Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA

Statistika přihlášných

Trať
10km10km294
5km5km129
KIDSKIDS52
Kategorie
Z18-99Ženy 18 a více let76
M30-39Muži 30 - 39 let56
M40-49Muži 40 - 49 let51
Z40-49Ženy 40 - 49 let47
M18-99Muži 18 a více let42
M50-59Muži 50 - 59 let30
Z30-39Ženy 30 - 39 let30
M18-29Muži 18 - 29 let30
Z18-29Ženy 18 - 29 let19
Z50-59Ženy 50 - 59 let16
M60-99Muži 60 a více let14
D00-05Dívky 0 - 5 let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let7
CH00-05Chlapci 0 - 5 let7
D10-11Dívky 10 - 11 let 6
D08-09Dívky 8 - 9 let6
D12-13Dívky 12 - 13 let 5
CH06-07Chlapci 6 - 7 let5
CH08-09Chlapci 8 - 9 let5
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 3
D14-15Dívky 14 - 15 let 3
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 2
D06-07Dívky 6 - 7 let1
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
Z60-99Ženy 60 a více let1
Celkem přihlášených475

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.3.2023Andersová Nikol Laňka v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2023Babická Leona Bludičky 10km Z40-49 uhrazeno
21.3.2023Balcar Štěpán KIDS CH08-09 uhrazeno
18.1.2023Balcar Tomáš 10km M40-49 uhrazeno
22.3.2023Baloun Lukáš 10km M18-29 uhrazeno
14.2.2023Balousová Andrea 10km Z40-49 uhrazeno
15.3.2023Barešová Kristina 10km Z30-39 uhrazeno
9.3.2023Bárta Vojtěch ALISY sportswear 10km M18-29 uhrazeno
9.3.2023Bartoněk Ondřej 10km M30-39 uhrazeno
9.3.2023Bartoníčková Vladimíra Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km Z18-99 uhrazeno
11.1.2023Bártová Lucie Pohodové kecky 10km Z40-49 uhrazeno
23.2.2023Bártová Lucie Hybrid training 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2023Bártová Iva 10km Z50-59 uhrazeno
19.2.2023Benátská Kristýna STG Trutnov 5km Z18-99 uhrazeno
30.12.2022Beran Lubomír Jezevec team Mikulovice 10km M60-99 uhrazeno
25.11.2022Berka Luděk Atletika Rtyně v Podkrkonoší 10km M50-59 uhrazeno
9.3.2023Bezvodová Markéta 5km Z18-99 uhrazeno
9.1.2023Biedermanová Martina STG Rychnov nad Kněžnou 10km Z40-49 uhrazeno
23.2.2023Bilejová Jitka Kladno 10km Z30-39 uhrazeno
5.3.2023Bis Dalibor Triathlon team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
23.2.2023Blaha Petr 10km M40-49 uhrazeno
9.1.2023Blažek Lukáš 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2023Blažek Luboš 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2023Bochníček Jaroslav 5km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Bočková Lucie STG Rychnov nad Kněžnou 10km Z40-49 uhrazeno
28.2.2023Boháč Bonifác Perňa systém 10km M18-29 uhrazeno
7.2.2023Borovičková Kateřina 10km Z18-29 uhrazeno
16.2.2023Boušková Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Brabencová Sandra 10km Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Brezai Jana 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2023Burianová Denisa Salming running 10km Z30-39 uhrazeno
19.3.2023Buřil František Vidochov 10km M50-59 uhrazeno
11.3.2023Bursa Jindřich 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2023Čechová Věra KIDS D08-09 nezaplaceno
18.12.2022Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
4.2.2023Cenefels Filip 10km M18-29 uhrazeno
7.3.2023Čermáková Veronika Roprachtice 5km Z18-99 uhrazeno
14.2.2023Čermáková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
13.3.2023Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2023Čeřovská Helena 5km JZ13-17 uhrazeno
22.3.2023Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 5km M18-99 uhrazeno
12.3.2023Červinková Iveta STG Mladá Boleslav 10km Z40-49 uhrazeno
7.1.2023cetel Miroslav maratonsky klub 10km M60-99 uhrazeno
22.11.2022Chýlek Matyáš KIDS CH06-07 uhrazeno
23.2.2023Císařová Karolína 5km Z18-99 uhrazeno
22.2.2023Císařová Aneta VyKing/Run4Fun 10km Z30-39 uhrazeno
29.1.2023Číž Josef 10km M50-59 uhrazeno
8.2.2023Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5km M18-99 uhrazeno
24.1.2023Danielka Filip Vegan runner 10km M30-39 uhrazeno
20.3.2023Dibelková Isabell Biatlon klub Ostrov KIDS D10-11 uhrazeno
28.2.2023Dlouhá Roberta Šlemrgang 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Dohnálek Tomáš 10km M18-29 uhrazeno
21.3.2023Dokulilová Hana 10km Z40-49 uhrazeno
2.3.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 uhrazeno
7.2.2023Doležalová Jitka 5km Z18-99 uhrazeno
6.3.2023Doležalová Zora ASICS FrontRunner 10km Z30-39 uhrazeno
6.3.2023Doležalova Martina 10km Z50-59 uhrazeno
8.3.2023Doležel Tomáš Šlemrgang 5km M18-99 uhrazeno
14.12.2022Doskočil Filip Nečíst ! 10km M18-29 uhrazeno
3.3.2023Doubek Lukáš 10km M30-39 uhrazeno
3.3.2023Doubek Jakub KIDS CH00-05 uhrazeno
30.1.2023Doucha Jiří Hvězda Pardubice 10km M50-59 uhrazeno
21.3.2023Douchová Blanka SDH Lžovice 5km Z18-99 uhrazeno
22.3.2023Douchová Adéla SDH Lžovice 10km Z18-29 uhrazeno
22.3.2023Douchová Michaela SDH Lžovice 10km Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Drahoňovská Simona 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Drbohlav Josef Rehasport Team / Poko Running Team 10km M18-29 uhrazeno
21.3.2023Duchek Vít 5km M18-99 uhrazeno
25.2.2023Dunda Pavel AC1866 10km M18-29 uhrazeno
20.3.2023Dundáček Ondřej Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
20.2.2023Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 10km Z40-49 uhrazeno
15.3.2023Dundová Karolína Sokol Hradec Králové KIDS D08-09 uhrazeno
15.3.2023Dundová Ema IBK Hradec Králové KIDS D14-15 uhrazeno
22.3.2023Dušek Pavel Dušek kuchyně Brandýs 10km M60-99 uhrazeno
5.3.2023Dusík Václav ELDIS Pardubice 10km M60-99 uhrazeno
21.3.2023Dusil Martin PRORun Evolution 10km M40-49 uhrazeno
23.3.2023Dvořák Jan Žďár 10km M60-99 uhrazeno
21.3.2023Dvořák Martin ŠBV 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2023Dvořáková Marie KIDS D10-11 uhrazeno
21.3.2023Dvořáková Veroniks 10km Z30-39 uhrazeno
18.3.2023Egert Michal Ekonom Praha Outdoor 10km M30-39 uhrazeno
23.2.2023Ehrlich Michael 10km M50-59 uhrazeno
16.2.2023Elišková Leona 5km Z18-99 uhrazeno
21.2.2023Faber Matous KIDS CH14-15 uhrazeno
12.3.2023Faltus Jan Vlajem za psem 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2023Faltys Tadeáš Dobroběh Vysoké Mýto 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2023Fedáková Iva 5km Z18-99 uhrazeno
19.12.2022Fejfárek Tomáš 5km M18-99 uhrazeno
19.12.2022Fejfárková Pavla 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2023Fejfarová Marie 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2023Ferkl Jan 5km M18-99 uhrazeno
2.3.2023Ferklová Martina 5km Z18-99 uhrazeno
28.2.2023Fikarová Alena 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2023Flašarová Lenka SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 10km Z50-59 uhrazeno
29.1.2023Flégl Zdeněk Slatinaci 10km M30-39 uhrazeno
17.2.2023Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
4.3.2023Friedl Marek 10km M50-59 uhrazeno
15.3.2023Frolík Stanislav 10km M50-59 uhrazeno
16.3.2023Frosch Petr OK LOKO Pardubice 10km M40-49 uhrazeno
10.3.2023Gáborová Darja 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Geherová Kristýna 10km Z18-29 uhrazeno
13.2.2023Goldova Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
10.3.2023Gottwald Ondřej Prostě běž! 10km M40-49 uhrazeno
20.3.2023Grasev Michal Orlické střely 10km M40-49 uhrazeno
25.11.2022Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2023Habal František Šneci v běhu 10km M30-39 uhrazeno
19.2.2023Hájek Dominik Vencl Team ÚO 5km JM13-17 uhrazeno
19.2.2023Hájek Martin OB Česká Třebová KIDS CH00-05 uhrazeno
19.2.2023Hájek Aleš OB Česká Třebová KIDS CH08-09 uhrazeno
5.3.2023Hájková Gabriela 5km Z18-99 uhrazeno
6.3.2023Hájková Ludmila OB Česká Třebová 10km Z40-49 uhrazeno
21.3.2023Hak Tomáš Carla.Kupkolo.cz 10km M40-49 uhrazeno
13.3.2023Hálová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
13.3.2023Hálová Sabina 5km JZ13-17 uhrazeno
5.12.2022Hanáček Zbyněk Lenoši 5km M18-99 uhrazeno
4.3.2023Hanáková Karolina TFRUN 10km Z40-49 uhrazeno
27.2.2023Handl Michal FUBO Team 5km M18-99 uhrazeno
23.2.2023Hanuš Tomáš Trutnov 10km M30-39 uhrazeno
16.3.2023Hanzl Jaroslav Carla.kupkolo.cz. 10km M18-29 uhrazeno
21.3.2023Hanzlíček Michal Orlické střely 10km M50-59 uhrazeno
21.3.2023Hanzlíčková Eva Orlické střely 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Havlíčková Vlasta Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km Z18-99 uhrazeno
1.3.2023Hečko Adam KIDS CH06-07 nezaplaceno
10.3.2023Hejcman Jakub 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Heřmanová Eva 10km Z40-49 uhrazeno
16.1.2023Hiersch Marek 10km M50-59 uhrazeno
16.1.2023Hierschová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2023Hlinecký Martin Kuchař v běhu 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2023Hloušková Sofie KIDS D12-13 uhrazeno
20.3.2023Hodkova Martina 10km Z40-49 uhrazeno
5.3.2023Hoffmannova Katrin 10km Z40-49 nezaplaceno
3.3.2023Holmanová Eliška 5km Z18-99 nezaplaceno
23.12.2022Holubčák Marek KIDS CH06-07 uhrazeno
21.3.2023Horáčková Hana SDH Lžovice 5km Z18-99 uhrazeno
7.2.2023Horáčková Iva 5km Z18-99 uhrazeno
22.3.2023Horáková Jana cafebajer 10km Z50-59 uhrazeno
19.3.2023Horká Antonie KIDS D00-05 uhrazeno
19.3.2023Horký Jiří KIDS CH06-07 uhrazeno
1.3.2023Horníček Pavel 10km M18-29 uhrazeno
21.3.2023Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2023Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km JZ13-17 uhrazeno
20.3.2023Hostinský Jaroslav HPB Pardubice 10km M50-59 uhrazeno
27.12.2022Hrdina David 10km M18-29 uhrazeno
7.3.2023Hrncirova Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
5.3.2023Hruba Michaela KIDS D12-13 uhrazeno
5.3.2023Hruba Jana 10km Z40-49 uhrazeno
5.3.2023Hrubý Šimon KIDS CH10-11 uhrazeno
21.3.2023Hrudka Karel 10km M40-49 uhrazeno
21.3.2023Hrudková Nela 5km JZ13-17 uhrazeno
21.3.2023Hrudková Adéla 10km Z18-29 uhrazeno
21.3.2023Hrudková Daniela 5km JZ13-17 uhrazeno
16.3.2023Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Huberová Andrea 10km Z40-49 uhrazeno
14.2.2023Hübl Radek RunSport Salomon Team 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2023Hůlková Eliška Ski Police nad Metují KIDS D08-09 uhrazeno
21.3.2023Hůlová Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
24.1.2023Humlová Eva Dvojitá motivace 10km Z50-59 uhrazeno
22.2.2023Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav 10km Z50-59 uhrazeno
10.3.2023Hýbnerová Jana 10km Z40-49 uhrazeno
22.3.2023Jadrný Vojtěch Dragons Hradec Kralove 5km M18-99 uhrazeno
22.3.2023Janáček Adam 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2023Janata Milan Salming/Run4fun 10km M30-39 uhrazeno
6.2.2023Jandera Jakub 10km M18-29 uhrazeno
30.1.2023Jandera Jakub 10km M40-49 uhrazeno
22.2.2023Janderová Veronika Běžecký klub České spořitelny 10km Z30-39 uhrazeno
13.3.2023Janků Jiří 10km M30-39 uhrazeno
7.3.2023Janovský Michal Běžím pro Emmičku 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2023Jeitner Berthold Metujíští tygři 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2023Jelen Pavel Běžecký klub Náchod z. s. 10km M30-39 uhrazeno
7.3.2023Jendřejčík Zdeněk 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2023Jeřábková Martina FUBO team 10km Z40-49 uhrazeno
19.12.2022Jezbera Roman Sám za sebe 6 10km M50-59 uhrazeno
14.3.2023Jírová Vendula 5km Z18-99 uhrazeno
16.3.2023Jírů Hana 10km Z18-29 uhrazeno
4.3.2023johan oldřich ELEVEN run team 10km M40-49 uhrazeno
18.2.2023Johan Marek Olfin Car Ski Team 5km JM13-17 uhrazeno
18.2.2023Johanová Anika Olfin Car Ski Team KIDS D10-11 uhrazeno
19.1.2023Johnová Kamila 10km Z30-39 uhrazeno
20.3.2023Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 10km Z50-59 uhrazeno
28.2.2023Jungwirth Karel SDH Jizbice 5km M18-99 uhrazeno
22.3.2023Jungwirth Jan SVVAT 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2023Juren Jaromír UNI-PRC 10km M30-39 uhrazeno
11.2.2023Kabeláč Petr 10km M40-49 uhrazeno
6.3.2023Kačena Štěpán KPMG 5km M18-99 uhrazeno
16.3.2023Kamenický Milan Run4Fun 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2023Karlíková Adriana 5km Z18-99 uhrazeno
8.3.2023Karlová Martina FUBO racing team 5km Z18-99 uhrazeno
13.3.2023Kavín František 5km M18-99 uhrazeno
13.3.2023Kavínová Jana 5km Z18-99 uhrazeno
20.3.2023Keprta Miroslav 10km M50-59 uhrazeno
21.3.2023Keprtová Erika 10km Z18-29 uhrazeno
23.1.2023Kerner Aleš KHnet Running Team, Běháme v KH, ŠBV 10km M40-49 uhrazeno
5.3.2023Kesner Radek 10km M50-59 uhrazeno
25.11.2022Klacl Radim STG Česká Třebová 10km M40-49 uhrazeno
27.2.2023Klaclova Amálie SRGT Česká Třebová KIDS D08-09 uhrazeno
9.12.2022Kleman Martin 10km M50-59 uhrazeno
27.12.2022Klepáčková Martina 10km Z30-39 uhrazeno
6.3.2023Klepetková Eva Prostě běž Praha 10km Z50-59 uhrazeno
24.2.2023Klose Alice 10km Z40-49 uhrazeno
6.3.2023Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice 5km M18-99 uhrazeno
27.2.2023Kochová Lenka 10km Z30-39 uhrazeno
12.2.2023Kocourová Tereza Ženy v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Kočvarová Dagmara FUBO 10km Z40-49 uhrazeno
4.3.2023Kolaja Marcel Piráti 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2023Kolátor Aleš MTB MEL 10km M50-59 uhrazeno
30.12.2022Kolátorová Pavlína MTB MEL 10km Z50-59 uhrazeno
18.1.2023Kondrová Martina 10km Z40-49 uhrazeno
20.3.2023Kopicová Tereza KIDS D00-05 uhrazeno
4.12.2022Korotvičková Miroslava 10km Z40-49 uhrazeno
12.3.2023Košař František RANDOM GY,M 10km M18-29 uhrazeno
20.3.2023Koskova Simona 10km Z50-59 uhrazeno
20.3.2023Košťál Petr STG Trutnov 10km M30-39 uhrazeno
20.3.2023Košťál Petr SRTG Trutnov 10km M60-99 uhrazeno
24.11.2022Košťálová Olga Hořice 10km Z40-49 uhrazeno
23.3.2023Kotek Lukáš UCT Solo 5km M18-99 uhrazeno
6.1.2023Koukola Petr IMPERO 10km M30-39 uhrazeno
20.2.2023Kovář Jan 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2023Kovář Jáchym MIZUNO TEAM 10km M18-29 uhrazeno
28.2.2023Kovář Lukáš Vencl tým Ústí nad Orlicí 10km M18-29 uhrazeno
27.2.2023Kovář Jaroslav yeti24 10km M60-99 uhrazeno
14.2.2023Kovářová Anna OB Česká Třebová 10km Z40-49 uhrazeno
27.2.2023Kovářová Monika yeti24 10km Z50-59 uhrazeno
12.3.2023Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10km Z40-49 uhrazeno
11.3.2023Kozáková Pavlína 10km Z50-59 uhrazeno
6.3.2023Kozeletskaya Yelena 5km Z18-99 uhrazeno
25.2.2023Král Štěpán LB-Training 10km M30-39 uhrazeno
8.3.2023Král Pavel PR Emil Nádeníček 10km M40-49 uhrazeno
29.1.2023Králová Petra ŠBV, Běháme v KH 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Kramule Matyáš Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice 5km JM13-17 uhrazeno
27.2.2023Kratěnová Lucie Šlemrgang 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2023Krátký Daniel Gladius Family 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2023Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice 5km Z18-99 uhrazeno
12.3.2023Kremláček Vojtěch 10km M18-29 uhrazeno
19.11.2022Křepelka Karel Zdravotní klaun 10km M30-39 uhrazeno
6.3.2023Křivanová Nora KIDS D00-05 uhrazeno
6.3.2023Křivanová Laura KIDS D00-05 uhrazeno
16.2.2023Kruliš Ondřej 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2023Krunka Kamil Běžecký klub Náchod 10km M30-39 uhrazeno
17.3.2023Krupka Milan Salming/Run4fun 10km M18-29 uhrazeno
17.3.2023Krupka Adam SALMING/RUN4FUN 10km M18-29 uhrazeno
22.3.2023Krzyzanowska Kasia Salming 10km Z40-49 uhrazeno
22.3.2023Krzyžanowski Maciej Salming 10km M40-49 uhrazeno
20.3.2023Kuba Lukas Matonifreerun Olomouc 10km M40-49 uhrazeno
15.2.2023Kubeček Martin 5km M18-99 uhrazeno
11.3.2023Kubeček Ondřej 10km M30-39 uhrazeno
21.3.2023Kubias David bezecketreninkyonline 10km M40-49 uhrazeno
20.3.2023Kubín Martin 10km M50-59 uhrazeno
20.3.2023Kubínová Šárka 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2023Kubišta Michal Kubištovy Hořické Trubičky 10km M50-59 uhrazeno
25.12.2022Kubová Soňa 5km Z18-99 uhrazeno
19.2.2023Kučera Petr Spartak Praha 4 10km M30-39 uhrazeno
12.3.2023Kučerová Iveta Vlajem za psem 10km Z30-39 uhrazeno
12.3.2023Kunc Jakub FC Barcelona 10km M30-39 uhrazeno
28.2.2023Kunová Magdalena 5km Z18-99 nezaplaceno
5.3.2023Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav 10km Z40-49 uhrazeno
15.3.2023Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 uhrazeno
15.3.2023Kvapil Jan 10km M30-39 uhrazeno
25.1.2023Kvašinská Martina Dvojitá motivace 5km Z18-99 uhrazeno
19.12.2022Kvašinský Pavel 10km M50-59 uhrazeno
19.3.2023Kyllarová Aneta 5km Z18-99 uhrazeno
15.2.2023Lacina Petr Střezetice 10km M18-29 uhrazeno
15.3.2023Ladman Nikolas KIDS CH12-13 uhrazeno
15.3.2023Ladmanová Lenka 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2023Laluha Rudolf 10km M40-49 uhrazeno
6.3.2023Langášek David 10km M30-39 uhrazeno
20.3.2023Langenberger Adam Běžecký klub Náchod 10km M30-39 uhrazeno
4.3.2023Lencsesová Lucia 5km Z18-99 uhrazeno
18.1.2023Lidmilová Klára Ivčiny běhny 10km Z18-29 uhrazeno
13.2.2023Limprecht Vladimír 2LD 5km M18-99 uhrazeno
13.2.2023Limprecht Vladimír 2LD 10km M40-49 uhrazeno
19.3.2023Loučková Lenka 10km Z40-49 uhrazeno
8.3.2023Ludvíková Jana RopCzeSki Team 10km Z18-29 uhrazeno
9.3.2023Macháně Martin KIDS CH12-13 uhrazeno
9.3.2023Macháňová Lucie 10km Z40-49 uhrazeno
11.2.2023Madejewský Radek TJ Sokol Lubná 10km M18-29 uhrazeno
14.3.2023Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
7.1.2023Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice 10km Z30-39 uhrazeno
20.3.2023Malá Klára LIAZ Jbc 10km Z40-49 uhrazeno
16.1.2023Malá Hana 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Malá Gabriela KIDS D00-05 uhrazeno
21.3.2023Malý Jan 5km M18-99 uhrazeno
16.3.2023Marek Martin Running Team Nepolisy 5km M18-99 uhrazeno
22.3.2023Marešová Magdalena KIDS D00-05 uhrazeno
20.3.2023Melicharová Sára 10km Z18-29 uhrazeno
23.3.2023Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D10-11 uhrazeno
4.3.2023Metelková Táňa Běžecký klub Náchod 10km Z50-59 uhrazeno
13.3.2023Mezulián Petr Heřmanický sportovně-amatérský klub 10km M18-29 uhrazeno
28.2.2023Migrová Natálie Dobroběh Vysoké Mýto 10km Z18-29 uhrazeno
26.2.2023Mikeš Vítězslav Zdobín DJ Brácha team 10km M30-39 uhrazeno
3.12.2022Milata Pavel Lokomotiva Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2023Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
21.3.2023Moravec Antonín NOBODY Pardubice 10km M50-59 uhrazeno
21.3.2023Moravec Pavel Po(c)hodáři 10km M50-59 uhrazeno
5.2.2023Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 10km Z40-49 uhrazeno
8.3.2023Mrňa Jakub OCR Čelákovice KIDS CH06-07 uhrazeno
8.3.2023Mrňa Jakub 5km M18-99 uhrazeno
28.2.2023Musil Michal Rozběháme Pardubice 10km M40-49 uhrazeno
18.2.2023Naimanová Blanka 10km Z40-49 uhrazeno
12.1.2023Najmanová Monika Pohodové kecky 10km Z40-49 uhrazeno
7.3.2023Najmon Filip 10km M40-49 uhrazeno
1.3.2023Navrátil Ivo Svitavy 10km M50-59 uhrazeno
1.3.2023Navrátilová Petra Svitavy 5km Z18-99 uhrazeno
30.9.2022Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 10km M60-99 uhrazeno
2.3.2023Nehyba Jaromír Sparta 10km M30-39 nezaplaceno
26.1.2023Nejl Radek 10km M50-59 uhrazeno
20.3.2023Norková Daniela 10km Z30-39 uhrazeno
9.3.2023Novák Michal 10km M30-39 nezaplaceno
6.3.2023Novák Petr Bodláci Slavětín 10km M50-59 uhrazeno
13.2.2023Novák Jan CZExxx 10km M30-39 uhrazeno
5.3.2023Novotna Veronika Mokrý banditi KIDS D00-05 uhrazeno
16.2.2023Novotná Dáša 5km Z18-99 uhrazeno
23.3.2023Novotná Michaela 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2023Novotná Irena 5km Z18-99 uhrazeno
12.2.2023Novotná Denisa Mokrý Banditi 10km Z30-39 uhrazeno
1.3.2023Novotná Verča 5km Z18-99 nezaplaceno
16.3.2023Novotný Miloš 10km M40-49 uhrazeno
6.3.2023Novotný Tomáš STG Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2023Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 10km M40-49 uhrazeno
27.12.2022Novotný David Mokrý Banditi KIDS CH00-05 uhrazeno
27.12.2022Novotný David Mokrý Banditi 10km M30-39 uhrazeno
6.3.2023Odnoha David Přátelé Polánky 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2023Pachole Jiří Běhny+1 5km M18-99 uhrazeno
14.3.2023Pacholová Marta Běhny+1 5km Z18-99 uhrazeno
7.3.2023Pajer Tomáš 10km M40-49 uhrazeno
7.3.2023Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Palas Michal 10km M30-39 uhrazeno
27.2.2023Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav 10km M40-49 uhrazeno
17.3.2023Páleník Tomáš 5km JM13-17 uhrazeno
17.3.2023Páleník Martin 10km M40-49 uhrazeno
23.3.2023Páleníková Lucie KIDS D12-13 uhrazeno
21.3.2023Pařízková Markéta holky z Tůně 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Paulů Petr Horní Branná 10km M18-29 uhrazeno
6.3.2023Pavlík Jiří KIDS CH10-11 uhrazeno
30.11.2022Pavlíková Dagmar Sokol Stěžery 10km Z60-99 uhrazeno
6.3.2023Pavlíková Karolína KIDS D14-15 uhrazeno
18.3.2023Pavlů Mirka STG Mladá Boleslav 10km Z40-49 uhrazeno
19.2.2023Pekarkova Adela 10km Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Pergner Petr LDN 10km M60-99 uhrazeno
25.11.2022Pergnerová Lenka LDN 10km Z50-59 uhrazeno
25.11.2022Peterková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Peterková Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
27.2.2023Petrovová Pavlína 10km Z40-49 uhrazeno
27.2.2023Petrovová Tereza TJ Lokomotiva Trutnov 5km JZ13-17 uhrazeno
12.2.2023Píšová Martina Ženy v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
27.2.2023Plíska Pavel Zentiva 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2023Pochobradská Lucie 10km Z30-39 uhrazeno
21.3.2023Pochobradský Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
21.2.2023Poláčková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
14.3.2023Polák Matej Šneci v běhu 10km M30-39 uhrazeno
28.2.2023Portyš Jakub 10km M30-39 uhrazeno
25.2.2023Pospíšil Jaroslav 10km M40-49 uhrazeno
25.11.2022Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 10km M30-39 uhrazeno
19.3.2023Poustecký Jiří KIDS CH00-05 uhrazeno
28.2.2023Prchal Jakub trista60.cz 10km M18-29 uhrazeno
28.2.2023Prchalová Jana Adventní běhání 10km Z50-59 uhrazeno
12.2.2023Príslupský Pavel AmBeS 1986 10km M60-99 uhrazeno
16.3.2023Pšenčík Marek AmBeS 1986 10km M18-29 uhrazeno
5.3.2023Rajnet Rudolf SDH Dolní Dobrouč 10km M50-59 uhrazeno
23.3.2023Rederer Štěpán KIDS CH00-05 uhrazeno
2.3.2023Rejhonova Eva Catch Me If You Can 10km Z40-49 uhrazeno
11.2.2023Remeš Václav 10km M30-39 uhrazeno
6.3.2023Rendl Martin STG Mladá Boleslav 10km M18-29 uhrazeno
2.3.2023Řepásek Michal Catch Me If You Can 10km M40-49 uhrazeno
11.2.2023Retiznyk Lesia 10km Z18-29 uhrazeno
2.3.2023Rezek Zbyněk Sportovní klub neslyšících Hradec Králové 5km M18-99 uhrazeno
2.3.2023Rezková Ella Elizabeth KIDS D08-09 uhrazeno
26.2.2023Rohlena Jakub Kubajz&Janča 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2023Roušavá Monika STG Rychnov n. Kn. 10km Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Rubín Jan 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Rubín Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Rubínová Anna 5km Z18-99 uhrazeno
4.3.2023Ryšánková Světluš 5km Z18-99 uhrazeno
30.1.2023Šafková Hana 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2023Ságner Roman 10km M50-59 uhrazeno
19.1.2023Ságnerová Anna 10km Z18-29 uhrazeno
23.3.2023Samek Ondřej AC Sparta Zdobín 10km M30-39 uhrazeno
23.3.2023Samek Petr OÚ Zábřezí-Řečice 10km M60-99 uhrazeno
6.3.2023Schejbalova Karolina 10km Z30-39 uhrazeno
20.3.2023Sečkář Pavel The Losers Initiative 10km M30-39 uhrazeno
13.3.2023Šedivka Tomáš Bald Runner 10km M18-29 uhrazeno
9.3.2023Sedláčková Veronika Gym Cube Kolin 5km Z18-99 uhrazeno
8.3.2023Sergey Shubelyanov 10km M40-49 nezaplaceno
27.2.2023Šetina Marek 10km M30-39 nezaplaceno
23.12.2022Šido Pavel 10km M30-39 uhrazeno
8.3.2023Simonová Zuzana 10km Z30-39 uhrazeno
17.3.2023Šindlerová Magdalena KIDS D14-15 uhrazeno
11.1.2023Škochová Klára Pohodové kecky 10km Z40-49 uhrazeno
12.12.2022Skořepová Ladislava 10km Z40-49 uhrazeno
26.1.2023Škubová Andrea Dvojitá motivace 5km Z18-99 uhrazeno
16.3.2023Sláma Petr 5km M18-99 uhrazeno
16.3.2023Sláma Martin Východočeská televize V1 10km M50-59 uhrazeno
11.3.2023Smutná Veronika STG MB 10km Z40-49 uhrazeno
4.3.2023Sopek Tomas 10km M40-49 uhrazeno
22.3.2023ŠPAČKOVÁ Simona běhny+1 5km Z18-99 uhrazeno
16.3.2023Spíšek Alex IBK Hradec Králové KIDS CH08-09 uhrazeno
16.3.2023Spíšková Nela IBK Hradec Králové KIDS D12-13 uhrazeno
22.3.2023Sporiš David 10km M40-49 uhrazeno
25.11.2022Špringrová Ivona Run4fun 10km Z30-39 uhrazeno
17.2.2023Špulák Josef 10km M50-59 uhrazeno
21.3.2023Štancel Milan Prievidza 10km M60-99 uhrazeno
16.3.2023Štěpán Miloš Stěžery 10km M50-59 uhrazeno
13.2.2023Štětka Robert 10km M50-59 uhrazeno
25.11.2022Štorek Josef Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
25.11.2022Štorková Kristýna Triathlon Team Chrudim 10km Z18-29 uhrazeno
23.3.2023Stránský Aleš 5km M18-99 uhrazeno
21.3.2023Štrégl Dominik KIDS D08-09 uhrazeno
16.3.2023Suchý Miroslav Forrest Gump 10km M40-49 uhrazeno
13.2.2023Šulcová Šárka Gladiator Gym 10km Z18-29 uhrazeno
6.12.2022Šumník Adam Běhej kopce 10km M18-29 uhrazeno
13.2.2023Šurkalová Klára 10km Z18-29 uhrazeno
6.3.2023Švadlák Petr OCR Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
10.3.2023Synek Jiří Rohozec Amix Team 10km M40-49 uhrazeno
4.3.2023Takács Martin Falcon Gym Rychnov nad Kněžnou 10km M30-39 uhrazeno
15.2.2023Tázlar Tomáš 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2023Teplá Jana Joskatel 10km Z40-49 uhrazeno
26.2.2023Tobišková Alice Tobišková SK Janalice 10km Z40-49 uhrazeno
27.2.2023Tomáš Radek Argo-Hytos 10km M40-49 uhrazeno
12.1.2023Tomášová Denisa 5km Z18-99 uhrazeno
11.2.2023Topič Radim Topi tým 10km M40-49 uhrazeno
7.3.2023Trabolse Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
7.3.2023Trabolse Iman 5km Z18-99 uhrazeno
25.11.2022Trávníčková Tereza STG Rychnov nad Kněžnou 10km Z18-29 uhrazeno
8.1.2023Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 10km Z30-39 uhrazeno
4.1.2023Trnková Lada Běháme v KH , ŠBV 10km Z40-49 uhrazeno
19.3.2023Tulková Kristýna 10km Z30-39 uhrazeno
22.3.2023Tureček Michal 5km M18-99 uhrazeno
25.11.2022Tyšer Jan 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2023Uhlíř Jiří SPY 10km M40-49 uhrazeno
1.3.2023Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 10km M60-99 uhrazeno
15.2.2023Vacek Jiří OB Česká Třebová 10km M40-49 uhrazeno
15.3.2023Vachalová Šárka PRORun Evolution 5km Z18-99 uhrazeno
17.3.2023Václavek Pavel 5km M18-99 uhrazeno
8.3.2023Václavík Miroslav 5km M18-99 uhrazeno
17.3.2023Václavková Marcela 5km Z18-99 uhrazeno
10.2.2023Vajnerová Veronika Běháme v KH/KO 5km Z18-99 uhrazeno
4.3.2023Valena Tomáš HC Mžany 10km M40-49 uhrazeno
27.12.2022Valenta Lukáš 10km M40-49 uhrazeno
4.3.2023Valentová Ivana 10km Z30-39 uhrazeno
23.3.2023Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
4.3.2023Valtrová Helena TFRUN 10km Z40-49 uhrazeno
25.2.2023Vavřichová Andrea 10km Z18-29 uhrazeno
14.3.2023Vecka Jonáš A.C. Sparta Praha KIDS CH08-09 uhrazeno
14.3.2023Vecka Michal Báječné ženy v běhu 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2023Vecková Hana Báječné ženy v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
14.3.2023Vecková Johana Atletika Človíček KIDS D06-07 uhrazeno
21.3.2023Vejrová Ilona 10km Z40-49 uhrazeno
17.3.2023Verner Pavel 5km M18-99 uhrazeno
18.3.2023Vernerová Edita 5km Z18-99 uhrazeno
12.1.2023Vesecká Jaroslava 10km Z40-49 uhrazeno
5.3.2023Veselý Petr AUTOSTYL a.s. 10km M40-49 uhrazeno
20.3.2023Vetchá Adéla AK ISCAREX Česká Třebová 10km Z30-39 uhrazeno
19.3.2023Vetchý Jan AK ISCAREX Česká Třebová 10km M30-39 uhrazeno
14.3.2023Vít Čestmír LIGA 100 10km M60-99 uhrazeno
23.2.2023Vlasak Matys KIDS CH00-05 uhrazeno
23.2.2023Vlasakova Jana Janca+Kubajz 5km Z18-99 uhrazeno
16.3.2023Vocáskova Veronika Přes Plot 5km Z18-99 uhrazeno
21.3.2023Vosahlova Evelin KIDS D00-05 uhrazeno
21.3.2023Vosahlova Eva 5km Z18-99 uhrazeno
25.1.2023Votavová Šárka Dvojitá motivace 5km Z18-99 uhrazeno
23.3.2023Vrabcová Nývltová Eva RunCzech racing 10km Z30-39 uhrazeno
10.3.2023Vyhlídal Jiří Nové Javoříčko 10km M40-49 uhrazeno
14.3.2023Wagner Dominik KIDS CH08-09 uhrazeno
14.3.2023Wagner Michael 5km M18-99 uhrazeno
14.3.2023Wagnerová Anna KIDS D10-11 uhrazeno
13.3.2023Zahradník Vojtěch PSK Olymp Praha 10km M18-29 uhrazeno
22.3.2023Zeiner Pavel KIDS CH00-05 uhrazeno
7.3.2023Zelenka Tomáš ROPCZESKI TEAM 10km M18-29 uhrazeno
20.3.2023Zichová Jana SK Janalice 5km Z18-99 uhrazeno
1.3.2023Ziška Jan 10km M40-49 uhrazeno
15.3.2023Zišková Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
4.3.2023Zítková Pavla šneci v běhu 10km Z50-59 uhrazeno
15.3.2023Zlámal David 10km M18-29 uhrazeno
15.3.2023Zokić Marko KIDS CH10-11 uhrazeno
15.3.2023Zokić Andrea KIDS D12-13 uhrazeno
22.3.2023Zoubková Barbora MIZUNO Team 10km Z30-39 uhrazeno