Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II - RACEKIDS II - RACE20
KIDS IKIDS I7
FAMFAM3
Kategorie
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 6
CH08-09Chlapci 8 - 9 let5
D12-13Dívky 12 - 13 let 4
D10-11Dívky 10 - 11 let 3
CH14-15Chlapci 14 - 15 let3
FAMFAMILY3
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 2
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
D08-09Dívky 8 - 9 let2
Celkem přihlášených30

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.9.2022Běčáková Erika MT fitclub KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
18.10.2022Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
18.10.2022Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
15.9.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.9.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.9.2022Hedrlín Viktor KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Hendrych Hugo KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.9.2022Hendrych Eduard KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.10.2022Ježek Vojtěch KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
6.10.2022Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
6.10.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 nezaplaceno
6.10.2022Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
4.9.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
4.9.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
4.9.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
6.10.2022Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 nezaplaceno
6.10.2022Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
25.11.2022Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.11.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
25.11.2022Pfauser Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.11.2022Podaný Daniel VaNDaL team FAM FAM uhrazeno
24.9.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
20.9.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
26.9.2022Rozdolská Adéla KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
12.9.2022Sedláček Šimon STG Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.8.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 nezaplaceno
8.9.2022Smoček Antonin STG Kutná Hora KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
1.9.2022Touška Jakub PantherGym FAM FAM uhrazeno
5.9.2022Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno