Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN633
RACERACE300
FUNFUN47
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let242
Z13-99Ženy 13 - 99 let194
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)110
TTým (čtyřčlenný)87
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)58
M30-39Muži 30 - 39 let52
FUNFUN47
M40-49Muži 40 - 49 let34
M18-29Muži 18 - 29 let32
Z30-39Ženy 30 - 39 let30
Z18-29Ženy 18 - 29 let24
JM13-17Junioři 13 - 17 let18
M50-99Muži 50 a více let18
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let16
Z40-49Ženy 40 - 49 let12
Z50-99Ženy 50 a více let 6
Celkem přihlášených980

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.4.2023Adamcová Veronika Sobíňov OPEN Z13-99 uhrazeno
22.7.2023Adámková Andrea #Gladiators Kralupy OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Agaverdijev Max RACE JM13-17 uhrazeno
25.3.2023Alexa Michal OPEN M13-99 uhrazeno
3.12.2022Andrle Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2023Ansorgová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Bačkovský Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zběsilí šneci neobsazeno
31.7.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
31.7.2023Bálintová Jaroslava OPEN Z13-99 uhrazeno
24.5.2023Balková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Balíci↳ Balek Václav
↳ Balek Adam
neobsazeno
30.7.2023Bánoczay Michaela SIMBA RACE Z30-39 uhrazeno
3.7.2023Barot Petr RACE M18-29 uhrazeno
2.8.2023Bartoníčková Vladimíra Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
26.6.2023Bartoš Jan Acro OPEN M13-99 uhrazeno
29.3.2023Bártová Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
28.7.2023Bastl Jan OCR Team JPK Harrachov RACE M18-29 nezaplaceno
24.7.2023Bašus Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.6.2023Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2023Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
13.7.2023Bělohlávková Ludmila Blbý a blbější OPEN Z13-99 uhrazeno
13.7.2023Beneš Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
26.7.2023Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
22.7.2023Benešová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
31.7.2023Bensch Michal Division Schlesien FUN FUN uhrazeno
30.9.2022Beran Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2023Bergerová Kopecká Jana FUN FUN nezaplaceno
1.8.2023Bernard Marek OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Bernard Darek OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Bielokon Roman OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Blahutová Barbora Spartan Gym OPEN Z13-99 uhrazeno
18.7.2023Blažek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2023Blažek Miloslav RACE M30-39 uhrazeno
18.7.2023Blažek Radek Monkey race Skuhrov RACE M40-49 uhrazeno
9.6.2023Böhm Ondřej čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Borecká Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Borecká Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Borský Michal Ford OPEN M13-99 uhrazeno
4.1.2023Bous František OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2023Branda Šimon OPEN T uhrazeno
Tým: KŠAM - legends to be (maybe)↳ Melichar Martin
↳ Melicharová Anna
↳ Trávníčková Kateřina
3.7.2023Brázdová Natália Rozběháme Brno OPEN MIX uhrazeno
Tým: Brázdovi↳ Brázda KryštofRozběhámeBrno
24.7.2023Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Brejník Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Brejtrová Nikola Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN Z13-99 uhrazeno
29.7.2023Břenda Roman SDH Běleč OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Brenkusová Aneta Drým tým OPEN MIX uhrazeno
Tým: Drým tým↳ Brenkus JosefDrým tým
24.6.2023Broz Martin RACE M18-29 uhrazeno
1.9.2022Brunclík Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
1.9.2022Brunclíková Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
8.12.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
3.8.2023Buráňová Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Burda Denis JetSurfPardubice RACE JM13-17 uhrazeno
29.7.2023Burda Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2023Burdiláková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
23.5.2023Bureš Aleš Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
23.5.2023Burešová Natálie OPEN Z13-99 uhrazeno
17.10.2022Burešová Pavlína Z bláta do louže OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dapa↳ Vítek DavidDapa
31.7.2023Burián Petr Ford OPEN M13-99 uhrazeno
14.7.2023Buriánková Miroslava STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2023Burianová Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2023Burianová Nicola OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Buřval Daniel svaz českých bohémů OPEN M13-99 uhrazeno
16.3.2023Buryánová Veronika OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
6.7.2023Buš Jiří Rozběháme Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Hodně Rychle Budem Klusat O Vítězství Ási Bojovat Umřem Šťastní↳ Hrbková Hana
28.7.2023Buzek Karel OPEN M13-99 uhrazeno
8.10.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
1.6.2023Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
10.7.2023Čáslavová Jana Gumídci FUN FUN uhrazeno
17.7.2023Čech Jan TJ Chvaletice OPEN MIX uhrazeno
Tým: ČECHOVI↳ Čechová MartinaTJ Chvaletice
30.7.2023Čellár Pavel SKI RUN Čakovice OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
2.8.2023Cenefels Filip OPEN M13-99 uhrazeno
9.5.2023Cepek Jaroslav Jarda OCR Kolín FUN FUN uhrazeno
3.8.2023Cerha Vojtěch TJ Sokol Poříčany OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Čermák Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
30.7.2023Černá Michaela SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2023Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Černohous Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2023Chadrabová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
27.7.2023Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2023Chalupová Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
5.10.2022Chamrad Jakub RACE M30-39 uhrazeno
7.7.2023Chládková Kateřina STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci RACE Z18-29 uhrazeno
27.5.2023Chmelíčková Martina Tři grácie FUN FUN uhrazeno
24.7.2023Chmelíčková Monika Koňařky v akci OPEN Z13-99 uhrazeno
11.12.2022Chobotský Miloš OPEN M13-99 uhrazeno
26.7.2023Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
27.7.2023Chorouš Kryštof RACE JM13-17 uhrazeno
29.1.2023Chudý Zdeněk OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Cibulka Josef rolling Stones RACE M18-29 uhrazeno
24.7.2023Cibulka Josef rolling Stones RACE M50-99 uhrazeno
1.8.2023Cidlíková Jana FUN FUN nezaplaceno
24.9.2022Čížek Dominik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jeden závodí, druhý přežívá↳ Haitová Viktorie
4.12.2022Čuda Daniel Carnivora RACE M18-29 uhrazeno
12.7.2023Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
31.10.2022Cupal Jan OPEN M13-99 uhrazeno
13.6.2023Čvančara Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Daňa Ondřej Ford OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Daňek Rostislav FUN FUN uhrazeno
20.7.2023David František RozběhámeBrno OPEN M13-99 uhrazeno
2.8.2023Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 uhrazeno
12.5.2023Dlouhá Babeta OPEN Z13-99 uhrazeno
5.7.2023Dobeš Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2023Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN MIX uhrazeno
Tým: IA IA↳ Vitovská Pavlína
30.12.2022Dofek Denis TriumphTigerTeam OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
11.5.2023Doležálková Michaela FUN FUN uhrazeno
23.6.2023Doležalová Simona OPEN MIX uhrazeno
Tým: SimPa↳ Doležal Pavel
22.7.2023Dostál Tomáš Gumídci RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2023Dostálová Žaneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Králíci ↳ Králíček Martin
31.7.2023Drbohlavová Lenka FUN FUN uhrazeno
31.5.2023Dřímal Milan OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Dubová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Duchek Vít OPEN M13-99 uhrazeno
28.6.2023Duchková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
10.7.2023Duchoň Lukáš RUN magazine Team OPEN M13-99 uhrazeno
7.11.2022Dugas Maroš OPEN M13-99 uhrazeno
4.4.2023Dušek Martin OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Dvořák Jakub Raďous Kuba OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Dvořák Radek Raďous OPEN M13-99 uhrazeno
4.7.2023Dvořák Jan OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2022Dymáček Honza OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Ederová Adéla Šelmy z Třebíče OPEN Z13-99 nezaplaceno
27.7.2023Eis Danny OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rozinka↳ Marková Rozálie
2.8.2023Eisner Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
2.8.2023Eisner Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
28.7.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
18.7.2023Elišková Leona OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Erben Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: M&Mneobsazeno
23.6.2023Fabiánová Lucie pro Jiříčka OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Fadrhonsová Hana We love beer OPEN Z13-99 uhrazeno
25.6.2023Farmačková Zuzana OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZuMAR↳ Pačesný Martin
22.5.2023Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.7.2023Ferklová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
20.6.2023Fialová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
5.6.2023Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
26.2.2023Frank Filip OPEN MIX uhrazeno
Tým: Doktorandi ↳ Kubíková Tereza
24.7.2023Freivaldová Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
13.7.2023Frejlachová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Frič Richard FUN FUN uhrazeno
24.7.2023Fričová Tereza FUN FUN uhrazeno
19.7.2023Frnka David Drým tým OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Frnková Zdeňka Drým tým OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Fryc Leopold RACE M30-39 uhrazeno
7.7.2023Funková Zdenka STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
15.5.2023Golembievský Cyril Cyril RACE M30-39 uhrazeno
8.3.2023Golka Vít Somniatores OPEN MIX uhrazeno
Tým: Somniatores↳ Fabiánová BarboraOptimists
28.5.2023Gorec Adam OPEN T uhrazeno
Tým: Bylo nás pět↳ Barák Jan
↳ Kadlečík Vojtěch
↳ Lysák Adam
31.7.2023Gorgan Luboš OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2023Gregorová Nikol OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Hájek Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
25.7.2023Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
4.7.2023Hájková Gabriela RACE Z18-29 uhrazeno
22.6.2023Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
23.7.2023Halamová Andrea OCR Academy RACE JZ13-17 uhrazeno
21.6.2023Halouzka Rostislav RACE M30-39 uhrazeno
14.7.2023Haluza Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
23.7.2023Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
19.6.2023Hamzová Gabriela OPEN Z13-99 uhrazeno
3.7.2023Han Mi hal Fresh RACE M30-39 uhrazeno
7.4.2023Hanč Viktor OPEN M13-99 uhrazeno
7.4.2023Hanč Matyáš OPEN M13-99 uhrazeno
9.4.2023Hančová Renata OPEN MIX uhrazeno
Tým: HANČOVI↳ Hanč LuděkHančovi
31.7.2023Handl Erich Ford OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
2.8.2023Hanzlikova Klara Agoge Gym RACE Z30-39 uhrazeno
11.7.2023Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
3.8.2023Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
3.8.2023Haufová Kateřina Nesportovkyně OPEN Z13-99 uhrazeno
3.8.2023Haufová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
2.8.2023Havelka Petr OPEN M13-99 uhrazeno
23.7.2023Havelkova Vaclava Stg kutna hora OPEN Z13-99 uhrazeno
26.7.2023Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
26.7.2023Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
1.7.2023Havlíček Jakub FUBO Team OPEN T uhrazeno
Tým: GR kids HK↳ Volráb Jan#GLADIATORRACETEAM
↳ Hovad Štěpán#GLADIATORRACETEAM
↳ Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM
2.8.2023Havlíčková Michaela Fubo Team RACE Z30-39 uhrazeno
1.8.2023Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
25.2.2023Hencl Michal CarTec Liberec OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Hercík Michal OPEN M13-99 uhrazeno
19.2.2023Herink Adam OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jimmy beast↳ Herinková Denisa
20.6.2023Heřmánková Zuzana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
17.9.2022Heřmanský Adam OPEN M13-99 uhrazeno
24.6.2023Herzigová Alena OPEN MIX uhrazeno
Tým: Aldaneobsazeno
4.7.2023Hicl Filip Rozběháme Brno OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rozběháme Brno↳ Nepustilová KarlaRozběháme Brno
24.6.2023Hiersch Marek RACE M50-99 uhrazeno
29.6.2023Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2023Hlahulek Jakub Kantor Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: KUDY↳ Kotková DianaKantor Brno
9.1.2023Hlásnik Dominik DLOUHOOCASÝ OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Hlaváček Petr Zodpovědní rodiče FUN FUN uhrazeno
14.9.2022Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Hnízdilová Eva Monkey race OPEN MIX uhrazeno
Tým: Monkey race Skuhrov↳ Vobr RadekMonkey Race Skuhrov
3.7.2023Hocký Daniel RACE M30-39 uhrazeno
26.7.2023Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
10.7.2023Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
10.7.2023Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
27.2.2023Hofmann Filip OPEN T uhrazeno
Tým: Ráďa a její tygři↳ Vilímová Radka STG Kolín
↳ Roženský Mário
↳ Moždík Michal
19.7.2023Holá Veronika FUN FUN uhrazeno
1.8.2023Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové RACE JZ13-17 uhrazeno
31.7.2023Holeček Petr RACE JM13-17 uhrazeno
24.7.2023Holeš Pavel Běžecký klub Pecka RACE M50-99 uhrazeno
4.6.2023Holovačková Lucie Klučoff Angels OPEN MIX uhrazeno
Tým: Klučoff Angels L+F↳ Holovačko FrantišekKlučoff Angels
28.7.2023Holub Zdeněk Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
23.12.2022Holub Michal OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2022Homola Petr OPEN M13-99 uhrazeno
22.7.2023Honzů Jiri #Gladiatorraceteam OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Honzů Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Hopová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
10.4.2023Hora Michal OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Horak Petr MJ! OPEN M13-99 uhrazeno
4.7.2023Horak Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Horčička Filip OPEN M13-99 uhrazeno
2.8.2023Hošková Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
3.8.2023Hosmanová Monika Slimáci FUN FUN uhrazeno
3.8.2023Hosmanová Nikola Slimáci FUN FUN uhrazeno
1.8.2023Houdek Jan RACE M30-39 uhrazeno
24.7.2023Houdková Eva SDH Želeč OPEN MIX uhrazeno
Tým: SDH Želeč↳ Houdek Jakub SDH Želeč
13.7.2023Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M13-99 uhrazeno
3.7.2023Hrabálková Denisa Rozběháme Brno OPEN MIX uhrazeno
Tým: Denča a Michal↳ Svoboda MichalRozběháme Brno
30.3.2023Hrabalová Adéla Hrabalovi RACE JZ13-17 uhrazeno
1.8.2023Hrabčuk Vojtěch N/A OPEN M13-99 uhrazeno
16.7.2023Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
16.7.2023Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Hrnčál Milan OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Hrncalova Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Přes plot ↳ Vocáskova Veronika Přes Plot
31.7.2023Hudcová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Huková Romana OPEN Z13-99 uhrazeno
12.12.2022Hulín-Mihalec Jindřich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hakuna Matata↳ Hulín-Mihalcová MichaelaHunkaka
21.9.2022Hvězdová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Hvězdova Anna FUN FUN uhrazeno
11.5.2023Hybešova Michaela OPEN T uhrazeno
Tým: 4vLihu↳ Dvořáková Klára4vLihu
↳ Bradlerova Michaela
↳ Čaladi Tereza
31.7.2023Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav RACE Z50-99 uhrazeno
26.7.2023Jahl Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
14.5.2023Jakab Jan OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Jakeš Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
1.8.2023Jakeš Jakub FUN FUN uhrazeno
31.7.2023Jakubec Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: NO REP↳ Filipi Barbora
28.7.2023Janča Tomáš Nivnice OPEN M13-99 uhrazeno
13.7.2023Jandečková Věra Pišišvorové RACE Z40-49 uhrazeno
31.7.2023Jannett Eva FUN FUN uhrazeno
31.7.2023Jannett Oliver FUN FUN uhrazeno
31.7.2023Jannett Blažek Radim TRX bez hranic Prostějov FUN FUN uhrazeno
23.6.2023Janová Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
23.5.2023Janovská Zuzana Rescuers Team Warriors OPEN Z13-99 uhrazeno
23.5.2023Janovský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
20.6.2023Janštová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Jarmarová Jarmila Czech Dog Run team / Mizuno team RACE Z18-29 uhrazeno
31.7.2023Jarolímková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
19.7.2023Jašek Tomáš OCR Spartans Vyškov OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Jašková Eva OCR Spartans Vyškov OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Javůrek Petr OPEN M13-99 nezaplaceno
9.1.2023Jedlička Tomáš DLOUHOOCASÝ OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Jelínková Magdaléna OPEN Z13-99 uhrazeno
12.5.2023Jelínková Líbalová Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: dyckysypemPow(d)er↳ Prášek PřemyslBRUTÁLNÍ PRINCEZNY
31.7.2023Jeník Martin Ford OPEN M13-99 uhrazeno
17.7.2023Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
18.7.2023Jílek Jiří RACE M18-29 uhrazeno
26.7.2023Jílková Andrea RACE Z18-29 uhrazeno
1.8.2023Jindřichová Lenka RACE Z18-29 uhrazeno
26.6.2023Jindrová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
15.7.2023Jiráň Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
1.10.2022Jirsa Tadeáš katedík RACE MIX uhrazeno
Tým: Katedík↳ Brádlová Kateřinakatedík
15.6.2023Jonáček Petr FUN FUN uhrazeno
24.7.2023Jonáš Marek OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Jonáš Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Jonášová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Juklová Veronika Víly OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.6.2023Jurcsik Roman bednicka OPEN M13-99 uhrazeno
3.8.2023Jurdová Jolana OCR Třebíč OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rozběháme Třebíčneobsazeno
28.2.2023Jursa Filip OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2023Kábele Pavel RACE M30-39 uhrazeno
25.7.2023Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
25.7.2023Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
31.7.2023Kabrhelová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
31.7.2023Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
23.6.2023Kadeřábek Michal OPEN M13-99 uhrazeno
18.7.2023Kadlec Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Kadžaja Diana OPEN Z13-99 uhrazeno
29.7.2023Kahounova Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
18.7.2023Kaiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Kakosová Diana DoDi Milevsko RACE Z50-99 uhrazeno
30.6.2023Kalinin Aleksei OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vesele boxerky↳ Belyaeva Evgeniya
29.7.2023Kamená Sabina STG Opava RACE JZ13-17 uhrazeno
6.12.2022Káninská Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
6.12.2022Káninská Aneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pátečáci↳ Týma Ladislav
31.7.2023Kanócz Alexandr SDH Újezd OPEN M13-99 uhrazeno
29.7.2023Kaňůrek Jan Under Armour RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2023Karásek Michal Mountain Bears FUN FUN uhrazeno
31.7.2023Karásková Lucie Mountain Bears FUN FUN uhrazeno
1.8.2023Karlík Tobiáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kayakfanatic↳ Karlíková Zuzana
29.7.2023Karychová Eva Atom Kids Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Atomkids Praha↳ Helcl Vojtěch Atom Kids Praha
22.7.2023Kašpar Jan OPEN M13-99 uhrazeno
13.6.2023Kašpar Martin RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2023Kastnerová Dana Svídnický extrém RACE Z30-39 uhrazeno
11.7.2023Kavalcová Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Kavka Martin OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
1.8.2023Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.7.2023Kejmarová Marie Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Kimasa Markéta Mech a Perník OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2023Kincl Josef CrossfitJD Rýmařova,z.s. OPEN T uhrazeno
Tým: Cool Team↳ Hrabec DanielMDPP
↳ Chovanec Miroslav Cool Team
neobsazeno
30.7.2023Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Kittler Martin M-team OPEN M13-99 uhrazeno
21.10.2022Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Klamo Juraj Stg Bratislava RACE MIX uhrazeno
Tým: Klamovci↳ Klamova MiroslavaSTG Bratislava
30.12.2022KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
23.1.2023Klaudinger Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: MY2↳ Trumhová Pavla
2.8.2023Klíma Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
2.8.2023Klímová Patricie OPEN Z13-99 uhrazeno
28.6.2023Kluch Duchková Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
14.7.2023Kmochová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Kňážková Ilona OPEN Z13-99 uhrazeno
7.7.2023Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zlatonky↳ Jiránek Vojtěch#GLADIATORRACETEAM
31.7.2023Knězů Knížová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
6.9.2022Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2023Kočí Iva RACE Z30-39 uhrazeno
31.5.2023Kočková Sylva OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Kocmanova Markéta Drým tým OPEN Z13-99 uhrazeno
2.8.2023Kocourková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
19.6.2023Kohoutková Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
3.8.2023Kolář Jan CZECH NINJA COMMUNITY RACE M40-49 uhrazeno
27.7.2023Kolbertova Věra STG Zlín OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Kolesnyk Iryna OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Kolovratník František AC1866 RACE M18-29 uhrazeno
1.1.2023Konrádová Jitka OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Kopáč Patrik Vaginator Team RACE M30-39 uhrazeno
3.12.2022Kopáčková Iva Bežerovice - Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Kopáčová Simona OCR Team Kladno OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Kopecká Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Kopecká Hana FUN FUN nezaplaceno
15.4.2023Kopecký Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: MET↳ Kopecká Ester
2.6.2023Kopečná Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
30.10.2022Kopečný Miroslav Mámin tým OPEN M13-99 uhrazeno
21.6.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
23.7.2023Kořínek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2023Kořínek Michal Slimáci FUN FUN uhrazeno
23.7.2023Kosina Radek OPEN M13-99 uhrazeno
25.5.2023Kosková Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Košťálová Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Kotík Tomáš Skorogladiátoři RACE M40-49 nezaplaceno
31.7.2023Kottás Hugo Ford OPEN M13-99 uhrazeno
20.7.2023Koucký Roman SRTG Pardubice OPEN M13-99 uhrazeno
3.8.2023Kovačová Milena RACE Z30-39 uhrazeno
18.7.2023Kovács Jan Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
23.7.2023Kovář Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Kovář Filip OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2022Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta OPEN MIX uhrazeno
Tým: H+CH ↳ Dušek Vojtěch
23.7.2023Kovářová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
27.7.2023Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
30.7.2023Kozáková Marie FUN FUN uhrazeno
30.7.2023Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
29.7.2023Kožešník David Bulls team OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
28.7.2023Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
13.9.2022Krajcigr Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2022Krajcigr Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2022Krajcigrová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
22.6.2023Král David RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2023Král Martin RACE M50-99 uhrazeno
28.6.2023Krčmarik Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
28.6.2023Krčmarik Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2022Křeček Aleš RACE M18-29 uhrazeno
17.5.2023Krejbich Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Krejčová Martina RACE MIX uhrazeno
Tým: Mařena↳ Minařík JanMařena
5.5.2023Křenek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
12.11.2022Křivánková Ester OPEN Z13-99 uhrazeno
8.6.2023Křížová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
25.5.2023Krobot Vít OPEN M13-99 uhrazeno
25.4.2023Kroh Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Kršmaru Barbora Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
10.7.2023Krsnakova Vendy FUN FUN uhrazeno
29.7.2023Kruliš Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
2.8.2023Krupková Hana #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Chcanky↳ Smolík Libor#GLADIATORRACETEAM
31.7.2023Krýslová Lucie Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE MIX uhrazeno
Tým: Orel Rtyně ↳ Krýsl MiloslavOrel Rtyně v Podkrkonoší
27.7.2023Kubaštová Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2022Kubát David Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Kubelka Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
18.7.2023Kubelková Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kuba a Jája↳ Jiroudek JakubSuicide squad
21.6.2023Kubíček Jan FUN FUN uhrazeno
31.5.2023Kubín Daniel CRTC OPEN T uhrazeno
Tým: CRTC↳ Rotterová Daniela
↳ Outrata TomášRedDevils
↳ Smolková Veronika
2.8.2023Kubricht Vojtěch FUN FUN uhrazeno
3.8.2023Kuchová Mariana OPEN Z13-99 uhrazeno
18.7.2023Kuchová Michaela Jaruman RACE Z18-29 uhrazeno
18.7.2023Kuchová Petra Jaruman RACE Z30-39 uhrazeno
3.11.2022Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
30.3.2023Kulichová Eliška OPEN MIX uhrazeno
Tým: Démoni ↳ Rybář JanDémoni
25.7.2023Kulíková Aneta GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
26.7.2023Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z13-99 uhrazeno
14.7.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Lalinská Anežka RACE Z18-29 uhrazeno
28.2.2023Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Laštovičková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
21.12.2022Leitnerová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
3.8.2023Lejnarová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: MISPETneobsazeno
5.12.2022Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Lenoch Radek OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Lenochová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Parťáci↳ Sháněl Denis
29.7.2023Lesovská Klara Papa Don Sport OPEN Z13-99 uhrazeno
29.7.2023Lesovský Tomáš Fénix Sport Blansko RACE M30-39 uhrazeno
26.7.2023Lhotka Vladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora ↳ Filipová MarieOlympia Spartan Training Kutná Hora
24.7.2023Ligas Libor Nivnice OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Ligas Petr OPEN M13-99 uhrazeno
23.7.2023Linhartová Lenka Agoge Gym RACE MIX uhrazeno
Tým: Lukavec2023↳ Vršecký Roman
3.8.2023Lišaník Miroslav OPEN M13-99 uhrazeno
5.5.2023Lochman Jindrich OPEN M13-99 uhrazeno
15.7.2023Lorenc Jakub RACE M18-29 uhrazeno
17.9.2022Lukášová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Luštincová Natali Orel Rtyně OPEN Z13-99 uhrazeno
27.6.2023Lyčková Helenka Paskov - Žabeň OPEN Z13-99 uhrazeno
5.1.2023Ma Ondra OPEN T uhrazeno
Tým: Rychlá rota↳ Mayerová Zuzana
↳ Huslík JaroslavOCR Čelákovice
↳ Huslíková JanaOCR Čelákovice
30.7.2023Máčala Josef RACE M40-49 uhrazeno
15.7.2023Maceášik Marek RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2023Macek Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
2.8.2023Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Vodka s Džusem↳ Martínková Lucie
19.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2023Macková Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
21.5.2023Mádrová Libuše FUN FUN uhrazeno
1.8.2023Majerčíková Dominika RACE Z18-29 uhrazeno
18.7.2023Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
12.11.2022Malá Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Malá Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
13.7.2023Malíková Zuzana OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Malíková Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
8.4.2023Malínská Kamila Born To Move RACE Z30-39 uhrazeno
21.6.2023Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
30.7.2023Malínský Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
8.4.2023Malínský Adam Jiří Born To Move RACE M18-29 uhrazeno
3.7.2023Maňáková Zuzana RUN magazine Team RACE Z30-39 uhrazeno
21.6.2023Manolevski Michael PČR RACE M50-99 uhrazeno
2.12.2022Mareček Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
19.3.2023Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
20.12.2022Mareš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Mareš Michal SDH Běleč OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Mareth Lucie MAP MY RUM OPEN Z13-99 uhrazeno
3.8.2023Markoš Martin Výstaviště Drinking Team OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2023Martinec Jan STG Rychnov nad Kněžnou RACE M30-39 uhrazeno
29.6.2023Mašláňová MOnika Kočky z Moravy RACE Z30-39 uhrazeno
17.7.2023Matějka Roman OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Matuška Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Matušková Pavlína STG Zlín OPEN Z13-99 uhrazeno
19.1.2023Maxa Jaroslav MAXFIT OPEN T uhrazeno
Tým: MAXFIT↳ Maxová JanaMAXFIT
↳ Valenta AlešMAXFIT
↳ Valentová Vladimíra Max fit
16.6.2023Mazalová Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Náplavky↳ Tomčák Lukáš
1.8.2023Mazura Jan RACE M40-49 nezaplaceno
24.7.2023Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
19.6.2023Mejzlíková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Melichar Matyáš RACE M18-29 nezaplaceno
18.7.2023Meluzín Michaela PREDATOR WORKOUT BRNO RACE Z18-29 uhrazeno
1.8.2023Mesnerová Kateřina FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE JZ13-17 uhrazeno
2.8.2023Metyšová Bohdana Litomyšl RACE JZ13-17 nezaplaceno
17.7.2023Metzl Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Miewald Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Mikeš Petr Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2023Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
1.7.2023Mlateček Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: My :-)↳ Mlatečková Markéta
11.7.2023Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora ↳ Odvárka AdamOlympia Spartan Training Kutná Hora
24.7.2023MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 uhrazeno
29.11.2022Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
19.6.2023Molčík Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
15.6.2023Moravec David Buchty a klobásy OPEN T uhrazeno
Tým: BUCHTY A KLOBÁSY ↳ Knížek Pavel
↳ Coolbergenová AnetaBuchty a klobásy
↳ Štěpánková Renata
9.4.2023Moučková Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: 2L↳ Moučka Lukáš
19.1.2023Mrazkova Leona FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Mrkos Ondřej OPEN T uhrazeno
Tým: Rotující Kedluben↳ Hlavatá Nikola
↳ Dítě Zdeněk
↳ Nedělková Marie
27.3.2023Mrkos Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tom&Jerry↳ Řeháková Lenka Tom a Jerry
3.7.2023Muchová Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
27.6.2023Mutina Adam Paskov - Žabeň OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Mynařík Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2023Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Navařík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
1.8.2023nejezchleba petr Olympia Kutná hora RACE M40-49 nezaplaceno
10.7.2023Němcová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
6.12.2022Němec Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lázeňáci↳ Slivanská Tereza
2.8.2023Němeček Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Nerudová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
29.7.2023Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
1.4.2023Nikl Petr Niklíci RACE M30-39 uhrazeno
19.7.2023Norková Daniela OPEN Z13-99 uhrazeno
24.7.2023Nováček Jozef Profitko OPEN MIX uhrazeno
Tým: My dva↳ Šalovská LucieProfitko
22.12.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
9.6.2023Novák Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
9.6.2023Novák Lukáš čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
9.6.2023Novák Michal čvacht OPEN M13-99 uhrazeno
3.7.2023Novák Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
3.7.2023Nováková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
4.5.2023Novotná Verča OPEN T uhrazeno
Tým: Meduz team↳ Novotná NikolMeduz team
↳ Novotná Dáša
↳ Novotný Radek Meduz team
29.6.2023Novotný Karel OPEN M13-99 uhrazeno
16.3.2023Nožičková Kristýna OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
3.8.2023Ondráček Miroslav STG Zlín OPEN M13-99 uhrazeno
6.7.2023Opltová Julie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.7.2023Orošová Alena FUN FUN uhrazeno
31.7.2023Ortová Gabriela OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Pádivý Miroslav UPÁCI FUN FUN uhrazeno
27.7.2023Panclova sandra SRTG Praha RACE Z40-49 uhrazeno
17.7.2023Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Paulů Petr Horní Branná OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Pavlík Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
2.8.2023Pavlíková Marta OPEN Z13-99 nezaplaceno
24.7.2023Pazour Matyáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2023Pechová Monika RACE Z18-29 uhrazeno
17.7.2023Pejcha Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko RACE MIX uhrazeno
Tým: Milenci↳ Fiedlerová Lucie
25.7.2023Pelcová Kateřina Gladiators OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Traktoři↳ Umlauf Daniel
13.7.2023Peňázová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
26.7.2023Penčáková Aneta MIZUNO TEAM / Běhejsepsem.cz RACE MIX nezaplaceno
Tým: Predator Workout Brno↳ Peprik David
18.7.2023Pěnkava David OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Peřinová Adéla Atletika Litomyšl RACE JZ13-17 uhrazeno
31.7.2023Pešek Jan BAZUKY OPEN T uhrazeno
Tým: BAZUKY↳ Ekrtová KarolínaBAZUKY
↳ Klein JanBAZUKY
↳ Řežábek RobinBAZUKY
24.1.2023Pešout Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
18.7.2023Peterka Martin Rescuers Team Warriors OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
19.7.2023Petráček David Ti z lesa OPEN M13-99 uhrazeno
17.6.2023Petrásová Nikola RACE JZ13-17 uhrazeno
9.6.2023Petřík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
18.7.2023Petrlík Martin OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
13.7.2023Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
1.8.2023Picek Ladislav Sokol Holice OPEN M13-99 nezaplaceno
22.5.2023Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
17.7.2023Piňosová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2023Piňosová Radka OPEN Z13-99 uhrazeno
12.7.2023Pittner Pavel RACE M40-49 uhrazeno
30.5.2023Placzek Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
29.7.2023Pleskot Lukáš RACE M40-49 uhrazeno
3.4.2023Pocar Martin U mě dobrý OPEN T uhrazeno
Tým: U mě dobrý↳ Pocar DavidU mě dobrý
↳ Bodnár Tomáš U mě dobrý
↳ Pocar MichaelU mě dobrý
30.9.2022Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M13-99 uhrazeno
19.9.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
1.8.2023Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2023Podlezl Matěj Funkční Trénink Milovice OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Pohanková Andrea OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
23.6.2023Polachova Jana Acro OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2022Polák Radek OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice RACE Z18-29 uhrazeno
24.7.2023Polakovič Milan ACS Líšeň OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Ponča Petr OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2023Pospíchal Daniel FUN FUN uhrazeno
3.8.2023Pospíšil Roman RACE M18-29 nezaplaceno
30.7.2023Pospíšilová Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Týmeček↳ Holek Kamil#GLADIATORRACETEAM
3.8.2023Poupera Antonín OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
1.8.2023Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Pravdová Petra PPLKa RACE Z30-39 uhrazeno
31.7.2023Prchal David RACE M40-49 uhrazeno
1.8.2023Přezvinský Adam OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Přezvinsky Bedřich RACE M50-99 uhrazeno
1.8.2023Přibilová Jiřina RACE Z40-49 nezaplaceno
21.6.2023Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.7.2023Procházka Roman Hammer OCR Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Blue Dogs Team↳ Procházková PetraHammer OCR Team
21.5.2023Prokešová Mirka FUN FUN uhrazeno
29.3.2023Průša Milan #HZS Hradec Králové RACE M18-29 uhrazeno
4.6.2023Průšová Gábina Klučoff Angels OPEN MIX uhrazeno
Tým: Klučoff Angels G + H↳ Průša Honza
29.7.2023Puková Zdeňka Bacha brácha RACE Z40-49 uhrazeno
15.1.2023Pullmanová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
14.6.2023Purek Jan RACE M30-39 uhrazeno
24.6.2023Radakovič Jozef RACE MIX uhrazeno
Tým: Nenadžgané Gágore↳ Mojšová Paulína
27.1.2023Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
31.7.2023Radimský Šimon Kyselé žížalky RACE M18-29 uhrazeno
31.7.2023Radimský Václav Kyselé žížalky RACE JM13-17 uhrazeno
2.9.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
25.7.2023Raitrová Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
30.3.2023Rajdlová Monika OPEN Z13-99 uhrazeno
27.6.2023Rajter Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2022Rak Stanislav STG Brumov-Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Rambousková Kristýna OPEN Z13-99 nezaplaceno
1.8.2023Rapčan Ladislav RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2023Rapčanová Klára RACE Z30-39 uhrazeno
14.5.2023Rataj Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
1.8.2023Řeháková Karolína Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN Z13-99 uhrazeno
3.8.2023Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
31.8.2022Rejmanová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Renská Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
29.5.2023Renský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
19.6.2023Řepík Petr Brněnská střela OPEN M13-99 uhrazeno
23.7.2023Řičánek Ivan OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Richterová Martina RACE Z30-39 uhrazeno
26.7.2023Riha Bohumil OPEN M13-99 uhrazeno
2.7.2023Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Říha David OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Říhová Lenka Pardubice OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
3.8.2023Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
12.9.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.7.2023Rufer Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
30.5.2023Rutová Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
30.5.2023Rutová Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
12.6.2023Růžičková Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
28.3.2023Ruzovic Jan JBC GYM Jablonec n/N OPEN MIX uhrazeno
Tým: JBC GYM Jablonec n/N↳ Pechackova LucieJBC GYM Jablonec n/N
30.9.2022Rybyšar Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ti poslední↳ Geisslerová Michaela
7.5.2023Rychetska Libuše FUN FUN uhrazeno
31.7.2023Rylková Kateřina What the Flock? RACE Z30-39 uhrazeno
24.7.2023Šabart Roman RACE M50-99 uhrazeno
24.7.2023Šabartová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
7.7.2023Sadil Šimon OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Sadilová Elena OPEN Z13-99 uhrazeno
26.4.2023Ságner Vilém AB Motorsport OPEN M13-99 uhrazeno
2.4.2023Šandová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Sawyer Ed OPEN M13-99 uhrazeno
27.6.2023Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
10.5.2023Schejbal Roman FUN FUN uhrazeno
7.12.2022Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
7.12.2022Schneider Uwe Klabauster OPEN M13-99 uhrazeno
31.5.2023Šebestová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Šebková Michaela FUN FUN uhrazeno
3.8.2023Šedivý Libor OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Sedláčková Markéta Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN Z13-99 uhrazeno
29.6.2023Šefčík Marek OPEN T uhrazeno
Tým: Lentilky↳ Tschertnerová BlankaLentilky
↳ Veselský TomášLentilky
↳ Tomeček OndřejLentilky
20.7.2023Seifer Milan Kinder Surprise RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2023Selivanov Vítězslav Ares Race Team - Hradec nad Svitavou OPEN MIX uhrazeno
Tým: Los Dementos↳ Mašterová Nikita
28.11.2022Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
1.8.2023Šenk Michal Unisport Uničov RACE M30-39 uhrazeno
10.4.2023Šenkýřová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
18.7.2023Šerý Ondřej Šeráci OPEN M13-99 uhrazeno
2.8.2023Ševčík Jan OPEN M13-99 uhrazeno
12.2.2023Šimanovský Michal OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Šimek Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Šimek Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
3.7.2023Sináková Natálie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Bernard Adam#GLADIATORRACETEAM
18.7.2023Šindler Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Šiška Kristián SK Judo Kladno RACE M18-29 uhrazeno
31.7.2023Sizov Alexandr Greyhound RACE M30-39 uhrazeno
27.7.2023Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
24.7.2023Škarecký Filip OPEN M13-99 uhrazeno
4.7.2023Skipala Milan Rozběháme Brno OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Škoda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Sládková Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Šlamborová Jana RACE Z40-49 uhrazeno
24.7.2023Slánská Daniela Koňařky v akci RACE Z18-29 uhrazeno
13.7.2023Slavík Petr OPEN M13-99 uhrazeno
13.7.2023Slavík Robin OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Slavíková Anna Drým tým OPEN Z13-99 uhrazeno
26.6.2023Slavkovský Milan Model Run Team OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Slivka Martin FUN FUN uhrazeno
22.7.2023Slouka Filip OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
23.7.2023Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
10.5.2023Smejkal Tomáš FUN FUN uhrazeno
28.7.2023Šmerdová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
10.7.2023Šnajdr Petr OPEN M13-99 uhrazeno
10.7.2023Šnajdr Petr OPEN M13-99 uhrazeno
29.6.2023Šobek Josef Meduz team OPEN M13-99 uhrazeno
22.7.2023Šober Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Sopková Vladěna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sopečci↳ Sopek Pavel
31.7.2023Souček Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Souček Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Součková Markéta OPEN T uhrazeno
Tým: Mládí vpřed↳ Jedlička Vojtěch
↳ Mahdalová Eliška Mládí vpřed
↳ Pospíchal DanMládí vpřed
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2023Spalenska Veronika Mech a Perník OPEN Z13-99 uhrazeno
2.4.2023Špatenková Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
25.4.2023Šperlich Adam OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Srp Pavel Ford OPEN M13-99 uhrazeno
29.7.2023Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Hovňouskové↳ Hošek Jakub
30.7.2023Staněk Jiří Block 325 RACE M40-49 nezaplaceno
13.7.2023Staňková Simona OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Staňková Ivana adidas Runners Prague RACE Z30-39 nezaplaceno
7.4.2023Starý Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
24.7.2023Šťastný Radek OPEN M13-99 uhrazeno
30.4.2023Štefkovič Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Stejskal Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
28.6.2023Štěpán Rostislav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Random Tým↳ Halamova Veronika
17.7.2023Stiller Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
29.5.2023Štoček Radek OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Štoček Jan Víly OPEN M13-99 nezaplaceno
22.1.2023Štochl Stanislav OPEN M13-99 uhrazeno
22.1.2023Štochlová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
11.7.2023straka David OPEN M13-99 uhrazeno
14.7.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
14.7.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
13.7.2023Stráská Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Strejčková Nikola RACE Z30-39 uhrazeno
19.7.2023Štulová Lenka CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
8.6.2023Suchánek Petr STG Napajedla RACE M40-49 uhrazeno
31.7.2023Suchánková Vlasta RACE Z50-99 uhrazeno
20.3.2023Suchomel Petr RACE M40-49 uhrazeno
20.3.2023Suchomel Jiří RACE M50-99 uhrazeno
31.7.2023Suchý Aleš RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2022Suchý Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Šulanová Štěpánka OPEN Z13-99 uhrazeno
26.7.2023Šumpelová Barbara OPEN Z13-99 nezaplaceno
26.3.2023Šumpíková Miroslava FUN FUN uhrazeno
19.3.2023Šumpíková Eliška FUN FUN uhrazeno
1.8.2023Šupová Andrea Šupísci OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Švandová Jiřka Agoge Gym OPEN Z13-99 nezaplaceno
29.7.2023Švihel Miroslav BS Slopné OPEN M13-99 uhrazeno
29.7.2023Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
7.7.2023Sviteková Dina RACE Z40-49 uhrazeno
31.7.2023Svoboda Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2023Svoboda Alan Kladivari OPEN T uhrazeno
Tým: Kladivari↳ Svoboda AlanKladivari
↳ Svoboda MichalKladivari
↳ Spáčil RobertKladivari
24.7.2023Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2023Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
24.7.2023Svobodová Michaela RACE MIX uhrazeno
Tým: Indulony v běhuneobsazeno
26.7.2023Svobodová Marie FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
2.11.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
15.5.2023Sýkorová Šárka OPEN Z13-99 uhrazeno
31.5.2023Syrová Kateřina Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
1.8.2023Szkanderová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
22.3.2023Táborský Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: To projdeme :)↳ Myslíková Klára
24.7.2023Talacko Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: 3D Fitness Žamberk↳ Dušková Terezie3D Fitness Žamberk
↳ Indráková Natálie3D Fitness Žamberk
↳ Cehlár Lukáš3D Fitness Žamberk
28.7.2023Tatýrek Roman OPEN M13-99 uhrazeno
31.1.2023Tauchmanová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Tichá Petra RACE Z18-29 uhrazeno
11.12.2022Tichý Jakub Loupáci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fufísové↳ Vítková Michaela
27.7.2023Tichý Petr OPEN M13-99 uhrazeno
27.7.2023Tichý Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
27.7.2023Tlapakova Gabriela Ocr kids podebrady RACE Z40-49 uhrazeno
1.9.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
1.8.2023Tomešková Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
31.7.2023Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z13-99 uhrazeno
3.7.2023Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
17.7.2023Tomšík Karel OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Tošovský Jan RACE M18-29 uhrazeno
24.6.2023Touc Petr SK Skalka - Podbřezí RACE M50-99 uhrazeno
24.6.2023Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
24.6.2023Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JZ13-17 uhrazeno
8.10.2022Tremmel Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2023Trtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Turek Jaroslav OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: 702↳ Rosenkrancová LenkaOCR Čelákovice
23.6.2023Turna Ondřej Acro OPEN M13-99 uhrazeno
1.8.2023Tužil Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: AlenaJirka↳ Bušinová Alena
29.7.2023Uchytilova Iveta OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Uchytilova Adela OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Uherková Lea STG Zlín OPEN Z13-99 uhrazeno
13.7.2023Uldrichová Marcela OPEN Z13-99 uhrazeno
26.6.2023Unverdorbenová Jana Drým Tým OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Urban Patrik Urbíci OPEN T uhrazeno
1.8.2023Vacek Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
3.8.2023Vachalová Šárka PRORun Evolution RACE MIX uhrazeno
Tým: Czech OCR Accademy↳ Moupic Jan#GLADIATORRACETEAM
29.12.2022Vachova Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
2.8.2023Vágnerová Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
28.7.2023Valášek Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2023Valečka Adam Bidfood Czech Republic OPEN M13-99 uhrazeno
23.4.2023Valenta Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Citlivky↳ Sedláčková Anna
25.1.2023Valenta Kamil Maxfit OPEN MIX uhrazeno
Tým: Maxfit ↳ Valentová Pavlína Maxfit
1.8.2023Valenta Petr OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.3.2023Valíček Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
27.7.2023Váňa Martin RACE M40-49 uhrazeno
10.7.2023Vaniš Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
10.7.2023Vaniš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
19.7.2023Vanišová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
18.5.2023Varadi Jakub Kingspan OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Varmužova Simona OPEN T uhrazeno
Tým: Ohaři↳ Varmužová Natálie
↳ Rysová Samanta
↳ Varmuža Viktor
31.7.2023Vávra Jakub FUN FUN uhrazeno
28.7.2023Vážan Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Večeřová Alena OPEN Z13-99 uhrazeno
29.1.2023Veiser Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Vendlbergerová Tereza OPEN Z13-99 nezaplaceno
3.8.2023Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
1.8.2023Veska Tobiáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Vičan Petr STG-Brumov-Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
8.7.2023Vincent Oldřich STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
6.7.2023Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
2.8.2023Víšek Tadeáš STG Pardubice RACE M18-29 nezaplaceno
31.7.2023Vitouš Jiří OCR Kids Poděbrady RACE M50-99 uhrazeno
31.7.2023Vlach Jiří SDH ÚJEZD OPEN M13-99 uhrazeno
26.7.2023Vladyka Jan Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
18.7.2023Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
30.3.2023Vobr Jan RACE M18-29 uhrazeno
15.6.2023Vodička Tomáš FUN FUN uhrazeno
30.6.2023Vodička Přemysl OPEN MIX uhrazeno
Tým: HDN - Hvězdně Duo Nepartnerů↳ Kiesewetterová Zuzana
23.7.2023Vodrážka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2023Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
25.7.2023Vojtěch Bob OPEN M13-99 uhrazeno
31.7.2023Vojtěchová Dorota klub Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE JZ13-17 uhrazeno
12.4.2023Vojtová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
14.3.2023Volkán Jiří REF OPEN MIX uhrazeno
Tým: RefTeam↳ Zedníková MartinaREF TEAM
31.7.2023Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2023Vondráček Pavel Ford OPEN M13-99 uhrazeno
2.8.2023Vondrová Lucie OPEN Z13-99 nezaplaceno
16.10.2022Vošalík Petr RACE M40-49 uhrazeno
14.7.2023Votápková Gabriela Pišišvorové RACE JZ13-17 uhrazeno
29.5.2023Vožechová Klára OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Vraštilová Ema OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Vůjtěch Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
18.7.2023Vyhnánek Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
28.7.2023Wagner Ondřej RACE JM13-17 uhrazeno
26.7.2023Wagner Romy Erko RACE M40-49 uhrazeno
11.12.2022Weber Jindřich OPEN M13-99 uhrazeno
17.7.2023Weihrauch Jaroslav Jaruman RACE M50-99 uhrazeno
31.7.2023Woziwodska Petra Acro OPEN Z13-99 uhrazeno
29.5.2023Zábranská Barbora OCR team Kladno RACE Z18-29 uhrazeno
26.7.2023Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.12.2022Zachová Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
30.7.2023Zadina Jan Carnivora RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Zadinová PetraCarnivora
31.7.2023Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Zahradník Matěj OPEN M13-99 uhrazeno
25.7.2023Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka OPEN Z13-99 uhrazeno
2.8.2023Zámyslická Jarmila OPEN Z13-99 uhrazeno
31.7.2023Zapadlová Simona FUN FUN uhrazeno
17.7.2023Zápotocká Hana RACE Z18-29 uhrazeno
8.4.2023Zavadil Milan ZETKA RACE MIX uhrazeno
Tým: Zetka↳ Zavadilova Hana
22.7.2023Zavadil Radek RACE M50-99 uhrazeno
22.7.2023Zavadil Adam RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
8.11.2022Žďánská Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Prďoši↳ Sádecký Jan
31.7.2023Žďárská Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
28.7.2023Ždímal Michal Chvalovická Čubka RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2023Zelenka Ladislav RACE M18-29 uhrazeno
30.7.2023Zelený Ladislav OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Zeman Filip FUBO racing team RACE MIX uhrazeno
Tým: FUBO racing team↳ Hebrová SáraFUBO racing team
30.7.2023Zemanová Edita OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.7.2023Zemanová Tereza Lyžařská škola JPK HARRACHOV RACE Z18-29 nezaplaceno
25.7.2023Zemenčík Marek OPEN M13-99 uhrazeno
3.8.2023Zhoř Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
21.6.2023Zítko Petr STARMON tým OPEN T uhrazeno
Tým: STARMON tým↳ Drahoš Martin
↳ Voda Jan
↳ Štorek MartinStarmon tým
30.7.2023Zlámalová Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
23.7.2023Zopka Jan Roman Rozběháme Kutnou Horu OPEN M13-99 uhrazeno
23.7.2023Zopkova Hana Rozběháme Kutnou Horu OPEN Z13-99 uhrazeno
25.7.2023Zukal Dominik Vaginator Team RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2023Zvárová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
1.8.2023Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM# OPEN M13-99 uhrazeno
30.7.2023Zýka Hojková Markéta OPEN Z13-99 uhrazeno