Startovní listina Pobytový Gladiator Race kemp – Hradec Králové Stříbrný rybník 17.7.-22.7.2022

Statistika přihlášných

Trať
KempKemp48
Kategorie
CH7-16Chlapci 7 - 16 let31
D7-16Dívky 7 - 16 let17
Celkem přihlášených48

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.1.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice Kemp CH7-16 uhrazeno
4.1.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice Kemp CH7-16 uhrazeno
23.1.2022Boušková Veronika Kemp D7-16 uhrazeno
13.12.2021Bozetický Denis Kemp CH7-16 uhrazeno
13.12.2021Bumbera Šimon Kemp CH7-16 uhrazeno
10.3.2022Cédl Jiří HC Rakovnik Kemp CH7-16 uhrazeno
13.12.2021Dehnerová Veronika STG Česká Třebová Kemp D7-16 uhrazeno
10.3.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín Kemp D7-16 uhrazeno
6.1.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice Kemp D7-16 uhrazeno
1.1.2022Dvořák Daniel Varovi legie Kemp CH7-16 uhrazeno
13.12.2021Franc Kryštof Kemp CH7-16 uhrazeno
27.11.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM Kemp D7-16 uhrazeno
28.11.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily Kemp D7-16 uhrazeno
4.3.2022Hurák Štěpán Kemp CH7-16 uhrazeno
25.1.2022Jezdinský Jáchym GRKHK Kemp CH7-16 uhrazeno
30.3.2022Kábele Max #GLADIATORRACETEAM Kemp CH7-16 uhrazeno
13.1.2022Kašpar Michal Kemp CH7-16 uhrazeno
23.1.2022Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Kemp D7-16 uhrazeno
1.3.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM Kemp CH7-16 uhrazeno
1.3.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM Kemp CH7-16 uhrazeno
16.12.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady Kemp CH7-16 uhrazeno
16.12.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady Kemp CH7-16 uhrazeno
1.12.2021Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem Kemp D7-16 uhrazeno
19.1.2022Mráz Filip SKI RUN Čakovice Kemp CH7-16 uhrazeno
19.1.2022Mráz Jakub SKI RUN Čakovice Kemp CH7-16 uhrazeno
25.1.2022Najman Marek Kemp CH7-16 uhrazeno
25.1.2022Najmanová Nella Kemp D7-16 uhrazeno
9.3.2022Píchová Tereza Kemp D7-16 uhrazeno
4.1.2022Podlešák Martin Kemp CH7-16 uhrazeno
4.1.2022Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové Kemp D7-16 uhrazeno
4.3.2022Porcal Radek Kemp CH7-16 uhrazeno
1.2.2022Posolda Tomáš SC Jičín Kemp CH7-16 uhrazeno
1.2.2022Posolda Lukáš SC Jičín Kemp CH7-16 uhrazeno
21.3.2022Průša Kilián Kemp CH7-16 uhrazeno
21.3.2022Průšová Beáta Kemp D7-16 uhrazeno
28.6.2022Rasl Jan LIBEREC Kemp CH7-16 uhrazeno
28.1.2022Školka Vojta Kemp CH7-16 uhrazeno
20.2.2022Škopová Diana Kemp D7-16 uhrazeno
1.1.2022Šonský Matěj Varovi legie Kemp CH7-16 uhrazeno
16.2.2022Štemberová Elen Kemp D7-16 uhrazeno
29.11.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová Kemp CH7-16 uhrazeno
29.11.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová Kemp D7-16 uhrazeno
29.11.2021Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady Kemp CH7-16 uhrazeno
28.11.2021Vincent jr. Oldřich Kemp CH7-16 uhrazeno
4.1.2022Vosátka Filip Kemp CH7-16 uhrazeno
4.1.2022Vosátková Klára Kemp D7-16 uhrazeno
18.3.2022Zeman Filip Kemp CH7-16 uhrazeno
18.3.2022Zkoušková Zkouška Kemp D7-16 uhrazeno