Startovní listina GLADIATOR RACE - CZECH NINJA GAMES

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE44
KIDSKIDS25
Kategorie
M14-99Muži 14 a více let34
CH10-15Chlapci 10 - 15 let13
D10-15Dívky 10 - 15 let12
Z14-99Ženy 14 a více let10
Celkem přihlášených69

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.3.2022Adámek Jaromír Fénix Plzeň RACE M14-99 uhrazeno
6.3.2022Babušková Stanislava Rehasport Team RACE Z14-99 uhrazeno
8.3.2022Badalíková Lucie RACE Z14-99 uhrazeno
1.3.2022Balcar Jiří RACE M14-99 uhrazeno
7.3.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M14-99 uhrazeno
20.2.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS CH10-15 uhrazeno
20.2.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS CH10-15 uhrazeno
1.3.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M14-99 nezaplaceno
9.3.2022Bernardová Terezie RACE Z14-99 nezaplaceno
9.3.2022Buben Václav Rumbakoule RACE M14-99 uhrazeno
22.2.2022Čechová Karolína #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-15 uhrazeno
28.2.2022Čechová Nela KIDS D10-15 uhrazeno
5.3.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS CH10-15 uhrazeno
10.3.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS D10-15 uhrazeno
7.2.2022Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z14-99 uhrazeno
9.3.2022Chadima Jan RACE M14-99 uhrazeno
10.3.2022Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE M14-99 uhrazeno
13.2.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS CH10-15 uhrazeno
27.2.2022Ferenčík Jan RACE M14-99 uhrazeno
3.3.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-15 uhrazeno
9.3.2022Hejný Jakub Fyziofitness Černošice RACE M14-99 uhrazeno
23.2.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M14-99 uhrazeno
23.2.2022Hodek Martin RACE M14-99 uhrazeno
10.3.2022Horák Jaromír RACE M14-99 uhrazeno
23.2.2022Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-15 uhrazeno
21.2.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z14-99 uhrazeno
7.3.2022Jonáš Petr RACE M14-99 uhrazeno
7.3.2022Jonáš Marek RACE M14-99 uhrazeno
9.3.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-15 uhrazeno
20.2.2022KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-15 uhrazeno
10.3.2022Klečák Radim Olympia Spartan training Kutná Hora RACE M14-99 uhrazeno
20.2.2022Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-15 uhrazeno
4.3.2022Kobr Vojtěch Barbarian Extreme Team RACE M14-99 uhrazeno
20.2.2022Kočí Antonín #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-15 uhrazeno
20.2.2022Kočí Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M14-99 uhrazeno
28.2.2022Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS D10-15 uhrazeno
20.2.2022Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-15 uhrazeno
22.2.2022Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE Z14-99 uhrazeno
8.3.2022Krejčí Pavel OcrGrip.cz RACE M14-99 uhrazeno
27.2.2022Kroupová Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-15 uhrazeno
14.2.2022Kubín Daniel CRTC RACE M14-99 uhrazeno
8.3.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M14-99 uhrazeno
8.3.2022Lomnická Tereza Challenger RACE Z14-99 uhrazeno
24.2.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M14-99 nezaplaceno
28.2.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-15 uhrazeno
5.3.2022Marek Vlastimil Choceň RACE M14-99 uhrazeno
22.2.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-15 uhrazeno
10.3.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M14-99 uhrazeno
10.3.2022Morin Nora #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-15 uhrazeno
10.3.2022Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M14-99 nezaplaceno
3.3.2022Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M14-99 uhrazeno
6.3.2022Patrny Josef RACE M14-99 uhrazeno
7.3.2022Pavlík Jiří RACE M14-99 uhrazeno
8.3.2022Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-15 uhrazeno
21.2.2022Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-15 uhrazeno
6.3.2022Štraub Petra Fénix Plzeň RACE Z14-99 uhrazeno
6.3.2022Štraub David Fénix Plzeň RACE M14-99 uhrazeno
10.3.2022Sušánková Klára Ready2win RACE Z14-99 uhrazeno
8.3.2022Svoboda Vít CHALLENGER RACE M14-99 nezaplaceno
5.2.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z14-99 uhrazeno
9.2.2022Valta Martin RACE M14-99 uhrazeno
25.2.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M14-99 nezaplaceno
28.2.2022Víšek Tadeáš STG Pardubice RACE M14-99 uhrazeno
1.3.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-15 uhrazeno
8.3.2022Vorobok Tomáš Predators RACE M14-99 nezaplaceno
21.2.2022Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-15 uhrazeno
5.2.2022Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS CH10-15 uhrazeno
5.2.2022Zelenka Michal ATOM KIDS Praha RACE M14-99 uhrazeno
8.3.2022Zichová Terezie Lužany KIDS D10-15 uhrazeno