Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN63
RACERACE23
Kategorie
M13-99Muži 13 - 99 let28
Z13-99Ženy 13 - 99 let17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
M30-39Muži 30 - 39 let9
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
TTým (čtyřčlenný)4
M40-49Muži 40 - 49 let4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)3
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
M50-99Muži 50 a více let1
Celkem přihlášených86

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.9.2022Benešová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
30.9.2022Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
1.9.2022Brunclík Patrik OPEN M13-99 uhrazeno
1.9.2022Brunclíková Dominika OPEN Z13-99 uhrazeno
4.10.2022Brýna Matyáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
17.10.2022Burešová Pavlína Dapa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dapa↳ Vítek DavidDapa
8.10.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
5.10.2022Chamrad Jakub RACE M30-39 uhrazeno
24.9.2022Čížek Dominik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jeden závodí, druhý přežívá↳ Haitová Viktorie
31.10.2022Cupal Jan OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolná Lucie Blansko RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Dobrovolný Filip Blansko RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2022Dugas Maroš OPEN M13-99 uhrazeno
9.11.2022Dymáček Honza OPEN M13-99 uhrazeno
17.9.2022Heřmanský Adam OPEN M13-99 uhrazeno
14.9.2022Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
1.11.2022Homola Petr OPEN M13-99 uhrazeno
21.9.2022Hvězdová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
1.10.2022Jirsa Tadeáš katedík RACE MIX uhrazeno
Tým: Katedík↳ Brádlová Kateřinakatedík
1.9.2022Kabourková Renata OPEN Z13-99 uhrazeno
21.10.2022Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M13-99 uhrazeno
6.9.2022Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
6.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.10.2022Kopečný Miroslav Mámin tým OPEN M13-99 uhrazeno
8.11.2022Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta OPEN MIX uhrazeno
Tým: H+CH ↳ Dušek Vojtěch
13.9.2022Krajcigr Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2022Krajcigr Radek OPEN M13-99 uhrazeno
13.9.2022Krajcigrová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
12.11.2022Křivánková Ester OPEN Z13-99 uhrazeno
14.11.2022Kubát David Carnivora OPEN M13-99 uhrazeno
3.11.2022Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Laštovička Martin OPEN M13-99 uhrazeno
6.10.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
17.9.2022Lukášová Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
19.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
12.11.2022Malá Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
2.12.2022Mareček Šimon OPEN M13-99 nezaplaceno
31.10.2022Matuška Jan OPEN M13-99 uhrazeno
29.11.2022Mokroš Martin Ati RACE M30-39 nezaplaceno
25.11.2022Mrkos Ondřej OPEN T uhrazeno
Tým: Rotující Kedluben↳ Hlavatá Nikola
↳ Dítě Zdeněk
↳ Nedělková Marie
25.11.2022Mynařík Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
30.9.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
25.11.2022Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
30.9.2022Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M13-99 uhrazeno
19.9.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.9.2022Popek Miloš RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Pravdová Petra Hostivice RACE Z30-39 uhrazeno
18.10.2022Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z13-99 uhrazeno
2.9.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
25.10.2022Rak Stanislav STG Brumov-Bylnice OPEN M13-99 uhrazeno
12.10.2022Raurová Klára Perun OPEN Z13-99 uhrazeno
31.8.2022Rejmanová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
12.9.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2022Rybyšar Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ti poslední↳ Geisslerová Michaela
1.9.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šádkovic Gladiatorraceteam↳ Šádková Michaela#GLADIATORRACETEAM
30.9.2022Scháněl Otto OPEN M13-99 uhrazeno
6.10.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
28.11.2022Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
25.11.2022Šimko Jan OPEN M13-99 uhrazeno
22.11.2022Škoda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
18.11.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M13-99 uhrazeno
27.11.2022Špác Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Štrajt Michal OPEN M13-99 uhrazeno
31.10.2022Suchý Vladimír OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
2.11.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z13-99 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš OPEN M13-99 nezaplaceno
30.11.2022Tichý Jakub OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Fufísovéneobsazeno
1.9.2022Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
8.10.2022Tremmel Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.9.2022Vičan Petr OPEN M13-99 uhrazeno
16.10.2022Vošalík Petr RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2022Zadina Vladimír Carnivora RACE MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
8.11.2022Žďánská Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Prďoši↳ Sádecký Jan