Startovní listina CHARITATIVNÍ BĚH PRO UKRAJINU

Statistika přihlášných

Trať
5563
111150
Kategorie
Z00-99Ženy bez věkového omezení40
Z00-99Ženy bez věkového omezení25
M00-99Muži bez věkového omezení25
M00-99Muži bez věkového omezení23
Celkem přihlášených113

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.3.2022Bajerová Kristýna KMB 5 Z00-99 uhrazeno
4.3.2022Balcarová Zdeňka 11 Z00-99 uhrazeno
5.3.2022Barešová Lenka 5 Z00-99 uhrazeno
8.3.2022Barešová Kristina 5 Z00-99 uhrazeno
17.3.2022Baťka Tomáš 11 M00-99 uhrazeno
9.3.2022Beneda Jan VK HK B 11 M00-99 uhrazeno
5.3.2022Beneda Petr 5 M00-99 uhrazeno
12.3.2022Beran Jiří 11 M00-99 uhrazeno
17.3.2022Bláhová Ivana 11 Z00-99 nezaplaceno
8.3.2022Břečková Blanka 11 Z00-99 uhrazeno
7.3.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady 11 M00-99 uhrazeno
4.3.2022Coufalová Hana 11 Z00-99 uhrazeno
10.3.2022Daňková Pavlína 5 Z00-99 uhrazeno
6.3.2022Deverová Olga 5 Z00-99 uhrazeno
4.3.2022Drbohlav Ondřej 11 M00-99 uhrazeno
6.3.2022Eberlová Pavlína 5 Z00-99 uhrazeno
2.3.2022Fikarová Alena 5 Z00-99 uhrazeno
2.3.2022Fišer Michal 5 M00-99 uhrazeno
4.3.2022Fojtů Dája 11 Z00-99 uhrazeno
8.3.2022Gurova Žanet 5 Z00-99 nezaplaceno
12.3.2022Haláček Roman Haki-Run 11 M00-99 uhrazeno
15.3.2022Hampel Čeněk 11 M00-99 uhrazeno
10.3.2022Hartmanová Eva Gomango Hradec Králové 11 Z00-99 uhrazeno
10.3.2022Holoubková Ilona 5 Z00-99 uhrazeno
6.3.2022Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav 11 Z00-99 uhrazeno
15.3.2022Jelenova Katerina 11 Z00-99 uhrazeno
4.3.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM 11 M00-99 uhrazeno
8.3.2022Klimešová Zuzka GoMango 11 Z00-99 uhrazeno
3.3.2022Knittel Daniel 11 M00-99 uhrazeno
10.3.2022Knittelová Gabriela 11 Z00-99 uhrazeno
8.3.2022Knopp Martin GoMango 5 M00-99 uhrazeno
3.3.2022Kokošínová Markéta 5 Z00-99 uhrazeno
11.3.2022Konečná Lucie HC Holkey Náchod 5 Z00-99 uhrazeno
8.3.2022Kopecký Jiří Gomango Hradec Králové 11 M00-99 uhrazeno
16.3.2022Košťál Pavel HTsportTeam 11 M00-99 uhrazeno
9.3.2022Kovář Jaroslav yeti24 5 M00-99 uhrazeno
9.3.2022Kovářová Monika yeti24 5 Z00-99 uhrazeno
3.3.2022Kozák Milan Červený Kostelec 11 M00-99 uhrazeno
3.3.2022Kozáková Monika 5 Z00-99 uhrazeno
3.3.2022Kozová Pavla Kruháč Lázně Bělohrad 5 Z00-99 uhrazeno
3.3.2022Kozová Pavla Kruháč LB 5 Z00-99 uhrazeno
14.3.2022Kozová Michaela Kruháč LB 5 Z00-99 uhrazeno
8.3.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM 5 M00-99 uhrazeno
8.3.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM 5 M00-99 uhrazeno
8.3.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM 5 M00-99 uhrazeno
8.3.2022Kracíková Petra Nová Paka 5 Z00-99 uhrazeno
14.3.2022Kreiselová Slávka 5 Z00-99 nezaplaceno
4.3.2022Krejčová Pavla NESTÍHÁM 5 Z00-99 uhrazeno
2.3.2022Krudencová Nela 11 Z00-99 uhrazeno
6.3.2022Kubín Daniel CRTC 5 M00-99 uhrazeno
14.3.2022Kuřinová Lenka Sportovní otužilci Hradec Králové 5 Z00-99 uhrazeno
12.3.2022Lněnička Jan Dvůr Králové nad Labem 11 M00-99 uhrazeno
12.3.2022Macháčková Světlana Gomango 5 Z00-99 uhrazeno
15.3.2022Marek Vlastimil Choceň 5 M00-99 uhrazeno
15.3.2022Marková Petra 5 Z00-99 uhrazeno
7.3.2022Morávek Marek 11 M00-99 uhrazeno
7.3.2022Morávková Radka 5 Z00-99 uhrazeno
6.3.2022Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 11 Z00-99 uhrazeno
3.3.2022Mrkousová Lenka 5 Z00-99 uhrazeno
3.3.2022Najman Tomáš 5 M00-99 uhrazeno
4.3.2022Nitsche Iva 11 Z00-99 uhrazeno
8.3.2022Novotná Ivana 11 Z00-99 uhrazeno
1.3.2022Novotný David Mokrý Banditi 5 M00-99 uhrazeno
16.3.2022Pačes Radim 11 M00-99 uhrazeno
17.3.2022Panchártková Alena 5 Z00-99 uhrazeno
10.3.2022Patka Ondřej MOLS Team 11 M00-99 uhrazeno
12.3.2022Patkova Romana MOLS Bohemia 11 Z00-99 uhrazeno
11.3.2022Paulíková Simona Gomango 11 Z00-99 uhrazeno
17.3.2022Pergner Petr LDN 11 M00-99 uhrazeno
17.3.2022Pergnerová Lenka LDN 5 Z00-99 uhrazeno
17.3.2022Pícha Lukáš 11 M00-99 uhrazeno
16.3.2022Plodek Michal 5 M00-99 uhrazeno
14.3.2022Pospíšil Milan - 5 M00-99 uhrazeno
14.3.2022Pospíšilová Markéta - 5 Z00-99 uhrazeno
15.3.2022Prudičová Monika 5 Z00-99 uhrazeno
3.3.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM 5 Z00-99 uhrazeno
8.3.2022Rampa Robert 5 M00-99 uhrazeno
15.3.2022Rudolfova Jana Draci Trutnov 11 Z00-99 uhrazeno
14.3.2022Sás David Slavia Hradec Králové 5 M00-99 uhrazeno
8.3.2022Šeda Jakub 11 M00-99 uhrazeno
8.3.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM 11 M00-99 uhrazeno
9.3.2022Sláma Martin Východočeská televize V1 11 M00-99 uhrazeno
6.3.2022Slavkovský Milan Dum spiro 11 M00-99 uhrazeno
15.3.2022Slezáková Kateřina 11 Z00-99 uhrazeno
15.3.2022Slezáková Romana 11 Z00-99 uhrazeno
13.3.2022Sopek Tomas 5 M00-99 uhrazeno
13.3.2022Sopkova Laura 5 Z00-99 uhrazeno
15.3.2022Soukup Pavel 11 M00-99 uhrazeno
1.3.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM 5 M00-99 uhrazeno
16.3.2022Starý Ondřej 5 M00-99 uhrazeno
10.3.2022Štětinová Pavla Dobruška 5 Z00-99 uhrazeno
16.3.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 5 M00-99 uhrazeno
15.3.2022Svatošová Michaela 5 Z00-99 uhrazeno
2.3.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM 11 Z00-99 uhrazeno
10.3.2022Tobišková Tereza 11 Z00-99 uhrazeno
6.3.2022Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 11 Z00-99 uhrazeno
17.3.2022Tureček Michal 5 M00-99 uhrazeno
8.3.2022Ulrich Zdeněk 5 M00-99 uhrazeno
8.3.2022Ulrichová Vlasta 5 Z00-99 uhrazeno
8.3.2022Ulrichová Michaela 5 Z00-99 uhrazeno
7.3.2022Vávrová Zuzana 5 Z00-99 uhrazeno
16.3.2022Vejtasová Ilona Haki Run 11 Z00-99 uhrazeno
3.3.2022Vítek Tomáš 5 M00-99 uhrazeno
16.3.2022Vítková Veronika Viťulíci 5 Z00-99 uhrazeno
16.3.2022Vítková Alena Viťulíci 5 Z00-99 uhrazeno
2.3.2022Vlček Tomáš Run4fun 11 M00-99 uhrazeno
9.3.2022Vodehnal Vojtěch VoVe 11 M00-99 uhrazeno
3.3.2022Zavřelová Jana Zavři Němčice 11 Z00-99 uhrazeno
9.3.2022Zítko Petr STG Choceň 5 M00-99 uhrazeno
11.3.2022Zítková Veronika KSK Koldín 5 Z00-99 uhrazeno
9.3.2022Zítková Simona DDM Sportuj! 5 Z00-99 uhrazeno
9.3.2022Zítková Edita DDM Sportuj! 5 Z00-99 uhrazeno
15.3.2022Zlatovská Erika 11 Z00-99 uhrazeno