Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE PARDUBICE

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II273
KIDS IKIDS I164
FAMFAM86
Kategorie
FAMFAMILY86
CH08-09Chlapci 8 - 9 let69
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 68
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 57
D12-13Dívky 12 - 13 let 44
D08-09Dívky 8 - 9 let43
D10-11Dívky 10 - 11 let 42
CH06-07Chlapci 6 - 7 let32
CH14-15Chlapci 14 - 15 let31
D14-15Dívky 14 - 15 let 31
D06-07Dívky 6 - 7 let20
Celkem přihlášených523

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.7.2021Adamec Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.7.2021Adamec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.6.2021Andrejko Lucas KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.6.2021Andrejkova Vanesa KIDS II D14-15 uhrazeno
4.8.2021Auersvald Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.11.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2021Bajerová Viktorie ŠAK KIDS II D12-13 uhrazeno
9.7.2021Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.7.2021Bárta Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2021Bárta Michal OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 nezaplaceno
4.8.2021Bartáková Antonie KIDS II D10-11 uhrazeno
23.7.2021Bartoníčková PAVLINA KIDS II D10-11 uhrazeno
23.7.2021Bartoníčková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2021Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.5.2021Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.6.2021Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.5.2021Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.5.2021Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
31.7.2021Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.6.2021Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
14.7.2021Bendová Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
9.5.2021Beneš Oliver FAM FAM uhrazeno
26.7.2021Beneš Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.6.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.6.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.8.2021Benešová Denisa KIDS II D10-11 uhrazeno
26.7.2021Benešovský Lukáš FAM FAM uhrazeno
31.7.2021Bernard Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.7.2021Bernard Adam FAM FAM uhrazeno
22.7.2021Bernard Tomáš FAM FAM uhrazeno
31.7.2021Bernardova Aneta KIDS II D12-13 uhrazeno
31.7.2021Bittermann Jaroslav Rugby Petrovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2021Bittermann Pavel Rugby Petrovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.7.2021BITTMANOVÁ ANNEMARI KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2021Bittnerova Danča KIDS II D12-13 uhrazeno
23.7.2021Bláha Michal KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.8.2021Bohun Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.4.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
28.7.2021Bruthans Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.7.2021Bruthansová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
14.7.2021Brynda Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.12.2020Bryška Michal KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.12.2020Bryšková Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
27.7.2021Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2021Bulušková Julie Wild Snails KIDS II D12-13 uhrazeno
3.8.2021Bureš Max Ivo KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.8.2021Bureš Oliver Ivo KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.7.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
30.7.2021Cachová Monika KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2021Čapek Štěpán KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.8.2021Cejnar Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.7.2021Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D14-15 uhrazeno
31.7.2021Čepelka Matyáš FBC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.5.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
23.11.2020Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.5.2021Černý Šimon KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.5.2021Černý Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2021Čeřovská Helena KIDS II D12-13 uhrazeno
31.7.2021Čeřovský Jan FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Červenková Adriana KIDS I D08-09 nezaplaceno
25.7.2021Chábera Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.7.2021Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.8.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2021Cichocki Josefina KIDS I D06-07 uhrazeno
2.8.2021Cichocki František KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.6.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.7.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.7.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
30.7.2021Coller Matěj FAM FAM uhrazeno
4.8.2021Culek Robin #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
4.8.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Danihelka Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.7.2021Daňková Eliška FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2021Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.7.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.7.2021Divecký Petr KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2021Dlouhý Maxim Dlouháni KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.8.2021Dobrý Denis KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2021Doležal Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.8.2021Doležal Pavel KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.12.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
28.7.2021Dostálová Viktorie FAM FAM uhrazeno
18.6.2021Doubrava Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.7.2021Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.6.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2021Duchoň Dominik RUN Magazine Team FAM FAM uhrazeno
14.7.2021Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2021Dufek Milan KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2021Dufek Jindřich KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.6.2021Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.8.2021Dufková Evelína KIDS II D12-13 uhrazeno
17.2.2021Dulay Mathias FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Dušek Matěj Kadet ČK KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.8.2021Dvořák Matěj Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.7.2021Dvořák Daniel Varovi legie KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.8.2021Eichelmann Matthew KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.7.2021Ellermäe Elliot KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Engelová Nikol KIDS II D12-13 uhrazeno
3.8.2021Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
26.7.2021Ernst David FAM FAM uhrazeno
12.5.2021Ernstová Nikol KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2021Feuermann Benik Ocr Pardubaci KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.7.2021Ficková Libuše FAM FAM uhrazeno
11.7.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
28.7.2021Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
17.5.2021Flekačova Amalie FK Pardubice KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Fürbacherová Michaela KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2021Gerega Tadeáš FK Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2021Gerhartová Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
23.11.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2021Glosová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2021Glosová Aneta KIDS I D06-07 uhrazeno
1.8.2021Grabmuller Sebastian OCR team Kladno KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Grubhoffer Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.8.2021Grubhoffer Nikolas Polička KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Grusová Terezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
1.8.2021Gug Charlotta KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Guňka Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2021Guňka Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.7.2021Hájek Tadeáš KIDS II CH14-15 nezaplaceno
27.7.2021Hájek Tomáš Fortnite team RIOT KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.1.2021Hajná Dorota PILNÍKOVSKÉ BĚHNY KIDS I D06-07 uhrazeno
2.1.2021Hajná Ingrid PILNÍKOVSKÉ BĚHNY KIDS I D08-09 uhrazeno
13.7.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
23.6.2021Halounek Ladislav KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.6.2021Hásová Zuzana FAM FAM uhrazeno
1.8.2021Havelka Petr KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.8.2021Havelková Magdalena KIDS I D06-07 uhrazeno
20.6.2021Havlicek Tomas KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.6.2021Havlickova Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
11.7.2021Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.7.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
11.7.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.1.2021Hebr Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.6.2021Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
25.6.2021Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.6.2021Heller Jáchym KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.7.2021Hendrych Antonín KIDS II CH10-11 nezaplaceno
26.7.2021Hendrych Matěj KIDS II CH14-15 nezaplaceno
26.7.2021Herynk Alex KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2020Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
2.8.2021Hniková Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
24.7.2021Hodek Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Hodek Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.7.2021Hodková Nikol FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
20.7.2021Hojka Richard KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.7.2021Hojková Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2021Holomková Zuzana Svídnický Extrém KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2021Honzajková Anna Gladiátor training Kralupy FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Honzů Kryštof #GladiatorKralupy FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Honzů Matěj #Gladiatorraceteam# KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.8.2021Horáček Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2021Horák Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.7.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D08-09 uhrazeno
30.7.2021Hošková Viktorie KIDS I D08-09 nezaplaceno
20.7.2021Houdek Pavel FAM FAM uhrazeno
13.4.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
29.5.2021Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
3.8.2021Hrůzová Gabča KIDS II D12-13 uhrazeno
27.7.2021Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
5.8.2021Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2021Immrová Veronika KIDS II D12-13 uhrazeno
13.7.2021Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.7.2021Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
17.7.2021Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.7.2021Janda Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.7.2021Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
3.8.2021Janků Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.6.2021Janků Tobias KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.7.2021Jelínek Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.8.2021Jelínek Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2021Jelinkova Julie FAM FAM uhrazeno
22.7.2021Jelínková Kateřina Spartan Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
10.7.2021Jelínková Daniela KIDS II D14-15 uhrazeno
30.7.2021Jinova Gabriela FAM FAM uhrazeno
30.7.2021Jiráková Michaela FAM FAM uhrazeno
27.7.2021Jirásek Karel KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.7.2021Jirasek Matyáš FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.7.2021Johanides Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Jonák Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.8.2021Jonáková Lara FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2021Jonáš Daniel Jonášovci FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Jonáš Martin Jonášovci KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II D14-15 uhrazeno
2.8.2021Jonášová Nelly Jonášovci KIDS I D06-07 uhrazeno
2.8.2021Jonášová Sofie Jonášovci KIDS I D08-09 uhrazeno
23.7.2021Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2021Juska Lukáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.7.2021Jusková Adriana KIDS I D06-07 uhrazeno
29.12.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
2.12.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.7.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
31.7.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Kala Šimon FAM FAM uhrazeno
21.7.2021Kandráč Jozef KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.7.2021Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.7.2021Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
3.8.2021Karas Simon KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.7.2021Karasek Pepa FAM FAM uhrazeno
30.7.2021Karásek Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.7.2021Karásek Pavel KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2021Karela Theodor FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Kareš Matouš AC Pardubice KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.8.2021Kašpar Vojtěch FAM FAM uhrazeno
5.8.2021Kašpar Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.7.2021Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Klenovská Ariana FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Klenovský Alex FAM FAM uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
21.6.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2021Klusáček Jan KIDS II CH12-13 nezaplaceno
4.8.2021Klusackova Barbora KIDS II D10-11 nezaplaceno
5.8.2021Knížková Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
16.6.2021Knotek Mikuláš FAM FAM uhrazeno
27.6.2021Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.7.2021Kolář Tadeáš SK Vlaška KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.6.2021Kolářová Růžena Garden Gym KIDS II D12-13 uhrazeno
20.7.2021Kolbe David HC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.8.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
6.7.2021Kopečná Anastázie Mámin tým KIDS II D12-13 uhrazeno
12.7.2021Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2021Kotík Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.8.2021Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 uhrazeno
1.8.2021Kotíková Lada Skorogladiátoři KIDS I D08-09 uhrazeno
28.7.2021Kovář Hugo KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.7.2021Kovářová Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
1.12.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.7.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.7.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.7.2021Krčmářová Michaela KIDS I D08-09 uhrazeno
18.4.2021Krejci Leona Borůvky na útěku KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2021Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.2.2021Kremina Tadeáš FAM FAM uhrazeno
10.7.2021Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
10.7.2021Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
31.7.2021Kryl Andreas STG Olomouc FAM FAM uhrazeno
29.6.2021Kubínová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
29.6.2021Kubínová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
27.7.2021Kučerová Tereza FAM FAM uhrazeno
20.7.2021Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Kudláček Daniel STG Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Kudláčková Aneta STG Kutná Hora KIDS II D14-15 uhrazeno
5.8.2021Kúth Lukáš AC pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.8.2021Kúth Tibor AC Pardubice KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.7.2021Kutil Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.7.2021Kutil Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.7.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
22.7.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
10.7.2021Kutilová Tereza KIDS I D06-07 uhrazeno
2.8.2021Lánská Barbora KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2021Lánská Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
3.8.2021Lédl Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.6.2021Lešinger Filip STG Česká Třebová KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.5.2021Linková Andrea FK Litol KIDS I D08-09 uhrazeno
13.7.2021Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
13.7.2021Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2021Lokajíček Štěpán OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Lokajíček Šimon FAM FAM uhrazeno
22.6.2021Loučková Adéla Princezny z Rosic KIDS I D08-09 uhrazeno
22.6.2021Loučková Bára Princezny z Rosic KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2021Lukášek Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.8.2021Macků David KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.7.2021Macolová Erika FAM FAM uhrazeno
21.7.2021Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.7.2021Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
12.7.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.7.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.8.2021Maloch Vašek KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.7.2021Mannová Linda KIDS I D06-07 uhrazeno
17.5.2021Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2021Mareš Tomáš ToTheVa KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.12.2020Mareš Kryštof KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2021Marešová Vanesa ToTheVa KIDS II D10-11 uhrazeno
29.12.2020Marešová Justýna FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Marešová Lucie Svídnický Extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
14.6.2021Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
2.8.2021Marešová Karolína Svídnický Extrém KIDS II D10-11 uhrazeno
27.7.2021Marková Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
10.6.2021Martinec Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.7.2021Maruška Nikolas KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.8.2021Mazel Jiri KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2021Mazlova Petra KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2021Mazlova Elenka KIDS I D06-07 uhrazeno
1.8.2021McGine Thomas KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.8.2021McGine Sophia KIDS II D14-15 uhrazeno
3.8.2021Medved Jakub Sokol Dubec KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.7.2021Meisterová Deborah FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Mělková Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
4.8.2021Metyšová Bohdana Litomyšl KIDS II D12-13 uhrazeno
4.8.2021Mička Robert FK Tatran Bohunice KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.8.2021Mičková Eliška FAM FAM uhrazeno
2.5.2021Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
19.7.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.7.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
31.7.2021Minařík Vojtěch Rytíři Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.8.2021Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.8.2021Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.5.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.7.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
9.7.2021Modrá Magdalena SDH Račice KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Modrý Vaclav SDH Račice KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.7.2021Mraček Jakub FAM FAM uhrazeno
7.7.2021Mračková Emma FAM FAM uhrazeno
30.7.2021Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2021Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Mrázková Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Mrázková Linda FAM FAM uhrazeno
28.7.2021Mrňávek Artur KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.5.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
23.6.2021Nachtigall Jakub FAM FAM uhrazeno
11.7.2021Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
1.8.2021Neckar Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.7.2021Nemčík Šimon KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.7.2021Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.7.2021Němcová Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
1.8.2021Netušil Tobiáš LA Runners KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.8.2021Netušil Tomáš LA Runners KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.7.2021Novák Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.6.2021Novák Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.7.2021Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
26.7.2021Novotná Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2021Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2021Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.6.2021NUNVÁŘ DAVID KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.7.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.8.2021Odvárka Adam Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2021Ondráček Jakub SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.8.2021Orlíková Kristýna KIDS II D14-15 uhrazeno
2.8.2021Pacola Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.12.2020Pacolová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
29.7.2021Palaščáková Aneta PALDA TEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
29.7.2021Palaščáková Amálie PALDA TEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
12.7.2021Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2021PÁVKOVÁ Gabriela KIDS I D06-07 uhrazeno
6.6.2021Pavlík Matouš Sokol Nasavrky KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.7.2021Pavlík Matěj Atom kids Praha FAM FAM uhrazeno
31.7.2021Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
31.7.2021Pavlíková Veronika Atom kids Praha FAM FAM uhrazeno
22.12.2020Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
21.7.2021Pešek Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.6.2021Pešková Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
28.6.2021Petira Kryštof KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2021Petrides Viktoria Blato team FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Petrides Andreas Blato team KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.7.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.6.2021Pibilová Mirka KIDS I D06-07 uhrazeno
13.7.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2021Piklová Anežka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2021Plíšek Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Pohl Jan FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Poloprudská Nela Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2021Poloprudská Anička Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
1.8.2021Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
27.7.2021Pospíchal Ondřej SRTG Pardubice FAM FAM uhrazeno
27.7.2021Pospíchalová Emma STG Pardubice KIDS I D06-07 uhrazeno
3.8.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.7.2021Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
21.6.2021Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
20.7.2021Procházková Terezie KIDS II D14-15 uhrazeno
30.11.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
5.8.2021Prusíková Klára KIDS II D12-13 uhrazeno
27.7.2021Rahman Neylan FAM FAM uhrazeno
28.7.2021Raur Luboš TEAM Z FAM FAM uhrazeno
28.7.2021Raurová Matylda TEAM Z KIDS I D08-09 uhrazeno
28.7.2021Raurová Alžběta TEAM Z FAM FAM uhrazeno
1.8.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.8.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.5.2021Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.12.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.12.2020Remeš Aina R.E.M. team FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Res Tadeáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.7.2021Rezková Dorota KIDS I D08-09 uhrazeno
31.5.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.6.2021Rieger Matyáš TJ Sokol Jezbiny FAM FAM uhrazeno
19.7.2021Říha David #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
19.7.2021Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
19.7.2021Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
25.7.2021Rosický Jan Gladiator Training Kralupy KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2021Roubíček Filip SZ 01 plus FAM FAM uhrazeno
10.5.2021Roubíček Jan SZ 01 plus FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
27.7.2021Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.5.2021Ryba Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2021Rychlovská Eva FAM FAM uhrazeno
31.7.2021Rychlovský Pavel FAM FAM uhrazeno
26.7.2021Šabartová Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
4.8.2021Šafařík Petr KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.7.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Sedlák Pavel KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.8.2021Sedlák Ondřej KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Seifrt Jan Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.8.2021Semerád Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.6.2021Severin Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2021Šimek Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2021Šimková Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2021Šimonka Karel KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.8.2021Šimůnek Jáchym LA Runners KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.8.2021Šindler Adam STG Opava KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.7.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.7.2021Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Skalská Magdaléna FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Skalský Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.8.2021Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2021Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.7.2021Skoumal Antonín FAM FAM uhrazeno
30.6.2021Sládková Natálie KIDS I D08-09 uhrazeno
5.8.2021Slavík Nicolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.7.2021Smejkalova Terezka KIDS I D08-09 uhrazeno
25.6.2021Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.7.2021Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.7.2021Spáčil David KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.7.2021Spáčil Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.7.2021Šprync David KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.7.2021Šprync Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2021Šrámek Martin KIDS II CH14-15 nezaplaceno
2.8.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
5.8.2021Staněk Daniel FAM FAM uhrazeno
5.8.2021Staněk Samuel FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Šťásek Denis KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.6.2021Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.8.2021Štěpán Kristián Cyklokroužek KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.8.2021Štěpán Dominik Cyklokroužek KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.1.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.11.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2021Štěpánová Barbora Cyklokroužek KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2021Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.7.2021Stoklasová Anna KIDS I D06-07 uhrazeno
23.7.2021Stoklasová Viktorie KIDS I D06-07 uhrazeno
5.8.2021Štorkán Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Štrofová Kristýna duo iuris FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Štrofová Anna duo iuris KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2021Šulc Jakub FAM FAM uhrazeno
1.8.2021Sus Richard KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.8.2021Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D12-13 uhrazeno
3.8.2021Švancara Jakub FAM FAM uhrazeno
3.8.2021švanda Jan Polička KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.8.2021Švejda Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Švestková Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2021Švestková Viktorie FAM FAM uhrazeno
5.7.2021Svoboda Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.7.2021Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.7.2021Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
12.7.2021Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
3.8.2021Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D12-13 uhrazeno
23.7.2021Švorbová Magdaléna KIDS I D08-09 uhrazeno
23.7.2021Švorbová Melánie Kolín KIDS II D10-11 uhrazeno
12.6.2021Svozil Tobiáš Garden Gym KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.6.2021Svozil Vojtěch Garden Gym FAM FAM uhrazeno
22.7.2021Svozilová Laura FAM FAM uhrazeno
4.8.2021Sýkora Šimon TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.8.2021Sýkora Matěj FAM FAM uhrazeno
1.8.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
26.7.2021Toman Karel Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.7.2021Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.7.2021Toth Jan Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.7.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.7.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
17.6.2021Turek Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.7.2021Uchytilova Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
2.8.2021Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
4.8.2021Valachová Tereza Hasiči Dvořisko KIDS II D12-13 uhrazeno
2.8.2021Valenta Petr SKI RUN Čakovice KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2021Valentová Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
21.7.2021Valíček Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Vamberský Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.6.2021Vaněk Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.7.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.7.2021Vaniš Šimon KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.7.2021Vedral Samuel FAM FAM uhrazeno
11.7.2021Velčev Alex KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.7.2021Veselovský Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.8.2021Vieira Mia KIDS I D08-09 uhrazeno
1.8.2021Vieira Gavriel KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2021Vincenc Karel FAM FAM uhrazeno
15.7.2021Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
15.7.2021Vincent jr. Oldřich KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.8.2021Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z.s. KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.7.2021Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
4.8.2021Vlčková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
15.7.2021Vlnasová Denisa Olympia Spartan Treining KH KIDS I D06-07 uhrazeno
2.8.2021Vokál Dominik FAM FAM uhrazeno
2.8.2021Vokál David KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.7.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.7.2021Volrábová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
12.7.2021Vondráček Václav KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.8.2021Vondráčková Beata KIDS II D12-13 nezaplaceno
12.7.2021Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Votroubek Maxim OCR Pardubaci FAM FAM uhrazeno
26.7.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.7.2021Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.8.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.7.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.8.2021Zavadil Jonáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Zavadilová Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
12.7.2021Zavališin Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.11.2020Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.11.2020Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.7.2021Zemek Patrik Ivana Zemkova KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.8.2021Zemek Toby Ivana Zemkova KIDS II CH10-11 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.