Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE - MAX

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE99
OPENOPEN69
FUNFUN1
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let43
M30-39Muži 30 - 39 let28
M40-49Muži 40 - 49 let18
Z13-99Ženy 13 a více let16
M18-29Muži 18 - 29 let14
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)11
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
M50-99Muži 50 a více let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
TTým (čtyřčlenný)4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
FUNFUN1
Celkem přihlášených169

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
24.3.2023Adam Samuel OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2023Adamski Janusz VO2max Racing Team RACE M50-99 uhrazeno
25.3.2023Alexa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Antonovič Lukáš OCR MAŠINA KADAŇ RACE M30-39 uhrazeno
21.10.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2023Bala Svobodová Mirka RACE Z30-39 uhrazeno
28.12.2022Balková Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
5.5.2023Bartůněk Jiří Predator Workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
11.12.2022Barvič Michal STG Pardubice RACE M30-39 uhrazeno
22.3.2023Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
22.5.2023Bednář Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
31.8.2022Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Spartan Gym↳ Chalabala JanCrossfit Bubalus
↳ Pročka PeterSpartan Gym
↳ Vyčichlo TomášSpartan Gym
26.4.2023Beránek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
15.12.2022Beranová Rozalie SRTG PRAHA RACE Z18-29 uhrazeno
23.5.2023Bergerová Kopecká Jana OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.10.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Blažek Miloslav RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2023Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 nezaplaceno
28.11.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.3.2023Brojír Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2023Bureš Václav FUBO Racing Team RACE M30-39 uhrazeno
3.5.2023Burianová Nicola OPEN Z13-99 uhrazeno
18.2.2023Čech Daniel #OCRUNITED TEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.11.2022Červinka Jaroslav STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Červinková Iveta STG Mladá Boleslav OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2022Chovanec Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
1.4.2023Čondl Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2023Danilák Michal OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2023Dohnal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2023Dostálová Eva RACE MIX nezaplaceno
Tým: Pro radost↳ Dostál Lubomír
24.5.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
23.5.2023Elcner Adam AE69 OPEN M13-99 uhrazeno
19.5.2023Fifka Martin RACE M18-29 uhrazeno
24.5.2023Foltýn Lukáš STG Zlín RACE M18-29 uhrazeno
14.2.2023Friš Jiří RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2022Gottvaldová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
27.12.2022Gottwald Radek OPEN M13-99 uhrazeno
5.9.2022Havlíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Heligr Martin OCR MAŠINA KADAŇ RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2023Hiersch Marek RACE M50-99 uhrazeno
28.2.2023Hobl Martin RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: BlakkMount↳ Černá MarianaVeganPower
24.5.2023Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
4.4.2023Hribal Vojtech Lacrima OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lacrima↳ Roubíčková MiroslavaSZ 01 plus
31.8.2022HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2023Hurtová Lucie Predator workout Ústí nad Labem OPEN Z13-99 uhrazeno
14.5.2023Inneman David OPEN M13-99 uhrazeno
14.5.2023Ivan Ondřej Predator Workout Brno RACE M18-29 uhrazeno
25.5.2023Jandová Adéla Koblížci FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Jílek Čeněk RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Jílek Petra RACE Z30-39 uhrazeno
23.5.2023Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
22.5.2023Jonáš Marek RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Juppová Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Juppová Dagmar OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2023Kamená Sabina STG Opava RACE JZ13-17 uhrazeno
10.5.2023Kedršt Daniel STG Kolín RACE M40-49 uhrazeno
23.4.2023Kindlová Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Martin a Martina↳ Štáfek Martin
21.5.2023Kindlová Valérie Dark Side Workout RACE Z30-39 uhrazeno
23.5.2023Kočař Daniel STG Zlín RACE M30-39 uhrazeno
4.1.2023Kocman Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Kolovrátník Jiří JIROUS OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2023Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Konček Vladislav VLK ze Zvole RACE M40-49 uhrazeno
1.12.2022Koníčková Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
18.5.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
22.2.2023Koutník Jan RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2022Kovanda Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.8.2022Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
27.4.2023Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE M18-29 uhrazeno
22.10.2022Křáp Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2023Kremser Jan OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Křesťan Vladimír Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
13.2.2023Křičenský Matyáš RACE M18-29 uhrazeno
21.5.2023Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2023Krýslová Lucie Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z18-29 uhrazeno
23.5.2023Kubín Daniel CRTC OPEN MIX uhrazeno
Tým: Laskonkyneobsazeno
1.2.2023Květoň Roman RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2022Lebl Pavel RACE M30-39 uhrazeno
11.5.2023Macek Petr PVD crew RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
11.4.2023Mandzák Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
6.11.2022Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.4.2023Matějka Roman RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2022Matula Pavel RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2023Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Minnichová Barbara Predator workout Ústí nad Labem OPEN Z13-99 uhrazeno
26.4.2023Moravcová Gabriela STG Opava OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Moudr Adam RACE M30-39 uhrazeno
18.1.2023Novák Čeněk OPEN M13-99 uhrazeno
22.5.2023Novotná Jana Hybrid Training OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2023Paikertová Hana STG Opava OPEN Z13-99 uhrazeno
22.11.2022Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Papst Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Papst Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2023Pastyříková Libuše OPEN Z13-99 uhrazeno
23.5.2023Pavlica Petr Otrokovice RACE M40-49 uhrazeno
23.5.2023Pavlík Jiří RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2023Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
26.9.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
22.5.2023Pozdenkov Andrey EC RUN RACE M50-99 uhrazeno
31.10.2022Prošek Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
28.4.2023Pup Petr Agoge GYM RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Praha↳ Panclova sandraSRTG Praha
17.8.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2023Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Junioři GR-Teamu↳ Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM
31.12.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Rubáš Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Šebestík Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
17.5.2023Selivanov Vítězslav Ares Race Team - Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
5.5.2023Šich Pavel Predator Workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Šída Michal RACE M40-49 uhrazeno
22.5.2023Šimon Milan OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2023Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.5.2023Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
24.5.2023Skřivánek Radim STG Zlín RACE M30-39 uhrazeno
18.11.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
20.12.2022Šnajdr Dalibor 3dva1 OPEN M13-99 uhrazeno
15.1.2023Šob Petr Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
16.5.2023Soukupová Andrea RACE JZ13-17 uhrazeno
16.5.2023Soukupová Aneta RACE Z40-49 uhrazeno
13.10.2022Stach Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.5.2023Stankova Vendula Hybrid Training RACE Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Štembera Petr RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Štemberová Věra RACE Z40-49 uhrazeno
15.1.2023Štěpán Jakub STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Zárubová LeonaSTG Kutná Hora
22.5.2023Švec Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
3.5.2023Švihovská Kateřina Šneci RACE Z40-49 uhrazeno
21.5.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2023Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Tesáková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
23.4.2023Tichý Jakub Loupáci RACE M18-29 uhrazeno
16.1.2023Trnka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
24.4.2023Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
24.5.2023Trubačová Michaela RACE Z18-29 nezaplaceno
6.11.2022Udatný Václav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Vaněk Ondřej DarkSide Workout RACE JM13-17 uhrazeno
25.11.2022Vaněk Tomáš DarkSide Workout RACE M40-49 uhrazeno
6.12.2022Vaněk Matěj DarkSide Workout RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vasilišin Lubomír RACE M30-39 uhrazeno
1.4.2023Vatka Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
30.12.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
27.2.2023Velecky Jan Medvědi OPEN M13-99 uhrazeno
16.1.2023Venclíková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
27.11.2022Venkrbec Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Vlček Jan OPEN M13-99 uhrazeno
24.4.2023Vondráček Martin OPEN M13-99 uhrazeno
29.8.2022Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
30.11.2022Vybíral Jakub RACE M30-39 uhrazeno
9.5.2023Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Wertheimer Tomáš STG Přerov OPEN M13-99 uhrazeno
20.5.2023Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 nezaplaceno
12.10.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Zadinová PetraCarnivora
9.5.2023Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 uhrazeno