49 uhrazeno
28.11.2022Ypsilanti Alexander OPEN M50-99 nezaplaceno
29.10.2022Zábranská Barbora OCR team Kladno RACE Z18-29 uhrazeno
28.11.2022Zábranská Ladislava OPEN Z30-39 nezaplaceno
23.1.2022Zachová Anna OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2022Zadina Vladimír Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: zadina↳ Adamcová PetraCarnivora
31.12.2021Zadina Jan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
17.10.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
27.10.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2022Žákovec Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Žákovcovi↳ Žákovcová Petra
28.11.2022Zamecnik Vaclav Klub bodrých mužů OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2022Zárubová Leona STG Kutná Hora RACE Z18-29 uhrazeno
23.11.2022Zavadil Adam RACE JM13-17 nezaplaceno
23.11.2022Zavadil Radek RACE M40-49 nezaplaceno
21.11.2022Zavadsky Andrej Samopal RACE M30-39 uhrazeno
19.10.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
14.11.2022Zelenková Pavlína RACE Z30-39 uhrazeno
20.11.2022Zelinka Jiří OCR Pardubáci OPEN T uhrazeno
Tým: OCR Pardubáci↳ Levý ŠtěpánPŘEKÁŽKÁČ
↳ Richter Lukáš OCR Pardubáci
↳ Plíhal TomášOcr Pardubaci
1.12.2022Zelníček Radek OPEN M40-49 nezaplaceno
18.11.2022Zeman Marek RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2022Zeman Filip FUBO racing team RACE MIX uhrazeno
Tým: FUBO racing team↳ Hebrová SáraFUBO team
16.10.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
8.11.2022Zlámal Tomáš STG Pod Pradědem RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2022Zubričanová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
3.11.2022Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 nezaplaceno