Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA VII

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE135
KIDS IIKIDS II117
FUNFUN1
Kategorie
FAMFAMILY39
M18-29Muži 18 - 29 let27
D10-11Dívky 10 - 11 let23
M40-49Muži 40 - 49 let22
M30-39Muži 30 - 39 let21
Z18-29Ženy 18 - 29 let19
CH10-11Chlapci 10 - 11 let18
CH12-13Chlapci 12 - 13 let15
D12-13Dívky 12 - 13 let12
Z40-49Ženy 40 - 49 let11
Z30-39Ženy 30 - 39 let11
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
D14-15Dívky 14 - 15 let8
M50-99Muži 50 a více let6
CH14-15Chlapci 14 - 15 let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
FUNFUN1
Celkem přihlášených253

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.3.2021Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.10.2021Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2021Antoš Karel RACE M18-29 uhrazeno
28.9.2021Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.9.2021Balcar Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
28.10.2021Barták Vítek RACE JM13-17 uhrazeno
28.10.2021Bartáková Antonie KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D10-11 uhrazeno
25.10.2021Bečka Jakub RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2021Bekerová Anastázie Josefína Hotel Hradec RACE JZ13-17 uhrazeno
26.10.2021Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.10.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
11.10.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.10.2021Benešová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
27.10.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
25.10.2021BITTMANOVÁ ANNEMARI KIDS II D10-11 uhrazeno
27.10.2021Bohuněk Jaroslav Sokol Libice RACE M30-39 uhrazeno
28.9.2021Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
26.7.2021Bureš Václav RACE M30-39 uhrazeno
16.10.2021Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
27.10.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
27.10.2021Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D14-15 uhrazeno
29.9.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
12.10.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.10.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
29.9.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
13.10.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.10.2021Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
24.10.2021Čeřovský Jan KIDS II FAM uhrazeno
17.10.2021Červenková Martina Tábor RACE Z40-49 uhrazeno
26.10.2021Chalupa Jindřich KIDS II FAM uhrazeno
26.10.2021Chalupa Adam KIDS II FAM uhrazeno
26.10.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.10.2021Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE M18-29 uhrazeno
10.6.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.10.2021Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora KIDS II D12-13 uhrazeno
27.10.2021Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
28.10.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.10.2021Cichocki František KIDS II FAM uhrazeno
27.10.2021Cichocki Josefina KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.10.2021Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
14.10.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.10.2021Čislinská Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
17.10.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.10.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
22.10.2021Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
22.10.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.10.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
15.10.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
28.10.2021Dlabal Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.9.2021Doleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou RACE M40-49 uhrazeno
27.10.2021Dostál Jakub RACE JM13-17 nezaplaceno
27.10.2021Dostál Lubomír RACE M40-49 nezaplaceno
27.10.2021Dostálová Ema KIDS II D10-11 uhrazeno
27.10.2021Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
17.10.2021Draksl Josef Tábor RACE M50-99 uhrazeno
26.10.2021Drbohlavová Aneta KIDS II D10-11 uhrazeno
11.9.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
4.9.2021Dvoranová Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
27.10.2021Endler Jan Endleráci RACE M40-49 uhrazeno
27.10.2021Endlerova Hana Endleráci RACE Z40-49 uhrazeno
26.10.2021Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.10.2021Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
26.10.2021Feneš Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.10.2021Fenešová Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.10.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.4.2021Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
21.10.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
27.10.2021Flídr Šimon KIDS II FAM uhrazeno
28.10.2021Franc Honzik DARK SIDE WORKOUT KIDS II FAM uhrazeno
24.10.2021Frejvaldová Eliška SK Horní Staré Město, oddíl softballu KIDS II D12-13 uhrazeno
28.10.2021Fulín Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
4.8.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
28.10.2021Grajciarová Denisa RACE Z40-49 uhrazeno
26.10.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
20.10.2021Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
17.10.2021Havlicek Tomas KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.10.2021Havlickova Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
18.10.2021Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.10.2021Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
25.10.2021Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
18.10.2021Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.10.2021Hermanová Barbora RACE Z30-39 uhrazeno
12.10.2021Hiersch Marek RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2021Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
26.10.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2021Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
26.10.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.10.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
18.10.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
26.10.2021Horáček Marek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.10.2021Horáček David novopacké sklepy RACE M40-49 nezaplaceno
21.10.2021Horáček Ondrej Novopacké sklepy RACE M18-29 nezaplaceno
25.10.2021Hošek Jakub RACE M18-29 nezaplaceno
26.10.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II FAM uhrazeno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.10.2021Hovorka Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
1.10.2021Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2021Hovorková Karolína RACE JZ13-17 uhrazeno
26.9.2021Hovorková Markéta RACE Z18-29 uhrazeno
28.10.2021Hrabicova Marcela Suchdol nad Odrou RACE Z40-49 uhrazeno
23.10.2021Hruška Jiří RACE M18-29 uhrazeno
25.10.2021Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav RACE Z50-99 uhrazeno
22.10.2021Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
28.9.2021Janalík Marek RACE M18-29 uhrazeno
13.10.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
20.10.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
15.9.2021Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II D12-13 uhrazeno
21.10.2021Jonáš Marek FUN FUN uhrazeno
31.8.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.8.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
30.8.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
30.8.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
27.10.2021Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS II FAM uhrazeno
26.10.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.10.2021Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 nezaplaceno
27.10.2021Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
28.10.2021Karniš Simon RACE JM13-17 uhrazeno
24.9.2021Kasalová Eva RACE Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Kleiber Vít KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.5.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
26.10.2021Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
26.10.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
26.10.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
5.7.2021Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.10.2021Kotlant David KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.9.2021Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE Z18-29 uhrazeno
27.10.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
3.10.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
3.10.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.9.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
26.10.2021Kroisová Adéla TK Eden RACE Z18-29 uhrazeno
23.9.2021Kubín Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
27.10.2021Kudláček Daniel STG Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.10.2021Kudláčková Aneta STG Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
28.10.2021Kundrum David RACE JM13-17 uhrazeno
25.10.2021Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav RACE Z40-49 uhrazeno
24.10.2021Ladeckà Natalie Lenochodi KIDS II FAM uhrazeno
24.10.2021Ladecky Erik RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.10.2021Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
25.10.2021Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
23.10.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II FAM uhrazeno
23.10.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.10.2021Malínský Adam Jiří Born To Move RACE M18-29 nezaplaceno
25.10.2021Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
26.10.2021Marek Jakub Stone & belter RACE M30-39 uhrazeno
28.9.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
28.10.2021Mejzešová Veronika RACE Z30-39 nezaplaceno
6.10.2021Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.10.2021Menclova Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
21.10.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.10.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
24.10.2021Minařík Vojtěch Rytíři Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.10.2021Mlejnková Dana RACE Z30-39 uhrazeno
20.10.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
22.10.2021Mrázek Marek RACE M18-29 uhrazeno
12.10.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS II FAM uhrazeno
26.10.2021Nešpor Zdeněk SRTG Česká Třebová RACE M50-99 uhrazeno
19.10.2021Netíková Anežka GLADIATORS RACE Z18-29 uhrazeno
26.10.2021Novotný Aleš RACE M30-39 uhrazeno
26.10.2021Nový Jaroslav Czech Multisport Coaching RACE M18-29 uhrazeno
26.10.2021Ouředník Vít RACE M18-29 uhrazeno
25.10.2021Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2021Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.10.2021Pavlík Jiří RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2021Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
24.9.2021Petráček David RACE M40-49 uhrazeno
25.10.2021Petrová Zuzana RACE Z18-29 uhrazeno
15.10.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
26.10.2021Piklova Anez Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
22.10.2021Pilař Daniel Lužany KIDS II FAM uhrazeno
22.10.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.10.2021Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
25.10.2021Poláková Barbora GLADIATOR TEAM Pardubice RACE Z18-29 uhrazeno
19.10.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2021Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
9.6.2021Pšenková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
9.6.2021Pšenková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
25.10.2021Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
28.10.2021Raur Luboš TEAM Z KIDS II FAM uhrazeno
28.10.2021Raurová Matylda TEAM Z KIDS II FAM uhrazeno
28.10.2021Raurová Alžběta TEAM Z KIDS II FAM uhrazeno
25.10.2021Rendl Martin STG Mladá Boleslav RACE M18-29 uhrazeno
25.10.2021Říha Zdeněk Wild Monkey Challenge RACE M30-39 uhrazeno
22.10.2021Rőslerová Natálie Fitnes ural RACE JZ13-17 uhrazeno
26.10.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS II FAM uhrazeno
27.10.2021Sedláčková Iveta RACE Z18-29 uhrazeno
20.10.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.10.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.10.2021Skálová Renata Atletika Dobruška KIDS II D12-13 uhrazeno
28.9.2021Skálová Monika Atletika Dobruška KIDS II D10-11 uhrazeno
27.10.2021Škopek Alex KIDS II FAM uhrazeno
17.10.2021Slabihoudová Adéla - RACE Z18-29 uhrazeno
15.6.2021Slavkovský Milan Dum spiro RACE M40-49 uhrazeno
19.10.2021Smejkalova Terezka KIDS II FAM uhrazeno
27.10.2021Šnýdrová Sabina KIDS II D12-13 uhrazeno
27.10.2021Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
23.10.2021Špidlen Karel ProfiGladiátoři RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2021Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2021Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
27.10.2021Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.10.2021Stránský Lukáš Lenochodi RACE M18-29 uhrazeno
24.10.2021Stránský Jaroslav RACE M18-29 uhrazeno
27.10.2021Šubrtová Kateřina STG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
21.10.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
27.10.2021Švejnohová Michaela RACE Z18-29 uhrazeno
26.10.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
28.10.2021Svoboda Vít CHALLENGER USKHK RACE M30-39 uhrazeno
21.10.2021Švorcová Irena Zoe OCR/OCRC RACE Z30-39 uhrazeno
26.10.2021Táborský Radim ŠAK Pardubice KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.10.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
28.10.2021Tigana Josef OCR TEAM KLADNO RACE M50-99 uhrazeno
20.8.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.10.2021Tokar Rostislav OCR Runners Zvíkovec RACE M30-39 nezaplaceno
25.4.2021Tomášek Petr RACE M30-39 uhrazeno
26.10.2021Tomášková Viktorie SKI run Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
22.10.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.10.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
26.10.2021Trachtova Ema KIDS II FAM uhrazeno
26.10.2021Trachtová Kateřina KIDS II FAM uhrazeno
28.10.2021Turek Jiří STG Česká Třebová RACE M18-29 uhrazeno
21.10.2021Turek Vojtěch Novopacké sklepy RACE JM13-17 nezaplaceno
24.10.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
22.10.2021Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 nezaplaceno
28.10.2021Vamberský Šimon RACE JM13-17 uhrazeno
28.10.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.10.2021Varcholová Veronika RACE Z18-29 nezaplaceno
26.10.2021Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS II FAM uhrazeno
27.10.2021Velán Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.10.2021Vepřek Martin OCR Runners Šumperk RACE M30-39 uhrazeno
26.10.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
12.10.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
26.10.2021Vincent jr. Oldřich KIDS II FAM uhrazeno
28.10.2021Vitoušová Julie KAVI family KIDS II FAM uhrazeno
24.10.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
27.10.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE Z18-29 uhrazeno
28.10.2021Voborník Tadeáš KIDS II FAM uhrazeno
28.10.2021Voborníková Adéla RACE Z30-39 uhrazeno
20.10.2021Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.10.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.10.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II FAM uhrazeno
27.7.2021Zajíček Daniel RACE M18-29 uhrazeno
9.6.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.10.2021Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 nezaplaceno
18.10.2021Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
25.10.2021Zich Marek Lužany KIDS II FAM uhrazeno
25.10.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno
26.10.2021Zikmund Roman Fitness URAL RACE M18-29 uhrazeno
22.10.2021Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.