Startovní listina GLADIATOR RACE - OCR LIGA II. - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II55
KIDS IKIDS I17
FAMFAM8
Kategorie
D12-13Dívky 12 - 13 let 15
D10-11Dívky 10 - 11 let 12
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 10
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 10
FAMFAMILY8
CH08-09Chlapci 8 - 9 let7
D08-09Dívky 8 - 9 let5
D14-15Dívky 14 - 15 let 5
CH06-07Chlapci 6 - 7 let4
CH14-15Chlapci 14 - 15 let3
D06-07Dívky 6 - 7 let1
Celkem přihlášených80

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.5.2022Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
10.5.2022Bartáková Antonie KIDS II D10-11 uhrazeno
25.4.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.4.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.5.2022bernard Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.4.2022Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
20.2.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
20.2.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
19.3.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.3.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
22.4.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.5.2022Čeřovský Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2022Chalupa Jindřich KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2022Chalupa Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.5.2022Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
12.3.2022Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
11.5.2022Čmejrková Emma Atletika Kolín KIDS II D12-13 uhrazeno
12.5.2022Davidová Emma OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
12.5.2022Davidová Eliška OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
3.5.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2022Dostálová Viktorie FAM FAM uhrazeno
26.4.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
11.5.2022Feneš Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.5.2022Feneš David #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
10.5.2022Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.3.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
27.4.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
29.3.2022Havlicek Tomas KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.3.2022Havlickova Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
12.5.2022Hodek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.5.2022Hodková Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
8.5.2022Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II D10-11 uhrazeno
12.5.2022Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 nezaplaceno
3.5.2022Jiterská Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
12.5.2022Justová Anika KIDS II D12-13 uhrazeno
10.12.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
12.5.2022Kolpeková Karolína Bytzdravy.cz KIDS II D10-11 uhrazeno
8.5.2022Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.5.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
11.4.2022Lovětinský Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2022Lukášek Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.4.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2022Mánek Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2022Menclova Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
9.5.2022Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
11.5.2022Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.4.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2022Novák Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.5.2022Nováková Ema FAM FAM uhrazeno
11.5.2022Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
31.1.2022Peřinová Adéla Atletika Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
7.5.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
11.5.2022Polák Vojtěch KIDS II CH14-15 nezaplaceno
11.5.2022Rozdolská Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
8.5.2022ŠAŠEK VIKTOR #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
8.5.2022Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
9.5.2022Šeborová Charlotte Racing team Záhrobský KIDS II D10-11 uhrazeno
10.5.2022Šedová Natálie KIDS I D06-07 uhrazeno
10.5.2022Sehnoutek Ladislav KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.2.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.5.2022Šír Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2022Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
7.5.2022Šreibr Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2022Šreibr Jakub STG Rychnov nad Kněžnou FAM FAM uhrazeno
10.5.2022Stehlíková Bety Racing team Záhrobský KIDS II D12-13 uhrazeno
10.5.2022Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 nezaplaceno
10.5.2022Šulc Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.5.2022Švorbová Melánie Kolín KIDS II D12-13 uhrazeno
2.5.2022Švorbová Magdaléna KIDS I D08-09 uhrazeno
29.4.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
10.5.2022Vamberský Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2022Vojtíšková Linda KIDS II D14-15 uhrazeno
8.5.2022Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
10.5.2022Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno