Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA VI

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE20
KIDS IIKIDS II11
FUNFUN2
Kategorie
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
M30-39Muži 30 - 39 let4
D10-11Dívky 10 - 11 let3
M18-29Muži 18 - 29 let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
M40-49Muži 40 - 49 let3
CH12-13Chlapci 12 - 13 let3
FUNFUN2
CH10-11Chlapci 10 - 11 let2
FAMFAMILY1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
D14-15Dívky 14 - 15 let1
M50-99Muži 50 a více let1
D12-13Dívky 12 - 13 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Celkem přihlášených33

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
9.7.2021Balcar Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
29.7.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.8.2021Červenková Martina Tábor RACE Z40-49 nezaplaceno
14.6.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Draksl Josef Tábor RACE M50-99 nezaplaceno
27.4.2021Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
11.7.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
2.8.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
4.8.2021Graboviuk Mariia FUN FUN nezaplaceno
4.8.2021Graboviuk Anastasiia FUN FUN nezaplaceno
13.7.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
20.7.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.7.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
27.7.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.7.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
27.7.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
18.5.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
4.8.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 nezaplaceno
24.6.2021Kubín Rostislav RACE M18-29 uhrazeno
30.7.2021Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
1.8.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
7.6.2021Roučková Ollie CZexxx RACE Z30-39 uhrazeno
4.8.2021Snopko David shybuj.cz, MOPO-CZ, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M30-39 nezaplaceno
30.6.2021Srba Miroslav Osmička RACE M40-49 uhrazeno
30.6.2021Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
30.5.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2021Sýkora Jakub RACE M30-39 uhrazeno
26.7.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
5.8.2021Zich Marek Lužany KIDS II FAM nezaplaceno
5.8.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 nezaplaceno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.