Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE- ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN123
RACERACE43
FUNFUN3
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let51
Z13-99Ženy 13 a více let48
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)17
M30-39Muži 30 - 39 let13
M40-49Muži 40 - 49 let10
TTým (čtyřčlenný)7
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
FUNFUN3
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
M18-29Muži 18 - 29 let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
M50-99Muži 50 a více let1
Celkem přihlášených169

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.11.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2022Bártek Adam OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Bartoníček Přemysl OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Bartoníček Hynek OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Bašek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
17.11.2022Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Beránek Jindřich EXTRA Brno OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Bischofová Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Bischofová Viktorie OPEN Z13-99 uhrazeno
23.9.2022Blažek Vojtěch B-rumíci OPEN T uhrazeno
Tým: B-rumíci↳ Rylich MartinB-rumíci
↳ Šafrová Eliška B-rumíci
↳ Blažek TomášÚtvar pomalého nasazení.
16.11.2022Bradáčková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Bretšnajdrová Lucie Fénix Plzeň RACE Z18-29 uhrazeno
12.10.2022Bruml Hynek ZUMBA FITNESS NEZVĚSTICE OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2022Brýna Matyáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
30.9.2022Bureš Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Burešová Jaroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Buřval Zbyněk OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Čammr Michael RACE M18-29 nezaplaceno
25.11.2022Čáp Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeřineobsazeno
25.11.2022Černá Tamara Tatranska strela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Černiček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2022Cöger Jiří OPEN T uhrazeno
Tým: Náchodské prdelkyneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.11.2022Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Delsart Petr OPEN T uhrazeno
Tým: Sockyneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
29.11.2022Dohnal Petr RACE M30-39 nezaplaceno
3.11.2022Dusil Radek Dusil Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dusilovicneobsazeno
31.10.2022Dvořák Martin Varovi legie RACE M40-49 uhrazeno
18.11.2022Dvořák Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Dvořák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Endlerova Hana Endleráci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Endleracineobsazeno
25.11.2022Fendrych Luboš RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
8.11.2022Halašta Milan RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Halmova Nikola RACE Z30-39 uhrazeno
29.8.2022Hammerschick Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2022Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
25.11.2022Heřmanová Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2022Herzigová Alena OPEN MIX uhrazeno
Tým: ALDA↳ Šimek David
16.8.2022Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
21.11.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
24.9.2022Hlavatá Anežka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Horák Jaroslav Lokomotiva HK OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hromas Vít OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hromasová Magdaléna RACE Z18-29 uhrazeno
30.9.2022Hrušovská Iveta IvetaANDŠárka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Huberová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Janda Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Jandová Adéla Koblížci OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2022Janeček Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
1.9.2022Kabourková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kalfařová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.9.2022Karásková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Karychová Eva Atom Kids Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
2.10.2022Kasjanova Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kinčl Jiří Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
14.9.2022Klimeš Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
5.11.2022Kolek František OPEN MIX uhrazeno
Tým: František a Láďa ↳ Křesťanová LadislavaFrantisek a Láďa
31.10.2022Konszká Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
16.8.2022Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
15.8.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.8.2022Korbel Peter OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šneci Ineobsazeno
28.8.2022Kosař Jan Severní legie OPEN M13-99 uhrazeno
20.9.2022Kosnarová Martina Zumba fitness Nezvěstice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kozlovská Tereza AGOGEGYM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2022Krčmář Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
14.11.2022Kubát David Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kučera Milan DDR Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kužela Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kuželová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
16.8.2022Landovská Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Levai Vojtěch Rumoví tatínci RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Malý Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šmoulové↳ Jánová Klára
6.9.2022Máslo Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Michálek František Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Mikyska Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Milotová Petra OPEN Z13-99 nezaplaceno
15.9.2022Mílová Zkouška #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.11.2022Miščík Martin OPEN M13-99 uhrazeno
23.10.2022Mochnáč Radek RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2022Mokroš Martin Ati RACE M30-39 nezaplaceno
31.8.2022Moravcová Andrea Zumba fitness Nezvěstice OPEN Z13-99 uhrazeno
29.8.2022Moťovský Marian Dlouhoprstý Banditi OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mrkos Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mrkos Filip OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
30.8.2022Panchartkova Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Pavelková Lucie AGOGEGYM OPEN Z13-99 uhrazeno
15.10.2022Pavlová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: ČUPAKABRA↳ Večerka RostislavČUPAKABRA
25.11.2022Peroutka Martin STG Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
12.9.2022Peták Radek FUN FUN uhrazeno
31.8.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Pittner Pavel RACE M40-49 uhrazeno
31.8.2022Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2022Podnecká Denisa OPEN Z13-99 uhrazeno
30.8.2022Podnecká Sabina DreamTeam OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Polách Dominik Nevím ježiš OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Popek Miloš RACE M30-39 uhrazeno
18.10.2022Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z13-99 uhrazeno
17.11.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
15.8.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.11.2022Řehák Jan FUN FUN uhrazeno
16.8.2022Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.8.2022Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.8.2022Rejmanová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
2.12.2022Říha Daniel OPEN M13-99 nezaplaceno
22.8.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránek Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
27.10.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Severa Vladimír Choceň RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Simon František OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kulíšci↳ Kamenická Simona
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
13.11.2022Škopová Vlasta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blázni z Hronova↳ Fleischer SebastianBlázni z Hronova
16.11.2022Smetanová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Sopkova Vladena OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M13-99 uhrazeno
31.8.2022Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z13-99 uhrazeno
29.8.2022Štangl Martin Dlouhoprstý banditi OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Šturmová Jana RACE Z40-49 uhrazeno
29.11.2022Suchánek Jan RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2022Suková Iveta OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Ivet a Lukyneobsazeno
25.11.2022Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
14.9.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Jakub MUD Obstacle Team FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Tarnóczy Mirek MUD Obstacle Team OPEN M13-99 uhrazeno
28.8.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Tomášek Petr OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Trnka Tomáš The Villagers OPEN T uhrazeno
Tým: The Villagersneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.11.2022Tučková Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.8.2022Vácha Marek DreamTeam OPEN M13-99 uhrazeno
22.10.2022Vachutová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
29.8.2022Valečková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
17.10.2022Vanta Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Veselá Patricie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Machřineobsazeno
31.8.2022Vokurka Michal OPEN M13-99 uhrazeno
29.8.2022Vostál Tomáš Dlouhoprstý banditi OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Votápková Gabriela Pišišvorové RACE JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno