Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN73
RACERACE73
FUNFUN2
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let33
Z13-99Ženy 13 a více let21
M30-39Muži 30 - 39 let14
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)13
AZ18-29Akademici - ženy12
Z30-39Ženy 30 - 39 let12
M40-49Muži 40 - 49 let11
AM18-29Akademici - muži7
TTým (čtyřčlenný)6
M18-29Muži 18 - 29 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
M50-99Muži 50 a více let2
SŠM16-19Středoškoláci 16 - 19 let2
FUNFUN2
SŠZ16-19Středoškolačky 16 - 19 let1
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
Celkem přihlášených148

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.11.2022Adamová Blanka EXTRA Brno RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z13-99 uhrazeno
11.9.2022Bába Marek #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
13.10.2022Benešová Martina FUN FUN uhrazeno
31.10.2022Blaho Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Borecká Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
11.9.2022Březíková Terezie Březíci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Březíci↳ Březíková MiroslavBřezíci
25.11.2022Buben Václav Rumbakoule OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM ↳ Valach Samo
8.10.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Čápová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
30.9.2022Cepková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Čermák Martin The Losers Initiative OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Černiček Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2022Chadima Jan RACE AM18-29 uhrazeno
3.9.2022Čislinská Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
24.9.2022Čížek Dominik RACE AM18-29 uhrazeno
25.11.2022Crhová Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
25.11.2022Dalecká Monika RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Dušátko Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Dvořák Martin Varovi legie RACE M40-49 uhrazeno
5.10.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Freivaldova Maria OPEN Z13-99 uhrazeno
13.9.2022Grepl Pavel Running Academy Olomouc RACE AM18-29 uhrazeno
24.9.2022Haitová Viktorie RACE AZ18-29 uhrazeno
14.9.2022Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
16.11.2022Holejšovský Jiří Rychlé šípy OPEN T uhrazeno
Tým: Rychlé šípy↳ Kopeček Aleš Rychlé šípy
↳ Jaburek RadekRychlé šípy
↳ Kunyt MarekRychlé šípy
25.11.2022Horáková NIKOLA OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE SŠM16-19 uhrazeno
18.10.2022Jalovec Karel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2022Jelačičová Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: 2Brambory↳ Kouřimský Jakub
20.10.2022Jeřábek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Jílek Čeněk RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Jílek Petra RACE Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Jiříček Pavel Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně RACE AM18-29 uhrazeno
25.11.2022Karásek Tomáš BC REBEL RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2022Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2022Klimeš Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
28.11.2022Klímová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
6.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.11.2022Kořínková Nela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
7.11.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
12.9.2022Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE AZ18-29 uhrazeno
31.10.2022Králík Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
19.11.2022Kratochvíl Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Krenčey Lukáš Umbakundus Team RACE M18-29 nezaplaceno
14.11.2022Kubát David Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Kučera Milan DDR Team OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Laštovičková Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
10.10.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.11.2022Machač Lukáš Predator Workout Děčín RACE M30-39 uhrazeno
23.10.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN T uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Chalupa LukášOlympia Spartan Training KH
neobsazeno
neobsazeno
24.11.2022Majer Igor OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2022Majer Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Málek Zdeněk ŠBV OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
13.10.2022Mašková Blanka FUN FUN uhrazeno
24.11.2022Maťátko Ondřej OK OPEN MIX uhrazeno
Tým: OK↳ Tomehová KarinOK
30.9.2022Melichar David RACE SŠM16-19 uhrazeno
30.9.2022Melicharová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
3.9.2022Michalec Ondřej RACE AM18-29 uhrazeno
15.11.2022Mičke Bianka Flyingpower_cze RACE AZ18-29 uhrazeno
25.11.2022Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
25.9.2022Moťková Magdalena VOŠZ A SZŠ Hradec Králové RACE AZ18-29 uhrazeno
30.9.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE SŠZ16-19 uhrazeno
5.10.2022Pátková Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
30.10.2022Peterková Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
24.10.2022Petro Martin RACE M40-49 uhrazeno
3.9.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
25.11.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
6.9.2022Pilecká Šárka RACE Z30-39 uhrazeno
18.9.2022Pilecký Daniel RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M13-99 uhrazeno
19.9.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Popek Miloš RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Pravdová Petra Hostivice RACE Z30-39 uhrazeno
18.10.2022Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Procházka Lukáš Svídnický extrém OPEN M13-99 uhrazeno
14.11.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
2.9.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
7.11.2022Rakusová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
18.11.2022Rambousková Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
12.9.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.9.2022Šabouk Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Sadil Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Sečkář Pavel The Losers Initiative RACE M30-39 uhrazeno
21.9.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
25.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
30.10.2022Škván Vojtěch Majonéza na Eskalátoru OPEN MIX uhrazeno
Tým: Te.čka↳ Skvanova AlenaMajonéza na Eskalátoru
25.11.2022Sládková Vendula EXTRA Brno RACE Z30-39 uhrazeno
30.9.2022Slezáčková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
18.11.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
12.9.2022Šnajberk Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2022Šobíšek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.9.2022Šobíšek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Sopkova Vladena OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sopečci↳ Sopek Pavel
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Štofaníková Michaela EXTRA Brno OPEN Z13-99 uhrazeno
19.10.2022Šulc Michal OPEN M13-99 uhrazeno
3.10.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
1.9.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE AZ18-29 uhrazeno
25.11.2022Trávníčková Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
1.9.2022Trepeš Dominik OPEN M13-99 uhrazeno
24.9.2022Urban Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
4.9.2022Varhaník Jiří RACE AM18-29 uhrazeno
31.10.2022Velcová Tereza Decathlon Hradec Králové RACE AZ18-29 uhrazeno
25.11.2022Verner Erik RACE M18-29 uhrazeno
25.11.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
7.10.2022Vlček Tomáš Run4fun RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Vnenk Michal RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Vocelová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2022Vopařilová Anna Vopařílci RACE Z30-39 nezaplaceno
12.10.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
4.9.2022Zálešáková Sabina RACE AZ18-29 uhrazeno
25.11.2022Zavadsky Andrej Samopal RACE M30-39 uhrazeno