Startovní listina VIRTUAL GLADIATOR RACE WINTER JOSEFOV

Statistika přihlášných

Trať
202093
554
Kategorie
M00-99Muži bez omezení věku51
Z00-99Ženy bez omezení věku42
D00-15Dívky 0 - 15 let3
CH00-15Chlapci 0 - 15 let1
Celkem přihlášených97

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.2.2022Absolonová Soňa 20 Z00-99 uhrazeno
23.1.2022Aschenbrenner Alex 20 M00-99 uhrazeno
1.2.2022Bachurek Jaroslav running zone 20 M00-99 uhrazeno
25.2.2022Baláš Martin 20 M00-99 uhrazeno
21.2.2022Bártová Miroslava OCR Citice 20 Z00-99 uhrazeno
22.2.2022Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM 20 Z00-99 uhrazeno
22.2.2022Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM 5 D00-15 uhrazeno
1.2.2022Bernát Roman Šneci v běhu 20 M00-99 uhrazeno
23.1.2022Bláhová Adéla 20 Z00-99 uhrazeno
25.1.2022Bonaventura Denisa #GLADIATORRACETEAM 20 Z00-99 uhrazeno
21.1.2022Bořek Radek Sparta 20 M00-99 uhrazeno
2.2.2022Buček Martin 20 M00-99 uhrazeno
26.1.2022Chalupová Barbora 20 Z00-99 uhrazeno
31.1.2022Cvrkova Lucie Lucikp146 20 Z00-99 uhrazeno
17.1.2022David Jan 20 M00-99 uhrazeno
24.1.2022Dědková Lenka GLADIATORRACETEAM 20 Z00-99 uhrazeno
20.4.2022Dubcová Tereza 20 Z00-99 uhrazeno
2.2.2022Dunčko Peter 20 M00-99 uhrazeno
21.2.2022Endler Marek 20 M00-99 uhrazeno
25.6.2022Galik Miro 20 M00-99 uhrazeno
18.1.2022Gavendova Ywetta 20 Z00-99 uhrazeno
6.4.2022Gotthard Bohumil 20 M00-99 uhrazeno
15.2.2022Hamerka Jaroslav 20 M00-99 uhrazeno
1.5.2022Hlaváček Josef 20 M00-99 uhrazeno
24.1.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM 20 Z00-99 uhrazeno
26.5.2022Hofmanová Aneta 20 Z00-99 uhrazeno
7.2.2022Holánková Iveta 20 Z00-99 uhrazeno
30.1.2022Horečný Karel 20 M00-99 uhrazeno
2.3.2022Hrádek David Nová Bystřice 20 M00-99 uhrazeno
21.2.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM 20 M00-99 uhrazeno
24.3.2022Hynek Miloslav 20 M00-99 uhrazeno
22.3.2022Janáková Kateřina X-force 20 Z00-99 uhrazeno
30.1.2022Jírů David 20 M00-99 uhrazeno
25.1.2022John Radek SOFIRUN 20 M00-99 uhrazeno
29.1.2022Kabourková Renata 20 Z00-99 uhrazeno
20.2.2022Karásek Pavel 20 M00-99 uhrazeno
25.1.2022Kedršt Daniel STG Kolín 20 M00-99 uhrazeno
3.2.2022Klein Lucie 20 Z00-99 uhrazeno
28.1.2022Konrádová Jitka 20 Z00-99 uhrazeno
13.2.2022Korolus Dominik Panthers Praha 20 M00-99 uhrazeno
25.2.2022Koutník Jiří 20 M00-99 uhrazeno
11.2.2022Kovaříková Michaela 20 Z00-99 uhrazeno
13.4.2022Krutil Adam Cave Hunters 20 M00-99 uhrazeno
10.2.2022Krutil Pavel Cave Hunters 20 M00-99 uhrazeno
26.1.2022Krůzová Bohuslava 20 Z00-99 uhrazeno
14.4.2022Kubjatko Michal 20 M00-99 uhrazeno
17.1.2022Kunstatová Marie Šneci v běhu 20 Z00-99 uhrazeno
11.3.2022Ladeckà Natalie Lenochodi 5 D00-15 uhrazeno
17.1.2022Ladecky Erik 20 M00-99 uhrazeno
9.2.2022Lavicka Daniel Ultras 20 M00-99 uhrazeno
17.1.2022Legdanová Kamila 20 Z00-99 uhrazeno
3.2.2022Lidická Tereza 20 Z00-99 uhrazeno
26.2.2022Lidický Patrik 20 M00-99 uhrazeno
15.2.2022Makuš Martin 20 M00-99 uhrazeno
21.1.2022Marková Petra 20 Z00-99 uhrazeno
14.2.2022Mikeš Petr FUBO team / duo iuris 20 M00-99 uhrazeno
6.2.2022Mlejnková Jana 20 Z00-99 uhrazeno
27.1.2022Musil Jiří #GLADIATORRACETEAM 20 M00-99 uhrazeno
16.2.2022Musilová Aneta #GLADIATORRACETEAM 20 Z00-99 uhrazeno
8.2.2022Nasch Ladislav #GLADIATORRACETEAM 20 M00-99 uhrazeno
18.4.2022Navrátil Marek 20 M00-99 uhrazeno
20.1.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 20 M00-99 uhrazeno
23.1.2022Nečasová Jaroslava 20 Z00-99 uhrazeno
18.1.2022Novosel Mario TUS Feldbach 20 M00-99 uhrazeno
30.1.2022Pařízek Pavel Workout Lomnice 20 M00-99 uhrazeno
27.1.2022Pelichová Zdeňka 20 Z00-99 uhrazeno
30.1.2022Plíšková Pavlína 20 Z00-99 uhrazeno
2.2.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM 20 Z00-99 uhrazeno
31.1.2022Portychová Alena 20 Z00-99 uhrazeno
24.1.2022Poulíčková Tereza 20 Z00-99 uhrazeno
14.4.2022Prokopová Eva 20 Z00-99 uhrazeno
25.2.2022Ptáček Martin 20 M00-99 uhrazeno
24.4.2022Pustková Lucie 20 Z00-99 uhrazeno
18.2.2022Rokošová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 20 Z00-99 uhrazeno
14.2.2022Růžička Jan 20 M00-99 uhrazeno
17.1.2022Shejbalová Jana 20 Z00-99 uhrazeno
10.2.2022Šimek Jan 20 M00-99 uhrazeno
24.1.2022Šlehofer Jan DI Strakonice 20 M00-99 uhrazeno
3.2.2022Smetana Miroslav 20 M00-99 uhrazeno
3.2.2022Smetanová Markéta 20 Z00-99 uhrazeno
25.1.2022Sonntag Petr All Strenhth Gym 20 M00-99 uhrazeno
21.1.2022Stárová Eva 20 Z00-99 uhrazeno
25.1.2022Stelzer Radek Výzva 21 dní 20 M00-99 uhrazeno
27.1.2022Štěpnička Roman Prostě běž leden22 20 M00-99 uhrazeno
3.2.2022Stránský Lukáš 20 M00-99 uhrazeno
30.1.2022Švec Zdeněk 20 M00-99 uhrazeno
24.4.2022Sýkorová Aneta 20 Z00-99 uhrazeno
28.3.2022Tillová Lucie 20 Z00-99 uhrazeno
17.6.2022Veiser Jiří 5 CH00-15 uhrazeno
29.5.2022Veiser Jiří 20 M00-99 uhrazeno
22.6.2022Veiserová Klára 5 D00-15 uhrazeno
27.2.2022Veseleňák Jan 20 M00-99 uhrazeno
14.2.2022Vohradníková Adéla 20 Z00-99 uhrazeno
20.2.2022Vopršalová Miroslava 20 Z00-99 uhrazeno
12.2.2022Vrbická Martina #GLADIATORRACETEAM 20 Z00-99 nezaplaceno
21.3.2022Žák Petr 20 M00-99 uhrazeno
25.1.2022Záluský Jiří 20 M00-99 uhrazeno