Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN60
RACERACE47
FUNFUN6
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)28
M13-99Muži 13 a více let16
Z13-99Ženy 13 a více let16
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
FUNFUN6
M30-39Muži 30 - 39 let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
M18-29Muži 18 - 29 let3
M40-49Muži 40 - 49 let3
M50-99Muži 50 a více let3
Celkem přihlášených113

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.4.2023Bajerová Kristýna KMB OPEN Z13-99 uhrazeno
23.10.2022Bartůněk Jiří FUN FUN uhrazeno
16.8.2022Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2023Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
22.5.2023Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov RACE JZ13-17 uhrazeno
22.5.2023Bohatá Marie RACE Z40-49 uhrazeno
1.5.2023Buzeková Denisa RACE MIX uhrazeno
Tým: Denivo↳ Otáhal Ivo
23.5.2023Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci RACE Z18-29 uhrazeno
23.5.2023Chmelíčková Monika Koňařky v akci OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2023Čmelíková Kateřina Lagunino OCR Team RACE JZ13-17 nezaplaceno
11.5.2023Čvančara František Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2023Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
22.5.2023Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
24.5.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
27.4.2023Erben Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
21.5.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.5.2023Hanuš Honza Funkční Trénink Milovice RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2023Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pat&Mat↳ Kubíková Veronika#GLADIATORRACETEAM
2.5.2023Hermanová Barbora RACE Z30-39 uhrazeno
11.10.2022Hlušičková Jana FUN FUN uhrazeno
3.5.2023Holovačková Lucie Klučoff Angels OPEN MIX uhrazeno
Tým: Klučoff Angels L+F↳ Holovačko FrantišekKlučoff Angels
27.4.2023Horáková Nikola STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
13.4.2023Hrin Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
5.5.2023Hykyšová Regína STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
20.5.2023Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY RACE Z18-29 uhrazeno
23.4.2023Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
24.4.2023Klečák Michal Olympia Spartan Traning Kutná Hora RACE M18-29 nezaplaceno
24.4.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
2.5.2023Kočí Eva RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2023Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Konszká Barbora #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.5.2023Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ivo a Adri↳ Kopečková Adriana#GLADIATORRACETEAM
22.5.2023Kotálová Sára Lagunino OCR Team RACE JZ13-17 uhrazeno
23.5.2023Kotlín Roman Lagunino FUN FUN uhrazeno
23.5.2023Králíček Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: králíci ↳ Dostálová Žaneta
24.5.2023Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
22.5.2023Kuncová Kateřina Extreme Dog Race team RACE Z40-49 uhrazeno
20.4.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
4.5.2023Matějka Miroslav FUN FUN nezaplaceno
19.5.2023Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.5.2023Mlejnek Karel SRTG Praha RACE M40-49 uhrazeno
17.1.2023Pácl Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nevím↳ Dušková KarolínaNevím
14.5.2023Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz RACE MIX nezaplaceno
Tým: Predator Workout Brno↳ Peprik David
12.1.2023Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
27.4.2023Podlezl Matěj Funkční Trénink Milovice RACE M18-29 uhrazeno
28.4.2023Podroužková Petra Jiná dimenze OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sympatičtí zabijáci↳ Kulka KryštofJiná Dimenze
5.5.2023Poláčková Markéta Stg Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
30.3.2023Pospíšil Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: 095↳ Melicharová Vendula
16.8.2022Pražáková Renata RACE Z30-39 uhrazeno
27.4.2023Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
3.5.2023Průšová Gábina Klučoff Angels OPEN MIX uhrazeno
Tým: Klučov Angels G+H↳ Průša Honza
28.2.2023Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
22.5.2023Rambousková Kristýna RACE Z18-29 uhrazeno
11.10.2022Rásó Alena FUN FUN uhrazeno
20.5.2023Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
16.8.2022Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.8.2022Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
27.4.2023Roušavá Monika STG Rychnov n. Kn. OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2022Rybyšar Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nevidomí↳ Geisslerová Michaela
8.5.2023Šabart Roman OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
15.5.2023Sedláček Václav OPEN M13-99 uhrazeno
26.4.2023Šenkýř Jan OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2023Šiška Patrik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šiškovi↳ Hreusová Nela
24.4.2023Špaček Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2023Šrámek Daniel RACE JM13-17 uhrazeno
17.5.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Bambuláčci↳ Hošek Jakub
30.4.2023Stanovská Sára OPEN Z13-99 uhrazeno
21.4.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
21.4.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
16.5.2023Sudorová Jitka Pflaument OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
23.5.2023Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Tejkalová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
25.5.2023Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M13-99 uhrazeno
11.10.2022Vacek Václav SDT Stráž nad Nisou FUN FUN uhrazeno
21.5.2023Valášek Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.5.2023Valenta Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
4.5.2023Valenta Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Vavruška David SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hrušky↳ Vavrušková VeronikaSRTG Praha
22.5.2023Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
18.5.2023Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Hlavně přežít ↳ Heřmánková Zuzana#GLADIATORRACETEAM
24.5.2023Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z13-99 uhrazeno
22.5.2023Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
15.5.2023Voříšek Jan RACE M40-49 uhrazeno
7.3.2023Ždanová Arina Cheesecakes OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cheesecakes↳ Malý ZdeněkCheesecakes
30.4.2023Zelenka Michal ATOM KIDS Praha RACE JM13-17 uhrazeno
30.4.2023Zelenka Petr ATOM KIDS Praha RACE JM13-17 uhrazeno
5.5.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE MIX nezaplaceno
Tým: JPK↳ Bastl JanOCR Team JPK Harrachov
19.5.2023Zemanová Edita OPEN Z13-99 uhrazeno
22.5.2023Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2023Zítko Petr STARMON tým OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sportuj! DDM↳ Zítková EditaSportuj! DDM Choceň
3.5.2023Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM# RACE M50-99 nezaplaceno