Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE149
KIDS IKIDS I108
KIDS II OKIDS II - OPEN77
FAMFAM63
Kategorie
FAMFAMILY63
CH08-09Chlapci 8 - 9 let47
D10-15Dívky 10 - 15 let46
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 41
CH10-15Chlapci 10 - 15 let31
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 29
D08-09Dívky 8 - 9 let28
D10-11Dívky 10 - 11 let 27
D12-13Dívky 12 - 13 let 23
CH06-07Chlapci 6 - 7 let21
D14-15Dívky 14 - 15 let 15
CH14-15Chlapci 14 - 15 let14
D06-07Dívky 6 - 7 let12
Celkem přihlášených397

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.5.2023Agh Rozalie Nymburk FAM FAM uhrazeno
10.5.2023Agh Anastazie Nymburk FAM FAM uhrazeno
10.5.2023Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.11.2022Antonovičová Stela OCR Mašina Kadaň FAM FAM uhrazeno
26.9.2022Antoš Matěj GradyRun KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2022Antoš Filip FAM FAM uhrazeno
14.4.2023Badalec Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
24.5.2023Bartoníček Ondřej Prostě tým! KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.5.2023Bartoňová Adéla KIDS I D06-07 uhrazeno
21.5.2023Bartošová Lucie KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
20.5.2023Barvířová Vanessa Gymnastika Zlín KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.5.2023Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.5.2023Benák Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.3.2023Benátský Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.4.2023Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2023Beránek Antonín KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.5.2023Berger Šimon FAM FAM uhrazeno
27.3.2023Bíško Radek FAM FAM uhrazeno
20.5.2023Bodanská Anna GRT FAM FAM nezaplaceno
9.5.2023Bolehovská Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
15.5.2023Bolf Vladimír BB fitclub KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.5.2023Boušková Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
28.3.2023Brát Vladimír KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.3.2023Brát Milan --- KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.5.2023Büeler Felix KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.5.2023Burešová Kateřina SK Lajdáček KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
16.5.2023Čápová Antonie Hellcats FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Čápová Alžběta Hellcats KIDS I D08-09 uhrazeno
25.11.2022Čápová Magdaléna Hellcats FAM FAM uhrazeno
29.4.2023Čechová Emily VMCross KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2023Čechová Elissa VMCross KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2023Čechová Nicole VM Cross KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
12.5.2023Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
12.5.2023Cédl Jakub HC Rakovník KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.5.2023Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.5.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.5.2023Čeřovská Helena KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.5.2023Čeřovský Jan KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.5.2023Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.5.2023Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2023Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II - RACE D12-13 nezaplaceno
7.5.2023Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.5.2023Chorouš Matouš OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.3.2023Chumová Kateřina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.5.2023Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
23.5.2023Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
17.5.2023Čmelíková Kateřina Lagunino OCR Team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
24.5.2023Cogan Richard Rudolf T. J. Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2023Coufal Alex KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2023Čvančara Šimon Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2023Čvančara Daniel Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.5.2023Dančuk Antonín FAM FAM uhrazeno
3.5.2023Dančuková Adéla FAM FAM uhrazeno
22.5.2023Danilák Michal Terminacek KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2023Daniláková Tereza Terminacek FAM FAM uhrazeno
22.5.2023David Sebastian KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2023Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.5.2023Dejdarová Rozálie FAM FAM uhrazeno
18.5.2023Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
29.10.2022Dobšová Veronika KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.5.2023Doležel Jáchym KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
25.5.2023Dubcová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
11.4.2023Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.9.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.5.2023Dušek Jonáš Sokol D. K. n L.- sokolská všestranost KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.5.2023Dvořák Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.5.2023Dvořák Daniel Varovi legie KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.11.2022Dvořáková Nikola KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.11.2022Dvořáková Anna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
12.5.2023Eichelmann Matthew KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.5.2023Elcner Artur AE15 KIDS I CH08-09 nezaplaceno
22.5.2023Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.5.2023Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.3.2023Evan Oskar KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.3.2023Evan Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
12.5.2023Falta Bastien KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.4.2023Ficek Vojtěch FAM FAM uhrazeno
30.4.2023Ficková Libuše FAM FAM uhrazeno
23.5.2023Filip Michal STG Pardubice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.5.2023Fléglová Karolína KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
12.5.2023Flekačová Amálie FK Pardubice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.5.2023Frýzl Mikuláš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.1.2023Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.5.2023Gloser Matouš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2023Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
2.5.2023Gug Charlotta KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.3.2023Hájek Kryštof KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.3.2023Hájková Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.5.2023Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.5.2023Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
24.5.2023Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.5.2023Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.5.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2023Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.5.2023Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
16.5.2023Hečko Adam FAM FAM uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.5.2023Herman Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2023Herman Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2023Himl Ladislav KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.5.2023Himlová Tereza KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.8.2022Hlava Vít #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.11.2022Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2023Hodek Dominik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.5.2023Hodková Nikol KIDS I D08-09 uhrazeno
21.5.2023Hofmanová Josefína LSDB ( lyžařský spolek Dolní Branná) KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.5.2023Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
13.9.2022Hondl Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.1.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.5.2023Horčička Vojtěch Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
9.5.2023Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
3.5.2023Hrazdil Matyáš FAM FAM uhrazeno
4.5.2023Hrazdilová Jasmina FAM FAM uhrazeno
22.5.2023Hrdina Maty KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.5.2023Hubal Antonín Olympia Spartan Training KH KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
25.11.2022Janda Vojtěch KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Janda Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.10.2022Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.10.2022Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D08-09 uhrazeno
25.11.2022Jandová Justýna JCA Legends KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.5.2023Jedličková Ela FAM FAM uhrazeno
16.10.2022Ježek Vojtěch KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.5.2023Jílková Ema GLADI TEAM PARDUBICE KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.5.2023Jindřišek Tomáš TJ Staré Město FAM FAM uhrazeno
24.5.2023Jindřišek David TJ Staré Město KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2023Jiroudek Ruben LukAl KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.5.2023Jiroudková Tabita LukAl KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.5.2023Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.5.2023Kameník Tadeáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2023Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2023Kasalická Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
28.4.2023Kašpar Antonín FAM FAM uhrazeno
28.4.2023Kašpar František KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2023Kašpar Tomáš FAM FAM uhrazeno
1.5.2023Kašpar Martin Joker team KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.5.2023Kašpárek Ondra #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2023Kašpárková Barbora FAM FAM uhrazeno
15.5.2023Klempár Nicolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2023Klenovská Ariana GR kids KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2023Klenovský Alex FAM FAM uhrazeno
23.5.2023Klimeš Adam PSK Olymp Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2023Klimešová Julie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.4.2023Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.5.2023Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.5.2023Kolleer David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.5.2023Komárková Natálie FAM FAM uhrazeno
12.5.2023Konečná Ivana Dono KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.5.2023Kopáč Filip OCR TEAM Kladno KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.10.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.4.2023Kopecká Dita Kopečci KIDS I D08-09 uhrazeno
17.4.2023Kopecká Nikola KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
6.10.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.4.2023Kopecký Filip Kopečci KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.4.2023Kopecký Michal Kopečci KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.5.2023Kopicová Sofie FAM FAM uhrazeno
21.5.2023Kopicová Sabina FAM FAM uhrazeno
22.5.2023Kopsová Nelly KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
19.5.2023Kořenář Adam KIDS II - OPEN CH10-15 nezaplaceno
19.5.2023Kořenářová Julie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.11.2022Kosová Rozálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.5.2023Kotálová Sára Lagunino OCR Team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
13.5.2023Kotíkova Vanda Sokol Holice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.5.2023Kouřil František KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.5.2023Kovář Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2023Kráčmar Jáchym FAM FAM uhrazeno
21.5.2023Krčmářová Emma KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2023Krčmářová Michaela SK Pardubičky KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.5.2023Křemenák Martin Jestřáby Přelouč KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.5.2023Kubková Tereza KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
11.5.2023Kuchař Vladimír PVD Crew KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
11.5.2023Kuchař Petr PVD Crew KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
13.5.2023Kuhnel Martin KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.5.2023Kuhnelova Adéla FAM FAM uhrazeno
16.5.2023Kulhánek Šimon Jentak KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.5.2023Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
4.9.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
4.9.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
4.9.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
25.11.2022Kužela Jáchym FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Kužela Matěj FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Kužela Martin KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
25.11.2022Kuželová Amálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.5.2023Lašová Anna Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.5.2023Ledvina František Spartan Kids Kolín KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2023Levá Edita PŘEKÁŽKÁČ KIDS I D06-07 uhrazeno
6.10.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
6.10.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
19.5.2023Lokajíček Marek #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.5.2023Lorencová Adéla KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
20.3.2023Lukášková Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.1.2023Lupínek Michal FAM FAM uhrazeno
27.1.2023Lupínková Adéla KIDS I D06-07 uhrazeno
17.5.2023Macák Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.5.2023Maceášik Samuel Rodina FAM FAM nezaplaceno
11.5.2023Macek David PVD crew KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.8.2022Máčelová Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
24.5.2023Mach Tobiáš FAM FAM uhrazeno
19.5.2023Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
11.4.2023Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.5.2023Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.5.2023Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
16.5.2023Mann Tobik FAM FAM uhrazeno
12.12.2022Mannová Linda SK Rosice KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2023Martínek Tobiáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.5.2023Martínek Patrik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.5.2023Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
17.5.2023Mašín Filip Lagunino FAM FAM uhrazeno
17.5.2023Mašín Denis Lagunino OCR Team KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2023Máslo Matěj KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.5.2023Masničák Jakub KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
14.5.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.5.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
15.5.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.5.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2023Mazurová Kristýna FAM FAM uhrazeno
23.5.2023Merenus Oldřich FAM FAM uhrazeno
13.2.2023Mertl Matyáš Neporazitelní KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.2.2023Mertl Daniel Neporazitelní KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.2.2023Mertlová Nikol Neporazitelní KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.5.2023Mikešová Sára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.5.2023Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
10.5.2023Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.3.2023Movnar Andrei KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2023Movnar Adrian KIDS I CH08-09 nezaplaceno
22.3.2023Movnarová Larisa KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.5.2023Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
23.5.2023Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.3.2023Myland David KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.3.2023Myland Adam KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
27.4.2023Nečesanková Marcela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.5.2023Nedvídek David KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
19.5.2023Nemčík Alex STG Mladá Boleslav KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.4.2023Nikodým Adam KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.5.2023Novotná Nina #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
22.5.2023Novotná Veronika LS Dolní Branná KIDS I D08-09 uhrazeno
27.4.2023Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
12.5.2023Novotný Kryštof KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.4.2023Novotný Čeněk SDH Dolsko KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.10.2022Odehnal Lukáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.5.2023Palatášová Sára KIDS I D06-07 uhrazeno
18.5.2023Pantůček Tomáš SySleRun KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.5.2023Pantůček Jakub SySleRun KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.5.2023Pašťálková Štěpánka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.5.2023Pátek Adam FAM FAM uhrazeno
25.4.2023Pávková Gabriela KIDS I D08-09 uhrazeno
3.5.2023Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.5.2023Pecháček Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2023Pejša Štěpán KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Peroutková Barbora STG Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
23.5.2023Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.5.2023Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.5.2023Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. FAM FAM uhrazeno
30.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.8.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
19.5.2023Picek Ladislav Sokol Holice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.5.2023Píchová Tereza KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.5.2023Píšová Anna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.5.2023Pitrmanová Viktorie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
25.11.2022Pittner Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Pittnerová Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.11.2022Podaný Daniel VaNDaL team KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.5.2023Podešva Jaroslav KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2023Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
7.5.2023Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.5.2023Pospíšilová Markéta TJ SOKOL HK KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
25.5.2023Poulet Tobias FAM FAM uhrazeno
21.5.2023Pozdník Dominik Beach Point Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2023Pozdníková Nela Jetsurf Pardubice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.5.2023Preisler Denis Svídnický extrém KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
18.5.2023Přibilová Josefína KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.5.2023Procházka Vojtěch Gladitor race Trutnov KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.5.2023Pytlíčková Tereza KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.5.2023Regner Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2023Regner Filip KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.5.2023Řeháček Daniel GOGO team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.5.2023Řehák Patrik Funkční Trénink Milovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.5.2023Řehák Dominik Funkční Trénink Milovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.5.2023Řehák Alois KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2023Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
15.10.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
26.9.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
25.5.2023Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
30.4.2023Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.4.2023Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.4.2023Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
22.5.2023Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.5.2023Růžička Jan KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
15.5.2023Rybak Daria KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
2.1.2023Rybišarová Tina #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
25.5.2023Ryšánek Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
25.5.2023Ryšánková Amélie KIDS I D08-09 uhrazeno
27.4.2023Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.5.2023Šálová Adriana FAM FAM uhrazeno
23.5.2023Šana Sebastian AK Olomouc KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
16.5.2023Šatný Michal EXTREME DOG RACE TEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.11.2022Scheinerová Barbora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
26.11.2022Scheinerová Kateřina KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
10.5.2023Šeda Jaroslav KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
15.5.2023Sedlmeier Jakub TJ Dukla Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2023Sedlmeier Matyáš TJ Dukla Praha KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.5.2023Šedová Veronika KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
23.5.2023Šerejch Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2023Ševc Dominik HC Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.5.2023Ševc Alex HC Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
12.3.2023Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.5.2023Šimečková Melanie KIDS I D06-07 uhrazeno
13.5.2023Šimečková Denisa KIDS I D08-09 uhrazeno
21.5.2023Šimonka Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.8.2022Šinkovský Filip KIDS I CH08-09 nezaplaceno
21.5.2023Školudova Claudia LSDB KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.5.2023Sládková Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.2.2023Šlemínová Sára Neporazitelní KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.5.2023Smejkalova Terezka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.5.2023Šnajdr Denis FAM FAM uhrazeno
22.5.2023Šnajdrová Aneta KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2023Snětivá Klara KIDS I D06-07 uhrazeno
13.5.2023Šnokhausová Nela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
13.5.2023Šnokhausová Ester SKI RUN Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.5.2023Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
24.5.2023Špaček Daniel CYKLOPROFI GOLDFREN KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
24.4.2023Špačková Nela FAM FAM uhrazeno
18.5.2023Šrámek Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.5.2023Šrůtová Adéla SDH Vinary KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
17.5.2023Staněk Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.5.2023Staněk Jakub Block 325 KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2023Staňková Anna HC Rakovník KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.4.2023Stárková Sabina #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.11.2022Štemberová Anet Vrchlabí KIDS I D06-07 uhrazeno
25.11.2022Štemberová Elen KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.5.2023Štenclová Daniela Žížaláci KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.5.2023Střelec Tobiáš SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
20.5.2023Střelec Sebastien SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2023Suková Rozalie Lyžařský klub Dolní Branná KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.3.2023Švancarová Kateřina KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
21.5.2023Švecová Natalie Bednička KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.4.2023Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.5.2023Svoboda Kubik Kubik KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2023Svoboda Timotej FAM FAM nezaplaceno
23.5.2023Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.4.2023Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.4.2023Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.5.2023Teislerová Nela / KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
25.5.2023Tomášková Adriana KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.5.2023Tomášková Šárka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
12.5.2023Tomešová Šarlota KIDS I D08-09 uhrazeno
3.3.2023Tošovská Kristýna Tošováci KIDS I D08-09 uhrazeno
3.3.2023Tošovská Markéta TJ SPARTAK VRCHLABI KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
18.4.2023Tošovský Jonáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.5.2023Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
20.5.2023Tuček Štěpán Dukla Praha KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.5.2023Tučková Anna dukla praha KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.4.2023Tulis Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.3.2023Turynková Sára KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.4.2023Tvrdý Samuel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
3.5.2023Tvrdý Robin KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.4.2023Uhlířová Terezie KIDS I D06-07 uhrazeno
14.5.2023ULRICH Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.5.2023ULRICH Ondřej FAM FAM uhrazeno
21.5.2023Valenta Bohumil OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2023Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.3.2023Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.5.2023Váňa Kryštof KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.5.2023Vaněk Tomáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
21.5.2023Vaněk Adam OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.5.2023Vaníček Tomáš FAM FAM uhrazeno
22.5.2023Vaňková Emílie Dono KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
22.5.2023Vaverka Štěpán FAM FAM uhrazeno
22.5.2023Vaverková Darina FAM FAM uhrazeno
13.9.2022Vavřín Ondřej KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.3.2023Vavruška Martin SRTG Praha KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.3.2023Vavrušková Adéla SRTG Praha FAM FAM uhrazeno
25.9.2022Velčev Alex KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
25.9.2022Velčev Dominik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.8.2022Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.8.2022Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2023Vokřál Adam ASK Slavia Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2023Volmuth Vojta OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.5.2023Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.10.2022Vondráček Radoslav SALESKO Brno KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.5.2023Vondrouš Adam CYKLO PROFI GOLDFREN KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2023Vondroušová Karolína CYKLO PROFI GOLDFREN KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
15.5.2023Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.5.2023Voparil Karel FAM FAM uhrazeno
11.5.2023Vopařilová Rozálie Anna FAM FAM uhrazeno
14.5.2023Voženílková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
5.11.2022Wehsner Tobiáš FAM FAM uhrazeno
21.5.2023Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D06-07 uhrazeno
20.5.2023Zavřelová Beáta KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.5.2023Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.5.2023Zbranková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
10.5.2023Zierl Ondřej KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.5.2023Žilková Tereza STG Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2023Zítková Edita Sportuj! DDM Choceň KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.5.2023Zopkova Pavla Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno