Startovní listina VIRTUAL GLADIATOR RACE HARRACHOV

Statistika přihlášných

Trať
606053
20204
Kategorie
Z00-99Ženy bez omezení věku27
M00-99Muži bez omezení věku26
CH00-15Chlapci 0 - 15 let2
D00-15Dívky 0 - 15 let2
Celkem přihlášených57

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.8.2022Bendová Petra 60 Z00-99 uhrazeno
27.6.2022Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM 60 Z00-99 uhrazeno
27.6.2022Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM 20 D00-15 uhrazeno
13.5.2022Bernát Roman Šneci v běhu 60 M00-99 uhrazeno
19.9.2022Blahová Renata 60 Z00-99 uhrazeno
4.9.2022Bláhová Adéla 60 Z00-99 uhrazeno
29.5.2022Bořek Radek Sparta 60 M00-99 uhrazeno
7.11.2022Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM 60 Z00-99 nezaplaceno
17.5.2022Cvrkova Lucie Lucikp146 60 Z00-99 uhrazeno
20.9.2022Dědková Lenka GLADIATORRACETEAM 60 Z00-99 uhrazeno
24.10.2022Dobeš David Ikea masters 60 M00-99 uhrazeno
23.5.2022Dubcová Tereza 60 Z00-99 uhrazeno
24.11.2022Ducháček Jan #GLADIATORRACETEAM 60 M00-99 uhrazeno
31.8.2022Dunčko Peter 60 M00-99 uhrazeno
22.6.2022Duray Radoslav 60 M00-99 uhrazeno
25.5.2022Hellebrant Štěpán 20 CH00-15 uhrazeno
26.9.2022Honomichl Martin 60 M00-99 uhrazeno
4.7.2022Hrádek David Nová Bystřice 60 M00-99 uhrazeno
10.6.2022Janáková Kateřina X-force 60 Z00-99 uhrazeno
14.9.2022Jenčík Petr Praha 60 M00-99 uhrazeno
16.5.2022Jiroušová Veronika 60 Z00-99 uhrazeno
23.5.2022Klein Lucie 60 Z00-99 uhrazeno
27.6.2022Konrádová Jitka 60 Z00-99 uhrazeno
15.6.2022Koutník Jiří 60 M00-99 uhrazeno
14.5.2022Kováč Karol 60 M00-99 uhrazeno
19.7.2022Krutil Pavel Cave Hunters 60 M00-99 uhrazeno
14.7.2022Krůzová Bohuslava 60 Z00-99 uhrazeno
20.6.2022Kunstatová Marie Šneci v běhu 60 Z00-99 uhrazeno
14.7.2022Ladecky Erik 60 M00-99 uhrazeno
10.6.2022Legdanová Kamila 60 Z00-99 uhrazeno
7.8.2022Mlejnková Jana 60 Z00-99 uhrazeno
9.8.2022Musilová Aneta #GLADIATORRACETEAM 60 Z00-99 uhrazeno
4.6.2022Navrátil Marek 60 M00-99 uhrazeno
19.7.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 60 M00-99 uhrazeno
29.5.2022Pařízek Pavel Workout Lomnice 60 M00-99 uhrazeno
16.5.2022Peniaková Renáta Šneci v běhu 60 Z00-99 uhrazeno
28.8.2022Plašilová Tereza Můj Gym 60 Z00-99 uhrazeno
24.5.2022Poulíčková Tereza 60 Z00-99 uhrazeno
12.6.2022Ptáček Martin 60 M00-99 uhrazeno
26.9.2022Šimek Jan 60 M00-99 uhrazeno
13.10.2022Širmerová Michaela 60 Z00-99 uhrazeno
17.5.2022Šlehofer Jan DI Strakonice 60 M00-99 uhrazeno
25.10.2022Šnajdrová Michaela Prostě běž 60 Z00-99 uhrazeno
16.8.2022Špiller Martin Cave Hunters 60 M00-99 uhrazeno
19.5.2022Stárová Eva 60 Z00-99 uhrazeno
16.10.2022Štroblová Simona 60 Z00-99 uhrazeno
24.10.2022Šturc David Ikea masters 60 M00-99 uhrazeno
28.10.2022Švancár Daniel Ikea masters 60 M00-99 uhrazeno
23.9.2022Ticháček Aleš Březnice 60 M00-99 uhrazeno
28.6.2022Tillová Lucie 60 Z00-99 uhrazeno
3.6.2022Tomášková Romana 60 Z00-99 uhrazeno
3.6.2022Tomešková Aneta 60 Z00-99 uhrazeno
20.6.2022Veiser Jiří 20 CH00-15 uhrazeno
8.6.2022Veiser Jiří 60 M00-99 uhrazeno
24.6.2022Veiserová Klára 20 D00-15 uhrazeno
19.6.2022Veseleňák Jan 60 M00-99 uhrazeno
20.10.2022Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM 60 M00-99 uhrazeno