Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA VIII

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE168
KIDS IIKIDS II117
FUNFUN9
Kategorie
M18-29Muži 18 - 29 let33
M30-39Muži 30 - 39 let32
FAMFAMILY32
Z18-29Ženy 18 - 29 let24
M40-49Muži 40 - 49 let20
D10-11Dívky 10 - 11 let19
CH10-11Chlapci 10 - 11 let18
D12-13Dívky 12 - 13 let18
JM13-17Junioři 13 - 17 let16
Z40-49Ženy 40 - 49 let15
CH12-13Chlapci 12 - 13 let15
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let13
D14-15Dívky 14 - 15 let11
FUNFUN9
Z30-39Ženy 30 - 39 let9
M50-99Muži 50 a více let5
CH14-15Chlapci 14 - 15 let4
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených294

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.11.2021Alexa Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Ansorge Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.11.2021Audy Adam UnKnown Team RACE M18-29 uhrazeno
27.10.2021Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
28.9.2021Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.10.2021Balcar Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
9.11.2021Barták Vítek RACE JM13-17 uhrazeno
31.10.2021Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
7.11.2021Bašek Karel RACE M18-29 uhrazeno
8.11.2021Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
8.11.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
8.11.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.11.2021Benešová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
8.11.2021Beran Jaromír RACE M18-29 uhrazeno
25.10.2021Berková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
8.11.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
7.11.2021Bischofová Viktorie RACE Z18-29 uhrazeno
27.10.2021Bohačíková Karolína RACE Z18-29 uhrazeno
3.11.2021Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
9.11.2021Bouma Jakub RACE M18-29 nezaplaceno
31.10.2021Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
6.11.2021Bruthansová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
29.9.2021Buben Václav Rumbakoule RACE M18-29 uhrazeno
9.11.2021Bulušek Filip Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
9.11.2021Bulušek Kamil Wild Snails RACE JM13-17 uhrazeno
9.11.2021Bulušková Julie Wild Snails RACE JZ13-17 uhrazeno
26.7.2021Bureš Václav RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
11.11.2021Čáp Václav SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
8.11.2021Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D14-15 uhrazeno
8.11.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
9.11.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.11.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
30.10.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
6.11.2021Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
6.11.2021Čeřovský Jan KIDS II FAM uhrazeno
1.11.2021Červenková Martina Tábor RACE Z40-49 uhrazeno
8.11.2021Chadima Jan RACE M18-29 uhrazeno
10.6.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.11.2021Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora KIDS II D12-13 uhrazeno
5.11.2021Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 nezaplaceno
7.11.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.11.2021Cichocki Josefina KIDS II FAM uhrazeno
9.11.2021Cichocki František KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
7.11.2021Čislinská Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
4.11.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.11.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
8.11.2021Cukr Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
11.11.2021Dalecká Monika RACE Z18-29 uhrazeno
10.11.2021Davidová Emma OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
10.11.2021Davidová Eliška OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
26.10.2021Doleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou RACE M40-49 uhrazeno
10.11.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
11.11.2021Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.11.2021Doležal Tadeáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.11.2021Doležalová Lara GR Hradec Kralove KIDS II FAM uhrazeno
9.11.2021Dolezalova Karolina GR Hradec Králové KIDS II FAM uhrazeno
8.11.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
1.11.2021Draksl Josef Tábor RACE M50-99 uhrazeno
11.9.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
9.11.2021Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
9.11.2021Duff Samuel Adams Maratonstav Úpice KIDS II FAM uhrazeno
4.9.2021Dvoranová Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
9.11.2021Fantová Michaela RACE Z18-29 nezaplaceno
7.11.2021Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.10.2021Fiedlerová Kristýnka KIDS II FAM uhrazeno
7.11.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
4.11.2021Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
9.11.2021Flídr Šimon KIDS II FAM uhrazeno
18.8.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
9.11.2021Franc Adam RACE JM13-17 uhrazeno
7.11.2021Franc Honzik DARK SIDE WORKOUT KIDS II FAM uhrazeno
3.11.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
4.8.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
7.11.2021Hacker Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.11.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.11.2021Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
9.11.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2021Hájek Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
25.10.2021Hájková Andrea RACE Z18-29 uhrazeno
3.11.2021Hájková Gabriela FUN FUN uhrazeno
9.11.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
9.11.2021Handler Christian MIT OCR Germany RACE M30-39 uhrazeno
10.11.2021Havlicek Tomas KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.11.2021Havlickova Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
13.10.2021Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
2.11.2021Hermanová Barbora RACE Z30-39 uhrazeno
13.10.2021Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
9.11.2021Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
18.10.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
17.10.2021Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
9.11.2021Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 nezaplaceno
9.11.2021HRUBA KATERINA RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2021Hrubá Tina KIDS II FAM uhrazeno
30.10.2021Hruška Jiří RACE M18-29 uhrazeno
9.11.2021Huřťáková Karolína RACE JZ13-17 uhrazeno
4.11.2021Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
13.10.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
26.10.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
6.11.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
7.11.2021Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
5.11.2021Jiterská Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
10.11.2021Juríková Šarlota RACE Z18-29 uhrazeno
5.11.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.11.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
4.9.2021Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.11.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.11.2021Kafka Jakub SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
7.11.2021Karban Miroslav RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2021Klajbl Martin Lagunino RACE M30-39 uhrazeno
1.11.2021Klečák Radim Olympia Spartan training Kutná Hora RACE JM13-17 uhrazeno
1.11.2021Klečák Michal Olympia Spartan Traning Kutná Hora RACE JM13-17 uhrazeno
8.11.2021Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
18.5.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
17.10.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
9.11.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
16.10.2021Kočí Eva Gladiátor race team FUN FUN uhrazeno
7.11.2021Kolář Jiří Hammer OCR team RACE M40-49 uhrazeno
14.8.2021Konrádová Jitka RACE Z40-49 uhrazeno
8.11.2021Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
9.11.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
9.11.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
4.11.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Košek Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.11.2021Košek Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.11.2021Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
3.11.2021Kotlín Roman Lagunino RACE M40-49 uhrazeno
22.10.2021Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2021Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE Z18-29 uhrazeno
3.8.2021Kozáková Jindra Total Vital RACE Z40-49 uhrazeno
9.11.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
9.11.2021Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
2.11.2021Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.11.2021Krajňák Josef OCR Citice RACE M18-29 uhrazeno
4.8.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
30.9.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
3.11.2021Krpata Petr 2hasance RACE M30-39 nezaplaceno
8.11.2021Kruliš Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
9.11.2021Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ13-17 uhrazeno
9.11.2021Kubes Albert Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.6.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
29.8.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
4.11.2021Kubín Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
5.11.2021Kubínová Marie #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
10.11.2021Kubiš Michael EXTRA BRNO RACE M18-29 uhrazeno
10.11.2021Kůrka Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
2.11.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
2.11.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
7.11.2021Kysilka Richard RACE M18-29 uhrazeno
7.11.2021Kysilka Matouš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
10.11.2021Lacina Josef Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
4.11.2021Lacinovà Adéla LBC Warriors FUN FUN nezaplaceno
17.10.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
9.11.2021Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
24.10.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.11.2021Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.11.2021Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM nezaplaceno
10.11.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
9.11.2021Madleg Zaki Lagunino KIDS II FAM uhrazeno
12.10.2021Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
9.11.2021Malínský Adam Jiří Born To Move RACE M18-29 nezaplaceno
8.11.2021Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
9.11.2021Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 uhrazeno
16.10.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
7.11.2021Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
27.10.2021Mejsnarová Anna FUN FUN uhrazeno
25.10.2021Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.11.2021Menclova Barbora KIDS II D12-13 nezaplaceno
9.11.2021Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
8.11.2021Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
21.10.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.11.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
7.11.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.11.2021Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
31.10.2021Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.11.2021Müldner Jan RACE M18-29 uhrazeno
4.8.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS II FAM uhrazeno
13.9.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
18.10.2021Neoralova Simona RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2021Nešpor Zdeněk SRTG Česká Třebová RACE M50-99 uhrazeno
2.11.2021Netíková Anežka GLADIATORS RACE Z18-29 uhrazeno
16.10.2021Nezbedová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
5.11.2021Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
5.11.2021Novotná Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
7.11.2021Novotný Aleš RACE M30-39 uhrazeno
27.10.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.11.2021Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
7.11.2021Opl František RACE M18-29 uhrazeno
9.11.2021Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.11.2021Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D12-13 uhrazeno
7.11.2021Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D14-15 uhrazeno
12.9.2021Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M18-29 uhrazeno
5.11.2021Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
11.11.2021Peterková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
1.9.2021Petřík Petr RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Petrová Zuzana RACE Z18-29 uhrazeno
9.11.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
27.10.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS II FAM uhrazeno
7.11.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
6.11.2021Pilař Daniel Lužany KIDS II FAM nezaplaceno
6.11.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 nezaplaceno
9.11.2021Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
9.11.2021Portych Antonín KIDS II FAM uhrazeno
9.11.2021Portych Jan KIDS II FAM uhrazeno
7.11.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
30.10.2021Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
4.11.2021Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2021Quittová Lara KIDS II D10-11 uhrazeno
6.11.2021Racikova Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
10.11.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.11.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.10.2021Rejlková Sára KIDS II D14-15 uhrazeno
7.11.2021Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.11.2021Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
9.9.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
7.11.2021Rőslerová Natálie Fitnes ural RACE JZ13-17 uhrazeno
20.10.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.10.2021Rybář Roman RACE M18-29 uhrazeno
27.10.2021Šafránková Barbora RACE Z18-29 uhrazeno
24.10.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
19.10.2021Šeredová Kateřina RACE JZ13-17 uhrazeno
5.11.2021Šír Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.11.2021Širochman Petr OCR Citice RACE M30-39 uhrazeno
5.11.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
6.11.2021Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
2.11.2021Skálová Renata Atletika Dobruška KIDS II D12-13 uhrazeno
2.11.2021Skálová Monika Atletika Dobruška KIDS II D10-11 uhrazeno
8.11.2021Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.11.2021Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.10.2021Slabihoudová Adéla - RACE Z18-29 uhrazeno
24.6.2021Slavkovský Milan Dum spiro RACE M40-49 uhrazeno
25.10.2021Šneidr Marek RACE M30-39 uhrazeno
17.10.2021Šnejberková Anna KIDS II FAM uhrazeno
26.10.2021Snopko David shybuj.cz, MOPO-CZ, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Šnýdrová Sabina KIDS II D12-13 uhrazeno
7.11.2021Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
9.11.2021Soukal Petr RACE M40-49 uhrazeno
30.10.2021Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
31.1.2021Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2021Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
17.10.2021Stínil Radim RACE M18-29 uhrazeno
10.11.2021Suchánková Veronika OCR Runners Beroun RACE Z40-49 uhrazeno
4.11.2021Šulc Vojtěch Lagunino RACE JM13-17 uhrazeno
9.11.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2021Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.8.2021Svoboda Tomáš KIDS II FAM uhrazeno
30.10.2021Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
3.11.2021Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS II FAM uhrazeno
29.8.2021Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
16.10.2021Svobodová Kattka FUN FUN uhrazeno
4.11.2021Švorcová Irena Zoe OCR/OCRC RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2021Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim RACE M18-29 uhrazeno
7.11.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
9.11.2021Tezcan Ivana Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
27.9.2021Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
20.8.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.4.2021Tomášek Petr RACE M30-39 uhrazeno
10.11.2021Tomášková Viktorie SKI run Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
7.11.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.11.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
9.11.2021Turek Jiří STG Česká Třebová RACE M18-29 uhrazeno
9.11.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
11.11.2021Týfa David FUN FUN uhrazeno
8.11.2021Uhlířová Terezie KIDS II FAM uhrazeno
6.11.2021Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
27.10.2021Vajdová Elis RACE Z18-29 uhrazeno
9.11.2021Vamberský Šimon RACE JM13-17 uhrazeno
2.8.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
9.11.2021Vejrová Adela RACE JZ13-17 nezaplaceno
7.11.2021Vencl Jakub Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
7.11.2021Vepřek Martin OCR Runners Šumperk RACE M30-39 uhrazeno
9.11.2021Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
10.11.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE Z18-29 uhrazeno
8.11.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.11.2021Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
8.11.2021Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
8.11.2021Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
16.10.2021Zajíček Marian RACE M30-39 uhrazeno
25.10.2021Zavališin Michal KIDS II FAM uhrazeno
6.11.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
13.10.2021Zelenka Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.6.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2021Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
6.11.2021Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 nezaplaceno
4.11.2021Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
6.11.2021Zich Marek Lužany KIDS II FAM uhrazeno
6.11.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.