Startovní listina GLADIATOR RACE - OCR LIGA IV. - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II54
KIDS IKIDS I21
FAMFAM9
Kategorie
D12-13Dívky 12 - 13 let 14
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 14
CH08-09Chlapci 8 - 9 let12
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 10
FAMFAMILY9
D10-11Dívky 10 - 11 let 9
D14-15Dívky 14 - 15 let 6
D08-09Dívky 8 - 9 let4
CH06-07Chlapci 6 - 7 let3
D06-07Dívky 6 - 7 let2
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
Celkem přihlášených84

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.5.2022Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
25.9.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.9.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.10.2022Benešová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
3.11.2022Bilic David GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.10.2022Bouskova Rozalie FAM FAM uhrazeno
15.10.2022Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
20.2.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
20.2.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
1.11.2022Čermák Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.3.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.11.2022Čermáková Kristýna KIDS II D10-11 uhrazeno
31.3.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
27.10.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.10.2022Čeřovský Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.11.2022Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
21.10.2022Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
1.11.2022Chlupáček Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.10.2022Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
18.10.2022Davidová Emma OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
18.10.2022Davidová Eliška OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
16.10.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.9.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
1.11.2022Eliášová Denisa FZŠ Chodovická KIDS II D12-13 uhrazeno
27.10.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
31.10.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
20.10.2022Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.10.2022Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
26.10.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
31.10.2022Hrdlička Adam STG Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.10.2022Husák Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.10.2022Jirásek Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.10.2022Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II D12-13 uhrazeno
16.10.2022Jusková Adriana KIDS I D08-09 uhrazeno
10.12.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
27.10.2022Kobík Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.10.2022Kobík Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.10.2022Komárková Natálie FAM FAM uhrazeno
1.11.2022Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 nezaplaceno
1.11.2022Kouba František CRTC FAM FAM uhrazeno
1.11.2022Koudelová Alena HB Ski team KIDS II D14-15 uhrazeno
18.9.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.9.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
18.9.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
18.10.2022Lacinová Kristýna OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
20.10.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.10.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
16.10.2022Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.10.2022Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.11.2022Mánek Filip GR KIDS Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.10.2022Matlach Matyáš Panther Gym Čakovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.10.2022Matlachová Markéta Panther Gym Čakovice FAM FAM uhrazeno
3.11.2022Menclova Barbora KIDS II D12-13 nezaplaceno
2.11.2022Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.8.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.10.2022Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 nezaplaceno
31.10.2022Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 nezaplaceno
1.11.2022Novák Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.1.2022Peřinová Adéla Atletika Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
30.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.10.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
2.11.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.11.2022Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.10.2022Pilař Daniel Lužany KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.11.2022Rada Lucas Martin Konisovic FAM FAM uhrazeno
14.9.2022Rosický Jan Gladiator Training Kralupy KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.10.2022Rybak Daria KIDS II D14-15 uhrazeno
1.11.2022Šedová Natálie KIDS I D06-07 uhrazeno
19.10.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.10.2022Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
29.10.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
24.10.2022Vaníček Tomáš FAM FAM uhrazeno
21.10.2022Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
27.10.2022Volmuth Vojta OCR kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.9.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.10.2022Zahradníková Andrea SDH Arnultovice - Rudník KIDS II D12-13 uhrazeno
30.10.2022Zaoralová Amálie KIDS I D06-07 uhrazeno
15.10.2022Zavališin Michal GLADIATOR Junior KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.10.2022Zbranek Mikuláš KIDS I CH08-09 nezaplaceno
30.10.2022Zbranková Viktorie KIDS II D10-11 nezaplaceno
28.10.2022Zich Marek Lužany KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.10.2022Zichová Terezie Lužany KIDS II D12-13 uhrazeno