Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - RUN

Statistika přihlášných

Trať
RACERACE416
OPENOPEN338
FUNFUN15
GENUSGENUS15
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let172
Z13-99Ženy 13 a více let92
AM18-29Akademici - muži88
AZ18-29Akademici - ženy56
M30-39Muži 30 - 39 let51
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)45
M40-49Muži 40 - 49 let40
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)37
M18-29Muži 18 - 29 let34
TTým (čtyřčlenný)29
Z30-39Ženy 30 - 39 let28
M50-99Muži 50 a více let20
Z18-29Ženy 18 - 29 let17
JM13-17Junioři 13 - 17 let16
GLADIUSGLADIUS15
FUNFUN15
Z40-49Ženy 40 - 49 let14
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let10
Z50-99Ženy 50 a více let 5
Celkem přihlášených784

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
18.2.2023Adámek Jaromír Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
15.1.2023Adámková Lucie Fenix Plzeň RACE AZ18-29 uhrazeno
25.11.2022Adamová Blanka EXTRA Brno RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2023Ahmad Husam Nakba RACE AM18-29 uhrazeno
15.3.2023Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN M13-99 uhrazeno
6.3.2023Alexa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z13-99 uhrazeno
22.1.2023Alnashar Ibrahim Nakba RACE AM18-29 uhrazeno
26.1.2023Aminov Bernar RACE AM18-29 uhrazeno
14.2.2023Anderlová Vlasta RACE AZ18-29 uhrazeno
11.2.2023Anýžová Lucie Lamy OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2023Axmanová Marie RACE AZ18-29 uhrazeno
11.9.2022Bába Marek Fubo Racing Team RACE AM18-29 uhrazeno
23.3.2023Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
22.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
4.3.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
10.3.2023Ballonová Lucie RACE JZ13-17 nezaplaceno
13.2.2023Bařinová Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: XY↳ Adamus Martin
25.1.2023Barshcheuski Aliaksei RACE AM18-29 uhrazeno
17.2.2023Bartáková Jana UJEP RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2023Bartoňová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: H-L s.r.o.↳ Machnik Jan
8.1.2023Bartonova Sára RACE MIX uhrazeno
Tým: Metošineobsazeno
23.3.2023Bartoš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
13.2.2023Bartůňková Andrea RACE AZ18-29 uhrazeno
17.3.2023Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
17.2.2023Basoš Marco 1. Atletický klub Humenné RACE AM18-29 uhrazeno
21.3.2023Baťa Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Bednář Jan Run Magazine Team RACE M40-49 uhrazeno
20.1.2023Bednarský Vojtěch VUT Brno RACE AM18-29 uhrazeno
3.2.2023Běhounková Milada Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ18-29 uhrazeno
29.1.2023Bělohlávková Ludmila Blbý a blbější OPEN Z13-99 uhrazeno
23.3.2023Benda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2023Beneš Jakub RACE M18-29 uhrazeno
15.3.2023Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKYneobsazeno
13.10.2022Benešová Martina FUN FUN uhrazeno
20.3.2023Beránek Jan Flyingpower_cze RACE M18-29 uhrazeno
16.3.2023Bernard Marek OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2023Bezdíčková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
31.10.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Boháč Dariusz OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov RACE JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Borecká Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
7.2.2023Borecká Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
12.2.2023Botoš Michal OPEN M13-99 uhrazeno
7.2.2023Boučková Klára RACE AZ18-29 uhrazeno
4.1.2023Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
7.2.2023Brabec Patrik OCR Česká Lípa GENUS GLADIUS uhrazeno
7.3.2023Branda Šimon OPEN T uhrazeno
Tým: ASICteam↳ Říha JanASICentrum
↳ Tucek Tomas
↳ Beran VladimirASICentrum
27.1.2023Braun Vlastimil Škoda Auto Vysoká škola RACE AM18-29 uhrazeno
28.2.2023Brázda Jan FBMI ČVUT Kladno RACE AM18-29 uhrazeno
16.3.2023Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2023Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
11.9.2022Březíková Terezie Březíci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Březíci↳ Březíková MiroslavBřezíci
25.11.2022Buben Václav Rumbakoule OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM ↳ Valach Samo
13.3.2023Buczko Petra Team Celtic Warrior RACE Z40-49 uhrazeno
21.2.2023Budíková Barbora RACE AZ18-29 uhrazeno
1.2.2023Budka Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Budka Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Bulatová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Bulušek Kamil Wild Snails OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Bulušek Filip Wild Snails RACE AM18-29 uhrazeno
31.1.2023Bulušková Julie Wild Snails RACE JZ13-17 uhrazeno
20.3.2023Buravtsov Danila RACE AM18-29 uhrazeno
21.3.2023Bureš Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
20.3.2023Bureš Jan RACE AM18-29 uhrazeno
21.3.2023Bureš Václav FUBO Racing Team RACE M30-39 uhrazeno
14.2.2023Bydžovská Lucie RACE AZ18-29 uhrazeno
8.10.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
16.3.2023Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
12.1.2023Cepek Jaroslav Jarda OCR Kolín FUN FUN uhrazeno
30.9.2022Cepková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Čermák Martin The Losers Initiative OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Čermáková Denisa Ludmírovské běhny OPEN Z13-99 uhrazeno
22.3.2023Černá Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
16.3.2023Černá Michaela SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Černiček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
16.2.2023Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Černík Matěj HC Smíchov 1913 OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2023Černý Lukáš Gladiators Kralupy RACE M18-29 uhrazeno
10.3.2023Černý Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
23.3.2023Cetl Josef RACE AM18-29 uhrazeno
4.9.2022Chadima Jan RACE AM18-29 uhrazeno
21.3.2023Chaloupka Přemysl EXIT TEAM RACE M50-99 uhrazeno
21.3.2023Chaloupková Hana EXIT TEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
13.12.2022Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
5.3.2023Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.2.2023Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
21.3.2023Chmelař Josef RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2023Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci RACE AZ18-29 uhrazeno
17.1.2023Chrastil Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
3.3.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2023Čiamporová Vendula ŠnekusLazarus OPEN Z13-99 nezaplaceno
20.3.2023Cibulka Josef rolling Stones OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2023Cibulka Josef rolling Stones RACE M50-99 uhrazeno
14.3.2023Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.3.2023Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
3.9.2022Čislinská Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
24.9.2022Čížek Dominik RACE AM18-29 uhrazeno
20.3.2023Cogan Rudolf Nová Paka RACE M50-99 uhrazeno
4.12.2022Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
17.3.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
5.3.2023Cupal Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
1.3.2023Daněk Jan Obec Kvasice RACE M18-29 uhrazeno
20.3.2023Dangova Adela OPEN Z13-99 uhrazeno
6.2.2023Danilák Michal OPEN M13-99 uhrazeno
25.2.2023David Daniel RACE AM18-29 uhrazeno
18.3.2023De Bolle Laura STG Dečin OPEN Z13-99 uhrazeno
17.3.2023Deršatová Jana FUN FUN uhrazeno
19.2.2023Dítětová Petra OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
27.2.2023DLESK Lukáš FUBO Racing Team RACE M40-49 uhrazeno
9.3.2023Dobeš David Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2022Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Dolaková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
6.2.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Šreibrová LenkaSTG Rychnov nad Kněžnou
8.3.2023Doležal Jiří CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2023Dostálová Nikola Hammer OCR Team RACE AZ18-29 uhrazeno
22.3.2023Doubrava David Kutná Hora RACE M18-29 uhrazeno
13.3.2023Dřímal Petr RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Dušátko Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Dvořák Martin Varovi legie RACE M40-49 uhrazeno
23.3.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
20.3.2023Elcner Adam AE69 OPEN M13-99 uhrazeno
14.2.2023Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
5.2.2023Fantová Karolína Barbarian Extreme Team RACE AZ18-29 uhrazeno
5.2.2023Fantová Michaela Barbarian extreme team RACE AZ18-29 uhrazeno
29.12.2022Fejglová Renée Vinaři a Pivaři OPEN MIX uhrazeno
Tým: Amatéři ↳ Pospíšil Jaroslav
24.1.2023Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Fenešová Aneta Rebels Gym Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sebevražedný oddíl↳ Feneš JakubFUBO Racing Team
17.1.2023Fiala Jan RACE AM18-29 uhrazeno
7.3.2023Fintora Martin RACE M30-39 uhrazeno
10.2.2023Fišer Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2023Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Freivaldova Maria OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2023Fremut Martin OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Fryc Leopold RACE M30-39 nezaplaceno
6.2.2023Furman Alexandr RACE AM18-29 uhrazeno
4.1.2023Gajdoš Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Gajdoš Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
13.2.2023Gaľa Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
7.1.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.3.2023Glac Tomáš FUN FUN nezaplaceno
31.1.2023Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
19.3.2023Gregorova Šarka OPEN Z13-99 uhrazeno
9.3.2023Haft Daniel RACE M18-29 uhrazeno
24.9.2022Haitová Viktorie RACE AZ18-29 uhrazeno
28.1.2023Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
17.3.2023Hájková Eliška Ela & Zapy OPEN Z13-99 uhrazeno
28.1.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
10.3.2023Haluza Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
6.3.2023Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.12.2022Hančová Renata OPEN MIX uhrazeno
Tým: HANČOVI↳ Hanč LuděkHančovi
10.2.2023Hanuš Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
13.3.2023Hanykyr Petr RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2023Hanzl Vincent RACE AM18-29 uhrazeno
17.2.2023Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
20.3.2023Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE M50-99 uhrazeno
6.3.2023Haubert Jan OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2023Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
9.1.2023Havlíček Tomáš TH klima RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2022Hebrová Sára FUBO racing team RACE AZ18-29 uhrazeno
3.3.2023Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM GENUS GLADIUS uhrazeno
3.3.2023Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM GENUS GLADIUS uhrazeno
17.2.2023Helisová Tina RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2023Hensel Tina here for beer GENUS GLADIUS uhrazeno
13.2.2023Heralová Michaela RACE AZ18-29 uhrazeno
19.1.2023Hercík Dominik Škoda Auto Vysoká škola RACE AM18-29 uhrazeno
19.1.2023Herdin Dimitrij ubožáci RACE AM18-29 uhrazeno
22.3.2023Hervertová Klára Edgar Power Team RACE Z30-39 uhrazeno
20.1.2023Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.1.2023Hladká Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Hladký Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
13.2.2023Hlaváček Radek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Admirálové↳ Vávrová KláraAdmirálové
14.9.2022Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Hloušek Eduard OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
21.2.2023Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.11.2022Holejšovský Jiří Rychlé šípy OPEN T uhrazeno
Tým: Rychlé šípy↳ Kopeček Aleš Rychlé šípy
↳ Jaburek RadekRychlé šípy
↳ Kunyt MarekRychlé šípy
3.3.2023Holub Zdeněk Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
3.2.2023Holub Petr RACE M40-49 uhrazeno
8.1.2023Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
1.1.2023Honkeová Karolína RACE AZ18-29 uhrazeno
23.3.2023Horáček Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
19.3.2023Horáček Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: MountBlakk↳ Černá MarianaVeganPower
19.3.2023Horáčková Lucie OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.1.2023Horák Jan Klaudikanti RACE AM18-29 uhrazeno
25.11.2022Horáková Nikola STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2023Horský Martin STG pod Pradědem RACE M40-49 nezaplaceno
10.3.2023Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training KH 2↳ Horváthová SofieOlympia Spartan Training Kutná Hora
12.12.2022Hošek Jan RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2023Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2023Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
28.2.2023Hospodková Anna SDH Letňany OPEN Z13-99 uhrazeno
11.2.2023Housková Natálie Barbarian Extreme Team RACE AZ18-29 uhrazeno
28.2.2023Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Hrabčuk Vojtěch N/A OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Hráský Pavel RACE AM18-29 uhrazeno
17.2.2023Hrdina Michal RACE M18-29 uhrazeno
6.3.2023Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
2.2.2023Hron Ondřej Škoda Auto Vysoká škola RACE AM18-29 uhrazeno
3.2.2023Hrubešová Ema Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ18-29 uhrazeno
27.1.2023Hrušková Eliška Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ18-29 uhrazeno
31.1.2023Hubený Jan Brno OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Přes plotneobsazeno
27.1.2023Hubinková Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Huk Petr Happy Loop RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2023Hůla Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.2.2023Hůla Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
17.3.2023Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH RACE JZ13-17 uhrazeno
3.2.2023Hůlová Karolína RACE AZ18-29 uhrazeno
20.3.2023Hypius Jan OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Jakab Jan OPEN M13-99 uhrazeno
18.10.2022Jalovec Karel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
16.3.2023Jandečková Věra Pišišvorové OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2023Jandová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2023Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team RACE Z18-29 uhrazeno
23.3.2023Jelínek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
20.10.2022Jeřábek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
13.2.2023Jindra František RACE AM18-29 uhrazeno
30.1.2023Jiraňova Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
29.9.2022Jiříček Pavel Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně RACE AM18-29 uhrazeno
3.3.2023Jiroudek Lukáš OPEN M13-99 nezaplaceno
22.2.2023Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
15.2.2023Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
15.2.2023Jonáš Marek GENUS GLADIUS uhrazeno
21.1.2023Jones Joshua RACE AM18-29 uhrazeno
13.3.2023Jurkovič Michal Bomby team OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2023Justa Marek RACE M40-49 uhrazeno
20.3.2023Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
20.3.2023Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
12.3.2023Kábrt Viktor FUN FUN uhrazeno
23.1.2023Kadlčková Eliška RACE AZ18-29 uhrazeno
20.3.2023Kafka Jakub OCR Čelákovice RACE JM13-17 uhrazeno
15.3.2023Kalaš Štěpán OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Kamená Sabina STG Havířov RACE JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Karásek Tomáš BC REBEL RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2023Karásek Pavel RACE AM18-29 uhrazeno
16.12.2022Kareš Ladislav Karešáci OPEN M13-99 uhrazeno
16.12.2022Karešová Kamila Karešáci OPEN Z13-99 uhrazeno
16.2.2023Kaša Filip RACE AM18-29 uhrazeno
4.1.2023Kasal Petr Škoda Auto Vysoká škola OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Kašpar Martin RACE M30-39 uhrazeno
20.3.2023Kastlerová Marie RACE Z30-39 uhrazeno
4.3.2023Kastnerová Dana Svídnický extrém RACE Z30-39 uhrazeno
12.2.2023Katcal Artem RACE AM18-29 uhrazeno
20.3.2023Kavínová Linda RACE AZ18-29 uhrazeno
4.3.2023Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2022Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Klečák Radim OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 nezaplaceno
15.3.2023Klikoš Jiří A-team OPEN M13-99 uhrazeno
15.3.2023Klikoš Jiří Vlčata OPEN M13-99 uhrazeno
12.12.2022Klíma Jan FUN FUN uhrazeno
7.11.2022Klimeš Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
27.1.2023Klímová Patricie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.11.2022Klímová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
7.3.2023Klimša Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2023Klimt Sebastian RACE AM18-29 uhrazeno
8.3.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nev1m↳ Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice
9.2.2023Kmošek Lukáš RACE AM18-29 uhrazeno
1.2.2023Knězů Knížová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
4.2.2023Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2023Knittlová Natálie OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2023Kobr Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2023Koďous Leoš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.3.2023Koďousová Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
2.3.2023Kodydek Tomáš Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
20.3.2023Kojš Jan FUN FUN uhrazeno
7.2.2023Koláčková Michala OCR Česká Lípa GENUS GLADIUS uhrazeno
12.3.2023Koliska Daniel FUN FUN uhrazeno
13.2.2023Kolovratník František AC1866 OPEN M13-99 uhrazeno
1.3.2023Komár Matěj OPEN M13-99 nezaplaceno
5.3.2023Konečná Pavlína RACE MIX nezaplaceno
Tým: Jsme malí, ale šikovní↳ Hušek MatějJsme malí, ale šikovní
25.12.2022Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
9.2.2023Korejtková Eliška RACE AZ18-29 uhrazeno
28.2.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kořínková Nela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2023Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Kotík Tomáš Skorogladiátoři RACE M40-49 nezaplaceno
3.2.2023Kouba Pavel CRTC GENUS GLADIUS uhrazeno
10.3.2023Koubová Patricie GENUS GLADIUS uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
16.3.2023Kovačová Milena RACE Z30-39 uhrazeno
12.9.2022Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE AZ18-29 uhrazeno
22.2.2023Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
21.3.2023Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
27.1.2023Kracíková Helena Škoda Auto Vysoká Škola RACE AZ18-29 uhrazeno
19.1.2023Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE AM18-29 uhrazeno
15.3.2023Králíček Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Králík Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
6.3.2023Králová Veronika Univerzita Karlova RACE AZ18-29 uhrazeno
26.1.2023Krapiunitski Daniil RACE AM18-29 uhrazeno
7.2.2023Krátký Daniel Gladius Family GENUS GLADIUS uhrazeno
19.11.2022Kratochvíl Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2023Kratochvílová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
21.3.2023Krejčová Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
25.11.2022Krenčey Lukáš Umbakundus Team RACE M18-29 uhrazeno
14.12.2022Křenek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Kříž Pavel RACE M50-99 uhrazeno
25.12.2022Křížalová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2023Kruliš Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Krumbholzová Ála RACE Z50-99 uhrazeno
14.3.2023Krupková Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2023Kubát Milan Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2022Kubát David Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2023Kubatka Patrik RACE AM18-29 uhrazeno
19.3.2023Kubeček Antonín ProBroTEAM RACE M18-29 uhrazeno
7.3.2023Kubín Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2023Kubín Jan TJ Tanvald RACE JM13-17 uhrazeno
20.3.2023Kubín Ota TJ Tanvald RACE JM13-17 uhrazeno
17.3.2023Kubrt Petr RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kučera Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.3.2023Kucharík Lukáš LFHK UK RACE AM18-29 uhrazeno
25.2.2023Kulhánek Jáchym RACE AM18-29 uhrazeno
17.3.2023Kulhánková Iva RACE Z18-29 uhrazeno
19.1.2023Kulíková Aneta GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
17.12.2022Kuruc Adam OPEN M13-99 uhrazeno
18.1.2023Kutílková Zuzana Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ18-29 uhrazeno
19.3.2023Kutnar Jan OPEN M13-99 uhrazeno
24.2.2023Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
16.1.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2023Lamač Milan Svatá trojice Mikuuu GENUS GLADIUS uhrazeno
2.2.2023Landa Miroslav Škoda Auto Vysoká škola RACE AM18-29 uhrazeno
8.2.2023Landovský Jakub CRTC GENUS GLADIUS uhrazeno
5.2.2023Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
17.1.2023Látová Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
2.3.2023Leflerová Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
24.1.2023Lejpová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
9.3.2023Lhotka Vladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training KH↳ Bartoníčková Vladimíra Olympia Spartan Training Kutná Hora
20.3.2023Liberda Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Comadrejas↳ Šindelářová Zuzana
1.1.2023Lincová Sabina RACE AZ18-29 uhrazeno
15.2.2023Lindrová Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře↳ Jonáš Adam
9.3.2023Linhart Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hladyátoři↳ Pichová MonikaHladyátoři
23.3.2023Linhartová Lenka Agoge Gym OPEN Z13-99 uhrazeno
12.3.2023Linka Milan Casia Excalibur Race RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
16.3.2023Lokajíčková Klára RehaSport RACE Z18-29 uhrazeno
21.3.2023Lukášek Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Lukešová Josefína OPEN Z13-99 uhrazeno
11.3.2023Máčala Josef RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Machač Lukáš Predator Workout Děčín RACE M30-39 uhrazeno
12.12.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
14.2.2023Machala Jan RACE AM18-29 uhrazeno
31.1.2023Machková Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
22.3.2023Machová Eliška RACE JZ13-17 nezaplaceno
6.3.2023Macko Milan STG Česká Třebová RACE M50-99 uhrazeno
14.3.2023Mačková Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
16.3.2023Mačková Lucie Motolský sestry v akci OPEN Z13-99 uhrazeno
24.11.2022Majer Igor OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2022Majer Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
27.12.2022Malá Daniela OPEN Z13-99 uhrazeno
22.1.2023Malák Petr ŠKODA AUTO Vysoká Škola RACE AM18-29 uhrazeno
18.3.2023Malátová Renata RACE Z40-49 uhrazeno
31.10.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2023Maléř Petr Delfínci OPEN T uhrazeno
Tým: Delfínci↳ Taborsky TomasDelfinci
neobsazeno
neobsazeno
20.3.2023Malínský Adam Jiří Born To Move RACE M18-29 nezaplaceno
25.11.2022Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
21.3.2023Marek Jakub Stone & belter OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
13.10.2022Mašková Blanka FUN FUN uhrazeno
27.1.2023Matějka Roman RACE M18-29 uhrazeno
20.3.2023Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2023Maxa Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Mazal Zdeněk RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2023Mazalová Monika RACE Z30-39 uhrazeno
13.3.2023Mazánek Matěj RACE MIX uhrazeno
Tým: R&M team ↳ Hofmanová RomanaR&M team
21.3.2023Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
16.3.2023Medyanik Maksim RACE AM18-29 nezaplaceno
18.3.2023Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
17.3.2023Melichar David RACE JM13-17 uhrazeno
30.9.2022Melicharová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
14.2.2023Měrková Adéla RACE AZ18-29 uhrazeno
2.1.2023Metzl Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2023Metzlová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
15.11.2022Mičke Bianka Flyingpower_cze RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2023Mičková Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
22.2.2023Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Miffek Dominik OPEN T uhrazeno
Tým: Jungle diff↳ Cholasta Vojtěch
↳ Žďárský Štěpán8acbnb
↳ Dušák Jan
25.11.2022Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
21.1.2023Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
17.3.2023Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
22.1.2023mirzaei mehrdad RACE AM18-29 uhrazeno
23.2.2023Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
23.1.2023Morassaei Pooria Dtfgfg RACE AM18-29 uhrazeno
12.3.2023Moudr Adam FUN FUN uhrazeno
30.9.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
5.2.2023Mrázek Patrik RACE AM18-29 uhrazeno
23.3.2023Mrázek Marek RACE M30-39 uhrazeno
14.3.2023Mrázková Kamila Decathlon Letňany OPEN Z13-99 uhrazeno
19.3.2023Mrkal Tomáš FUN FUN uhrazeno
21.3.2023Muharem Bára OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2023Nárožný Branislav OPEN MIX uhrazeno
Tým: B&N↳ Döményová Natália
17.3.2023Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
14.2.2023Nečasová Kateřina Nečas Team OPEN Z13-99 uhrazeno
13.1.2023Nedobyl Martin OPEN M13-99 uhrazeno
13.12.2022Nedobylová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2023Němec Matěj Za sebe RACE M30-39 uhrazeno
20.3.2023Nemec Matej Za sebe RACE JM13-17 uhrazeno
19.1.2023Nemerádová Viktorie RACE AZ18-29 uhrazeno
18.2.2023Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
20.3.2023Nikoličová Aneta ČVK Ústí nad Labem RACE JZ13-17 uhrazeno
22.3.2023Nikrmajerová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2023Nováček Jozef Profitko OPEN T uhrazeno
Tým: UCT A-Team↳ Lissner Petr
↳ Ševčík Edward
↳ Horna Lukáš
22.12.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.3.2023Novák Michal FC joint OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Novák Jiří Dynafit OPEN M13-99 uhrazeno
16.3.2023Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 uhrazeno
14.3.2023Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.1.2023Novotná Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
6.2.2023Novotná Amelie SRTG Most RACE AZ18-29 uhrazeno
7.3.2023novotna Marketa Zeus Power House Jihlava GENUS GLADIUS uhrazeno
13.2.2023Novotná Pavla RACE Z30-39 uhrazeno
20.3.2023Novotný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Nový Zdenek Kamzici RACE M50-99 uhrazeno
22.3.2023Nuzhnyi Andrey RACE AM18-29 uhrazeno
21.3.2023Oláh Petr OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2023Oudová Martina RACE AZ18-29 uhrazeno
20.3.2023Pacholík Ondřej Rehasport RACE M18-29 uhrazeno
14.3.2023Pádivý Miroslav UPÁCI OPEN M13-99 uhrazeno
23.1.2023Padrta Martin OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Palková Zuzana SRTG Rokycany OPEN Z13-99 uhrazeno
31.1.2023Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.1.2023Patka Martin RACE M18-29 uhrazeno
9.3.2023Patka Daniel RACE M18-29 uhrazeno
12.3.2023Patka Bohumil OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Patková Miroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
5.10.2022Pátková Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
25.2.2023Paukner Tomáš RACE AM18-29 uhrazeno
6.3.2023Pavelka Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
15.2.2023Pavlík Jiří RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2023Pavlíková Petra Predator workout Brno RACE Z30-39 nezaplaceno
21.3.2023Pečenka Lukáš FTVS RACE AM18-29 uhrazeno
17.3.2023Pech Matouš OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2023Pechoč Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
14.2.2023Pecoldová Michaela RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2023Pekárek Martin Má PanX duši? RACE M18-29 uhrazeno
23.3.2023Pekárek Aleš RACE M50-99 uhrazeno
7.3.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
30.10.2022Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
16.3.2023Petira Daniel #GLADIATOrRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
3.2.2023petira lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
23.3.2023Petiška Ondřej Technická univerzita v Liberci RACE AM18-29 nezaplaceno
27.12.2022Petr Adam Škoda Auto Vysoká škola RACE AM18-29 uhrazeno
24.10.2022Petro Martin RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
3.9.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2023Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
25.12.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
6.9.2022Pilecká Šárka RACE Z30-39 uhrazeno
18.9.2022Pilecký Daniel RACE M30-39 uhrazeno
5.2.2023Pilný Martin OPEN M13-99 uhrazeno
9.3.2023Pírek Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
7.3.2023Pirtak Imrich RACE M18-29 uhrazeno
14.3.2023Plachá Tereza STG Prostějov, CC Olomouc RACE Z30-39 uhrazeno
20.3.2023Planeta Štefan Extreme obstacle runners RACE AM18-29 uhrazeno
20.2.2023Plch Dušan SVVAT OPEN M13-99 uhrazeno
13.2.2023Plecháč Jakub RACE AM18-29 uhrazeno
5.3.2023Pleskot Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M13-99 uhrazeno
19.9.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
23.3.2023Podzimek Jakub Edgar.Team RACE M18-29 uhrazeno
1.3.2023Pogorzelski Jaroslaw OPEN M13-99 uhrazeno
10.2.2023Poláčková Kateřina RACE AZ18-29 uhrazeno
24.2.2023Polák Michal OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Polák Marek RACE AM18-29 uhrazeno
30.9.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.3.2023Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.1.2023Prajzler Aleš RACE MIX uhrazeno
20.3.2023Prantl Jiří OPEN M13-99 nezaplaceno
25.11.2022Pravdová Petra PPLKa RACE Z30-39 uhrazeno
21.3.2023Pražák Martin RACE M30-39 uhrazeno
17.3.2023Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Procházka Lukáš Svídnický extrém OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2022Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
14.3.2023Pührer Johanna Team Celtic Warrior RACE Z30-39 uhrazeno
23.12.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
23.1.2023Purek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
15.3.2023Půža Patrik STG KOLÍN RACE M18-29 uhrazeno
7.2.2023Raab Jan PIVOňky OPEN MIX uhrazeno
Tým: PIVOňky↳ Nováková Veronika
2.9.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
7.11.2022Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
18.11.2022Rambousková Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
19.3.2023Rambouskova Monika RACE Z40-49 nezaplaceno
29.1.2023Raurová Klára RACE MIX uhrazeno
Tým: Koroptve ↳ Raur Luboš
6.2.2023Regálová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
15.3.2023Reichhart Lukas OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Reichl Dan Run magazine team RACE M40-49 uhrazeno
22.12.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci↳ Renská Adéla#GLADIATORRACETEAM
↳ Renský Matěj#GLADIATORRACETEAM
neobsazeno
5.2.2023Řepík Petr Brněnská střela OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Ribár Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2023Rohlena Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kyslíkový radikál↳ Čápová Kristina
4.3.2023Rokyta Richard RACE AM18-29 uhrazeno
31.12.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
20.3.2023Rosenkrancová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
12.9.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
5.3.2023Rybyšar Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
2.1.2023Rychtera Ondřej RACE AM18-29 uhrazeno
12.3.2023Ryšánek František FUBO team OPEN M13-99 uhrazeno
30.1.2023Šabart Roman OPEN M13-99 uhrazeno
2.2.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
28.9.2022Šabouk Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Sadil Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2023Šafář Václav RACE AM18-29 uhrazeno
25.2.2023Šafařík Filip Jitrnice RACE MIX uhrazeno
4.1.2023Saicová Kristýna Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ18-29 uhrazeno
27.1.2023Sak Miroslav Škoda Auto Vysoká škola RACE AM18-29 uhrazeno
31.1.2023Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2023Sánchez Sebastián Javier RACE AM18-29 uhrazeno
19.3.2023Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
16.12.2022Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
14.2.2023Schier Michael RACE AM18-29 uhrazeno
23.3.2023Schilling Tomáš Josef RACE AM18-29 uhrazeno
22.1.2023Schneider David Ubožáci RACE AM18-29 uhrazeno
25.11.2022Sečkář Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
23.3.2023Sedlák Jakub Má PanX duši? RACE M18-29 uhrazeno
3.2.2023Seger Jakub RACE AM18-29 uhrazeno
27.12.2022Seidl Tomáš RACE AM18-29 uhrazeno
18.2.2023Sekerová Petra OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
17.2.2023Selivanov Vítězslav Ares Race Team - Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
5.3.2023Síč Petr RACE JM13-17 uhrazeno
8.2.2023Síla Jan Strnadi Bor RACE AM18-29 uhrazeno
21.2.2023Šilhavá Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2023Šimiaková Štěpánka RACE AZ18-29 uhrazeno
25.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.1.2023Šimková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
18.2.2023Šimůnek Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2023Šimůnek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
6.2.2023Sináková Natálie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Šinkovský SamuelGladiator Race
18.3.2023Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE AM18-29 uhrazeno
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
30.10.2022Škván Vojtěch Majonéza na Eskalátoru OPEN MIX uhrazeno
Tým: Te.čka↳ Skvanova AlenaMajonéza na Eskalátoru
10.3.2023Slach Jan Ctft OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Sládková Vendula EXTRA Brno RACE Z30-39 uhrazeno
14.3.2023Slaninová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2023Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Slezáčková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2023Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
3.2.2023Šmilauerová Kateřina Ujep RACE AZ18-29 uhrazeno
1.2.2023Smola Jiří Predator Workout Děčín RACE M18-29 uhrazeno
18.2.2023Smolková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
28.2.2023Šnáblová Lucie SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
12.9.2022Šnajberk Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
18.3.2023Šnajdr Patrik AZ FITNESS TEAM BRNO OPEN T uhrazeno
Tým: AZ Fitness dream team↳ Dostál MichaelAZ FITNESS TEAM BRNO
↳ Konečný Antonín AZ dream team
↳ Kolářová Šárka Hammer OCR tram
28.9.2022Šobíšek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2022Šobíšek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
18.2.2023Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Sopková Vladěna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sopečci↳ Sopek Pavel
23.3.2023Souček Radek RACE AM18-29 uhrazeno
27.12.2022Soukup Miroslav Canicross Krkonoše OPEN MIX uhrazeno
Tým: VerMi↳ Soukupová VeronikaCanicross Krkonoše
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
22.3.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady RACE M18-29 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
10.3.2023Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
10.3.2023Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
30.1.2023Šrámková Tereza Lamy OPEN Z13-99 uhrazeno
8.2.2023Srovnal Matěj RACE AM18-29 uhrazeno
1.3.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
20.3.2023Staněk Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zak&Elinor↳ Erskine HanaZak&Elinor
21.3.2023Staňková Jitka RACE AZ18-29 uhrazeno
17.3.2023Staňková Ivana adidas Runners Prague RACE Z30-39 nezaplaceno
22.3.2023Stárek Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
13.3.2023Štekl Martin RACE AM18-29 uhrazeno
13.2.2023Štemberová Věra RACE MIX uhrazeno
Tým: Stembi↳ Štembera Petr
15.1.2023Šternberg Filip OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Šterzlová Iveta Tren Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2023Stibůrek Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Štírková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Štofaníková Michaela EXTRA Brno OPEN Z13-99 uhrazeno
1.3.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.3.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Stránský Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
26.1.2023Strejčková Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
14.3.2023Stříbrný Jaromír #gladiatorraceteam OPEN M13-99 uhrazeno
4.2.2023Štroblová Anna RACE AZ18-29 uhrazeno
1.3.2023Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M40-49 uhrazeno
18.12.2022Strouhal Jan RACE M40-49 uhrazeno
22.3.2023Stupka Patrik Edgar.team RACE AM18-29 uhrazeno
31.1.2023Štýber Roman CZexxx OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Štýbrová Gabriela FITNESS STORM OPEN Z13-99 uhrazeno
5.3.2023Suchánková Vlasta OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2023Suchy Vojtech OPEN M13-99 uhrazeno
13.3.2023Šulc Miloš OPEN M13-99 uhrazeno
20.3.2023Šulc David OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Šulc Michal OPEN M13-99 uhrazeno
3.2.2023Šulcová Tereza FTVS RACE AZ18-29 uhrazeno
7.3.2023Šupa Ondřej Šupísci OPEN M13-99 uhrazeno
12.3.2023Sůra Milan OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Švadlák Petr OCR Trutnov RACE M50-99 uhrazeno
8.12.2022Švancár Daniel Ikea masters OPEN M13-99 uhrazeno
11.3.2023Švandová Miroslava RACE MIX uhrazeno
Tým: svandici↳ švanda pavel
23.3.2023Švarc Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
17.2.2023Švec Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: GR LTM↳ Plíšková Pavlína
4.3.2023Světelský Jiří RAJTEAM RACE M18-29 uhrazeno
19.3.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.3.2023Svítilová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
28.2.2023Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2023Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
3.10.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2023Sýkora Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
15.3.2023Syrůček Filip Atleti RACE MIX uhrazeno
Tým: Atleti↳ Peřinová AdélaAtletika Litomyšl
23.3.2023Szelkeová Adéla Team SZELKE RACE AZ18-29 uhrazeno
24.2.2023Táborská Lenka RACE AZ18-29 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2023Teuber Josef RACE AM18-29 nezaplaceno
14.3.2023Tichý Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2023Tichý Jakub Loupáci RACE AM18-29 uhrazeno
21.2.2023Tillová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
20.3.2023Tlapakova Gabriela Mszs RACE Z40-49 uhrazeno
16.3.2023Tlustý Jan RACE M18-29 uhrazeno
1.9.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2023Toman Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
24.2.2023Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
15.3.2023Touška Mirek PantherGym Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Trávníčková Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
1.9.2022Trepeš Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
13.2.2023Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Trubačová Michaela OPEN Z13-99 nezaplaceno
22.3.2023Tuček Petr AC TUČŇÁK OPEN M13-99 uhrazeno
1.1.2023Ťukal Jakub RACE AM18-29 uhrazeno
29.1.2023Tůma Vojtěch Vojta_2.0 OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Tůmová Horáková Kamila Spoluopičky RACE Z40-49 uhrazeno
11.1.2023Turek Jiří STG Česká Třebová RACE AM18-29 uhrazeno
5.3.2023Turoň Václav ASICentrum OPEN T uhrazeno
Tým: Eťáci↳ Hušák JiříEťáci
↳ Farsky LudekEťáci
↳ Borýsek Martin
21.3.2023Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
15.3.2023Uhlířová Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
17.2.2023Ulčáková Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
15.3.2023Uldrichová Marcela RACE MIX uhrazeno
24.9.2022Urban Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
14.2.2023Valenta Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
1.3.2023Valenta Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
23.2.2023Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
21.3.2023Vančišin Jakub FUN FUN uhrazeno
28.2.2023Vaněk Tomáš DarkSide Workout GENUS GLADIUS uhrazeno
23.1.2023Varcholová Veronika RACE AZ18-29 uhrazeno
4.9.2022Varhaník Jiří RACE AM18-29 uhrazeno
11.12.2022Vašek Daniel #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
20.3.2023Vášová Kristýna RACE AZ18-29 uhrazeno
30.12.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
16.3.2023Vejnar Ondřej Libštát OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Velcová Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
13.12.2022Vencl Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M40-49 uhrazeno
21.3.2023Vepřek Martin OCR Runners Šumperk RACE MIX nezaplaceno
Tým: Rachejtle↳ Gabková NatálieExtreme obstacle runners
14.2.2023Veselý Jan OPEN M13-99 uhrazeno
16.3.2023Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM GENUS GLADIUS nezaplaceno
22.3.2023Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
15.1.2023Větříček David #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
14.3.2023Vevera Lukáš Phenomen Czech Team OPEN M13-99 uhrazeno
3.2.2023Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
7.3.2023Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 nezaplaceno
28.2.2023Vilingerová Dana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
19.3.2023Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
21.3.2023Víšek Tadeáš STG Pardubice RACE M18-29 nezaplaceno
20.3.2023Vitásek Aleš STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2023Vitouš Jiří OCR Kids Poděbrady RACE M50-99 uhrazeno
23.3.2023Vladyka Jan Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
7.10.2022Vlček Tomáš Carla.kupkolo.cz RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Vnenk Michal RACE M30-39 uhrazeno
12.3.2023Voborský Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Vocáskova Veronika Přes Plot RACE MIX uhrazeno
25.11.2022Vocelová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
5.3.2023Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
10.3.2023Volák Adam OCR Alpha Team RACE AM18-29 uhrazeno
6.3.2023Vondrová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koládka↳ Loučka František
13.3.2023Vopařil Karel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vopařílci↳ Vopařilová AnnaVopařílci
24.2.2023Voříšek Lukáš RACE AM18-29 uhrazeno
25.2.2023Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
16.3.2023Votápek Leonard Pišišvorové OPEN M13-99 uhrazeno
16.3.2023Votápková Gabriela Pišišvorové OPEN Z13-99 uhrazeno
19.3.2023Votroubek Matyáš RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2023Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
21.3.2023Vrána Jakub Fubo Racing Team RACE M30-39 uhrazeno
3.12.2022Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.3.2023Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.2.2023Yaseen Rayan None RACE AM18-29 uhrazeno
6.3.2023Zabystrzan Adam RACE AM18-29 uhrazeno
31.12.2022Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
12.10.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
20.3.2023Zahradník Jonáš Bacha brácha RACE JM13-17 uhrazeno
14.2.2023Zakouřil Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2022Zálešáková Sabina RACE AZ18-29 uhrazeno
17.3.2023Zápotočný Martin Ela & Zapy OPEN M13-99 uhrazeno
11.2.2023Zavadil Milan ZETKA OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZETKA ↳ Zavadilová Hana
20.3.2023Zavadil Radek Staré hradiště RACE AM18-29 uhrazeno
8.3.2023Zavadil Adam RACE M18-29 uhrazeno
8.3.2023Zavadil Radek RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Zavadsky Andrej 102 STYLE RACE M30-39 uhrazeno
21.1.2023Zaytsev Nikita RACE AM18-29 uhrazeno
19.3.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM.↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
15.3.2023Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 nezaplaceno
25.12.2022Zeman Filip FUBO racing team RACE M30-39 uhrazeno
9.3.2023Zemanek Petr ASICTEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.2.2023Žižka Vladimír #GLADIATORRACETEAM GENUS GLADIUS uhrazeno
21.1.2023Zugar Radan RACE AM18-29 uhrazeno
1.2.2023Zvěřinová Marcela RACE Z40-49 uhrazeno
23.3.2023Zyubina Olha RACE Z40-49 uhrazeno